Професійна фото відеозйомка весілля Львів

Вітаю вас всіх, шановні гості мого сайту. Я ПП Ваня — весільний фотограф відеооператор. Працюю переважно у Рівне, Луцьку і Львівській області, та по всій території України.

ᐅ Відеозйомка весілля у Львів 4K ☎️+380(96)683-6287 — ПП Ваня ⚡️ https://rivnevideo.com. UHD зйомка урочистих подій у місті Львів ✅ Замовте ✍ послуги у ⏩ м. Львів! #ВідеозйомкавесілляЛьвів4K
#Відеозйомкавесілля4K
#ВідеозйомкаЛьвів4K
#Відеозйомка4K
#ВідеозйомкавесілляЛьвів
#Відеозйомкавесілля
#ВідеозйомкаЛьвів #весілля #весілляЛьвів
Основний вид послуг які я надаю – весільна фото відео зйомка. Зі мною працює весільний відеооператор та фотограф на весілля. За побажанням клієнта відеозйомка може бути, як репортажною, так і постановочною. Ваше весільне відео Рівне буде багате на романтичні та динамічні моменти, обов’язково з якісним відео монтажем, з хорошими комп’ютерними ефектами, музичним супроводом і гарним оформленням готового весільного фільму.

Відеозйомка весілля Львів - Відеооператор на весілля у Львові ПП Ван
Розумію, що зйомка Вашого весілля є справою надзвичайно серйозною і відповідальною. Тому, що саме ці кадри Вашої найвидатнішої події, які згодом ви будете переглядати самі та показувати на згадку вашим друзям, близьким, а пізніше і дітям з онуками і правнуками.Тому не варто розраховувати на те , що все вийде саме по собі, а до цього процесу слід ретельно підготуватись.

З чого треба починати? Ну, по-перше, треба визначитись з оператором, хто саме буде знімати Ваше весілля. Для цього треба знайти зразки декількох операторів, послухайте відгуки, після цього поспілкуйтесь з оператором, робота якого вас найбільше зацікавила. Якщо він викликає у вас симпатію і довіру, то можна свій вибір на ньому і зупинити.

Відеозйомка весілля львів ціни Відеооператор

Відеооператори на весілля львів
Я стараюсь, щоб мої ціни були розумними з співвідношенням ціна – якість нижча за ціну.

Коли, нарешті, оператор вибраний Вам необхідно розповісти йому всі свої ідеї та уподобання на рахунок Вашого весільного фільму. Чим чіткіше ви сформулюєте свої побажання, тим більше відео буде відповідати вашому смаку. Але при всій повазі до дрібниць від імпровізації теж необов’язково зовсім відмовлятись. Однак все ж таки треба вказати на ключові моменти, які мають бути , на вашу думку обов’язково присутні в вашому весільному фільмі.

Весільне відео львів Будинок вчених

Ну основні початкові кроки зроблено. Тепер начувайтесь: зробити хороший весільний фільм у Львові не надто просто, тому запасайтесь терпінням і готуйтесь до того, що деякі моменти прийдеться повторювати по декілька разів, беззаперечно виконувати вказівки відеооператора і постійно позувати.

Якщо ви до цього готові — тоді можна замовляти професійного відеооператора на весілля у Львові і насолоджуватись весільними днями.

Але не тільки весільні дні заслуговують на те , щоб їх увіковічити. В нашому житті є багато важливих моментів, яких би нам хотілося б запам’ятати. Наприклад народження дитини, або її виписка з пологового будинку, хрестини. Перший шкільний день та випускний вечір, тощо. Якщо у замовника є бажання, то я надаю і цей вид послуг. Моєю спеціалізацією не є тільки професійна відезйомка фотозйомка, але й монтаж, що включає в себе накладання титрів, візуальні й аудіо ефекти і просто адаптація фото-відео за побажаннями клієнта.

В наш час вже не потрібно пояснювати, чим відрізняється зйомка професійною камерою від любительської. Для Вашого хорошого настрою і якісного весільного відео я користуюсь тільки професійним обладнанням. Отже якість гарантована в тч 4К, 44МП.

Я стараюсь, щоб мої ціни були розумними з співвідношенням ціна – якість.

ключові слова: весільний відеооператор, відеооператор, весільний відеооператор Львова, весільний відеооператор Львів, замовити відеооператора, замовити відеооператорів, весільний портал, весільний портал Львова, На хвилях свята. Відео зйомка м.Дрогобич. Відеопослуги Дрогобич Весілля Весільна відеозйомка Дрогобич. відео весілля

Хороший фотограф і відеооператор — це гарантія того, що прекрасні кадри з вашого весілля збережуть тепло і щасливі спогади на все життя. Професіонали чітко знають свою роль у торжестві, намагаються бути непомітними, грамотно виконуючи свою роботу. Вартість 12 годин зйомки хорошого фотографа починається від 7777, робота оператора від 9999.

+380(96)683-6287 ПП Ваня відеокамера для зйомки весілля у Бродівський м. Броди
Буський м. Буськ
Городоцький м. Городок
Дрогобицький м. Дрогобич
Жидачівський м. Жидачів
Жовківський м. Жовква
Золочівський м. Золочів
Кам'янка-Бузький м. Кам'янка-Бузька
Миколаївський м. Миколаїв
Мостиський м. Мостиська
Перемишлянський м. Перемишляни
Пустомитівський м. Пустомити
Радехівський м. Радехів
Самбірський м. Самбір
Сколівський м. Сколе
Сокальський м. Сокаль
Старосамбірський м. Старий Самбір
Стрийський м. Стрий
Турківський м. Турка
Яворівський м. Яворів
Розумію, що зйомка Вашого весілля є справою надзвичайно серйозною і відповідальною. Тому, що саме ці кадри Вашої найвидатнішої події, які згодом ви будете переглядати самі та показувати на згадку вашим друзям, близьким, а пізніше і дітям з онуками і правнуками.Тому не варто розраховувати на те , що все вийде саме по собі, а до цього процесу слід ретельно підготуватись.

Професійна фотозйомка та відеозйомка весіль. Відео на весілля. Відеооператор та фотограф у Львові

Пріоритетними напрямками нашої діяльності є професійна фотозйомка та відеозйомка весіль у Львові ми надаємо величезне значення виконання замовлення у відповідності з Вашими вимогами .У нас працюють найкращі весільні відеооператори і фотографи львова

Весільна відеозйомка

Весільна відеозйомка — це відображення самого початку сімейної історії, а не просто репортаж про найважливішу подію Вашого життя. Весільне відео буде зберігатися у Вас все життя. У вас вже не буде можливості перезняти ці моменти заново.

Відеооператор

Створення весільного відео фільму найкраще почати з вибору відеооператора. Роботи є найбільш адекватним показником професіоналізму відеооператорів. Якщо Вас зацікавили весільні фільми за участю абсолютних незнайомих людей, то ваше власне відео, зроблене цим відеооператором, точно сподобається вам ще більше, адже найкраще весільне відео — це відео з Вашого весілля.

Love Story

Історія Кохання — це розділ для творчих, романтично налаштованих молодят, яким цікаво не тільки відобразити своє весілля, але і створити ексклюзивну довесільну Історію Кохання (відеокліп і фотозйомку).

Передвесільна фотозйомка молодят - Love Story

Передвесільна фотосесія (Love Story) — це міні фото-історія Вашої романтичної зустрічі чи прогулянки, насиченна Вашими емоціями та почуттями один до одногоПередвесільна фотосесія (Love Story) — це міні фото-історія Вашої романтичної зустрічі чи прогулянки, насиченна Вашими емоціями та почуттями один до одного.

Love Story - це не зовсім с (молодята часто її асоціюють з власне з весільною фотосесією), також її не можна винести в якийсь окремий жанр, адже вона поєдрує в собі елементи портретної-постановочної та жанрової фотографії , яка найкраще передає справжній емоційний стан молодої закоханої пари.

Лав сторі - це не тільки фотосет, це також можливість ближче познайомитись весільному фотографу та молодій парі, кращі зрозуміти один одного. Я частенько називаю Love Story репетицією до весільного фотосету. Як правило, все проходить в неформальній польовій обстановці. Я, як весільний фотограф, даю поради щодо того, як себе поводити, для того, щоб отримати максимальний результат. Ніхто нікуди не спішить, у нас є достатньо часу, щоб все спробувати і зрозуміти один одного, є можливість ближче познайомитись. Це дуже полегшує роботу фотографа в день весілля, особливо в ті дні, особливо в коли час весільної фотозйомки дуже обмежений, і все потрібно відзняти на одній хвилі.

Найчастіше, місьця для передвесільної фотосесії обираються десь на природі. Це може бути парк, лісова галявина, озеро чи річка та ін... Пейзажі мальовничої природи, як ніхто, краще підсилять романтику Ваших стосунків
Місця для фотозйомки весільної Love Story
Найчастіше, місьця для передвесільної фотосесії обираються десь на природі. Це може бути парк, лісова галявина, озеро чи річка та ін... Пейзажі мальовничої природи, як ніхто, краще підсилять романтику Ваших стосунків. Уявіть собі тільки - закохана молода пара, на березі озерця, окутана теплими вечірніми променями сонця... що може бути романтичніше?! Хоча, моживі варіанти - десь у ресторані, вашому будинку чи іншому приміщенні, або ж на студії.

Створення образу та ідеї передвесільної фотосесії
Який сюжет, макіяж, одежа чи реквізит потрібні для майбутньої Love Story. Таке питання частенько доводиться чути від молодих пар, з якими я співпрацював. Тут все дуже індивідуально і залежить від Вашого образу на фотосеті. Перед фотозйомкою фотограф обов'язково зустрічаєтья з молодою парою та обговорюють усі деталі. Якщо Вас просто цікавить класична передвесільна фотосесія, то я дам вам рекомендації, щодо одягу, реквізиту та meka-up'у. Разом виберемо місце проведення та час фотозйомки.

Я, як весільний фотограф, завжди буду йти на зустріч Вашим креативним ідеям, щодо Лавсторі, тому якщо Вас цікавить неординарна та екслюзивна історія Вашого кохання, не мовчіть, а навпаки, розказуйте все в деталях, яким Ви бачите мабутній сценарій. Я обов'язково допоможу в його реалізації.

Підготовка до Love Story

Не "накручуйте" себе! Адже нічого складного в передвесільній фотографії немає, і байдуже, що Ви не професійні моделі. Love Story - це ВАША історія, тому постарайтесь бути максимально вільними та природніми. Щодо вибору макіяжу, то оберіть легкий make-up, не забудьте взяти з собою дзеркальце, пудру та помаду. Напередодні гарно відіспіться, адже нездоровий сон негативно вплине на Ваш зовнішній вигляд - мішки під очима, заспані червоні очі, перевтома і т.д. на фотографіях не будуть Вас прикрашати.

Фото на весілля

Весільна фотографія — більше, ніж фоторепортаж про події цього дня, суть фото на весіллі — постановочна фотозйомка, яка триває з моменту надягання весільного плаття до весільного торта. Високопрофесійний весільний фотограф вигідно обіграє будь-яку ситуацію, що склалася і зверне Вашу увагу на сюжети, які стануть окрасою весільного фотоальбому.

Фотозйомка весілля

фотозйомка весілля , як і будь-який інший динамічний репортаж, висуває певні вимоги до устаткуванню фотографа. Наші весільні фотографи використовують фотоапарати Canon Nikon Sony і найкращі об’єктиви.

Креативне весільний відеофільм

Якщо Ви відкриті для всього нового, і готові дозволити нам перетворити окремі моменти свого весільного відео в захоплюючий трилер або дуже веселу і динамічну комедію, для людей, які разом з нами готові вигадувати і творити. Для того, щоб створити дійсно креативний відеофільм , ми використовуємо сучасні спецефекти і новітні підходи до монтажу.

Романтична відеозйомка та фотозйомка на весіллі

Цей напрямок призначений для молодих пар, які бажають створити ніжний, зворушливий і милий весільний відеофільм.Через десять, двадцять і тридцять років ви будете переглядати це весільне відео зі сльозами розчулення на очах, показувати дітям і онукам. Воно збереже Вашу молодість, радість, обличчя рідних і друзів.

Ексклюзивне відео та фото на весілля

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ напрямок має для нас особливе значення. Ми працюємо в різних жанрах і стилях, що дає можливість зробити Ваше відео на весілля не просто яскравим і оригінальним, а авторським!

Шукаєте фотографа на весілля?
робота весільного фотографа розпочинається ще зранку, з одягання нареченої (за бажанням замовника) і завершується першим танцем молодят; Фотозйомка проводиться в режимі репортажу з елементами постановки (на прогулянці, для прикладу);
В кінцевому результаті, молодята отримують приблизно 1000 фотографій, записаних на індивідуально оформлений DVD диск. Усі весільні фотографії проходять первинну цифрову обробку (кадрування, виправлення експозиції, кольорокорекція і т.д.), Приблизно 100 фотографій, проходять вторинну обробку - це художня авторська ретуш, де на фото ретушується шкіра на обличчі, видаляють "зайві" елементи (люди на фоні, наприклад), використовується тонування, віньєтування та інші фотоефекти;
Передвесільна фотозйомка:
фотографування у РАГСі та прогулянка молодят - від 2 годин. Усі відзняті світлини проходять первинну цифрову обробку (кадрування, виправлення експозиції, кольорокорекція і т.д.), Приблизно 20 фотографій, проходять вторинну обробку - це художня авторська ретуш, де на фото ретушується шкіра на обличчі, видаляють "зайві" елементи (люди на фоні, наприклад), використовується тонування, віньєтування та інші фотоефекти;
Додаткові послуги весільного фотографа:
Фотозйомка весільного бенкету
Створення весільного слайд-шоу з найкращих весільних фотографій (вибираються замовником)
Фото-книга (індивідуальний дизайн та друк);
Весільна пленерна фотосесія в стилі Love Story з індивідуальним сюжетом та образами (обумовлюється повністю індивідуально).
Замовити фотографа на весілля можна, подзвонивши за номером +38 096 683 6287

Замовити весільну фотосесію Львів Рівне Київ
Ви переглянули сотні Ваших фотографій на Вашому комп’ютері чи у Вашому альбомі, ті гігабайти фотографій, де постійно то ракурс не той, то світло не так падає, або композиція не така, або спалах "вбив" всі тіні та об’єм на Вашому обличчі... а хочеться, щоб і якісно, і вишукано, і з сюжетом. Це саме той випадок, коли Вам просто необхідно замовити персональну фотосесію. Довірте себе та своє обличчя професійному фотографу!

Що ж саме вам потрібно?
Персональні фотосесії. Діловий портрет, чи серія фотографій для весільного агентства, акторське портфоліо або ж просто прикольні фото для ави в контактах. Професійний фотограф завжди підбере вдалий ракурс чи хороше освітлення, і Ви отримаєте дійсно професійний результат.
Фотосесія вагітних. Причина проста - Ви майбутня мама і вся родина і друзі навколо мліють від Вашого милого кругленького животика. Нажаль, цей хвилюючий і одночасно, такий прекрасний період, триває недовго, тому не баріться і негайно замовляйте фотосет. Найкращим період зробити таку фотосесію буде в період від 7 до 8 місяця вагітності.
Дитяча фотосесія. Діти виростають дуже швидко - перші кроки, мила і така щира посмішка, улюблені іграшки, веселі ігри з м’ячем. Професійний фотограф може зберегти такі щасливі миті для Вас на все життя, щоб Ви знову і знову, переглядаючи світлини з дитячої фотосесії, переживали ці щасливі моменти життя.
Як замовити фотосесію
Все дуже просто, Ви телефонуєте і домовляєтесь про зустріч. Разом ми обговоримо необхідний образ та сюжет для фотосесії, я дам рекомендації щодо одягу, місця фотозйомки та інші корисні поради для отримання кращого результату. В моїй команді є професійні стиліст та візажист, який допоможе у створенні необхідного образу.

Фотозйомка TFP/TFCD для фотомоделей.
Запрошую до співпраці фотомоделей. Ви нічого не платите мені, як фотографу, а я нічого не оплачую Вам. У результаті такої фотозйомки фотомодель отримує фотографії на CD-диску (у разі TFCD) або надруковані фотографії (у разі TFP) з правом використання в своєму модельному портфоліо, а я отримую фотографії з правом подальшого використання в комерційних і не комерційних проектах.

Я ретушую декілька кілька фотографій на свій смак і віддаю їх моделі - конкретну кількість обмовляється індивідуально
Час для ретушування фотографій зазвичай становить від двох тижнів до місяця
Модель бере на себе витрати по косметиці та гардеробу
Я беру на себе усі витрати по фото-устаткуванню.
Отже, якщо Ви - професійна фотомодель, у Вас є хороша ідея чи образ і ви шукаєте професійного фотографа для фотосесії, звертайтесь і ми обов'язково обговоримо всі деталі при наочній зустрічі.

Професійний фотограф на весіллі у Львові.

Чи потрібен він, і якщо потрібен - то навіщо?

Мабуть, сьогодні складно знайти хоч одну пару молодят, серед друзів і родичів яких не знайшлося б нікого з непоганою цифровий «мильницею» і бажанням «поклацати» урочисту подію. Так чи варто витрачати гроші, запрошуючи на весілля у Львові професійного весільного фотографа?

Любительська мильниця - аматорські зйомки.

Навіть дуже хороший цифровий фотоапарат не пристосований для репортажної зйомки, якою, власне, і є весілля. Більшість мильниць грішать секундним запізненням спрацьовування затвора. Результатом цього може стати упущений важливий момент. При зйомці весільного банкету можна зіткнутися з іншою проблемою - фотоапарат буде намагатися охопити спалахом весь простір банкетного залу, в результаті ближні об'єкти будуть пересвічені, а задній фон піде в чорноту. Боротися з цим у мильниць практично неможливо, тому як настройка спалаху в конструкційно-простих апаратах не передбачена.

Навряд чи фотограф-любитель знає, скільки кадрів може зняти його фотоапарат на одному комплекті акумуляторних батарей. Не одне весілля у Львові залишилася без фотозйомки тому, що у людини на яку розраховували молодята «техніка підвела». Професійний фотограф обов'язково приїде на зйомку з комплектом запасного обладнання, готовий до будь-яких несподіванок і труднощів. Адже весілля буває тільки один раз - його не можна «перезняти» у більш зручний день!

Хорошому танцюристу - ноги не заважають ...

Можливо, не варто намагатися зняти весільний банкет? У Львові для весільної фотосесії є досить багато мальовничих куточків, де наречений і наречена готові позувати фотографу при сприятливому денному освітленні. Проте якщо ви придивитеся до фотознімків друзів і рідних, то побачите, що мало хто з них володіє основами фоторемесла - умінням «вибудовувати» кадр, створювати гармонійну композицію, і навіть вчасно бачити накладення деталей фону на передній план: так, прямо «з голови» нареченого і нареченої часто «зростає» сосна або ліхтарний стовп!

Весільна фотографія - не ремесло, а мистецтво

Навіть якщо ваш друг - чудовий фотограф з відмінною професійною камерою, весільна фотографія - це особливий жанр! Не випадково на ниві весільної фотозйомки у Львові успішно трудиться всього кілька фотографів. Весільний фотограф не стільки «оператор», скільки «режисер» і «сценарист» весільної фотосесії. В ідеалі ваш весільний альбом повинен стати не набором ілюстрацій до однієї, хоча і дуже важливої ​​події вашого життя, а історією вашого кохання, відображенням ваших почуттів, портретом ваших душ. Якщо ви познайомитеся з портфоліо кількох львівських весільних фотографів, то помітите, що у кожного з них свій стиль, своя художня манера, яскрава і впізнавана. Репортажна зйомка, виконана друзями і родичами, виглядає на тлі професійної весільної фотосесії приблизно так само, як новинний репортаж про прибирання озимих в порівнянні з фільмом - лауреатом Венеціанського кінофестивалю.

Безумовно, навіть найкраща весільна фотосесія не є запорукою довгого і щасливого шлюбу, так само як відсутність фотосесії не завадить вашому весіллі стати найбільш яскравим і веселим святом. І все ж, плануючи весільні витрати, не забудьте про фотосесії: весільна фотозйомка у Львові - це доступна розкіш для всіх молодят!
Весільна фотографія. Послуги весільного фотографа

Весільні фотографії. фотограф на весілля ПП Ваня

Весільна фотозйомка - досить складний жанр, оскільки переплітає в собі багато течій фотомистецтва. Тому вибір фотографа на своє весілля - дуже не проста річ для молодої пари.
Нижче представлена колекція фотографій, яка, на мою думку, найкраще відображає мій стиль, відточений роками досвіду та сотнями весіль. В портфоліо відображено не тільки вміння передати емоції наречених та їх гостей, але й антураж деталей котрі створюють атмосферу свята.
фотограф на весілля Львів
0966836287
Весільні фотографи Львів фотограф на весілля замовити фотографа весільні фотографії фотозйомка весілля замовити фотосесію фотосесія вагітних love story
Послуги професійного фотографа:
Фотозйомка весіль та Love Story
Персональні фотосесії (портрети, гламур, художній жанр зйомки)
Фотосесія в студії
Дитячі та сімейні фотосесії
Фотосесії корпоративів, днів народжень, банкетів, презентацій, вечірок, хрестин та ін...
Фотосесії інтер'єрів та екстер'єрів
Предметна фотозйомка і зйомки для каталогів
Дизайн та оформлення весільних фотокниги та фотоальбомів
Створення весільногор слайдшоу
Фотокнига - це оригінальний спосіб оформлення фотографій, що прийшов на зміну типових альбомів. Сучасні технології дозволяють виготовити оригінальний фотоальбом без кишеньок, куточків і клею. Особливість полягає в створенні унікальної книги високої якості.

Нас знімають! Що робити? Як стати?

Питання, яке цікавить усіх молодят: Як себе поводити перед камерою? Адже досвіду в цій справі, зазвичай, немає жоден з молодят.

Тут порада одна - будьте природніми. Не потрібно щомиті бути напоготові і щохвилини нагадувати собі і новоспеченому чоловікові: «нас знімають!». Розслабтеся і ведіть себе так, ніби фотографа з камерою немає. За винятком випадків, коли він сам просить звернути на нього увагу і створити якусь композицію. Іноді легка награність надає фотокадру додатковий шарм, так що покладіться на майстра - йому з боку видніше.

Посміхайтеся! Посмішка прикрашає обличчя і оживляє фото. Зазвичай, коли фотограф просить посміхнутися, він має на увазі не просто тремтіння губ, якого камера не вловить, а справжню широку щиру усмішку. І не соромтеся показати зубки (звичайно, якщо вони у вас гарні)! Але і з цього правила є винятки. Бувають фотографії, на яких молодятам просто необхідно зберегти серйозний чи задуманий вигляд. Наприклад, одним з популярних сьогодні весільних сюжетів є композиція з одним з молодят на першому плані, і другим - на фоні. Погляди спрямовані в різні сторони, вони ніби шукають одне одного і не можуть знайти ... Такі кадри, хоча й постановочні, по-своєму експресивні - саме тому, що ламають канони і стереотипи.

Виконуйте прохання фотографа. Звичайно, мова не йде про беззастережне підпорядкування - але прислухатися до його прохань необхідно. Адже саме в його уяві зріє сюжет вашого весільного альбому. Але будь-які коментарі та пропозиції не будуть зайвими.

Яким би професійним не був фотограф, з якою б якісною технікою він не працював, пам'ятайте про те, що отримати гарні знімки винятково стараннями фотографа неможливо. Основне завдання для людини, якій ви довірили фотозйомку весілля, полягає в тому, щоб передати все тепло ваших почуттів і атмосферу урочистості в зроблених фотографіях. Але він не зможе відобразити почуття і емоції, яких немає. Тому будьте самими собою і радійте цьому урочистому дню, не приховуючи своєї любові. Даруйте один одному чарівні посмішки і ніжні погляди - щоб через двадцять чи тридцять років, гортаючи свій весільний альбом і дивлячись на прекрасні фотографії, ви знову згадали про ці почуття та емоції, які були у вас в цей прекрасний день.

Ми робимо те,що в нас горить і це запалює. Ми робимо те, що вміємо і це легко,як дихати. Ми робимо те, що любимо. Ми не займаємось роботою - ми займаємось любов'ю...

Відео - це те, що ми любимо робити, те, що ми вміємо робити і те, без чого не уявляємо свого життя. Кожного дня ми задаємо собі одне і теж запитання-що ми зробили сьогодні для того, щоб стати кращими в своїй справі завтра.

Весільні фільми для нас це - мистецтво зберегти та передати найдорожчі моменти весільного дня для майбутніх поколінь.

Мріємо, щоб весілля ваших дітей розпочиналось з весільного фільму їхніх батьків.

У своїй роботі ми використовуємо виключно професійну техніку найвищого класу, системи стабілізаціі, додаткове освітлення та професійне звукозаписуюче обладнання.
На випадок неочікуваних поломок під час зйомки, у нас ЗАВЖДИ є в запасі додаткові камери, об’єктиви, акумулятори.
Всі зняті нами матеріали зі зйомок зберігаються на різних жорстких дисках протягом 1 року, для забезпечення найвищої надійності захисту інформації.
Ми працюємо професійними камерами фірми. Для того, щоб не писати довгий список нашої техніки, ми просто покажемо Вам її, і ви все зрозумієте:)

ЩО І ЯК МИ ЗНІМАЄМО
Є кілька секретів, завдяки яким ваш весільний фільм буде часто переглядатися.

1.ТРЕЙЛЕР (тривалість до 1 хв.) Як і трейлер до голівудського фільму, з'являється заздалегідь до прем’єри, найчастіше переглядається і "наганяє" всім апетиту перед основним фільмом. Викладається в соціальні мережі, підтримується «лайками», розповсюджується «репостами». Всі в захопленні чекають прем'єри...

2. ВЕСІЛЬНИЙ КЛІП (тривалість до 5 хв.) Вся ніжність, романтика, святість моментів. Красивий кліп може бути ніжним та романтичним. А може бути драйвовим і гарячим від кохання молодят. Переглядається дуже часто і як кажуть "на одному подиху".

3. КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ (тривалість до 20 хв.) Увесь весільний день в 20-ти хвилинному кліпі, який містить в собі найяскравіші моменти- від одягання наречених аж до розрізання весільного торта. Слова привітання, заповітне - " оголошую вас чоловіком та дружиною", перший танець і більше. Як правило часто переглядається з друзями, батьками, на різні річниці і просто - "під романтичний настрій".

4. ВЕСІЛЬНИЙ ФІЛЬМ (репортаж 60-90 хв.) В залежності від насиченості програми - 60-90 хв - це оптимальний варіант... Для чого? Репортаж весільного дня набуває цінності, як добре вино - з плином часу. Дуже цікаво подивитись на себе, своїх друзів, батьків, рідних через деякий час. Це свого роду -ліки проти старіння. Слова привітання, щасливий сміх і різні "приколи" під час весільного дня будуть з вами назавжди.

5. SDE - монтаж і демонстрація кліпу в день весілля. Не потрібно розказувати про всі переваги цього "ноу-хау", але ефект перевершує всі очікування. Гості таке весілля довго не забудуть.

6. LOVE STORY- короткометражна історія кохання. Читати детальніше- посилання на блог, де стаття про Love Story.

Як вибрати відеооператора на весілля?

Найцінніше в Вашому весіллі - це майбутні спогади. Тому до вибору фотографа і відеографа варто поставитися з усією серйозністю. Сьогодні ми розповімо, як вибрати весільного відеооператора, що варто врахувати і які питання задати при зустрічі, щоб знайти справжнього професіонала.

З чого варто почати?

Для початку визначтеся, чого Ви чекаєте від весільного відео, чи хочете Ви відео тільки з весільної церемонії або всього весільного дня? Чи будете Ви знімати передвесільні відео Love-story або Послесвадебние Trash the dress? Який бюджет Ви готові виділити на весільного відеографа? Після того, як Ви відповісте собі на всі ці питання, можна приступати до вибору відеооператора. Зазвичай молодята замовляють фільм зі всього весільного дня або роблять тематичний кліп з гостями. Подібні роботи обходяться дорожче, але вони варті того, адже це пам'ять на довгі роки. Економити на відеографії не варто, тоді Ви заощадите на спогадах, і на виході Вас може чекати не той результат, якого Ви так довго чекали.

Почати вибір можна з перегляду весільних кліпів в інтернеті, просто розглядайте різні роботи, щоб визначитися, який стиль Вам подобається і підходить більше, а потім вже виходячи з цього вибирайте відео з сайтів відеографів. Пам'ятайте, що на сайті викладаються кращі роботи, тому якщо щось Вам не подобається, краще не буде, варто шукати ідеально відповідного Вам людину, яка буде знімати саме в тій техніці, яка подобається Вам. Якщо Ви плануєте робити кліп зі сценарієм, то варто ще до вибору відеографа визначитися з тематикою, щоб обговорювати на зустрічі вже деталі і розуміти, наскільки Ви підходите один одному. Відеграф повинен дивитися з Вами в одну сторону.

На що звернути увагу?

У першу чергу, безумовно, Вам повинні подобатися роботи відеографа, його стиль і манера подачі матеріалу. Не повинно бути ніяких метеликів, сердечок, янголят, якщо вони Вам не подобаються. Якість зображення також має значення, тому в ідеалі, якщо Вам надають фільм в HD якості. Зайва кількість ефектів втомить будь-якого глядача, тому кліп має бути цікавим сам по собі, а не за рахунок вибухів, уповільнення або прискорення кадрів, якщо цього не вимагає сам сценарій.

По-друге Вам повинен подобатися сама людина, адже він буде не тільки працювати на Вашому весіллі, але фактично буде і гостем, Вам повинно бути зручно і комфортно з ним працювати і відчувати себе комфортно. При зустрічі обов'язково дізнайтеся у відеографа, як він бачить Ваше весільне відео, якщо Ви хочете чогось незвичайного не погоджуйтеся на роботу з нудними людьми, які не будуть «хворіти» Вашої весіллям також як і Ви. Живий і рухливий людина буде підтримувати будь-які Ваші ідеї.

По-третє важливий професіоналізм відеографа і досвід роботи на весіллях, а також створення весільних фільмів. Як не крути, але у весіль є своя специфіка, її не можна повторити і постійно вимагати від гостей і молодят повторити щось, тому відеограф повинен схоплювати все на льоту, а це якість розвивається тільки з досвідом. При цьому у нього має бути вроджене почуття весіль, тобто, з якого ракурсу подати ту чи іншу сцену, де краще знімати, яке світло ставити.

Важливе при роботі з відеографом

Підписання договору - важливий момент у Вашій роботі з відеографом, адже яким би хорошим чоловіком ні був оператор, Ви повинні бути впевнені в його роботі, щоб потім не було приводів для розладів, а підписання договору дасть Вам деякі гарантії. Обов'язково обговоріть всі пункти договору, які Вас цікавлять або не влаштовують, це Ваше весілля і Ви наймаєте людину на роботу, тому не бійтеся висувати власні вимоги. Обговоріть і зовнішній вигляд відеографа, бажано, щоб він відповідав Вашому весіллі.

Якщо Ви будете робити тематичну зйомку, підготуйте і обговоріть сценарій задовго до весілля, щоб встигнути відчути майбутнє відео і підготувати необхідний реквізит. Обов'язково обговорюйте все з відеографом, він повинен бути в курсі Ваших побажань і також ділитися своїми думками та ідеями, тоді робота над відео буде цікавою і захоплюючою. Обов'язково поділіться з відеографом Вашої історією знайомства, адже він повинен відчувати і знати Вас, щоб створити ідеальне відео.

Якщо на весіллі Ви будете робити репортажну зйомку, намагайтеся частіше бути з коханими людьми, щоб вони потрапляли в кадр, обговоріть з відеографом, що Ви обов'язково хочете побачити потім у фільмі, які деталі необхідно зняти. Необхідно надати відеографії сценарій і таймінг всього весілля, щоб він швидко реагував на зміну подій і встиг зафіксувати найважливіші моменти. Якщо у Вас буде виїзна церемонія, краще знімати її з двох камер, тоді відеографії потрібно помічник, обговоріть це заздалегідь.

Перед зустріччю не забудьте подивитися Основні питання до відеографії

Якщо Ви хочете, щоб після весілля у Вас залишилися незабутні спогади у вигляді фільму, який Ви зможете переглядати ще багато років, то без відеооператора тут не обійтися. Ми підготували основні питання при зустрічі з відеооператором, які необхідно задати, щоб вибір справжнього професіонала став легше.

Зустріч з відеооператором. Основні питання

→ Підписується договір на надання послуг? Це важливо, щоб Ви були впевнені, що відеограф виконає всі Ваші вимоги.

→ Чи можна побачити приклади його робіт?

→ Яким обладнанням користується відеограф на зйомках?

→ Як давно відеограф займається зйомкою весіль професійно, чи є у нього спеціальна освіта? Талановита людина може бути і без освіти, але все ж таки, це дає Вам хоч якісь гарантії.

→ У якій якості знімається і віддається відео?

→ Як здійснюється оплата (бажано частину грошей віддавати відеографу вже після того, як ви побачите результат його роботи, або згідно договору).

→ Як відеограф буде добиратися до місця зйомок? Чи потрібно виділяти йому місце у Вашому транспорті?

→ Якщо у Вас буде тематична зйомка, якою він її бачить, чи є якісь ідеї?

→ До якої години відбувається зйомка? Чи потрібно платити додатково за пізню зйомку?

→ Як відеограф буде одягнений? Ясна річ, що фрака не буде, але одяг має виглядати пристойно і акуратно.

→ Скільки займає обробка відео? Коли Ви отримуєте його на руки?

→ Чи розміщується потім Ваш фільм на його сайті? Можливо Ви не захочете цього, працюйте тільки з тим відеографом, який буде поважати Ваші побажання.

→ Чи має відеограф запасне обладнання? У день весілля не повинно виникнути ніяких проблем, але якщо вони раптом будуть, то це не повинно вплинути на зйомку.

→ Чи є можливість замовити і передвесільну зйомку, якщо вона Вам необхідна, чи будуть знижки при замовленні і Love-story, і весільного фільму?

→ Чи входить обробка відео в кінцеву вартість?

→ Якщо Ви будете знімати передвесільні відео, чи буде воно готове до весілля, за скільки часу потрібно це зробити?

→ Чи надає відеограф декоративні елементи для зйомок? (Якщо Вам це необхідно)

→ Чи надаються Вам вихідні матеріали (якщо вони Вам потрібні)?

→ Чи працює відеограф з асистентом? Чи є у нього заміна на випадок, якщо він сам не зможе прийти?

→ Чи є можливість зробити зйомку приготувань нареченої і нареченого, якщо Вам це необхідно (в цьому випадку потрібно 2 відеографа)?

У вас є можливість обрати відеооператора 0966836287 тут у нас на сайті .

Пошуки, пов'язані із запитом Відеозйомка весілля Львів ціна
відеооператор Львів відеозйомка весілля костопіль відеозйомка весілля ціни відеооператор на весілля відео на весілля Львів
відеозйомка весілля ковель відеозйомка весілля волинська область
Відеозйомка весілля Львів,відеооператор на весілля,відеозйомка весілля,відео на весілля,відео на весілля Львів,весілля Львів,Християнське весілля Львів,відео на Християнське весілля,відео на Християнське весілля Львів,Християнське весілля,весілля Християн та Міста обласного значення
Борислав
Дрогобич
Львів
Моршин
Новий Розділ
Самбір
Стрий
Трускавець
Червоноград
Міста районного значення
№ Місто Входження
1 Белз Сокальський район
2 Бібрка Перемишлянський район
3 Броди Бродівський район
4 Буськ Буський район
5 Великі Мости Сокальський район
6 Винники м. Львів,
Личаківський район
7 Глиняни Золочівський район
8 Городок Городоцький район
9 Добромиль Старосамбірський район
10 Дубляни Жовківський район
11 Жидачів Жидачівський район
12 Жовква Жовківський район
13 Золочів Золочівський район
14 Кам'янка-Бузька Кам'янка-Бузький район
15 Комарно Городоцький район
16 Миколаїв Миколаївський район
17 Мостиська Мостиський район
18 Новий Калинів Самбірський район
19 Новояворівськ Яворівський район
20 Перемишляни Перемишлянський район
21 Пустомити Пустомитівський район
22 Рава-Руська Жовківський район
23 Радехів Радехівський район
24 Рудки Самбірський район
25 Сколе Сколівський район
26 Сокаль Сокальський район
27 Соснівка м. Червоноград
28 Старий Самбір Старосамбірський район
29 Стебник м. Дрогобич
30 Судова Вишня Мостиський район
31 Турка Турківський район
32 Угнів Сокальський район
33 Хирів Старосамбірський район
34 Ходорів Жидачівський район
35 Яворів Яворівський район
Райони у містах
№ Район Входження
1 Галицький м. Львів
2 Залізничний м. Львів
3 Личаківський м. Львів
4 Сихівський м. Львів
5 Франківський м. Львів
6 Шевченківський м. Львів

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.