Фільм про кохання - LoveStory. Весільне лавсторі

    Пам'ятайте день коли ви познайомилися, події які це супроводжували? Музика, яка оточувала вас або була у вашому серці? Місце і час? Всі ті дрібниці, які оточували вас, коли ще все тільки починалося.

    Тепер ви разом і щасливі, любите один одного, і своїм щастям ви зобов'язані саме тому прекрасному моменту, моменту вашого знайомства.

    Пропонуємо вам зробити фільм, який би розповідав про вашу історії кохання. ПП Ваня пропонує таку послугу.


    Ті історії, які ми хочемо донести до глядачів, ми намагаємося робити дуже красивими і щирими, по суті мета цієї зйомки - показати красу відносин, романтику і чари любові.


    Традиційне Love Story розповідає про взаємини між чоловіком і жінкою, про пристрасть, почуття, про унікальність кожної пари.

    Ви назавжди будете зберігати свою історію в серці, так чому б не зберегти її і на плівці, щоб наприклад, ви змогли переглядати її як фільм love story. Це велика цінність.

    Ми пропонуємо різні варіанти зйомки і сценарію. Обговорюючи з вами побажання, ми можемо показати історію знайомства в будь-якому жанрі, показати якийсь окремий момент відносин, також зібрати колекцію ваших поцілунків і прогулянок, наприклад.


    Також необхідно підібрати місце зйомок, ті пейзажі або інтер'єри в яких ви хотіли б зніматися. Можна зняти багато сюжетів, а потім за допомогою монтажу об'єднати їх в один фільм, який, повірте, буде приносити задоволення при перегляді багато років. Із завмиранням серця ви зможете знову поринути в магію першого поцілунку, першого побачення.

    Кожна пара - це індивідуальна любовна історія і в першу чергу ми ставимо собі за мету саме якісно передати цю унікальність і неповторність романтичних почуттів між чоловіком і жінкою.


    Романтична історія (LoveStory) сама по собі прекрасна, про неї складено стільки поем і віршів, написано стільки романів, знято так багато фільмів, так нехай і ваше лав сторі стане ще однією зірочкою на небі кохання, а ви - головними героями і акторами свого кіно про любов у м. Київ, Рівне, Луцьк, Львів.


Сучасне українське весілля. Історія знайомства - lovestory відео 4 весілля Kyiv new
Саша+Віта, Сарни 2011


Мы созданы для любви. Love story in Lvov city 2012.


Запрошення на весілля або наша лав сторі.
Вєра+Діма=Історія знайомства Рівне.
Весілля 2011 Love story Rivne.
Весільний відео оператор м. Рівне, Луцьк, Львів, Київ.


Україна. ПИРОГОВО. LoveStory: Olena & Богдан
Повна версія. (Київ, Україна)
Зйомка і монтаж: www.RivneVideo.com
directed by: Olena & Bogdan


Лавсторі Тарас+Надія, Рівне 2010


LOVESTORY RIVNE 2010

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка весілля, фотозйомка Lovestory, fashion, фотосесія, кліп
• архітектурна фотозйомка, інтер'єри
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• фото відеозйомка свят в дитячому садку
• професійна фото відеозйомка корпоратива
• відеозйомка на випускний, вечірки, день народження у м. Київ, Рівне, Луцьк, Львів.