Як вибрати стиль весільного фільму?

Всі ми знаємо, що весільні урочистості, організовані на найвищому рівні в значній мірі відрізняються один від одного. У кожної є свої нюанси, які саме це весілля роблять вишуканим, незвичайним та унікальним.

Зберегти про нього чарівні спогади ви сподіваєтеся за допомогою якісного відеофільму. Тому саме професійний і творчий відеооператор зможе зробити весільне відео таким же унікальним і особливим, як і ваше весілля. Тільки він перетворить відеозйомку стандартної церемонії розпису в РАГСі в ніжну і чарівну мить вашого життя, вловить стилістику вашого свята і відтворить її в відеофільмі.

Тож як створити унікальний стиль весільного відео? У більшості випадків молодята обирають його самі, знайомлячи відеооператора зі своїми музичними вподобаннями, тобто складають список композицій, які повинні лягти в основу музичного супроводу відеофільму. Величезне значення при виборі стилю відео має і стилістика самого торжества. У разі тематичного весілля, сам фільм повинен бути створений в тому ж напрямку.

Дуже сильно впливає на стиль фільму і вибраний молодятами музичний супровід. До речі, не варто думати, що це повинна бути тільки повільна романтична музика. Музика може бути будь-якою, головне щоб вона була до смаку самим молодятам. Дуже часто вони пропонують відеооператору взяти за основу для їх весільного відео події, які пов'язані з їхніми спільними особистими спогадами (перше знайомство, перший танець).

Після того, як вирішилося питання з приводу музичного супроводу молодята разом з відеооператором повинні обговорити де і як відбудеться весільна відеозйомка прогулянки після розпису в РАГСі. Це дуже важливий нюанс, адже саме на прогулянці, як фотограф, так і відеооператор знімають свої найпрекрасніші постановочні кадри. Наречений і наречена спілкуючись з природою вже майже перестають хвилюватися, гості відчувають себе більш розкутими - весь цей букет почуттів здатна передати тільки професійна відеозйомка весілля.

Рівне - це місто, де можна знайти чарівні місця для прогулянки молодят, наприклад, «Лебединка», сквер біля пам’ятника Марії Рівненської. Відеозйомка весіль в будь-якому з цих «прогулянкових» місць відрізняється одна від одної своїми нюансами. Однак це є турботою відеооператора, а молодятам варто просто отримувати задоволення від прогулянки і в точності слідувати вказівкам оператора під час зйомки постановочних кадрів.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.