Пропозиція руки та серця. Як уникнути помилок.

Ви вирішили зробити своїй коханій дівчині пропозицію руки та серця? Здається в цьому немає нічого незвичайного. Ви без тями кохаєте одне одного, давно разом і все знаєте про свою половинку. Звідки тоді це нестерпне відчуття невпевненості і тривоги? Не можете дібрати потрібні слова, хвилюєтесь. Можливо, проблема саме в тому, що ваші стосунки стали занадто передбачуваними?! А так хочеться, щоб найважливіша пропозиція в житті, була незвичайною, хвилюючою і запам'яталася надовго. Чудесно, якщо пам'ять збереже цей момент в найкращому світлі, без неприємних курйозів. Але трапляється різне:

Інколи, через надмірне хвилювання, чоловіки роблять неприпустимі помилки, смішні та просто безглузді витівки, що з недобрим смішком згадуються протягом всього подружнього життя. В деяких родинах такі історії живуть як своєрідні сімейні анекдоти. Ситуації, звісно бувають найрізноманітніші, класичні випадки такі:

Освідчення «з чаркою». Щоб трошки заспокоїтися, наречений випиває чарчину-другу. Хильнув і ніякого хвилювання, п'яному, як то кажуть, і море по коліно. Вибачте, але це вже просто свинство. Представники сильної статі, чомусь помилково думають, що в цей відповідальний момент хвилюються тільки вони. Мужчини, повірте, що це неправда!
• Освідчення між іншим. Неприпустимо робити пропозицію на ходу, невизначено, ніби про це ще говорити й говорити. Не забувайте, що жінки віддають перевагу рішучім і впевненим в собі чоловікам.
• Освідчення по телефону. Погодьтеся, пропозиція руки та серця не та тема для розмови, яку можна обговорювати по телефону. В такі інтимні моменти важливо бачити очі коханої, відчувати прискорене биття закоханого серця.

• Освідчення «як друга справа». Зважившись на освідчення, відкладіть всі справи на потім. Не заводьте розмови з повним ротом, з плеєром у вухах, з пультом від телевізора в руках. Важливо створити атмосферу. З невпинним плином часу багато моментів зникне з пам'яті, але момент освідчення хвилюватиме уяву і в глибокій старості.

• Освідчення «бо так треба». Часто для такої важливої розмови, як пропозиція руки та серця, просто не вистачає слів. Вони губляться в переживаннях і розмова починається з безглуздого «ми давно вже разом, прийшов час щось вирішувати». Після таких слів складається враження, що ви одружуєтесь не з любові, а через обов'язок. Шлюб – не військова служба: треба йти, бо прийшов час.

• Освідчення «у всіх на очах». Дехто робить пропозицію в літаку чи поїзді. Можливо в цьому є доля романтики, проте кохана може почуватися розгубленою під поглядами сторонніх очей. До того ж громадський транспорт не найкраще місце для такого важливого кроку.

• Освідчення з «передозуванням» романтики. Інколи щоб вразити свою обраницю достатньо влучних слів, що йдуть від самого серця. Свічки, троянди, шампанське – все це дуже добре, однак освідчення не відбудеться без потрібних слів. Не намагайтеся зайти з далеку, трибунні промови виглядатимуть безглуздо. Кількох речень з любов'ю буде цілком достатньо.

Головне в момент освідчення заспокоїтись, зібратися з думками і все ретельно продумати. Не думайте про зайве, сконцентруйтеся на самій пропозиції – це найважливіший крок у вашому житті. Ви повинні цим дихати. В потрібний момент серце підкаже доленосні слова, що зв'язують дві долі в щасливу родину.

НАЙКРАЩІ СПОСОБИ ОСВІДЧИТИСЬ КОХАНІЙ
22 оригінальних способів пропозиції руки і серця:
І так розпочинаємо:
1 . Викупіть смугу в газеті , яку ваше дівчина читає щодня.

2 . Зробіть пропозицію за допомогою карикатуриста . Попросіть його намалювати ескіз, як ви робите пропозицію з питанням «Ти вийдеш за мене заміж ? » Для особливо впевнених у відповіді, можна додати на карикатуру і відповідь «так».

3 . Відправте свою подругу на пошуки скарбів. Придумайте для неї квест по вашим «найгарячішим» точкам міста. Наприкінці цієї подорожі , загадайте їй останню загадку , ставши на одне коліно.

4 . Попросіть друга або члена сім'ї організувати пікнік з сиром , вином і шашликом . А самі поведіть улюблену в похід за таким маршрутом , де ви випадково натрапите на табличку « Пікнік - пропозиція руки і серця».

5 . Найміть літак , який напише в небі вашу пропозицію або пролетить разом з величезним плакатом , на якому буде написане головне питання .

6 . Якщо ви збираєтеся кудись полетіти удвох , то можете взяти в спільники стюардесу, яка надасть вам можливість сказати головні слова по гучномовцю літака на висоті 10000 метрів над землею.

7 . Домовтеся з кінотеатром , в який ви часто ходите , запустіть під час рекламних роликів і трейлерів вашу пропозицію руки і серця. Головне , щоб ви встигли на сеанс під час і все-таки його побачили.

8 . Попросіть друзів і родичів допомогти вам. Зберіть всіх разом на вечірку , де кожен одягне футболку з однією буквою з фрази « Виходь за мене заміж». А коли ви зі своєю дівчиною прийдете на вечірку , запропонуйте зробити групове фото. І футболки друзів все скажуть за вас .

9 . Один з найпростіших способів здивувати свою кохану, це дочекатися , коли вона засне і покласти на місце її звичайних кілець - обручку. Уявіть її здивування , коли вона буде збиратися вранці .

10 . Підготуйте ванну , розставте свічки і розкидайте пелюстки троянд. А в саму ванну або на плаваючу свічку , або на шию у гумового каченяти одягніть кільце. А до самої ванної кімнаті зробіть доріжку з пелюсток троянд.

11 . Також можна зробити доріжку з свічок до місця , де буде лежати кільце. Ну або будете стояти ви на одному коліні з кільцем в руках.

12 . Одягніть кільце їй на руку , поки вона спить. І будіть з шампанським і полуницею з вершками. По-перше , для неї буде сюрпризом таке приємне пробудження , а по-друге , найцікавіше почнеться , коли вона помітить свою нову прикраса .

13. Простягніть червону стрічку від одного місця вашої квартири до іншої. І дайте на стрічку невеликі записки, в яких будуть написані найвизначніші моменти ваших відносин. А наприкінці будете стояти ви з плакатом «Виходь за мене» .

14. Завантажте на YouTube відео з пропозицією руки і серця. І надіщліть їй посилання , сказавши що знайшли прикольне відео. А ще краще подивитися його разом.

15 . Для початку підготуйте плакати зі словами «Ти» , « вийдеш » , «за» , « мене » , « заміж » , « ? ». Потім позичте її цифрову камеру. І разом з друзями йдіть в якесь романтичне місце . Зробіть ваші фотографії в різних позах з плакатами по черзі. І , як ні в чому не бувало , поверніть їй камеру. А потім попроси її викласти ваші фотографії.

16 . Ведіть її до якогось секретного місця за допомогою sms , в яких обов'язково додавайте якісь ніжні спогади. А в цьому секретному місці , звичайно , будете стояти ви на одному коліні.

17. Створіть веб - сторінку , на якій напишіть про свої почуття. А наприкінці запитання « Ти вийдеш за мене заміж ? » З двома кнопочками «Так» і «Так» :). І прийшліть їй адресу цієї сторінки.

18 . Зберіть коробку з її найулюбленіших ласощів і серед них залиште кільце або записку з питанням. І подаруйте їй особисто або прийшліть за допомогою кур'єрської доставки .

19. Замовте торт , на якому кондитер напише «Ти вийдеш за мене заміж ? » І подаруйте їй . Або в ресторані попросіть шеф -кухаря написати головні слова соусом на її тарілці.

20 . Подаруйте їй пазл , зібравши який вона побачить « Виходь за мене заміж».

21 . Напишіть пропозицію руки і серця за допомогою зірочок, які світяться в темряві. А потім вимикайте світло , лягайте в ліжко і чекайте неминучого .

22. Зробіть пропозицію за допомогою магнітів на холодильник.

Всім тільки позитивної відповіді!!!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.