Основні моменти весільної відеозйомки та фотозйомки весілля

    Часто молодята запитують, як їм "правильно по часу" провести відео та фотозйомку весілля. Даючи пораду, нагадую, що основні етапи весільної фотозйомки і весілля відео полягають в тому, що весільні фото і весільне відео відображають основні етапи самого весілля: зйомка вдома у нареченого і нареченої, приїзд нареченого і викуп нареченої, церемонія одруження в РАЦСі, прогулянка, катання на весільному авто, відвідування пам'ятних місць та власне весільний банкет.

Фотограф на весілля Рівне
весільні фото від Ваня ПП

весілля відео
Фотограф Рiвне
весільне відео

фото весілля

фотозйомка
Весільний фотограф в Києві
фотограф на весілля
Як дивитися весільне відео в розширенні HD
відеозйомка весілля

Весільний трейлер - Українське Весілля (ukrainian wedding trailer). ПП Ваня

Грандіозне Весілля Full HD 1920*1080 Саші та Віти у Сарнах 8.05.2011 RivneVideo.com

Відеооператор на весілля Львові, Рівному, Києві.

Весiльний фотограф Рiвне

Відеозйомка весільної церемонії в Печерському РАГСі Києва.
Зйомка і монтаж: http://rivnevideo.com/
directed by: Olena & Bogdan

Весільний кліп біля Підгорецького замку 2012. Свадебный клип у Подгорецкого замка 2012.

весільний фотограф

Весільний салон Рівне
    #ФОТО #ВИДЕО на #СВАДЬБА #РОВНО #ФОТОГРАФ #ВИДЕОГРАФ
    Відеооператор на весілля в Києві

відеозйомка весілля львів

весільна відеозйомка

фотограф на весілля львів

    Відео-зйомка весілля в Рівному

    Весілля в Українському стилі

весільні фотографи львів

Відео весілля у Рівному.Відеозйомка.Свадьба.Видеомонтаж Киев.www.rivnevideo.com

Весільна фотозйомка та відеозйомка у Києві, Рівному, Луцьку, Львові. Формат FULL HD.
Відеооператор на весілля Київ

Весільна відеозйомка і фотозйомка на весілля у Рівному, Києві, Луцьку, Львові. Весільний кліп.

Відеооператор на весілля у Луцьку, Києві, Рівному, Львові. http://www.rivnevideo.com

Фотограф Київ, Рівне, Луцьк, Львів ПП Ваня +38(096)683-6287
Печерський РАГС Києва. Церемонія: розпис у РАГСі.

Відео на весілля, оператор на весілля ПП Ваня.
Фотограф на весілля у Львові.

+38(096)683-6287 ПП Ваня
http://vkontakte.ru/id12028248
pp-vanya@ukr.net
ICQ 233744224
http://rivnevideo.com
фотозйомка весілля
весільна фотозйомка
весільна відеозйомка Львів
весільний фотограф Тернопіль

    Отож контрольні моменти весільної фотозйомки та відеозйомки весілля і загальне уявлення про зйомку фото та відео весілля для молодят:

    Як правило, весільна фотозйомка та відеозйомка весілля починається у нареченого: до нього приїжджають весільний відеооператор і фотограф на весілля. Особливих приготувань у молодого не потрібно, адже все залежить від сценарію обумовленого раніше, тому головне, щоб був сам наречений і його свідки, підготовлений костюм і задумка сценарію. Час витрачений на весільну фото відеозйомку нареченого визначається в залежності від розіграного сценарію і бажання зніматися і фотографуватися, в основному це від 15 до 50 хвилин.

    Після того, як відзняли нареченого прямуємо до нареченої додому, фото і відео зйомка нареченої вимагає особливого підходу, все має відбуватися у веселій, дружній, спокійній і радісній обстановці. Основні моменти фото і відеозйомки - наречена дивлячись у дзеркало фарбується, або знімаються моменти роботи весільного візажиста та перукаря, наречена завжди граціозна - сьогодні Принцеса, вона завжди посміхається і усмішка їй личить на всіх весільних фотографіях. Хвилювання, щасливі сльози на обличчі, приготування - все це виглядатиме на весільних фотографіях та фільмі дуже цікаво. Кожен хоче сфотографуватися з красунею нареченою або хоча б потрапити в кадр весільного відеооператора і родичі, і подружки, фото з улюбленою іграшкою або ж лялькою, фото і відеозйомка біля парфумерного столика з флакончиками, все це дивитиметься років через десять з доброю посмішкою - тому часу на весільну фото і відеозйомку зборів наречено потрібно більше години. Все, і фото і відеозйомка, і приготування нареченої має бути закінчено за 20 хвилин до приїзду молодого, щоб відпочити і зібратися з думками в спокійній обстановці.

    У весільному кортежі потрібно приготувати додаткові місця для весільного фотографа та відеооператора і це питання потрібно продумати раніше, інакше потім воно може забрати багато часу. Справа в тому, що фотограф і весільний відеооператор сідають у машини останніми, знімаючи початок руху весільного кортежу, в підсумку їх можуть забути або місця їм може просто не вистачити. Тому краще всього за ними закріпити якісь конкретні місця в весільних авто, бажані місця для них це переднє місце в автомобілі для відеооператора і заднє сидіння за відеооператором для весільного фотографа.

    Їм необхідно швидко залишати весільне авто і швидко в них сідати, щоб вчасно вибирати найкращі ракурси для фото і відеозйомки і бути на декілька секунд швидше всіх.

    Місця ці повинні бути такими, щоб вони могли оперативно працювати. Наприклад, задні місця двох дверних автомобілів або "Ниви", так само як і в мікроавтобусі небажані.

    Що стосується особисто мене, дуже часто, молодята через брак коштів, шукають відеооператора та фотографа на весілля недорого. Як альтернативу низькій ціні весільного фото і відео, вважають зйомку весілля самим весільним відеооператором. Кращі фотографи України на це не зважають та не заперечують. Тож місця мені, як весільному фотографу і відеооператору потрібно вдвічі менше і ціна не кусається =) До речі, всі весільні фото на сайті, що виставлені на момент написання статті для молодят зроблені мною в якості фото- відеографа на весіллях міста Рівне, Київ, Луцьк, Сарни...

    Повернемося до основних моментів весільної відеозйомки та фотозйомки весілля:

    1. Приїзд нареченого і викуп нареченої.
        Зйомка буде проводитися спочатку на вулиці, а потім вже в кімнатах за невеликим фуршетом. Основна увага це під'їзд нареченого, весільно вбране авто. Неквапливі дружки, сусіди, метушливо торгуються і допомагають дружки, ну і звичайно переживає наречений. Знімається процес його торгівлі з подружками нареченої, випробування, які ті йому влаштували, зустріч нареченого з нареченою, розпивання шампанського, портрети молодого з молодою, вихід нареченого з нареченою з будинку на вулицю. Якщо на вулиці погана погода (а також в зимову та осінню пори року), то в будинку нареченої робиться весільна відеозйомка весільного обряду і виконуються постановочні фотографії.

    2. Зйомка офіційної церемонії в РАЦСі.
        Це найвідповідальний момент. Зазвичай церемонія відбувається в РАЦСі дуже швидко, динамічно. Але професійний відеооператор і весільний фотограф завжди встигає зупинити мить на фотографії, зловити вдалі моменти. Якщо є час, а він як правило тут є (між моментом, коли кортеж приїздить в РАЦС і моментом, коли молодят запросять до залу урочистостей проходить більше 15 хвилин) Це досить вдалий час для спільної фото і відеозйомки, так як всі присутні знаходяться в процесі очікування і не знають, чим зайнятися тому їх легко зібрати всіх разом. Ну і звичайно слідує сама церемонія одруження, на якій робиться дуже багато хороших весільних фотографій з наступним відбором найкращих. Дуже важливо сфотографувати вхід молодят до зали, перший поцілунок, розписування, надівання кілець, отримання свідоцтва про шлюб, вручення рушника, привітання родичів і гостей.

    3. Після РАЦСу, катання та весільна прогулянка.
        Це основний процес зйомки як у фотографа так і в відео оператора на весіллі і йому треба приділити особливу увагу, тут знімаються найкращі, моменти вашого святкового весільного дня. Саме на прогулянці робиться значна частина весільних фотографій, які підуть у весільний альбом та знімається весільний відеокліп.

    Фото і відеозйомка у пам'ятних для вас місцях, в парках, скверах біля фонтанів, біля ставу, на мості і т.д. Тут весільний фотограф і відеооператор проявляє всю свою майстерність репортажної і постановочної фото і відеозйомки. Тут молодятам можна поекспериментувати, спробувати свої артистичні здібності, все це якісно сприяє фото і відеозйомці та отриманні кінцевого результату.

    З точки зору весільного фото і відеозйомки весілля найцікавіші місця для, Києві, Луцьку та інших містах України: міський парк, сквер, площа біля драмтеатру, фонтан, оглядовий майданчик, поїздка до водойми, залізничний вокзал... На все це потрібен час і це серйозне випробування для молодят.

    Молодятам варто враховувати, що під час прогулянки необхідно хоча б один раз зробити стіл - фуршет для гостей і це варто передбачити наперед і потурбуватися на рахунок частувань для гостей.

    Тут буде можливість поспілкуватися з родичами і друзями прийняти поздоровлення за келихом шампанського зробити ряд пам'ятних весільних фото та записати на весь цей захід бажано виділити не менше 2 годин тому, що він залежить від часу урочистої реєстрації одруження у РАЦСі та часу весільного банкету.

    4. Весільний банкет.
        У Вас виникла думка, що все вже позаду і можна відпочити за смачним столом від весільного відеооператора і професійного фотографа? Ні, на жаль, тут вступає в силу інша частина святкового банкету і до нас на допомогу приєднується - провідник у свято урочистостей або просто весільний тамада, саме на його плечі лягає основна частина проведення веселого вечора і все це буде збережено на весільних фотографіях і на відеофільмі про весілля. Хліб-сіль, постійні "гірко!", "гірка!!", "горька!!!" (Цікаво: "Хто ж він цей гірко?"), перший весільний танець молодят, весільний торт коровай, кидання букета нареченої, знімання весільної фати та підвязки і т.д. Основний час роботи весільного фотографа на весільному банкеті - перші дві години, ну а відеооператора протягом доби і початку настуної теж =). Не забудьте пригостити смачним бутербродом і склянкою весільного соку відеооператора і фотографа на весіллі, вони працювали для вас весь день, і у них не було права на відпочинок та перерву.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.