Весілля очима нареченого

Весілля традиційно вважається найщасливішим днем ​​у житті молодих людей - нареченого і нареченої. На його проведення витрачається велика кількість часу, нервів і грошей. Причому останні найчастіше витрачаються несумісного з доходами, а деякі «особливо кмітливі» ще й примудряються брати кредит на весілля.
У процесі самі учасники урочистості забувають про те, що головне завдання - це зробити свято незабутнім на все життя, а не похвалитися перед родичами і друзями своїми матеріальними можливостями. Наречена часто вимагає виконання всіх обов'язкових атрибутів сучасного весільного обряду, забуваючи про те, що вона не просто виходить заміж, а виходить заміж за конкретну людину - свого майбутнього чоловіка. Для сучасного чоловіка вступ у шлюб - це само по собі величезний стрес, а весілля, що включає в себе спілкування з численними родичами, фотосесію біля пам'яток культури і архітектури , викуп нареченої - це стрес в квадраті.
Є питання, які майже не цікавлять чоловіка: жіночі сукні, квіточки, прикрашення банкетного залу і тому подібне . Розумній нареченій краще позбавити коханого від усього цього, залишивши для нього суто чоловічі заняття: замовлення машин, вибір спиртних напоїв, оренда приміщення для проведення урочистого заходу. Це, до речі, допоможе розподілити ролі в сімї і надалі. Кожен повинен займатися своєю справою, а іншому допомагати в міру необхідності, і тоді не доведеться ділити сфери впливу, що, безсумнівно, посприяє зміцненню шлюбу. Також не слід забувати і про те, що всі люди зростали і виховувалися у різних культурних осередках.
Для нареченого,який наприклад все життя прожив у великому місті, сільські звичаї викупу нареченої або катання тещі у возі можуть здаватися безглуздими й смішними і він ні за що не захоче брати в них участь. Виходити потрібно з того, що у нареченого і нареченої з самого початку різні цілі: якщо жінка мріє зробити день весілля найпрекраснішим у своєму житті, то чоловік хоче просто швидше його перебути.

Що означає слово «любов»?

Любов ... Начебто таке просте, з дитинства знайоме поняття. А в той же час важко знайти в українській мові, та напевно, і у всіх решта мовах світу, інше слово, в якому буде укладено стільки різних емоцій,пристрастей, стільки загадок і таємниць.
Увесь час, відколи існує людство, поети, філософи, психологи та лінгвісти, художники і самі закохані намагаються зрозуміти і пояснити зміст цього слова. І поки що, ще нікому це повною мірою не вдалося. Адже скільки людей - стільки й видів любові. І навіть більше того - одна і та ж людина протягом життя кожен раз переживає це почуття по-різному.

Хвилювання, яке вічуваєш на перших побаченнях з коханим, захват від першого поцілунку, неземне щастя, яке охоплює тебе, коли кохана відповідає: «Я згодна», і це неперевершене, ні з чим незрівнянне відчуття повного єднання душ, коли близька, більше того - рідна людина розуміє тебе без слів - це все любов.
А може бути, що й взагалі нереально передати словами ту чарівність, яка виникає в нашій душі і в усьому світі навколо нас, коли ми любимо і відчуваємо що це взаємно? Чи так нам важливо знати, чому ми готові перевернути гори і зупинити ріки заради одного слова, одного погляду, однієї усмішки коханої людини? Досить того, що кожен закоханий дійсно на це здатний .
Напевно, немає такого поета, який хоч раз не порівнював би любов з весною. Дійсно, любов, як і весна - це пора надії, непорушної віри в те, що попереду все тільки хороше, світле і радісне. І в той же час, люблячи, ми завжди боїмося, що щастя пройде так само швидко, як завжди минає літо, що почуття пожовтіють і зів'януть і в душі надовго запанує холод. В юності здається, що наша любов підвладна лише долі, і все в житті складеться саме собою . Лише з віком ми починаємо розуміти, що багато в чому самі є господарями своєї долі. Від нас самих залежить термін придатності наших почуттів - чи виявляться вони товаром, що швидко псується і будуть незабаром відправлені на звалище непотрібних спогадів, або ж збережуться на довгі роки і стануть нам опорою, фортецею, що захищає від усіх життєвих негараздів, рятувальним кругом, допомогою у найтяжчу хвилину.
Любов - це праця, і, можливо, набагато важча, ніж та, яку ми виконуємо на своїй роботі заради грошей. У любові не буває неробочого часу, вихідних і відпусток. Як тільки ти перестаєш працювати над відносинами, вони починають ставати все більш крихкими і ризикують в будь-яку хвилину зламатися.
Підступна штука, ці стосунки з коханими! Іноді здається, що вони нагадують несправний годинник, стрілка якого зупиняється, наближаючись до певної цифри. Що б там не говорили, горезвісні кризи сімейного життя - рік, три роки, десять років і скількись там ще, все-таки існують. Але існує найкращий,найвірніший засіб подолати ці проблеми - любов. Коли люди дорожать одне одним, коли хочуть бути разом, коли готові сприймати близьку людину такою, як вона є - тоді ніякі кризи не страшні.

У кохання безліч визначень, і жодне з них не є універсальним, хоча кожне правильне по своєму. А в загальному про любов можна сказати так: «Щасливий той, хто зумів зберегти від багаття своєї любові палаючі вуглини для тепла сімейного вогнища».

Ювелірні пігулки для весілля: Ковтання золота як освідчення у коханні.

Для тих, чиє серце палає палкою пристрастю, простого "я тебе люблю" зазвичай недостатньо - сильні почуття завжди підштовхують на божевільні і ексцентричні вчинки. На це і розраховував лондонський дизайнер-концептуаліст Тед Нотен (Ted Noten), коли створював свої "весільні пігулки". Неординарно мислячим закоханим парам Нотен пропонує замінити обручки на золоті таблетки, які слід проковтнути.
Дуже романтично: наречений і наречена хочуть довести одне одному свою любов, подарувати її, висловивши в чомусь дорогоцінному, і проковтнути, щоб зробити частиною себе! Саме така ідея лежить в основі "весільних пігулок" Теда Нотена, відомого своїми незвичайними ювелірними прикрасами і винаходами. Схоже, ця його задумка - одна з найбільш неординарних.
Виглядають "пігулки" зовсім як справжні, за винятком того, що повністю покриті золотом. Можливо, їх проковтування під час весільної церемонії буде виглядати досить незвично і багато гостей будуть шоковані, але в метафоричності ритуалу не відмовиш.

Однак виникає логічне запитання: якщо дорогоцінні "пігулки" символізуютьвічність сімейного союзу, то не закінчаться чи ці відносини, коли ковтнув природним шляхом вийде з вашого організму - а це неминуче станеться. Тут романтичний ореол винаходу Нотена і втрачає всю свою казковість. Але це не означає, що потрібно відмовитися від незвичайного ритуалу, запропонованого дизайнером. Просто не варто поспішати замінювати ним традиційні обручки, які будуть поєднувати молодят набагато довше.

Чи слід носити обручки кожен день?

Для багатьох молодих подружніх пар обручки - це важливий символ щ
ирості і відданості. Але є й такі люди, що вважають традицію носити весільні прикраси з дня в день, безглуздою або просто незручною.
Про значимість цієї традиції сперечаються як звичайні люди, так і зірки естради, кіно та інші знаменитості. Часом навіть наречений і наречена мають різні погляди на це питання. Персні для заручин, як правило, не викликають подібних сумнівів, оскільки займають почесне місце на безіменних пальцях наречених тільки до дня церемонії одруження, але ці персні мають інше значення аніж шлюбні обручки. Щоб визначитися, якої з позицій варто дотримуватися, слід скласти максимально повне уявлення про їхнє значення.
Правильна форма нерозривного кола асоціюється з ідеалом вічної любові, до якого прагне більшість молодят. Якщо звичайні персні можна носити як завгодно, то обручки прийнято надягати на безіменний палець.
Згідно з деякими документальними свідченнями, стародавні римляни вірили, що саме цей палець руки безпосередньо пов'язаний з людським серцем особливою ​​веною. Дотримуючись такої традиції, закохані підкреслюють значення своїх почуттів. Звичай обміну обручками з'явився відносно недавно: ця практика набула широкого поширення в США під час Другої світової війни, проте встигла вкоренитися у багатьох країнах світу.
Незважаючи на глибокий зміст, вкладений подружжям у весільні прикраси, ці розкішні ювелірні вироби не завжди зручні для повсякденного використання. Існує ряд об'єктивних причин, через які один з партнерів відмовляється від цієї практики: наприклад, невідповідні умови ручної праці або алергія. Інші фактори скоріше є суб'єктивними: так, деякі подружжя керуються несумісністю аксесуарів із звичним стилем одягу, релігійними або філософськими міркуваннями.
Хоча персні для заручин так як і обручки, свідчать про те, як сильно заручені або подружні пари люблять одне одного, але відмова носити їх кожний день зовсім не свідчить про щось інше. Як відомо, більшість пар дотримуються поширеної традиції, однак це не захищає їх від ймовірності розлучення. Поки закохані підтримують гармонійні відносини, залишаються щирими і вірними один одному, то не має значення, як вони ставляться до своїх весільних аксесуарів. Вишукані ювелірні прикраси можна одягати тільки на річницю або ювілей, при цьому ввесь час залишаючись вірними і люблячими по відношенню до своїх партнерів.

Перша шлюбна ніч: підрахунок грошей чи насолода від кохання ?
Чим би ви думали, займаються молодята вночі після весілля? Насолоджуються коханням? А ось і ні! Виявляється, є безліч інших способів провести першу шлюбну ніч весело і з вогником.
Лідирує в хіт-параді післявесільних розваг ...
• Міцний та здоровий сон!
Що ж поробиш, весілля – урочистість надзвичайно обтяжлива. Святкова метушня, застілля, танці до упаду і незліченні поцілунки під крики «гірко» зіб'ють з ніг кого завгодно.
Навіть якщо молодята зберуться з силами і вирішать-таки дотриматися традицій, їх чекає неабияке випробування. Йдеться про роздягання, а точніше, «розплітання» нареченої. Нерідко в блогах та форумах можна прочитати випадки, коли новоспечений чоловік, вийнявши останню, п'ятсот і тридцять сьому шпильку з волосся молодої дружини, засинав на її плечі з почуттям виконаного обов'язку.
На другому місці за популярністю знаходиться таке захоплююче проведення часу, як ...
• розпаковування подарунків і підрахунок грошей!
Чи варто дорікати молодят у зайвій меркантильності і нехтуванні романтикою? Адже отримувати подарунки так приємно.
Почесну трійку лідерів замикає ...
• З'ясування відносин
Безліч пар присвячують шлюбну ніч розбору польотів, закладаючи перший камінь у фундамент майбутньої сімейної традиції.
А як же ті молодята, які всупереч всьому воліють банально ...
• Насолодитися любов'ю?
На жаль, вони отримують лише втішний приз за четверте місце. Схоже, що пристрасне кохання в першу шлюбну ніч - явище, гідне занесення до Червоної книги.
• А що ще можна робити в першу шлюбну ніч?
Закривають наш хіт-парад подружні пари, що демонструють творчий і неординарний підхід.
Романтичні пригоди у відділенні міліції, задушевні бесіди з тещею або свекрухою, прання і зашиваання весільного плаття, обмін враженнями в соціальних мережах - це лише невеликий перелік оригінальних ідей для тих, хто не знає, чим зайнятися вночі після весілля.
Сміх сміхом, але першу шлюбну ніч хочеться провести як годиться, а не як доведеться. Це не той випадок, коли можна довіритися обставинам. Все вирішують тактика, стратегія і грамотна організація процесу.
Найкраще, що можна порадити - це не чекати поки почнуть розходитися гості, а коли молодята відчують втому, під час піку святкової метушні, провести традиційний обряд завязування хустки молодій і вислизнути в заздалегідь підготовлене гніздечко. Гості та подарунки почекають, а у Вас залишаться сили і пристрасть для того, щоб провести першу шлюбну ніч дійсно яскраво і незабутньо!

Весілля удвох - вимушена необхідність чи вірне рішення?

Весілля удвох, в якому беруть участь тільки наречений і наречена без родичів і друзів, - не таке вже й рідкісне явище. Складається навіть враження, що воно набирає популярності. Напевно кожен із нас може згадати своїх друзів або знайомих, які зробили такий вибір. А дехто й сам може розповісти про власний досвід. І, як правило, такі спогади тільки позитивні, і часто більш яскраві, аніж після свята з гостями.
Весілля удвох так само включає в себе реєстрацію в РАГСі, святкове вбрання, фотосесію, катання на лімузині по місту, урочисту вечерю. Його головна відмінність - відсутність запрошених родичів і друзів. Тобто наречений і наречена в цей день насолоджуються тільки товариством один одного. При цьому святкове застілля для близьких може бути організовано, але в інший час.

Які ж переваги вибору такого весілля?

Мінімальні витрати коштів
Плюсом є значна економія коштів за рахунок відсутності гостей. Це дозволяє нареченому і нареченій організувати весілля так, як вони побажають, без страху перевитрати коштів.
Оригінальність
Завдяки невеликим витратам молода пара отримує свободу вибору сценарію свята, оигінального і справді незабутнього, так як немає необхідності оглядатися на потреби гостей. Наприклад, весілля удвох можна провести на якомусь екзотичному острові. При цьому витрати можуть бути навіть меншими, аніж у рідній країні.
Наречений і наречена можуть організувати занурення на глибину, політ на повітряній кулі, плавання на яхті, похід на природу - все, що залишить дійсно незабутні приємні спогади.
При цьому дуже важливим є той факт, що ніхто, в тому числі й батьки, не нав'язує свого сценарію і не перешкоджає планам молодят. Адже саме від вибору молодих залежить і відчуття справжнього свята. А весілля, насамперед, проводиться для них.

Економія часу і сил
Завдяки відсутності виснажливої підготовки весільного свята, сценарію з ведучим і конкурсами, кортежу, економиться багато сил і часу, що особливо важливо для по-справжньому святкового настрою. Немає необхідності турбуватися про розсаджування гостей, розміщення приїжджих родичів. Головне - наречений і наречена звільняються від непотрібних, але неминучих при багатолюдних весіллях переживань.

Відсутність ризику конфліктів
Не всі готові в цьому зізнатися, але, на жаль, велика кількість гостей підвищує ризик можливих конфліктів, у тому числі через вживання алкогольних напоїв. Таким чином, при організації весілля удвох зникає і цей стресоутворюючий фактор.
Такий варіант весілля без запрошених родичів підійде, якщо обоє батьків або один з них не схвалює вибору своєї дитини.
Крім того, якщо немає гостей, то відсутня напруженість, пов'язана з різними світоглядами. Припустимо, наречений і наречена категорично не схвалюють вживання алкоголю, або стали вегетаріанцями , а відповідного оточення друзів-однодумців у них ще немає.

Недоліки
Безумовно, при виборі ввріанту весілля удвох є і мінуси, хоча їх небагато. Це може бути пов'язано з недостатньою креативністю нареченого і нареченої, в результаті чого свято виходить не дуже веселим. Крім того, немає й подарунків, але це компенсується зекономленими витратами.
Можлива і образа родичів та друзів за «незапрошення». Але щоб уникнути цього підійде варіант організації окремого урочистого заходу для них.
Отже, багато залежить від самих нареченого і нареченої, їхніх характерів і вибору, а також, в деякій мірі, від їхнього оточення. При плануванні та підготовці весілля керуватися потрібно максимально святковим настроєм з урахуванням побажань молодої пари.

Як втримати чоловіка від подружньої зради

Побудувати такі відносини, при яких у вашого чоловіка навіть в думках не виникне бажання бути з іншою - можливо! Це не так складно,як здається, потрібно тільки вчасно звертати увагу на деякі «дрібниці».

Будь-яка жінка хоч раз у житті, так чи інакше, замислювалася над питанням про причини чоловічих зрад. Одні робили це аби попередити зраду, а інші, на жаль, задумувалися тільки тоді, коли вже безпосередньо зіткнулися з цією проблемою. Домогтися від чоловіка вірності своїми вимогами, погрозами, вмовляннями, благаннями або сльозами неможливо, працювати над цим доводиться зовсім іншими, більш делікатними та хитромудрими засобами.

В ідеалі, з часом, відносини між чоловіком та дружиною повинні ставати міцнішими, а почуття глибшими. Якщо ж в дійсності все не зовсім так, то це більшою мірою провина жінки. Тому що її головне завдання - контролювати і правильно направляти вектор розвитку відносин. Адже якщо цього не робити, то поступово відбувається згасання почуттів. На жаль, існує природна закономірність. Коли люди довгий час перебувають разом, то їм здається, що вони вже дізналися один про одного все, що нічого нового у них не відбудеться. У таких пар з часом з'являються перші передумови зрад:

- Партнери все рідше признаються один одному в любові,
- Зводяться до мінімуму або пропадають зовсім ніжні дотики, обійми, пристрасні поцілунки,
- Інтимна близькість стає рідкістю, і не викликає особливої ​​радості.

Завдання жінки полягає в тому, щоб помітивши на ранніх стадіях ці зміни, не пускати все на самоплив! Інакше наступною ланкою в цьому ланцюжку стане зрада чоловіка.

Підтвердженням цих слів можуть служити і нещодавно проведені дослідження вчених з Відня. Експерименти показали, що обійми коханої людини, сприяють виробленню в організмі певного гормону - окситоцину, під дією якого чоловік сильніше прив'язується емоційно до своєї дружини. У той же час пристрасть до інших жінок навпаки пропадає, і навіть уявляється неприємною. Недарма окситоцин ще називають «гормоном відданості». Чоловік, який звик весь час обійматися зі своєю дружиною, буде відчувати дискомфорт від дотиків інших жінок і стане їх уникати. Крім цього, завдяки окситоцину в організмі у чоловіка відбуваються й інші позитивні зміни - поліпшується робота головного мозку, стабілізується артеріальний тиск, піднімається настрій і покращується працездатність!

Таким чином, можна сказати, що найкраща зброя у боротьбі з коханками - це прості обійми! Тому, щоб уникнути зрад, обіймайтеся і проявляйте свою ніжність якомога більше! Пам'ятайте, що жінці дуже важливо завжди підтримувати таке сімейне вогнище, яке буде зігрівати чоловіка кожен день протягом багатьох років!

Як знайти своє кохання за допомогою інтеренету.

У наш час, відносини, які почалися в Інтернеті, вже нікого не дивують. Велика кількість пар, які зараз перебувають у шлюбі і виховують дітей, знайшли своє кохання саме в Мережі. І якщо на даний час Ви шукаєте свою другу половинку, розгляньте й такий варіант - пошукати її в Інтернеті.
Можливо, вам пощастить, і ви станете ще однією героїнею роману, який розпочався у всесвітній мережі. Звичайно, свою другу половинку можна зустріти де завгодно - в кіно, на вулиці, на пляжі, в магазині, на роботі, в Інтернеті ... Але саме знайомство в Мережі має свої особливості. І щоб таке знайомство переросло в більш серйозні стосунки, потрібно вести гру за деякими правилами.
На перший погляд, може здатися, що знайомитися в Інтернеті дуже просто. Сидиш перед монітором з чашкою чаю або кави, і не важливо, як ти виглядаєш. Спілкуєшся на різні теми, причому одночасно з кількома знайомими. Якщо хтось чимось не сподобався, то ігноруєш його. Звичайно, всі ці факти є плюсами при спілкуванні в Інтернеті. Але не потрібно забувати про те, що всі розмови та листування займають велику кількість часу, і вимагають самовіддачі. Чим частіше ви буваєте в мережі і спілкуєтесь, тим вищі ваші шанси, познайомитись із підходящою Вам людиною.
Існує кілька варіантів знайомства в Інтернеті. Можна зареєструватися на форумах по інтересах, писати там пости. Можливо, знайдеться той, з ким у вас спільні інтереси. Але проблема тут в тому, що чекати реальної зустрічі можна дуже довго.
Також можна зареєструватися на сайті знайомств. Причому зробити це можна на декількох сайтах одночасно. Звичайно, на таких сайтах мало людей, які прагнуть серйозних відносин, але все ж шанси є.
Починати потрібно з заповнення анкети. Про себе писати краще коротко, але щоб було зрозуміло, яка ви людина. В анкеті варто вказати, з ким ви хотіли б познайомитися, а ось вказувати тих, з ким би ви не хотіли спілкуватися, не варто, бо не всім буде приємно це читати. Можна додати кілька фотографій, знятих у різних ракурсах.
Щоб почати спілкування, можна почекати, поки вам хтось напише. А можна самій переглянути кілька анкет, і написати підходящій людині. Щоб вам відповіли, ваше повідомлення повинне бути оригінальним.
Якщо ви хочете серйозних відносин, слід уникати деяких персонажів:
- користувачів без фотографій. Якщо мужчина не хоче виставляти свої фото, значить, йому є, що приховувати. Можливо, він одружений.
- Володарів VIP-статусів. Зазвичай, таким людям просто подобається спілкуватися, і вони тут не для того, щоб знайти свою любов.
Якщо все ж у вас зав'язалися стосунки, не варто затягувати спілкування онлайн. Чим швидше ви перенесете все у реальність, тим краще. Перед тим, як йти на перше побачення, добре буде, якщо ви поспілкуєтеся по телефону. Так ви оцінитете, що це за людина. І вам буде простіше визначитися, йти з ним на побачення чи ні.
Успіхів Вам і нових знайомств!

Коли і за кого виходити заміж?

«Шлюб - це як фортеця в облозі: ті, хто всередині, хотіли б з неї вибратися, а ті, хто зовні, хотіли б увірватися в неї», - говорив Ерве Базен.
Однак якщо бути щирими: насправді всі жінки хочуть вийти заміж. А ті, хто стверджує зовсім інше, просто бояться потрапити в «шлюбне рабство» або втратити свою особистість.
Заміжжя і справді може виявитися важким тягарем. Але тільки тоді, якщо Ви познайомилися з невідповідною людиною, в неправильний час і з неправивильними цілями. Тому що при розумному відношенні заміжжя стає еміграцією в щастя і гармонію з собою. Головне - відповісти самій собі на кілька важливих питань.
Чому?
Заміж виходити треба. По-перше, тому, що це бажання ніби закарбоване у жіночій підсвідомості, і, поки воно не реалізується, жодна жінка не матиме спокою. Але дівочий мозок неспроста укомплектований метою «стати дружиною». І це вже, до речі, по-друге: природою в жінку закладені величезні можливості для духовного розвитку, але повною мірою вони можуть розвинутися тільки в турботі про інших людей. Про сиріт, хворих, бездомних тваринок, або, що більш важливо, про близьких, тому, заміжжя відкриває нові можливості для жінки у плані її духовного розвитку. Навіть якщо ви думаєте, що ваше щастя - у роботі або творчості, підніміться до професійної вершини і подивіться, як сильно Вам захочеться спуститися знову до домашнього вогнища. Тому що тільки через любов і турботу про оточуючих людей жінка може повністю віднайти гармонію з собою. На відміну від чоловіка, який самореалізується через вчинки щодо управління матеріальним світом. Так що відповідь на питання «чому треба виходити заміж?» Звучить просто: тому що це необхідно для жіночого щастя. І для щастя оточуючих, бо на щасливих жінках, між іншим, тримається світ.
Навіщо?
Це питання часто і марно плутають з питанням «чому?», Хоча одне вказує на наслідки, тоді як інше допомагає зрозуміти причини. І якщо з причинами заміжжя вже все ясно - заміж треба виходити тому, що це необхідно для вашого жіночого щастя, - то питання «навіщо» може загнати Вас у глухий кут. Хоча відповідь знову ж таки нескладна: заміж виходять для того щоб створити повноцінну сім'ю - офіційно, тому що тільки так, за словами психологів, жінка відчуває себе захищеною, а чоловік повністю відповідальним.
Смішно, але чоловіки набагато краще за жінок розуміють, навіщо люди одружуються. Вони знають, що одруження - це не просто дороге, гарне свято і обручка на безіменному пальці. Одруження - це відповідальність за жінку і обов'язок утримувати її і спільних дітей, та й взагалі це назавжди! Адже священик так і каже, вінчаючи молодят:«поки смерть не розлучить вас». А інакше який сенс у всіх цих обіцянках і показовості перед родичами та друзями? І якщо нормальний чоловік хоч трохи сумнівається в тому, що готовий бачити цю жінку кожен день у своєму житті, він не одружиться.
Жінки ж, навпаки, не завжди усвідомлюють сенс заміжжя. Для них вийти заміж - все одно що раптом отримати багато грошей, сходити в бутік Dior і гордо вийти звідти із заповітною покупкою в однойменному пакеті. А потім класти в дбайливо збережений пакет підручники і їздити до університету. На метро. Одним словом, для деяких жінок шлюб - це символ того, що вони відмінно влаштувалися в житті, нехай навіть за фактом це може і не бути правдою.
Люди іноді одружуються зовсім не для того, щоб стати родиною. Дуже часто в загс їх штовхає бажання отримати соціальний статус, забезпечити комфортне життя собі або майбутній дитині. Але всі ці цілі - помилкові, бо створення сім'ї з людиною, яка підходить лише в ролі спонсора чи батька майбутньої дитини, не принесе щастя. Слід оцінювати і розуміти те, що матеріальне становище може раптово похитнутися. Ну а що стосується дітей, то вони повиростають. І добре, якщо в старості вам не доведеться жити з людиною, у якої з вами більше не залишилося спільних інтересів чи життєвих цілей.
За кого?
Виходить, що йти заміж треба лише за чоловіка, з яким буде цікаво, не нудно і не страшно прожити все життя до самої смерті. І не тільки не зачахнути від нудьги при цьому, а й хотіти підтримувати в сім'ї любов і взаєморозуміння. Ключове слово тут, звичайно ж, «хотіти». Тому що без наявності щирого бажання ощасливити близьку людину, сім'я перетворюється в конструктор обридлих обов'язків. Отже виходити заміж потрібно за того, заради кого захочеться боротися з побутовою буденністю та одноманітністю. Щодня. До кінця життя. І, якщо пощастить, то з усією любов'ю.
Коли?
Мало хто вірить в студентські шлюби. І це природно, адже в 20 років люди не можуть бути впевнені навіть у самих собі, а що вже говорити про впевненість у своєму обранцеві. Повноцінні і щасливі сім'ї найчастіше створюються людьми, які вже добре розбираються в собі та оточуючих і не мають ілюзій. Людьми, які мали достатньо часу для самореалізації та вільного розвитку, а тепер усвідомлено хочуть поділитися накопиченим досвідом з іншою людиною. Загалом, тими, кому близько 30 років. Більш молоді сім'ї часто приходять до розуміння того, що потреба в особистому розвитку виявляється важливішою аніж спільні інтереси.
Якщо по щирості уточнити відповіді на всі ці запитання, тоді у більшості жінок не залишиться ніяких сумнівів та побоювань, щодо заміжжя.

Весілля друга

Весілля кращого друга - нелегке випробування для неодруженого чоловіка. Адже холостяцький статус -
потужний об'єднуючий фактор для чоловіків. Принадний образ брутального і велелюбного спокусника ніяк не поєднується з обручкою на пальці і сімейними зобов’язаннями.
Неодружені приятелі, як правило, не просто дорожать своєю свободою, вони возвеличують її до рівня ідеології. На основі якої будуються обговорення, розваги та перспективи. У фразі «пора одружуватися» холостяки з жахом відчувають інтонацію поразки. Тому весілля друга часто виявляється для них ракетним ударом по укріплених позиціях. І найпопулярніша реакція на нього - несприйняття нареченої. Через це часто виникають непорозуміння.

Наречена - не ворог
Багато чоловіків заздалегідь налаштовані вороже сприймати обраницю свого друга. Особливо нестійкі типи відкривають сезон цькування нареченої. Такі горе-приятелі перетворюються у наклепників та злозичливців: вони помічають найменші помилки дівчини, недобре жартують, розпускають про неї плітки - всіляко прагнуть звернути увагу нареченого на те, що вона йому не пара. Ці ентузіасти пояснюють свою поведінку благородними мотивами: з любові до друга вони не можуть допустити його доленосної помилки. Але насправді догодити їх вимогливому смаку не зможе навіть ідеальна дівчина. Єдиний критерій, за яким оцінюється наречена, - це загроза міцній холостяцькій дружбі.

Весілля - це подія, яка, безсумніву, впливає на відносини нареченого з друзями. Але насамперед це свято близької людини, день народження його сім'ї - нового життя, нового щастя, яке він сам собі забажав. Оцінивши ситуацію з цього боку, легко зрозуміти, що звинувачувати наречену в руйнуванні дружніх відноси між нареченим та його приятелями - це, як мінімум, не по чоловічому.
Наречена - не ворог друзям нареченого, вона всього лише майбутня дружина одного із них.

Муки ревнощів
«Як можна змінити яскраве холостяцьке життя на приземлений побут?», - Дивуються неодружені приятелі нареченого. Хтось тут же вішає на товариша ярлик підкаблучника, раз той наважився відійти від компанії. Хтось зовсім прирівнює одруження до зради. І тільки справжній друг залишається другом і до одруження, і після нього.
Одруження з коханою жінкою вкрай хвилююче та важливе для будь-якого чоловіка. У цей час йому дуже важливо відчувати дружню підтримку, а не витрачати зайві нерви на прояви образи у приятелів.
Весілля одного із друзів - хороший спосіб перевірити, наскільки міцні і чесні ваші відносини з ним. Чи здатні ви порадіти за нього і знайти спільну мову з його обраницею? Адже справді, бачити близьку людину щасливою - одна з незабутніх радостей життя.

Вірний помічник
А якщо з ревнощами і відчуттям образи впоратися не вдається,постарайтеся перетворити негативну енергію в творчу. Запропонувавши приятелю допомогу в організації його весілля, ви зробите йому хорошу послугу.
І коли ви не лише розділите з другом веселощі холостяцької вечірки, але й візьмете у участь у викупі нареченої та інших весільних обрядах, особливо коли наречений трохи соромиться цих традицій( що не є рідкістю), то це лише зміцнить взаємну дружбу та довіру!

Компанійські відчуття
Дуже часто під маскою волелюбних мачо ховаються чоловіки, не готові дорослішати. У їх середовищі побутує думка про те, що шлюб - цезанудство, а сімейні цінності - пережиток минулого. Але варто одному хлопцеві із дружної компанії змінити статус холостяка на сім’янина, як інші починають серйозно замислюватися про весілля. Справа в тому, що сімейне життя прийнято асоціювати з сірими буднями, графіком миття посуду і іншим малосимпатичним побутом. Цей стереотип зручний для людей, яким страшнувато щось кардинально змінювати в своєму житті. Та весілля друга часто стає наочним прикладом того, що сім'я - це весело і чудово. Холостяки бачать, що їх приятель, одягнувши обручку, не позбувся ні почуття гумору, ні любові до футболу, і до того ж придбав щось важливе - домашній затишок і надихаючі цілі на майбутнє.

Весілля - клуб знайомств
Весілля друга - це не тільки яскраве і зворушливе свято, але й ідеальне місце для знайомства з незаміжніми подружками нареченої. Народження нових закоханих пар на весільній вечірці - не рідкість. Атмосфера свята сприяє цьому! Щира радість за молодят, галантність, елегантний смокінг, вигідно підкреслює ширину плечей, - саме на весіллі друга приятелі нареченого мають всі шанси підкорити чарівних і вільних дівчат.

Подарунок на весілля

До вибору вітальнної промови і подарунка на весілля друга потрібно поставитися особливо уважно. Стандартними варіантами тут не відбудешся: кому, як не вам, знати, що саме порадує нареченого.Весільний тост найкраще перетворити в коротку ліричну історію про вашу дружбу.
Отже весілля друга - це не кінець молодості та веселощів, а новий період насиченого життя. Причому нове - повне ніжності та любові - життя може початися не тільки у молодят, але й у їхніх друзів.

Як не зіпсувати медовий місяць
Для багатьох молодят медовий місяць - це перший спільний виїзд в відпочинок. Інколи подорож стає хорошою перевіркою відносин, може виявити нові риси характеру в партнері, покаже, як він веде себе в незнайомих і іноді навіть стресових ситуаціях. Але що робити, якщо ви вже одружилися, і сваритися в поїздці і з'ясовувати стосунки вже пізно? Як не зіпсувати собі та своїй другій половинці медовий місяць?

По-перше, психологи радять заздалегідь обговорити, що кожен з вас бажає отримати від весільної відпустки. Неузгодженість бажань і очікувань - це найпоширеніша причина конфлікту подружжя. Наприклад, один мріяв провести більшу частину часу, ніжачись на гарячому сонечку на пляжі, а інший воліє активно проводити день і терпіти не може валятися без діла. Або новоспеченій дружині медовий місяць бачиться в готельному номері для молодят з щоденними вечерями при свічках, а молодому чоловікові у веселому барі на березі моря. Попередньо поговоріть про все і постарайтеся ще перед поїздкою знайти компроміс, який влаштує вас обох, якщо бажання з самого початку не збігаються.

По-друге, як би не хотілося встигнути у відпустці якомога більше всього зробити і подивитися, розписуйте кожен день по хвилинах. Не забувайте, що це не звичайний відпочинок, а медовий місяць. І призначення його все-таки не в максимальній кількості екскурсій по визначних пам'ятках. Це час, коли потрібно розслабитися і насолоджуватися товариством один одного. А імпровізація сама по собі внесе нові фарби та емоції у ваші стосунки.

По-третє, не чекайте від чоловіка або дружини під час медового місяця того, що не властиво в повсякденному житті. Якщо друга половинка зазвичай схильна до ліні або трохи скупувата, то не варто очікувати, що на відпочинку це раптом несподівано переміниться. Причому ці необгрунтовані очікування властиві як жінкам, так і чоловікам. Дружина чомусь від свого прагматичного і спокійного чоловіка починає під час медового місяця вимагати океан романтики і бурю пристрасті, а чоловік від своєї дружини раптом просить відразу стати господарською та домовитою, покладаючи на неї всю відповідальність за організацію відпочинку.

І найголовніше - не критикуйте, і не дорікайте даремно, але ніколи не тримайте в собі, якщо вас щось не влаштовує. Обов'язково обговорюйте все і говоріть один з одним, але тільки в конструктивному ключі. І тоді ні вашому союзу, ні весільного відпочинку ніщо не загрожуватиме.

Куди поїхати відпочивати після весілля?
Куди поїхати на медовий місяць? Ви, протягом декількох місяців, наполегливо працювали над організацією вашого весілля. Лізли зі шкіри геть, щоб все пройшло добре і всім гостям сподобалося. Витратили купу нервів і сил на всі ці підготовчі процеси. І ось настав день весілля. Все пройшло чудово і весело, маса радісних емоцій і задоволені обличчя всіх гостей. Тепер можна з гордістю сказати, що ви готувалися не дарма.
Але як можна отримати задоволення від роботи, якщо потім не відпочивати? І відразу після першої шлюбної ночі у вас виникає моторошне бажання полетіти кудись у теплі краї на медовий місяць. Але куди полетіти? Де буде досить цікаво, хороший готель, та й не дорого?
КУДИ ПОЇХАТИ НА МЕДОВИЙ МІСЯЦЬ?
Медовий місяць - це не просто виїзд удвох куди-небудь. Це сама романтична, незабутня, зворушлива і душевна поїздка ВАШОЇ МОЛОДИЙ СІМ'Ї. А головне, що вона перша. Тому вона, вже точно, повинна бути незабутньою.
Так давайте пробіжимося з вами по найкрасивіших, мальовничим і доступним місцям для проведення медового місяця.
ІТАЛІЯ.

Ця країна завжди славилася своєю красою. На її території є дві малі держави: Ватикан і Сан-Марино. Ви зможете відвідати їх навіть без візи. Обов’язково спробуєте характерні для цієї країни ласощі - макарони і піцу. Локшина, паста, тисячі різновидів і рецептів. Прекрасна кухня не залишить вас байдужими. А літні кафе і вечірній Рим змусять забути про всі проблемах.
Прекрасна архітектура, велика кількість пам'яток, про які вам навіть нагадувати не потрібно. Колізей, Пізанська вежа, мости Венеції і т.д. Навіть самі міста змусять вас полетіти в Італію не замислюючись. Рим, Венеція, Флоренція, Мілан і т.д.
Ця країна точно не залишить вас байдужими. Якщо ви хочете медовий місяць, повний краси, історії та романтики - ваш вибір Італія! Орієнтовна вартість поїздки на двох 1500-1800 Євро.
ФРАНЦІЯ

Париж. Це ж сама романтична столиця в світі. Ну, хіба ви не мріяли поцілуватися на Ейфелевій вежі? Саме це місто зробить вас найбільш романтичною парою. Ви будете нескінченно прогулюватися, тримаючись за руки, по красивих вуличками цього міста. Тріумфальна арка, Єлисейські поля, Сена, зоопарк в Венсенском лісі, Лувр.
Париж, - про нього зітхали класики. Вартість поїздки на двох - 1300-1700 євро.
ГРЕЦІЯ.

Ця країна - колиска античної культури. Держава з багатющою історією, яка дбайливо зберігає її, і дає можливість кожному туристу до неї доторкнутися. Це ідеальний відпочинок для тих пар, які хочуть поєднати блакитне море, чисте повітря, відмінний сервіс, мальовниче узбережжя і яскраве сонце. Вам будуть відкриті 2000 островів, 5000 км. пляжів і величезна кількість турів по античної Греції. Греція - це сучасна Еллада. Вам будуть доступні готелі класу «Люкс» (це 5 *). Готелі категорії А - 4 *, B-3 * і т.д.
І туристичні тури існують абсолютно різних рівнів. Є тури без надмірностей, а є і з «повним фаршем». Вибір за вами і за товщиною вашого гаманця. Орієнтовна вартість на двох 1000-1400 євро. Відкрийте для себе красу традицій, які дотримуються століттями.
ТАЇЛАНД.

Королівство Таїланд розташоване на Південно - Сході Азії. Візитні картки цієї країни - це кухня і природні «алмази». Під цим словом я маю на увазі ту красу, яку створює природа, завдяки спекотному і вологому клімату. Ця країна підійде для тих пар, які хочуть подивитися на незайману природу, бушуючу зелень, заповідники і парки. Природа не на жарт розійшлася в своїй творчості, створюючи ці краси. Південні острови Пхукет і Коі Самуї - яскраве тому підтвердження.
Парк Орхідей (Нонг- Нох) - величезний штучно створений заповідник, на якому розташовані сотні гектарів зоопарк, парк орхідей, колекція кактусів і багато іншого.
Вартість поїздки на двох - 1600-2000 $
США

Нью-Йорк, Майамі, Голлівуд, Лас-Вегас, нарешті. Всі ці міста, вже стали легендою, відкриті для вас під час вашого медового місяця. З розвиненою інфраструктурою і великою конкуренцією серед надання весільних послуг і номерів для молодих - ви зможете вибрати саме те, що вам до душі. Майамі - пляж, дівчата на роликах, яскраве сонце, і блакитний океан - ну що може бути краще? А може краще завжди палаючий вогнями Лас-Вегас. Море розваг, азартні ігри і кращі готелі?
США дає вам широкий вибір місць і способів провести ваш медовий місяць. І ці міста - далеко не кінець списку тих місць, в які ви зможете відправитися. Вартість - вибирайте самі.
ШОТЛАНДІЯ.

Це відпочинок для людей, яким цінно знайомство з культурою та звичаями. Країна з тисячолітньою історією, люди в якій ніколи не переставали докладати зусиль до того, щоб зберегти свою самобутність. Шотландські замки, вузькі вулички міст, чаруючі звуки волинки перетворять ваш медовий місяць в справжній заворожливий історичний екскурс. У вас буде можливість відвідати область озера Лох- Несс, в якому мешкає таємниче чудовисько.
І якщо ви хочете відчути себе героями історій Вальтера Скотта - сумрачная Шотландія відкрита для вас. Вартість на двох 1500-2000 $.
ТУРЕЧЧИНА.

Ну, про Туреччину багато і не розкажеш, тому що ви і так про неї багато чули і знаєте. Готелі від 3 до 5 зірок, море, басейни і улюблений All Inclusive. А молодим парам в Туреччині ще дарують корзинку з фруктами і пляшечку шампанського. Аніматори, розваги, конкурси та ще багато чого цікавого. Вартість поїздки на двох 900-1500 $
ІСПАНІЯ

Прекрасна, тепла країна, яка дуже давно приваблює туристів, і робитиме це ще дуже довго. Держава, розташована на стику Європи і Африки, ісламу і християнства - є справжньою загадкою. Бої биків, корида - враження просто незабутні. Та й сама країна не залишить вас байдужими. Звичайно, не можна не відзначити іспанську кухню. Люб'язні і завжди веселі люди залишають найприємніші враження.
І не даремно ця країна входить до трійки найбільш відвідуваних курортів світу, друзі. А це багато чого коштує. І якщо ви вибрали тур до Іспанії - приготуйте 2000-2700 $.
БОЛГАРІЯ

Ця країна відповість на всі ваші запити. У ній ви можете поєднати як відпочинок на морі, так і гірськолижні курорти. Прекрасні готелі, прийнятна ціна і чудова кухня - це візитні картки Болгарії. Це відмінна країна для відпочинку, тим більше що вона пропонує вам вибір. Їхати на знаменитий курорт на березі Чорного моря «Золоті піски», або прокотиться на лижах з вітерцем. Дуже багато туристів вже побували там, і продовжують їздити туди знову і знову. Болгарія рідко кого залишає байдужими.
Середня вартість поїздки на двох - 1200-1600 $

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.