Квіти для прекрасної нареченої

Яке ж свято без квітів, яка ж наречена без весільного букета?! Дійсно,сьогодні важко уявити сучасне весілля без прекрасних хризантем, розкішних гладіолусів, тендітних лілій, несміливих, замріяних ромашок і, звісно ж, гордовитих троянд. З яскравими букетами квітів гості вперше вітають новостворену родину, пелюстками троянд посипають дорогу молодят, прикрашають квітами весільний кортеж і банкетний зал.

Особливе місце на весіллі займає букет нареченої. Це на нього незаміжні дівчата покладають стільки надій, мріючи піймати його в свої руки, або хоча б доторкнутися до краєчка пелюсток. Виходить, якщо у весільного букета така важлива місія, то й підхід до його оформлення має бути дуже серйозним. Перше питання, яке постає перед юною нареченою – які ж квіти обрати?

Адже дуже часто буває так, що улюблена квітка не одна, а їх відразу декілька. І як серед всієї цієї краси обрати дійсно неперевершений варіант? Скажімо, в деяких країнах весільна квітка стала, вона закріплена віковічними традиціями. Наприклад, в сонячній Італії наречені йдуть під вінець з ніжними квітами апельсинового дерева, адже саме вони символізують сімейне щастя і благополуччя дружньої родини. Що стосується українських наречених, то перед ними розкривається неймовірне розмаїття всіляких квітів, букетів і композицій, серед яких треба обрати той,єдиний, неповторний.

Вибираючи весільний букет для нареченої, слід враховувати його основні зовнішні характеристики. По-перше, треба визначитися з формою майбутнього букета, яких, до речі, також немало. Сьогодні можна зустріти весільні букети правильної округлої форми, каскадні букети, складені з в’юнких квітів з довгими стеблами, букети у формі жезла, складені з квітів одного кольору з довгими прямими стеблами, невеличкі букети-браслети і букети-гламелії. Кожен з цих варіантів має свої переваги та недоліки. Букети округлої форми, мають доволі привабливий, акуратний вигляд, вони найпопулярніші серед наречених. Проте слід враховувати й те, що такі весільні букети відрізняються доволі значною вагою. Тому якщо Ви за традицією збираєтеся кидати такі квіти незаміжнім подружкам, готуйтеся до непередбачених наслідків. Щоб заздалегідь уникнути прикрих несподіванок, варто придбати набагато легший букет, який би дублював квіти нареченої і призначався виключно для підтримання традиції. Весільні букети-каскади дуже гармонічно підходять для наречених високого зросту. Як правило, такі квіти прийнято носити трішечки нижче від рівня талії і тримати обома руками. Доволі популярні серед наречених і букети-жезли. Традиційно, наречена носить такі квіти на ліктьовому згині. Недоліком такого весільного букету є те, що нічим не підживлений він доволі швидко втрачає свою свіжість, а разом з нею і естетичний вигляд. До того ж неприховані кінці стебел безперешкодно можуть забруднити сніжну білизну весільної сукні. Справжньою новинкою на сьогодні можна назвати весільні букети у вигляді браслета. Такі чудо-букетики кріпляться на зап’ястку руки нареченої, вони досить мініатюрні і зручні. Особливої популярності в сучасних квіткових крамничках останнім часом набули неперевершені весільні букети-гламелії. Вони представлені у формі однієї величезної квітки, яка компонується із окремих пелюсточок, скріплених між собою спеціальним клеєм. Єдиним недоліком такого букета є, хіба що, його ціна. Оскільки складання гламелій – робота досить клопітлива і творча, то й вартість такого букета може видатися зависокою. Однак неперевершеність, яскравість і витончена краса гламелій повністю виправдовує його вартість.

Креативні наречені все частіше намагаються створити власний дизайн свого весільного букета. Дехто, наприклад, до індивідуального весільного образу додає плетений кошик з квітами або прикрашає весільне вбрання вишуканою сумочкою з квітів. Насправді, неперевершеність природної краси, що криється в квітах, дає нареченим невичерпні можливості для польоту фантазії і втілення в життя найнеймовірніших, сміливих ідей.

Окрім форми весільного букета, наречених найчастіше хвилює його колір. Скажімо, в Іспанії квіти нареченої повинні бути виключно помаранчевого кольору, а на Сході – червоного. Розмаїття прекрасних відтінків представлених для українських наречених може добряче заплутати юну красуню. Тому перед вибором весільних квітів треба чітко визначитись з їх кольором. Можна, наприклад, керуватися загальновідомою символікою кольорів, чи своїми власними вподобаннями, або просто довіритися підказкам свого серця. Необхідно також враховувати
кольорові відтінки весільної сукні. Адже дуже важливо, щоб букет нареченої гармонійно вписувався в загальний стиль вбрання, був неперевершеною родзинкою, підкреслював всю красу і романтичність образу юної красуні. Головне не поспішати з вибором, добре все обміркувати і зважити. Звернути увагу на вагу, форму і, навіть, запах квітів, адже вибраний букет доведеться носити цілий день, неприпустимо, щоб він заважав чи створював дискомфорт нареченої.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.