Діджей на весілля Рівне wedding DJ Rovno

Діджей на весілля DJ: Шукайте музикантів музику для весілля в Рівному?

Музика на Вашому весіллі - це прикраса усього свята, вона створює настрій і розставляє акценти у весільному торжестві. На вибір молодят є велика кількість музичних колективів, груп чи співаків. Але їх досить затратно найняти на весь вечір, та й до того ж репертуар завжди настільки різноманітний, що важко усім догодити. Тому частіше молодята вдаються до послуг діджея, який створить загальну атмосферу свята і зможе забезпечити потрібний музичний супровід на кожному етапі святкування. Про те, як вибирати діджея і які його обов'язки, розповідає наш портал Я+Ти.

Як вибрати діджея?

Пошуком діджея варто починати займатися не пізніше, ніж за місяць до торжества, так як в сезон весіль справжніх професіоналів можуть забронювати навіть за півроку. Шукати діджея можна через знайомих або інтернет. Обов'язково дізнайтеся у своїх друзів, які недавно одружилися, чи задоволені вони роботою свого діджея, можливо, вони його Вам порадять. Специфіка пошуку діджея в тому, що Ви не можете побачити приклади його робіт, як у випадку з фотографом. Навіть якщо Вам покажуть відео, воно може ні про що не говорити, так як музичні смаки у всіх різні. Тому довіряйте своїм особистим відчуттям при зустрічі: якщо у Вас збігаються музичні вподобання і бачення Вашого весілля, то все відмінно!

Якщо Ви не змогли знайти діджея за рекомендаціями, шукайте в інтернеті. Критеріями відбору повинні виступати: обладнання (музичне, а також світло + дим), ціна, музичні уподобання, а також наявність відгуків. Діджей повинен мати досвід роботи на весіллях, так як весілля - це не просто дискотека, а й музичні вставки під час їжі, тостів і танців. Тому обов'язково запитуйте, чи працював діджей до цього на весіллях. Якщо у Вас буде ведучий на весіллі, можливо, він порекомендує «свого» діджея, з яким вони працюють в парі. Якщо Ви довіряєте своєму ведучому, і Вас влаштовує ціна, то погоджуйтеся. Бажано, звичайно, познайомитися з діджеєм заздалегідь, щоб не було неприємних сюрпризів.

Кілька порад

Розташуйте діджея та його обладнання подалі від літніх гостей, а також від пар з дітьми - гучна музика швидко втомить їх.

Обов'язково надайте діджею план заходу, а також поясніть його роль у ньому (коли і яку музику він повинен включати)

Якщо у Вас не буде ведучого, попросіть діджея оголошувати перші тости, надайте список імен батьків, щоб він їх оголосив.

Попросіть приблизний список композицій, які будуть звучати, у Вас не повинно бути кардинальних розбіжностей у смаках.
Уточніть, чи є місце для діджея в залі ресторану, де Ви будете святкувати весілля. Бажано, щоб до ресторану був зручний під'їзд, щоб діджею було зручно занести обладнання.

Дізнайтеся, чи працюватиме на весіллі саме та людина, з якою Ви спілкуєтеся. Познайомитися з діджеєм потрібно заздалегідь особисто, тому що на весіллі не повинно виникнути казусів.

Діджей повинен підходити Вам як людина, щоб Ви комфортно себе почували на весіллі. Якщо Ви сподобалися один одному, Вам буде комфортно разом працювати.

Не забудьте поставити на стіл діджея воду і трохи закусок, за 6 годин роботи він не повинен втомитися завчасно.

20 основних питань діджею
Якщо Ви вже вивчили наші рекомендації з приводу вибору діджея, то саме час приступити до підготовки до зустрічі з ним. Ми зібрали основні питання, які необхідно задати діджею, щоб бути впевненим у його роботі. Якщо Ви врахуєте нижчеперелічені моменти, то на весіллі будете тільки насолоджуватися чудовим музичним супроводом.

1. Чи підписувати договір? Підписання договору говорить не тільки про професійний підхід до роботи, але і дає Вам гарантії, що Ви отримаєте саме той результат, на який розраховуєте.

2. Чи вільний віджей на вашу дата? Дізнайтеся, чи приїде конкретно ця людина до Вас на захід або його помічник, якщо він не зможе. Якщо Ви вносите передоплату, Ваша дата повинна точно бути заброньована.

3. Який у діджея досвід роботи? Обов'язково дізнайтеся не тільки про досвід роботи на заходах, а й конкретно на весіллях, тому що у них є своя специфіка.

4. Чи є відгуки від попередніх молодят? Відгуки можуть сказати навіть більше ніж досвід. В ідеалі, це якщо Вам нададуть контакти минулих клієнтів або хоча б посилання на відгуки на сайті.

5. Чи є приклади його робіт на весіллях? Приклади робіт - важливий фактор, який говорить про професійний підхід діджея. Вам буде достатньо 1-2 відеороликів, щоб скласти свою думку.

6. Оплата проводиться заздалегідь або за фактом завершення святкування? Не варто вносити всю суму до заходу, для замовлення достатньо внести передоплату.

7. Якщо у Вас буде ведучий на весіллі, чи зможе діджей працювати з ним у парі?

8. Яка сума вноситься в якості передоплати? Якщо Ви віддаєте аванс, бажано зафіксувати цей факт на папері з Вашими підписами.

9. Чи працював діджей з такою кількістю гостей? Одна справа - 25 осіб, інша справа - 200, у кожної компанії є своя специфіка.

10. Яку мінімальну кількість годин необхідно оплатити? Зазвичай діджей присутній протягом всього весільного торжества.

11. Які композиції пропонує діджей для першого танцю молодят, фонової музики, виносу торта і т. д.? Якщо у Вас немає думок, які пісні вибрати, діджей може Вам допомогти, виходячи зі свого досвіду.

12. Чи привозить діджей своє обладнання самостійно? Чи потрібна йому допомога при вивантаженні обладнання? Бажано, щоб у діджея був помічник, щоб Ви не хвилювалися про це в день весілля.

13. Що необхідно діджею для роботи? Досить тільки однієї розетки і столу, або необхідно щось ще? Бажано показати зал заздалегідь, щоб діджей порадив, де краще розмістити його обладнання.

14. Чи входить додаткове обладнання у вартість (світлове обладнання, дим-машина)?

15. Які у діджея музичні уподобання? Дізнайтеся про музичний смак діджея, здорово, якщо Ви любите схожі музичні групи і стилі, тоді Ви точно будете на одній хвилі.

16. Яка музика ставиться для швидких танців, яка для повільних? Бажано, щоб Ви затвердили основні композиції, які будуть звучати протягом вечора, щоб не було неприємних сюрпризів.

17. Чи може він одягнутися в стилістиці для вашого весілля? Не бійтеся попросити діджея відповідати характеру Вашого заходу. Топ і джинси не завжди підходять під офіційне торжество.

18. Можете Ви надати діджею свій список пісень, які обов'язково потрібно буде поставити? Якщо у Вас є конкретні побажання до музики, обов'язково передайте діджею список.

19. Якщо на весіллі будуть діти і літні, як це вплине на музичний супровід торжества? Діджей повинен вміти підлаштовуватися під аудиторію, щоб усім було комфортно і приємно.

20. Чи працює діджей після 12-ти (якщо Ви плануєте пізніше закінчення торжества)? Чи необхідно сплачувати за додаткові години роботи? Вартість за додатковий час повинна бути обговорена заздалегідь.

Яку музику вибрати для весілля?
Музика на весіллі грає дуже важливу роль, адже саме музика створює необхідний настрій і атмосферу. Тому підбирати музику необхідно ретельно і продумано в залежності від того, для якого випадку на весіллі вона призначена
1. ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ МОЛОДИХ
Зазвичай музика для першого танцю вибирається виходячи з переваг нареченого і нареченої. Для першого танцю найбільше підходить якась повільна, романтична музика, яка припадає до душі обом. Однак деякі пари вибирають і швидкі рок-н-рольні композиції, особливо якщо їх весілля організована в неординарній манері.

2. ФОНОВА МУЗИКА
Музика, яка гратиме на задньому плані протягом весільного торжества, повинна бути спокійною, мелодійною, що не відволікає гостей від розмов, промов і тостів. Найкраще - це жива музика із запрошеними музикантами. Музиканти на весілля повинні підбиратися за рекомендаціями друзів, знайомих, почитайте відгуки про ту чи іншу групу. Завдяки їх старанням, на святі буде створена затишна, приємна атмосфера.

3. МУЗИКА ДЛЯ ТАНЦІВ
Вибирати варто різноманітну музику - як повільну, так і танцювальні композиції, щоб гості могли потанцювати і в парі, і енергійно порухатися. Жанри, пісні, виконавці повинні бути різними, щоб подобалися всім віковим категоріям і не давали, тим самим, гостям занудьгувати
4. МУЗИКА ДЛЯ КОНКУРСІВ
Так як конкурси - це те, що зазвичай організовує сам тамада, то і музику для конкурсів слід обговорити саме з ним. Прослухайте мелодії, які він пропонує і винесіть свій вердикт: підходять вони вашому святу чи ні. Якщо ні, то попросіть провідного підібрати іншу музику, яка здається вам найбільш доречною.
5. МУЗИКА В РАЦСІ
Традиційна музика-в РАцСі - це марш Мендельсона, який створює урочисту атмосферу. Однак все частіше сучасні молодята віддають перевагу якійсь іншій музику або вибирають спільно улюблену пісню.

Музика на весіллі - це дуже важливий елемент, від якого досить часто залежить успіх свята. Тому, підбираючи музику для свого весілля, постарайтеся врахувати всі вище перераховані критерії і зупинитися на тій музиці, яка буде подобається як вам, так і вашим гостям.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.