Весільні зачіски

Весільні зачіски - 2019

Ось кілька простих порад, які стосуються весільних зачісок 2019 року.

1. Перукар/стиліст.

Якщо у вас є свій постійний перукар, то вам буде набагато легше визначитися з весільною зачіскою. Ви обов’язково маєте показати йому фотографії весільних зачісок, що подобаються, щоб майстер мав можливість «приміряти» ці зачіски до вашого обличчя і стилю. Обов’язково обговоріть усі найбільш популярні зачіски 2019 року. Є дуже багато фотографій, за допомогою яких ви можете ознайомитися з модними зачісками. Рекомендується робити пробні зачіски, щоб мати можливість візуально оцінити ваш вибір.

2. Весільні зачіски.

В цьому році найголовніше – простота. Відходять у минуле складні й вишукані зачіски, дуже модним стає розпущене, вільно падаюче волосся, прикрашене живими квітами. Що стосується фати, то цього року вона зовсім не обов’язкова. Стосовно весільних аксесуарів для зачісок спостерігається тенденція до мінімалізму і природності.
Фотограф Київ недорого ПП Ваня +38096-683-6287 Весільний фотограф в Києві. Фотограф на весілля Київ

3. Коротке волосся.

Якщо у нареченої коротке волосся, то для неї існують деякі обмеження. Цього сезону в моді природна краса, блискуче і живе волосся. Ви можете компенсувати невелику довжину волосся, додавши деякі акуратні й не надто вибагливі аксесуари. Діадема на короткому волоссі буде виглядати просто чудово.

4. Вибір весільної зачіски - 2019.

Вибір буде тривати вічно, якщо ви хоча б віддалено не уявляєте собі, як ви повинні виглядати у день весілля. Перегляньте журнали або Інтернет-сайти з фотографіями знаменитостей. Ви можете навіть черпати ідеї з останніх робіт іменитих перукарів. Майте на увазі, що ваша зачіска повинна відображати вашу індивідуальність, а також відповідати темі вашого весілля. Все має гармонувати одне з одним.

Відеозйомка весілля ціни найкращі Волинська обл 096-683-6287 ПП Ваня фото видеосъемка свадеб Брест

Ідеальна весільна зачіска
Гарна весільна зачіска завжди відповідає стилю нареченої, весільної сукні й самого весілля. Дуже важливо підібрати зачіску, яка пасує саме вам і з якою вам буде комфортно впродовж тривалого періоду часу.

Дуже ретельно підбирайте перукаря для весілля. Під час зустрічі ви маєте якомога точніше описати свою весільну сукню. Це допоможе вашому перукареві підібрати для вас кілька зачісок, які доповнять ваш образ.

Обов’язково розкажіть перукарю, де відбудеться ваше весілля – на свіжому повітрі або у приміщенні. Тут важлива будь-яка деталь: чи буде у приміщенні кондиціонер, в яку пору року відбудеться весілля, яка приблизно буде погода.

Принесіть з собою фотографії весільних зачісок, які вам подобаються і які ні, особливо якщо досі ви ніколи не робили вечірню зачіску. Це допоможе перукарю уявити ваш власний стиль і смак.

Обов’язково зверніть увагу на аксесуари для волосся, які ви хочете одягти у день весілля, на довжину і пишність фати. Перукар повинен знати, яка зачіска ідеально підійде для вас.

Подумайте наперед, чи хочете ви, аби фата була на вас впродовж всього весілля. Якщо ви плануєте знімати фату, то попередьте про це перукаря, щоб ваша зачіска була достатньо міцною і добре трималася після того, як ви знімете фату.

Гарна весільна зачіска буде дуже добре триматися і матиме такий самий вишуканий вигляд наприкінці весілля, як і на початку.

Відеозйомка Весілля Нетішин відеокліп весільний Олег+Юля видео Свадьба Нетешин клип свадебный www.RivneVideo.com

Якщо ви хочете, щоб у вашій зачісці були живі квіти, скажіть про це перукарю і попередьте флориста.

Гарний професіонал підкаже, які квіти будуть найкраще пасувати до весільної зачіски. Також флорист підбере для вас такі квіти, які залишаться свіжими упродовж усього весілля. Ви ж не хочете, аби через дві години після початку весілля ви були схожі на бур’ян?

Попросіть також майстра з квітів, щоб він приготував квіти таким чином, аби у день весілля перукар зміг дуже швидко і легко вкласти їх у зачіску.

Весільний фотограф Рівне ПП Ваня 0966836287 Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Квасилів, Клевань, Клесів, Корець, Костопіль, Кузнецовськ, Мізоч, Млинів, Оржів, Острог, Радивилів, Соснове, Степань, Володимирець, Гоща, Демидівка, Зарічне, Рафалівка, Рокитне, Сарни, Смига, Томашгород

Фата чи діадема? Разом чи окремо?
Фата чи діадема? Разом чи окремо?
На вінчанні дівчина-наречена обов’язково має бути з покритою головою – говорить церковна етика. Якщо пара вінчається через певний час після офіційного одруження й біла сукня відсутня, то зійде звичайна хустина чи шаль, втім, як у дружки та всіх інших присутніх на церемонії жінок та дівчат. Якщо на вінчання наречена одягає весільну сукню з фатою, то вона абсолютно замінює головний убір.

З цієї ж причини, перед дівчатами, котрі збираються вінчатися, не стоїть вибір: фата чи діадема. Просто це очевидно. А от якщо вінчання заплановано на пізніший час, то стає ще на один малесенький, але приємний головний біль більше! Треба ж обрати, що краще: фата, діадема, чи й те, й інше! А, може, шляпка чи просто гарна зачіска? Варіантів небагато, тому розглянемо усі.

Отже, варіант перший, діадема без фати
Діадема використовується у зачісці в тому випадку, якщо сукня дуже пишна та розкішна. Фата в такому випадку буде просто зайвою, та перебиратиме на себе всю ту увагу, яка б мала звернутися на сукню. Діадема ж підкреслить красу зачіски та обличчя, але не відриватиме долю уваги, варту розкішної сукні. У випадку, якщо Ви оберете саме її, інші прикраси в зачісці слід звести до мінімуму, щоб не було, як то кажуть, «наляпано». І майте на увазі, що діадеми більше підходять юний дівчатам, аніж зрілим жінкам.

Варіант другий: фата без діадеми
Фата може бути довгою чи короткою, пишною чи простою (це має бути обернено пропорційно стилю сукні), але варто враховувати, що вона має гармоніювати з сукнею. Як? Дивіться на пункт вище!

Варіант третій: і те, й інше
Нерідко використовуються і фата, і діадема одночасно. Це теж дуже гарно, але варто не переборщити. У такому випадку буде краще, якщо діадема буде простішою, а фата − більш вишуканою.

І, нарешті, четвертий варіант – капелюшок
Традиційні весільні капелюшки прикривають лише верхню частину голови (виглядає це просто шикарно!), а на потилиці Ви можете зібрати щось дуже гарне та стильне. Деякі шляпки бувають навіть із фатою до плечей, а це, погодьтеся, теж дуже вишукано! Головне – підібрати таку, яка б підкреслила усі прекрасності Вашого обличчя та приховала крихітні недоліки.
Так, і пам’ятайте, що весільні капелюшки зазвичай одягають більш зрілі дами!

Весільні зачіски – обирати є з чого!
Коли сукня висить у шафі, закритому на сім замків від нареченого, гості отримали запрошення, а молодша сестра таки випросила собі право бути дружкою, мабуть, пора задуматися про останній, але один з найважливіших штрихів образу нареченої – її зачіску.

Найперше та найголовніше – погляньте у дзеркало та вирішіть для себе, що у своїй зовнішності Ви хотіли б виділити, а що, навпаки – приховати. Це стосується надто високого чи низького лоба, невчасної появи прищика, відстовбурчених вушок тощо. Це обов’язково має знати й майстер, який робитиме Вам зачіску. Лише тільки ця інформація допоможе перукарю та Вам відфільтрувати певну кількість можливих зачісок та укладок, а це зробить Ваш вибір більш вузьким, а тому − певним.

Чи буде фата прикрашати Вашу зачіску? Цей момент є другим по важливості, адже до якихось зачісок її прикріпити вкрай незручно, а до деяких – взагалі неможливо. Якщо Ви обрали фату, то від її типу також залежатиме, які зачіски чи укладки підійдуть. Фата якщо фата одношарова, то її можна буде прикріпити як у середині зачіски, так і знизу, під нею, зазвичай до такого типу підходять найбільш прості весільні укладки. Якщо ж фата з двох шарів, то зачіска має бути більш об’ємною, з завитками, квітами і т. д. Багатоярусна ж фата додає об’єму та розкішності, а тому вимагає найбільш високої та пишної зачіски, іноді навіть з накладними локонами та шиньйонами. Багатоярусна фата – це найкращий вибір для нареченої, яка буде вінчатися, адже верхній шар легкої тканини можна буде опустити на обличчя на час проведення обряду.
Іноді дівчата замінюють фату віночками та шляпками (частіше це роблять старші жінки, і ті, хто виходить заміж не вперше). Виглядають ці аксесуари дуже красиво та незвичайно, але підходять далеко не до кожної сукні. Наприклад, для шляпки краще одягнути не дуже пишну сукню, а з віночком чудово доповнять такі ж самі квіти на сукні. При такому виборі зачіска має бути менш пишною, а, якщо наречена бажає одягти віночок, чудово підійде розпущене (можливо, просто гарно накручене) волосся.

Ще один напрочуд гарний та розповсюджений елемент весільної зачіски – діадема. Їх різноманіття не знає меж і по формі, і по стилю. Сама по собі, діадема має бути основним елементом зачіски, тому, якщо Ви обираєте цю прикрасу, будьте обережними з фатою. Скоріше за все, в зачісці з діадемою вона буде лишньою, оскільки перебиратиме увагу на себе, а діадема може стати, в кращому разі, просто лишньою. Якщо Ви вінчаєтеся, або просто не бажаєте відмовлятися від такого традиційного елементу, обирайте максимально просту двоярусну фату та відмовтеся від інших прикрас (квітів, перлів тощо).

Як не порівняти молоду дівчину у весільній сукні з квіткою? А якщо вони цвітуть і в її зачісці?! Безперечно, живі та шовкові (іноді їх навіть важко відрізнити) квіти – гідна прикраса зачіски нареченої. Але тут головне – не переборщити. Надто великі квіти чи їх кількість здатні зіпсувати весь образ та виправдані лише тоді, коли в волоссі немає інших елементів, які можуть перебрати на себе всю увагу. Якщо Ви бажаєте зробити зачіску з живими квітами, вони мають бути пристосованими для цього. Також обов’язково купуйте більше квітів, аніж це потрібно – раптом деякі помнуться чи просто виявляться надто великими (маленькими).

Прикрас безліч, варіантів – ще більше!І серед них обов’язково знайдеться саме Ваш, єдиний та неповторний, образ! Не вірите?! А наречений-то знайшовся!

Весільні зачіски з квітами
Головний тренд цього сезону - природність і витонченість. А що може бути елегантніше і жіночніше квітів у волоссі ніжної та романтичної нареченої? Розсип мініатюрних троянд, витончена біла лілія або гілочка екзотичних орхідей - складно підібрати більш вишуканий аксесуар для весільної зачіски з квітами, так вміло підкреслює молодість і невинність нареченої.

Різноманітність весільних зачісок з квітами настільки велика, що кожна дівчина може підібрати для себе найбільш підходящий варіант, що відповідає її темпераменту і смаку - від класичних весільних пучків і «черепашок» до елегантних хвиль, романтичних локонів і кокетливих завитушок. Особливо вишукано виглядають прикрашені квітами хитромудрі коси, будь то «риб'ячий хвіст» або богемна корона.

Вирушаючи до стиліста, в будь-якому випадку необхідно заздалегідь визначитися, в якому образі постати на весіллі - фатальною іспанкою, величною королевою або лісовою феєю. Головне, щоб квіткові аксесуари «Не вивалювалися» із загального весільного ансамблю, а органічно поєднувалися з вінчальною сукнею, іншими прикрасами, весільним букетом і навіть бутоньєркою нареченого.

Для досягнення повної гармонії образу варто враховувати всі тонкощі вибору квіткових прикрас. Основним критерієм створення неповторної весільної зачіски з квітами повинне стати гасло «краще менше, та краще». Щоб голова нареченої не перетворилася на квітковий магазин, прикраси не повинні бути великими. Але і з кількістю дрібних примірників головне не перестаратися. Це як раз той випадок, коли стриманість вітається не тільки в обсязі, але і в кількості квітів у волоссі.

Весільні зачіски з квітами

А ось з відтінками кольорів у весільній зачісці можна і навіть потрібно експериментувати. Старий добрий принцип «наречена в усьому білому» благополучно канув в Лету. Тому квіти у весільній зачісці можуть грати всіма відтінками веселки - від ніжного білого до пристрасного червоного. Або навіть чорного, якщо він гармонує з рештою вінчального наряду.

Квіти для весільної зачіски потрібно підбирати, керуючись не тільки естетичним сприйняттям, але й залежно від пори року. Досвідчений флорист підкаже, який сорт квітів здатний витримати «весільний переполох», не втративши при цьому своєї свіжості. І звичайно ж, непогано було б подбати про запасну квіткову композицію, як то кажуть, на всякий пожежний випадок.

Особливою популярністю користуються троянди, фрезії, орхідеї, гербери, лілії. Єдиний, але дуже важливий, недолік живих квітів - їх недовговічність. Тому в якості альтернативи для весільної зачіски з квітами можна вибрати штучні квіти. Створені умілими руками майстра, квіткові композиції представляють справжні витвори флористичного мистецтва і нічим не відрізняються від живих родичів, а часом навіть перевершують їх.

Які б квіти не воліла наречена, весільна зачіска буде неповторною і стане справжньою окрасою всього способу нареченої.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.