Весільний феєрверк

Весілля - це чудове свято. А яке ж свято без феєрверку?

Ці яскраві вогники зачаровують і є найбільш видовищним моментом всієї весільної церемонії.
Безсумнівно, салют піднімає настрій молодят і їхніх гостей, заворожує і надає відчуття неповторності та оригінальності загальній атмосфері свята. Однак, не все так радісно, ​​як здається на перший погляд.

Небезпечні вогники
Перш, ніж зважитися на такий відповідальний крок, як запуск феєрверку, гарненько подумайте - чим це може згодом для вас обернутися.
1. Залпи святкових вогнів видають дуже багато шуму. Виберіть для запуску салюту таке місце, де немає поблизу старих, дітей і вагітних жінок, щоб нікого з них випадково не налякати.
2. Дорого. П'ять хвилин задоволення обійдуться вам приблизно в п'ятсот доларів, а іноді й більше.
3. Небезпечно для святкового одягу. Іскра, яка випадково потрапила на сукню нареченої, може пропалити в ній негарну дірку і зіпсувати святковий настрій.
4. Небезпечно для життя. Ні в якому разі не влаштовуйте феєрверк поблизу автозаправної станції! Можете уявити, чим це загрожує.
5. При недостатній темряві на вулиці салют може виглядати згаслим, а то й зовсім зіллється з фоном світлого неба.

Правила феєрверку
Якщо все вищеперелічене вас не зупиняє, і ви мрієте про букет гарних весільних вогнів, що мерехтять на тлі нічного неба, то прислухайтеся до наступних порад:
● Не влаштовуйте феєрверк самостійно, а найміть для цього фахівців. Вони правильно підберуть місце, де ви зможете насолодитися нічним світловим шоу, і приймуть всі запобіжні заходи.
● Визначтеся з різновидом салюту, який ви хочете побачити. Існує кілька видів вогнів: висотні, паркові, наземні і для запуску в приміщеннях.
● Продумайте малюнок і кількість залпів. Наприклад, на нічному небі можна малювати кільця і ​​сердечка з вогників.

Бути чи не бути весільному салюту?
Феєрверк - це заключна яскрава крапочка(або ж знак оклику) в кінці свята, а поставити її, чи ні - залежить від вашого бажання і можливостей. Перш, ніж прийняти рішення, зважте всі «за» і «проти», прийміть заходи безпеки і насолоджуйтеся святом! Головне - будьте щасливі на своєму весіллі, з феєрверком або без нього!

Замовити весільний феєрверк 096-683-6287 феєрверки на весілля.

Феєрверк з живих метеликів на весілля

Замість давньої весільної традиції обсипати молодят - на щастя,житом, цукерками і монетами, сьогодні все частіше на весіллях організовують феєрверк з живих метеликів. Якщо родичі хотять приємно здивувати молодят, то можуть організувати в їхню честь випуск живих метеликів. Цей незабутній момент весільного свята мав би виглядати так: за спеціальним сигналом відкривається коробка і з неї вилітає ціла хмара різнокольорових метеликів, які починають кружляти навколо молодих.
Якщо вірити стародавній індійській легенді, то метелик здатний передавати людські бажання небесам. І якщо на весіллі навколо молодих будуть кружляти красиві метелики, то всі їхнібажання неодмінно збудуться. Крім того, дуже красиво у весільному альбомі будуть виглядати фото з метеликами.
Метеликів для такого салюту , можна випускати всіх з однієї коробки, або ж кожного метелика помістити в індивідуальну коробочку, оформлену відповідно до урочистості. Коробочки з метеликами роздати гостям. У певний момент всі гості одночасно відкриють свої коробочки. При такому способі випускання метеликів, вони вилітатимуть з різних кінців залу.
Щоб феєрверк з метеликів був найбільш ефектним, потрібно дотримуватися деяких умов. Для активного польоту температура повітря повинна бути +22 - +25 градусів. Якщо в залі прохолодно, то метелики літати не будуть. Відразу після вильоту метелики спрямовуються до джерела світла. Так що незабаром вони можуть вилетіти у спеціально привідкриті вікна,освітлені денним світлом і не заважатимуть гостям. Тільки під час проведення церемонії слід прибрати із залу всі джерела відкритого вогню, інакше метелики просто загинуть. Також необхідно закрити сіткою потужні лампи та прожектори, щоб убезпечити метеликів. Весільний салют з метеликів буде виглядати дуже ефективно на будь-якому етапі урочистості.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.