Зйомка весілля реклами музичних відеокліпів Рівне 096-683-6287 ПП Ваня UltraHD відеозйомка

Весільне відео Рівне, Луцьк
Виготовлення реклами, музичного відео, кліпів, відеозйомка концертів, урочистих подій, прямі трансляції
Звичайна магія, або як перетворити щасливі миті у вічність.

Чи є щось у світі цінніше, аніж щасливі спогади? Коли очі сяють щастям, а все навкруги здається неймовірним та фантастичним? Напевно, нічого. Але ж як зробити так, щоб щаслива мить не згасла, а при нагоді змогла знову випірнути з надр пам’яті? Нажаль, фотографії не передадуть усю глибину і атмосферність моменту, музику або радісний галас. Але ж вихід є – це якісна професійна відеозйомка Рівне!

Не важливо, що ви хочете лишити у скарбничці спогадів – весілля, хрестини малечі, її перші кроки або дитячий день народження. Досвід нашої команди допоможе закарбувати ці події у русі, динамічно та зворушливо. Монтажери прискіпливо оберуть найкращі кадри і скомпілюють у стрічку, яка стане вашою улюбленою та беззаперечно буде викликати посмішку і океан позитиву.

Відеозйомка як рушій бізнесу. Треба просто зняти рекламу.

Ви займаєтесь бізнесом, маєте масу ідей, конкурентоспроможні, але чогось для процвітання бракує? Здавна відома та проста істина про те, що реклама є двигуном торгівлі, виникла не на порожньому місці. І митці нашої студії вам це швидко доведуть. Красиво знятий рекламний ролик, короткометражне кіно про вашу фірму чи підприємство здатні перетворити всю справу на золоту жилу, інтригуючи і цікавлячи клієнтів, підштовхуючи їх звернутися за вашими послугами.

Маєте напоготові ідеї? Чудово! Розкажіть їх нам, і вони втіляться у цікавому та креативному відеорядку. Не знаєте з чого почати? Також не проблема! Вигадати цікавий сюжет, зафіксувати увагу глядача, зробити з рекламного продукту шедевр, рівному якого немає на всій Західній Україні – легко! Не марнуйте час, інвестуйте з нами у рекламу.

Натхнення не втримати, творчість – не забути.

Ваша музика надихає інших? Ви помічаєте, що на ваших концертах та виступах усі присутні немов заряджаються енергією? Не гайте час, зверніться до професіоналів, зніміть кліп або концертне відео. Відкриємо вам невеликий секрет. Наші відеооператори настільки різнобічні та продвинуті особистості, що працювати над подібним матеріалом для них буде нагородою, розвагою та можливістю реалізувати свої найсміливіші та найкреативніші ідеї. Тож вам треба лише в загальних рисах обмалювати, яким ви бачите ваше відео, дозволивши нашім фахівцям взяти все інше на себе. Даємо гарантію, що відеозйомка кліпу чи концерту потішить вас результатом, та самим процесом, який затягне вас у світ цікавих і майже голлівудських закулісних пригод. Ви отримаєте шанс стати володарем кліпу, достойного увійти до ротації кожного музичного телеканалу.

Відеозйомка музичного відео
Відеокліпи, концерти, прямі трансляції
Яскраві враження, шквал музики, скажена енергетика натовпу і позитивні ємоції — так, це все можна зустріти на фестивалі або на концерті. Там можна шаленіти із друзями у натовпі фанів, чи навпаки — роздавати енергетичні «батончики» прямо зі сцени, якщо ти митець та вмієш зачакловувати своєю творчістю. Але як зберегти приємні спогади про неймовірні музичні пригоди і заробити на цьому згодом? Все просто — на нашому сайті можна замовити професійну, якісну відеозйомку концерту в Рівне чи монтаж вже відзнятого фестивалю. Майстри камер та монтажу кропітливо зберуть найяскравіші кадри в єдину стрічку, враховуючи усі побажання клієнта і зроблять шедевральну колорокорекцію. І хто знає... можливо, вона невдовзі стане культовою?
Відеозйомка музичних кліпів
Музичні кліпи, фестивалі,концерти, прямі трансляції в Рівне, Луцьку, Львові та Києві

Душа бажає атмосферного відеоряду, в якому рядки ваших пісень знайдуть повне та глибоке відображення? Для команди наших операторів це буде цікавим квестом, адже відеозйомка кліпів це те, що дає змогу реалізувати ваші та наші творчі потенціали. Найсучасніша техніка, досвід, креатив без обріїв та обмежень, динамічний монтаж та сучасна, приваблива обробка відео — ми знаємо, як зробити музику візуалізованим шедевром. Для цього лише треба замовити відеозйомку кліпу на нашому сайті і вступити із нами у родючий творчий союз.

Про що треба пам’ятати.

Кожна подія, ситуація або ідея – унікальні. Те, що гарно виглядає у одного подружжя, може не підходити іншій парі, або динаміка кліпу одного музикального гурту не пасуватиме решті. Тож краще обговорювати деталі та особливості зйомок заздалегідь, прислуховуючись до порад наших фахівців. Вони з радістю запропонують вам цікаву локацію, незвичне освітлення, нетрадиційний прийом зйомки або монтажу, які у сукупності зроблять вашу особисту стрічку неповторною - такою, що запам’ятається надовго. Ви не знайдете кращої команди, умов співпраці і якості відеозйомок ані в Рівному, ані по всій Україні. Ми мобільні, прогресивні, високотехнологічні та віддані улюбленій справі. Співпраця з нами – це шлях до процвітання!
VIP
повний весільний день
2-3 кінооператора
монтаж ролика +SDE
монтаж фільму до 1-2 год
професійний запис звуку
професійна колорокоррекція
використання системи стабілізації
використання професійного світла

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.