Професійний весільний фотограф Рівне Львів Луцьк Київ Тернопіль Житомир

Весільне фото Рівне

Ось і настав день весілля, який Ви так довго чекали. Стільки суєти, потрібно все ретельно продумати. Щоб назавжди запам’ятати натхнення в очах нареченої, і захоплення в захоплених очах нареченого, необхідна фотозйомка весілля.

Правильно підібраний фотограф на весілля Рівне повинен знати всі тонкощі фотографування. Так як тільки професійний весільний фотограф Рівне може зробити ваші фотографії оригінальними і незабутніми. Як правило, фотозйомка весілля Луцьк проходить тривалий час. Весільний фотограф Луцьк починає свою роботу з постановочної фотозйомки, яка виконується під час зборів нареченої і нареченого, викупу і прогулянки по місту. А закінчує репортажної фотозйомкою, яку веде протягом всього весільного застілля. Останні кадри, які знімає весільний фотограф Львів, це перший танець молодят і продаж весільного торта.

Кожне весілля у Львові є неповторним і тому вимагає строго індивідуального підходу. Фотозйомка весіль Київ повинна заздалегідь детально обговорюватися. Ви повинні надати точний сценарій весільного торжества, щоб весільний фотограф Київ заздалегідь міг переглянути цікаві ракурси мальовничих місць для красивої постановки весільних фотографій.

За бажанням замовника фотосалон може запропонувати свої послуги з вибору найбільш мальовничих весільних маршрутів. А також професійна фотозйомка весілля у Києві після кольорокорекції і художньої обробки допоможе зробити незабутній репортаж минулих подій. Взагалі послуги фотосалону безмежні, наприклад, Ви можете замовити весільну фотокнигу або слайд-шоу вашого весілля у Рівному і багато іншого.

Весільний фотограф Рівного, професійно знімає весілляу Рівному, знає, що найкращі кадри виходять при “прихованої” зйомці, під час підготовки в будинку нареченої, під час прогулянки по місту Луцьку і за весільним столом. Посмішки на обличчях вас і ваших близьких залишаться в пам’яті. Професійний фотограф Рівне зробить ваші весільні фотографії Київ красивими і унікальними, вони будуть радувати Вас довгі роки. Ваше весілля Луцьк стане найважливішим, яскравим і незабутнім подією у вашому житті!

Професійна фотозйомка весілля Київ
Весілля – один з найкрасивіших свят, який триває протягом усього дня. Тому немає нічого дивного в бажанні молодят залишити собі на згадку про цей чарівний подію безліч прекрасних фотографій, які не тільки відіб’ють чудову красу кожного ключового моменту весілля, але і самі по собі будуть творами мистецтва.
Професійна весільна фотозйомка Київ – це єдина можливість отримати такі фотографії.

Весільний фотограф у Львові – як вибрати?
У Львові досить багато професійних фотографів. Весільні фотографи Львів пропонують свої послуги з фотографування торжеств. Як вибрати такого художника, чиї роботи неодмінно сподобаються вам?
Найпростіший спосіб – ознайомитися з портфоліо. Дивлячись на те, як весільний фотограф переніс на «плівку» своє бачення чужих весіль, ви відразу зрозумієте, «ваше» це чи ні.
Крім того, бажано, щоб спеціалізацією фотографа на весілля була саме фотозйомка весіль . У такому випадку у професіонала за плечима не тільки великий досвід у фотографуванні урочистостей, а й величезна кількість ідей, як оригінально запам’ятати саме ваше весілля.
Зверніть увагу – з нашою фотостудією співпрацюють фотографи, які мають свою спеціалізацію. Фотозйомка весілля, виконана руками наших майстрів, сподобається кожному і буде радувати вас довгі роки.

ключові слова: фотограф на весілля, фотооператор на весілля у львові, фотооператор на весілля львів, фотограф на свадьбу львов, фотограф львов, фотографы львова
Весільні фотографи у Львові, інформація про весільних фотооператорів Львова…

Професійний весільний фотограф Львів – попередня зустріч
Вибравши фотографа на весілля у Львові, нареченому і нареченій рекомендується домовитися про попередній зустрічі, на якій можна буде уточнити ряд організаційних питань, а також розпланувати весільний день. До того ж, фотографу необхідно познайомитися з молодятами, щоб краще уявляти, якою саме антураж, ракурс, фон підійдуть парі.
Що стосується розпорядку весільного дня, то замовлений фотограф на весілля Житомир, спочатку відобразить збори нареченого і нареченої, викуп, безпосередньо дійство в РАГСі або вінчання, а потім весільну прогулянкуу Житомирі, маршрут якої обмовляється заздалегідь.
Якщо весільний фотограф Тернопіль під час роботи в РАГСі обмежений приміщенням, умовами, офіційною частиною торжества, то на прогулянці він, як художник, вільний знімати будь-які фотографії і саме тоді повною мірою проявляється його талант.

Фотографи нашої студії 096-683-6287 – це висококласні майстри своєї справи, які назавжди зафіксують для Вас Ваше весілля у Тернополі.

Ми завжди раді яскраво та художньо зафіксувати найважливіші моменти вашого життя. Ви можете ПРЯМО ЗАРАЗ замовити яскравий репортаж для вашого весілля, тематичну фотосесію, LOVE STORY, вінчання, чи будь які інші фотосесії та репортажі.
Ми активні і прагнемо створювати гарний настрій вам, вашій родині, вашим друзям і колегам. Ми любимо те, чим займаємося і пропонуємо вам підбір цікавих фотографій на різну тематику

Весілля – одна з найважливіших подій в житті кожної людини. Споконвіку люди віддавали шану весільним обрядам. Батьківське благословення, наміри молодят та їх публічне слово, благословення і побажання родичів, радість і щирість оточуючих, друзів і рідні — несуть в собі силу і впливають на долю майбутнього подружжя. З древніх і мудрих часів формувалася весільна обрядовість, і донедавна вона складалася з трьох важливих фаз: передвесільна, власне весільна, післявесільна. В наші часи ці фази трішки трансформувалися. Приміром передвесільна обрядовість раніше включала в себе такі обряди як сватання, умовиш, оглядини, заручини, бгання короваю і дівич-вечір. Мало хто зараз дотримується всіх цих обрядів. Хоча один з них дотримуються завжди і це є заручини. На сьогодні вони набули іншої форми: якщо раніше заручини були усним укріпленням угоди на шлюб, яка набувала юридичної сили після прилюдного оголошення, то зараз це письмова угода, яка після прилюдного оголошення і розпису в книзі РАЦу теж набуває юридичної сили. Тому на сьогоднішній день можна виділити такі основні елементи цілого весільного обряду, як заручини і власне весілля. Останній включає в себе і вінчання. Сучасне весілля важко уявити без фотографій, і це вже теж певний ритуал що потребує вагомих зусиль. Важливо не просто відтворити послідовність подій, а й передати динаміку дійства, настрій і ключові моменти. Молодята часто влаштовують весільну прогулянку, де допоможе порада щодо місця прогулянки та художнього хисту фотографа. Під час весільного бенкету, який зазвичай, проходить в темну пору, вміння фотографа відбирати кадри ще до моменту зйомки і вміння правильно та ефективно освітити сцену дійства також буде незамінним.

Love story – новий вид фотосесії, де молода пара прагне зафіксувати свої романтичні відносини. Тут можу бути ніжність, невинність, сором’язливість, щирість, романтика а чи гумор. Зазвичай в галасливих компаніях де пару можуть сфотографувати друзі чи знайомі – закохані можуть приховувати повноту своїх почуттів. А в спокійній атмосфері на одинці з делікатним фотографом, закоханим легше поводити себе невимушено і щиро, з лише їм присутньою індивідуальною нотою романтики, яка не бажає відкриватися привселюдно.

Тематична фотосесія – як будь який художній твір направлена на розкриття певної ідейної сюжетної лінії чи задуманого образу. Це може бути як тематичний портрет, так і художньо представлена сюжетна постановка. Тематичний портрет – являє собою розкриття задуманого фотографом образу, тоді як звичайний портрет направлений на розкриття рис характеру конкретної людини.
Сюжетна фотографія – являє собою продуманий, художньо-побудований завершений образ задуманої ідеї, якою ділиться фотограф, тоді як в звичайних репортажі чи фотосесії акцент падає на події чи характер інших людей.

Особисте портфоліо – набір портретів конкретної людини для комерційних чи особистих цілей, з метою представити цю людину в фотографіях, як умога повніше передати її риси та якості.
________________________________________________
Ви можете ПРЯМО ЗАРАЗ Замовити фотосесію чи отримати додаткову інформацію у фотографа.

Робота репортажного фотографа - це унікальний підхід до фіксування важливих вам моментів. Важливо піймати цікавий момент і потім його якісно передати. Крім того потрібно враховувати такі важливі нюанси як освітлення, настрій людей що фотографуються, композицію, час який виділений на зйомку, погоду, місце зйомки.

Робота фото-сесійного фотографа — індивідуальний креативний і художній підхід до образу що задуманий для фотосесії. Якщо це портрет — то необхідно динамічно передати особисті риси характеру та вміти поєднувати їх з образом. Також в нас є багатий аксесуар речей для фотосесій.

Ціна фотографа визначається часом і якістю його роботи. Треба врахувати, що це важка моральна і фізична праця, яка також вимагає багато часу і зусиль для пост-корекції і обробки матеріалу.

Як правильно підготуватися до весільної фотосесії?

Якщо ви усвідомлюєте , що весільна фотосесія це дуже відповідальний захід , і ви розумієте , що від цього багато в чому залежить те , що ви будете згодом згадувати і показувати своїм рідним , близьким і дітям , тоді ця стаття для вас.Напевно ніхто не буде сперечатися з тим , що запорукою успішної і красивою фотосесії є правильний вибір фотографа. Саме тому до цього пункту потрібно підійти особливо грунтовно. Фотографа потрібно вибирати як тільки визначилася дата весілля. Як уникнути помилок при виборі весільного фотографа ви можете прочитати в цій статті.Дуже рекомендую заздалегідь , задовго до весілля зустрітися з фотографом і обговорити з ним розпорядок весільного дня . Якщо виявиться , що у весільний день у вас виділено недостатньо часу для постановочної фотозйомки (як правило не менше 2-3 годин) , то потрібно обговорити можливість додаткової фотосесії в інший день - до чи після весілля. Таким чином у вас не буде нестачі в матеріалі для весільного альбому.Що стосується самої весільної фотосесії , то тут можна дати кілька основних порадЗаздалегідь обговоріть з фотографом місце зйомки , а так само додаткові атрибути . Крім весільного вбрання і букета це можуть бути капелюшки , парасольки , фужери , різні прикраси і т.д. , все залежить від тематики фотосесії , якщо вона звичайно намічена . Ось один із прикладів заздалегідь продуманої фотосесії.Не беріть із собою на зйомку гостей ( якщо це не передбачено ідеєю самої фотосесії ), інакше вас будуть постійно відволікати і фотографу буде складніше заволодіти вашою увагою . Зазвичай достатньо присутності ваших свідків. І вже зовсім неприпустимо брати з собою на весільну фотосесію когось з друзів з фотокамерою . У багатьох фотографів навіть в договорі є окремий пункт , присвячений даному питанню .Буде зовсім не зайвим взяти з собою на фотосесію пару змінного взуття для нареченої. З власного досвіду можу сказати , що саме наречена втомлюється перша на зйомці і найчастіше це відбувається через незручного взуття . Якщо плаття нареченої досить довге і закриває туфлі , то навіщо мучити себе , чи не так? ;)Подбайте про напої для себе : якщо зйомка проходить в холодну пору року , візьміть термос з гарячим чаєм ; якщо ж ви фотографуєте в жаркий день , візьміть з собою пляшку води , щоб нареченому або свідку не довелося бігати в пошуках магазину або ларька з водою.Не забудьте про своїх гостей . У той час , як ви будете відсутні , ваші дорогі гості не повинні нудьгувати. Сплануйте місце , де вони перебуватимуть , а так само що вони будуть робити. Думаю , ви розумієте , що швидше і непомітніше всього час для них пройде , якщо ви заздалегідь потурбуватися про напоях і закусках . Тільки не перестарайтеся - адже їм ще потрібно потрапити в ресторан на основне торжество :)Ну і останнє , але напевно, найважливіше - не забудьте взяти з собою на фотосесію гарний настрій , інакше навіть самий хороший фотограф буде не в силах зробити вам красиві фотографії .
Якщо ви усвідомлюєте, що весільна фотосесія це дуже відповідальний захід, і ви розумієте, що від цього багато в чому залежить те, що ви будете згодом згадувати і показувати своїм рідним, близьким і дітям, тоді ця стаття для вас.

Напевно, ніхто не буде сперечатися з тим, що запорукою успішної і красивою фотосесії є правильний вибір фотографа. Саме тому до цього пункту потрібно підійти особливо грунтовно. Фотографа потрібно вибирати як тільки визначилася дата весілля. Як уникнути помилок при виборі весільного фотографа ви можете прочитати в цій статті.

Дуже рекомендуємо заздалегідь, задовго до весілля зустрітися з фотографом і обговорити з ним розпорядок весільного дня. Якщо виявиться , що у весільний день у вас виділено недостатньо часу для постановочної фотозйомки (як правило не менше 2-3 годин), то потрібно обговорити можливість додаткової фотосесії в інший день - до чи після весілля. Таким чином у вас не буде нестачі в матеріалів для весільного альбому.

Що стосується самої весільної фотосесії, то тут можна дати кілька основних порад:

Заздалегідь обговоріть з фотографом місце зйомки, а так само додаткові атрибути. Крім весільного вбрання і букета це можуть бути капелюшки, парасольки, фужери, різні прикраси і т.д., все залежить від тематики фотосесії, якщо вона звичайно буде.

Не беріть із собою на зйомку гостей ( якщо це непередбачено ідеєю самої фотосесії), інакше вас будуть постійно відволікати і фотографу буде складніше заволодіти вашою увагою. Зазвичай достатньо присутності ваших свідків. І вже зовсім неприпустимо брати з собою на весільну фотосесію когось з друзів з фотокамерою. У багатьох фотографів навіть в договорі є окремий пункт, присвячений даному питанню.

Буде зовсім не зайвим взяти з собою на фотосесію пару змінного взуття для нареченої. З власного досвіду можемо сказати, що саме наречена втомлюється перша на зйомці і найчастіше це відбувається через незручне взуття . Якщо плаття нареченої досить довге і закриває туфлі, то навіщо мучити себе, чи не так? ;)

Подбайте про напої для себе: якщо зйомка проходить в холодну пору року, візьміть термос з гарячим чаєм; якщо ж ви фотографуєте в жаркий день, візьміть з собою пляшку води, щоб нареченому або свідку не довелося бігати в пошуках магазину або кіоска з водою.

Не забудьте про своїх гостей. У той час, як ви будете відсутні, ваші дорогі гості не повинні нудьгувати. Сплануйте місце , де вони перебуватимуть , а так само, що вони будуть робити. Думаю, ви розумієте, що швидше і непомітніше всього час для них пройде, якщо ви заздалегідь потурбуєтеся про напої і закуски. Тільки не перестарайтеся - адже їм ще потрібно потрапити в ресторан на основну частину свята :)

Ну і останнє , але напевно, найважливіше - не забудьте взяти з собою на фотосесію гарний настрій , інакше навіть самий хороший фотограф буде не в силах зробити вам красиві фотографії .

Як вибрати весільного фотографа?
Весільні фотографії - це не просто знімки, це майбутні приємні спільні вечори за переглядом сімейного альбому, тому, щоб зробити собі чудовий подарунок, а не розчаруватися, варто ретельно шукати фотографа, який підійде саме Вашій парі. Ми підготували посібник з пошуку, щоб Вам було легше і простіше визначитися.

Фотограф повинен подобатися Вам і як професіонал, і як людина, адже з ним Ви розділіть такий важливий день у Вашому житті, довірите йому Ваші майбутні спогади про весілля.

З чого варто почати

Для початку визначтеся, чого Ви хочете від весільних фотографій, якими Ви їх бачите, чи хочете Ви зафільмувати весь день весілля або лише його частину? Від цього залежатимуть вимоги до фотографа. Чим чіткіше Ви будете представляти роль фотографа на Вашому весіллі, тим краще буде результат, фотографу буде простіше з Вами працювати, а Вам потім приємно роздивлятися Ваш сімейний альбом.

Якщо Ви розписуєтеся в РАГСі і після цього плануєте прогулянку, Вам необхідний фотограф, який досить обізнаний, де знімки виходять цікавіше, і зможе запропонувати Вам декілька варіантів. Пам'ятайте, що краще відвідати менше місць і зробити більш запам'ятовуються фотографії, ніж «галопом по Європах» спробувати скрізь встигнути і в підсумку тільки втомитися.

Вирішіть, який Ви хочете бачити Вашу весільну зйомку - класичної або більше експериментальної? Спробуйте ще до пошуку фотографа визначитися з образами, щоб зрозуміти, кого конкретно Вам варто шукати. Часто молодята роблять тематичну фотозйомку до весілля або знімають Love-story, щоб порадувати гостей на весіллі гарними фотографіями.

Способи пошуку фотографа

За допомогою Інтернет

Це найбільш популярний спосіб пошуку фотографа. Ви можете, не виходячи з дому, переглянути велику кількість робіт, одразу ж зв'язатись з фотографом і домовитися про зустріч. Ми радимо дивитися не тільки окремі фотографії, а й цілі серії з весілля, щоб оцінити, чому фотограф приділяє увагу, як він фотографує важливі для Вас моменти. І не варто покладатися виключно на інтернет, в будь-якому випадку влаштуйте «другий тур відбору» при особистому знайомстві.

Через друзів

Якщо Ваші друзі або знайомі вже вдавалися до послуг фотографа, Ви можете скористатися їх радою. З одного боку - ніхто поганого Вам не порадить, але з іншого боку - смаки у всіх різні, а коли Ви вибираєте фотографа друзів, Ви ризикуєте в разі, якщо Вам не сподобаються фотографії, зіпсувати стосунки і з друзями. Варто дуже обережно підходити до подібного вибору і в будь-якому випадку пильно вивчати роботи фотографа.

Друковані видання

Відразу уточнимо, що це не самий популярний спосіб пошуків. Але якщо Ви хочете іменитого фотографа, то, безумовно, варто розглядати глянцеві журнали і шукати того, який підходить Вам. Цей спосіб передбачає найбільші витрати, тому що фотографи, рекламуються в глянцевих журналах, або чиї фотографії використовуються у відомих виданнях, зазвичай заброньовані ще до початку весільного сезону, і ціни на їхні послуги високі.

Важливе при роботі з фотографом

Договірні відносини

Постарайтеся знайти фотографа, який працює за договором. По-перше, це відразу відмітає велика кількість непрофесіоналів, а по-друге, Ви будете впевнені, що всі Ваші вимоги і бажання будуть виконані. Якщо фотограф показує Вам договір, який Вас не влаштовує, сміливо говорите про це і настоюйте саме на тих пунктах, які важливі для Вас. Зрештою, Ви наймаєте людину на роботу і є на цей день роботодавцем.

Питання оплати

Зазвичай фотограф просить передоплату, щоб зарезервувати за Вами дату і бути впевненим, що Ви не скасуєте все в останній момент. Ви в свою чергу теж повинні бути впевнені, що знімки будуть якісними, а робота добросовісної, тому обговорюйте питання оплати заздалегідь, щоб потім не виникло неприємних ситуацій. Не забудьте вказати терміни оплати та суму в договорі, щоб це було гарантією, як для Вас, так і для фотографа.

Спілкування з фотографом

Бажано особисто зустрітися з фотографом, щоб не обговорювати важливі моменти по телефону, і познайомитися з ним. Вам необхідно знайти фотографа, який буде не тільки професіоналом, а й приємним для Вас людиною. Пам'ятайте, що з ним Ви проведете цілий весільний день, тому не варто закривати очі на якісь неприємні для Вас дрібниці. Якщо присутні хоч найменші сумніви, сміливо відмовляйтесь від фотографа. Знайдіть того, з ким Вам буде приємно працювати.

Перед зустріччю з фотографом не забудьте подивитися 20 питань весільному фотографу

Зустріч з фотографом - дуже важливий момент підготовки до весілля. Ви повинні не тільки знайти професіонала, але і приємного людини, якого Ви будете готові запросити до себе на весілля. Щоб вибрати фотографа було простіше, ми склали список питань, які Вам буде необхідно задати при зустрічі з ним. Бажаємо приємного перегляду!

Зустріч з фотографом. Основні питання

1 Підписується договір на надання послуг?
Підписання договору важливо для обох сторін: і Ви, і фотограф будете впевнені, що умови роботи та оплати будуть виконані.

2 Як давно фотограф займається фотографією
професійно, чи є у нього спеціальну освіту? Талановита людина може бути і без освіти, але все ж це дає Вам хоч якісь гарантії.

3 Скільки фотографій віддається клієнту? Якщо Ви
хочете певну кількість фотографій (і не менше), обов'язково уточніть це при зустрічі.

4 Як здійснюється оплата? Бажано частину грошей
віддавати фотографу вже після того, як ви побачите результат його роботи.

5 Як фотограф буде добиратися до місця зйомок?
Чи потрібно виділяти йому місце у Вашому транспорті? Це питання необхідно обговорювати ще до броні транспорту.

6 Які фотограф рекомендує місця для прогулянкової
фотосесії? Ваші смаки в ідеалі повинні збігатися, тому підхід до місця зйомки теж повинен подобатися і Вам, і фотографу.

7 Яку мінімальну кількість годин має оплачуватися?
Чи потрібно платити додатково за пізню зйомку? Зазвичай у фотографів є мінімальна кількість годин, яку необхідно сплатити.

8 Чи працював фотограф саме у Вашому РАГСі?
Бажано, щоб фотограф вже знав місце зйомки, так як під час церемонії у нього не буде часу підбирати вигідний ракурс.

9 Як фотограф буде одягнений? Це важливий
момент, тому що фотограф не повинен вибиватися із загального вигляду гостей, тобто повинен виглядати охайно й акуратно. Але враховуйте, що фотограф працює на весіллі, тому його одяг має бути зручним.

10 Скільки часу займає обробка фотографій, і
коли Ви отримуєте їх на руки? Будьте готові, що Ви не отримаєте фотографії на наступний день після весілля, професійна обробка займає час, до того ж, потім буде цікаво дивитися, коли щось вже забудеться.

11 У якому вигляді Вам віддають фотографії?
Залежно від підходу фотографа Вам можуть бути надруковані деякі знімки (уточніть, скільки) або всі фотографії будуть віддані на диску (флешці).

12 Чи є можливість зробити весільну
фотокнигу? Скільки це буде коштувати? Весільна фотокнига - це оформлений альбом з Вашими весільними фотографіями, прекрасна пам'ять про Ваше весілля.

13 Розміщуються чи потім Ваші фотографії на
його сайті? Можливо, Ви не захочете цього, працюйте тільки з тим фотографом, який буде поважати Ваші побажання.

14 Чи має фотограф запасне обладнання? У день
весілля не повинно виникнути ніяких проблем, але якщо вони раптом будуть, то це не повинно вплинути на зйомку.

15 Якщо Ви хочете чорно-білі знімки, уточніть,
чи будуть вони? Деякі пари люблять класичні фотографії в чорно-білій гамі, вони виглядають дуже витончено і елегантно.

16 Чи входить обробка фото у вартість
фотозйомки? Чи входить у вартість роботи друк фотографій, скільки штук буде надруковано?

17 Чи працює фотограф з асистентом? Чи є у
нього заміна на випадок, якщо сам фотограф не зможе прийти? Все може статися, фотограф може захворіти, потрапити в пробку або просто не встигнути, на цей випадок у нього повинна бути заміна.

18 Чи надає фотограф декоративні елементи
для фотосесій? У фотосесії часто задіюється фотобутафорія, яка вже може бути у фотографа. Так само фотограф може порадити Вам декор-студію, з якою він зазвичай працює.

19 Чи можна до весілля провести зйомку Love-
story, чи будуть знижки при замовленні і весільної зйомки, і Love-story? Зазвичай, якщо клієнти замовляють і весільну, і передвесільну зйомку, фотографи пропонують знижку.

20 Чи будуть приведені всі фотографії до єдиних
стандартним пропорціям? Якщо ви будете самостійно роздруковувати фотографії, то їх пропорції повинні відповідати стандартним в фотодруку (щоб не було обрізаних країв або навпаки порожніх білих місць).

Пам'ятка фотографу, що йде знімати весілля в перший раз
ЯК ЗНІМАТИ ВЕСІЛЛЯ
Не знаю чому, але попрацювати на весіллі фотографом мріє чи не кожен фотолюбитель. Виною тому є легенди про казкові грошах, обертових на цьому ринку, і удавана легкість заробітку. Хто відмовиться зрубати за день десяток-другий декілька тисяч?
Чи не станемо зараз скочуватися до обговорення фінансових питань. Залишимо цю тему для окремої статті.
Тут же будемо виходити з того, що непереборне бажання випробувати себе в ролі фотографа у вас з'явилося. А значить, виникло питання: "Як же знімати весілля?"
Перше і найголовніше. Об'єктивно оцінити свої можливості. Чи достатньо у вас фотографічного досвіду щоб приступати до такої складної і відповідальної справи? Якщо ваші знімки будуть псувати настрій молодятам, то така робота і вам не принесе задоволення.
Хочеться сподіватися, що ви користуєтеся фотоапаратом вже не перший рік і такі поняття як експозиція, діафрагма, витримка вам знайомі.
Перш ніж приймати замовлення, обов'язково потренуйтеся. Попрацюйте на весіллі у своїх знайомих паралельно з професійним фотографом. Поспостерігайте, як знімають інші.

ВЕСІЛЬНА ФОТОЗЙОМКА

Якою камерою краще знімати весілля?
Як правило, початківець весільний фотограф не має в своєму арсеналі топ-моделей Кенон і Нікона. Але це й не обов'язково. Годиться практично будь-яка «зеркалка».
Оскільки я все життя знімаю камерами фірми «Кенон», складу хіт-парад її моделей стосовно завдань весільної фотозйомки.
1. Canon 5D mark2 і Canon 6D на сьогоднішній день можна назвати самими ідеальними камерами для весільного фотографа (mark3 значно дорожче). Повноформатний сенсор з роздільною здатністю в 22 і 20 Мп дає дуже хорошу картинку. А малі «шуми» на високих значеннях світлочутливості дозволяють знімати при нестачі світла. Без збитку для якості знімка ці камери дозволяє вибирати значення світлочутливості до 1600 і навіть 3200 ISO. Крім усього іншого ці моделі мають хороший баланс білого, який дозволяє значно скоротити трудовитрати на подальшу обробку знімків.
2. Canon 7D Краща модель на «кропнутій» матриці, що має 19 мегапікселів, хороший баланс білого і прийнятні шуми на високих ISO. Вона спритніша попередніх моделей і за швидкістю автофокусу і по скорострільності, але поступається їй за шумів. Ставити на «сімці» чутливість вище 800 ISO я б не став.
3. Canon 5D Цю модель я поставив на третю позицію, не дивлячись на те, що вона має повноформатну матрицю. Справа в тому, що вік у «п'ятака» вельми поважний, а технологія обробки цифрового зображення не стоїть на місці. Уже на чутливості 800 ISO з'являються помітні шуми, які необхідно надалі прибирати «шумодава». В цьому плані 5D не на багато краще ніж 7D, хоча той має вдвічі меншу за площею матрицю.
4. Будь камера з лінійки Canon 60D - Canon 20D. Чим новіший, тим, як правило, краще. Це камери, які дозволяють знімати будь-які сюжети, від репортажних до постановочних, і володіють усіма необхідними функціями. Правда, чутливість матриці, яку можна використовувати, обмежена 400 ISO. Лише самі останні моделі дають можливість більш-менш пристойно знімати на 800 ISO. Та й то, не без питань.
5. Canon 400D - Canon 650D. Цю лінійку я б не дуже рекомендував використовувати. Але в якості запасної камери дані моделі нададуть вам неоціненну допомогу. Якщо ж немає нічого іншого, то, як говоритися, «На безриб'ї і рак риба». Знімайте на здоров'я. Є тільки ризик, що замовникові не сподобається їх зовнішній вигляд. Народ поважає великі важкі фотики, які у більшості асоціюються з атрибутами справжнього професіонала.
ОБ'ЄКТИВИ ВЕСІЛЬНОГО ФОТОГРАФА
Для вибору оптики на весільну фотозйомку я вас відсилаю до своєї статті, в якій це питання докладно розібраний, і наведені приклади знімків, зроблених різними об'єктивами ("Оптика для весільного фотографа"). Зауважу лише, що саме об'єктив надає найістотніший вплив на якість кінцевого знімка. Тому, при нестачі коштів, краще купувати хорошу оптику і більш дешеві камери, а не навпаки.
ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНІМАТИ ВЕСІЛЛЯ?
Отже, в арсенал весільного фотографа повинні входити:
1. Основна камера.
2. Запасна камера. (Це абсолютно необхідна річ для весільного фотографа, адже відмова техніки можливий у будь-яку хвилину. Крім того, запасна камера вам стане в нагоді в момент реєстрації, коли для заміни об'єктива просто немає часу. На одну камеру можна поставити короткофокусний зум, на іншу - Довгофокусний.)
3. Набір об'єктивів. (Мінімум: універсальний зум і довгофокусний об'єктив для портретної зйомки).
4. Зовнішня спалах. (Тут особливих обмежень немає. Годиться будь-яка, сумісна з вашою камерою.)
5. Запасні акумулятори для камери і спалаху. (Часом весільна зйомка тривати більше 10 годин. Жоден джерело живлення не має такого ресурсу).
Це те «залізо», без якого не можливо обійтися. Більш просунуті весільні фотографи носять із собою безліч інших речей. Але зараз не про це ...
Якщо у вас не вистачає коштів для придбання всього арсеналу, не турбуйтеся, є ще один вихід. Ви можете скористатися послугами прокату фототехніки. Вони зараз існують у багатьох містах. Вартість оренди на одну добу камери або об'єктива цілком вписуються в бюджет весільної фотозйомки.
ЯК ЗАЛУЧИТИ ЗАМОВНИКІВ?
Тепер поговоримо про те, як роздобути замовлення на весільну фотозйомку. Розвішування оголошень і подача реклами в безкоштовні газети - не найкращий шлях. Вам потрібно буде зробити свій сайт або завести сторінку в одній із соціальних мереж. Там ви будете демонструвати приклади своїх весільних знімків, хвалити себе коханого і вивішувати цінники на свої послуги.
Головне питання на цьому етапі - де взяти весільні знімки, якщо ви ще тільки збираєтеся знімати весілля. Як я вже говорив раніше, тут дуже корисно познімати весілля друзів або запропонувати безкоштовні послуги весільного фотографа, щоб отримати перші знімки для свого портфоліо. Якщо у когось з ваших знайомих збереглося весільне плаття, можна влаштувати фотосесію, обрядивши у весільні наряди своїх друзів. Можна зняти будь-яку молоду пару і представити це як лав-сторі. На худий кінець, можна познімати молодят на вулиці через спини справжнього весільного фотографа. Але робити це потрібно обережно, оскільки можливі до вас запитання. Думаю, що якщо ви зробите пару знімків і відійдете, навряд чи на вас хтось зверне увагу.
А ось брати на свій сайт чужі знімки нікому не пораджу. Хіба тільки що від відчаю ...
Далі має сенс безкоштовно зареєструватися і розмістити посилання на свій сайт на численних весільних порталах
. Якщо ви все зробили правильно, перші замовлення у вас з'являться.
ЩО І ЯК ЗНІМАТИ НА ВЕСІЛЛІ?
Перш ніж іти на зйомку, подивіться фото найбільш відомих у вашому місті весільних фотографів. Виявіть найпопулярніші місця фотозйомки. Основні пози нареченого і нареченої, підглянете ефектні композиційні прийоми. З часом ви самі навчитеся імпровізувати і робити креативні фото, але на перших порах наслідування хорошим зразкам - це не гріх.

САМ ПРОЦЕС ВЕСІЛЬНОЇ ФОТОЗЙОМКИ РОЗДІЛЕНИЙ НА ДЕКІЛЬКА ЕТАПІВ.
1. Викуп нареченої.
Ви приїжджаєте за адресою проживання нареченої, де вона готується до зустрічі з нареченим. Основні теми тут наступні: одягання весільного плаття, макіяж, портрети нареченої в домашній обстановці, наречена з родичами. Далі, коли приїжджає жених, йде процедура викупу нареченої. Якісь загадки, конкурси. Знімаєте все це репортажно. Потім зустріч нареченого і нареченої (за традицією він бачить перший раз наречену у весільній сукні саме в цей момент). Теж репортаж. Тут же можна придумати пару постановочних сюжетів, але, найчастіше, на це у вас просто не буде часу. Вихід нареченої з нареченим з дому і посадка в весільний лімузин. На худий кінець в машину, обвішану яскравими стрічками.
2. Зйомка в приміщенні РАЦСу.
Перед одруженням у вас буде якийсь час для постановочної зйомки в інтер'єрах палацу одруження. Фотографу краще заздалегідь ознайомиться з його архітектурою, намітити місця для зйомки «молодих» і групових фотозйомок. Використовуйте сходи, дзеркала, вази з квітами, мальовничі дивани, отвори дверей, загалом, всі можливості приміщення. Через деякий час нареченого і наречену у вас віднімуть працівники РАЦСу для того, щоб провести всі необхідні формальності.
Зйомка церемонії одруження
Далі йде фотозйомка безпосередньо весільної церемонії. Наречений і наречена запрошуються до зали, де вже розташувалися їхні друзі та родичі. Нічого крім репортажної зйомки на цьому етапі вам зробити не вийде. Основні моменти, які потрібно схопити: розпис нареченого і нареченої в книзі реєстрації шлюбу, обмін кільцями, поцілунок молодят, вручення свідоцтва про реєстрацію шлюбу, привітання батьків і гостей.
Після урочистої церемонії прийнято робити знімки «молодих» зі своїми батьками і груповий знімок. Груповий знімок - дуже відповідальний момент, на якому потрібно зупинитися більш докладно.
Основні труднощі, які можуть чекати фотографа на цьому етапі, такі:
- Якщо гостей занадто багато, а приміщення недостатньо містке, виникають проблеми з їх розстановкою перед зйомкою. Вибудовувати людей потрібно так, щоб особи які стоять ззаду не заслонялися впереді стоящих гостями. При цьому бажано створювати мінімально можливу глибину композиції. Тому закривайте діафрагму на стільки сильно, наскільки це вам дозволяють зробити світлові умови.
- Коли ви знімаєте групу з 10 і більше людей, існує велика ймовірність, що хтось із них в момент натискання на спуск моргне. З цим нічого не поробиш. Тому робіть обов'язково кілька дублів одного і того ж сюжету. Потім в фотошопі можна буде замінити очі одному або декільком моргнувши людям.
- Тривале вибудовування призводить до того, що до моменту зйомки у більшості гостей може сформуватися кислий вираз обличчя. Спочатку зробіть знімок так як є, а потім спробуйте розворушити людей. Іноді допомагає хороший жарт, іноді прохання помахати всім ручками, або ще щось в цьому дусі.
В деяких РАЦСах зробити груповий знімок в приміщенні не представляється можливим, тоді його роблять на вулиці при виході з будівлі. Відкладати групову фотозйомку гостей з молодятами на пізніший термін навряд чи варто. Зазвичай гості мають звичку розбрідатися в різні боки. Не факт, що потім вам вдасться зібрати їх знову разом.
3. Зйомка на виході з РАЦСу.
Найчастіше, родичі та гості влаштовують урочисту церемонію виходу молодожон з дверей РАЦСу. Кидають на їхні голови пелюстки троянд і монети, скандують поздоровлення.
У цей момент можна зловити динамічні, емоційні кадри.
Але ні в якому разі не пускайте цю процедуру на самоплив. Попросіть молодих виходити тільки по вашому сигналу. Побудуйте гостей так, щоб вам було зручно знімати. Обговоріть їх дії. І тільки після цього давайте відмашку молодятам на вихід.
4. Фотозйомка на прогулянці по місту.
Після ЗАЦСу молоді, як правило, їдуть на весільному авто кататися по місту. Заздалегідь обговоріть з ними точки, куди ви поїдете. Зазвичай це знакові місця вашого міста, в яких є можливість зробити гарні знімки. Прогулянка по місту може тривати від 2 до 4 годин. Довше витримують не всі. Мабуть, це найбільш сприятливий для вас момент зробити художні знімки зі вдумливої постановкою.
5. Фотозйомка на весільному банкеті.
Ближче до вечора починається гуляння в ресторані або кафе. Хід дійства контролює тамада, а ваше завдання - зафіксувати всі найцікавіші моменти. Це привітання батьків і родичів, перший танець молодих, конкурси та ігри, весільний торт, феєрверк. Знімається це все репортажно з використанням спалаху.
Попрацювавши на парі-трійці весіль, ви зрозумієте як знімати весілля так, щоб клієнти залишалися вами задоволені.
ОБРОБКА ВЕСІЛЬНИХ ФОТОГРАФІЙ
Після цього настає самий трудомісткий етап роботи. За знімальний день у більшості весільних фотографів виходить 1000 і більше знімків.
Не всі з них потрібно віддавати замовнику. Слід викинути явний технічний брак, з дублів вибирати найбільш вдалі кадри.
На все це йде чимало часу. Особливо, якщо зйомка виконувалася в форматі RAW. Звичайно, було б правильним виробляти всю фотозйомку саме в цьому форматі. Він дає більше можливостей в плані виправлення недоліків освітлення.
Але для економії місця на карті пам'яті і часу обробки поста іноді має сенс знімати в JPG. Принаймні, в тих ситуаціях, коли ніяких проблем з фотографічною широтою або балансом білого не передбачається. Якщо ж ви в собі не впевнені, знімайте в RAW. Це застрахує вас від багатьох помилок.
Окремо з замовником обмовляється кількість знімків, що піддаються більш глибокій - художній - обробці. Адже вона вимагає особливо великих витрат вашого часу.

ЗАДУМКА ДЛЯ ВЕСІЛЬНОГО DVD
Задумка для весільного DVD Залишається записати оброблені фотографії на диск. Надрукувати на ньому красиву картинку, і оформити обкладинку диска. У мережі можна знайти безліч стандартних задувок і обкладинок для весільних DVD, але підсовувати своїм замовникам такі речі я б нікому не порекомендував.
Краще зробити більш простий, але індивідуальний дизайн для кожного клієнта. Це не так вже й складно. Будь-якій людині в тисячу разів більше приємно бачити свою фізіономію на обкладинці, ніж милуватися абстрактними завитушками і мальованими голубами, несучими у своїх дзьобах квіточки.

ЧОМУ ФОТОКНИГА?
Тому що вона не тільки пожвавить ваші спогади і викличе непідробний захват у всіх до кого потрапить в руки, але ще й збереже ваші фото, і допоможе виразити ваші почуття, емоції, переживання !!! Так-так, це все доступно в форматі фотокниги. На сьогоднішній день фотокнига - це найпрогресивніша технологія оформлення та зберігання своїх фотографій. По суті це старенький фотоальбом. Нові технології дозволяють не тільки поліпшити якість ваших невдалих або старих знімків, але і "оживити" фотогалерею індивідуальним дизайном, оригінальними підписами і т. Д.
Всі професійні питання від ідеї до втілення вашої мрії в реальність ми дбайливо беремо на себе!
Ми не пропонуємо вам вивчати основи фотоколажування, перенесення кольорів і освоювати програму для створення фотокниг, як це роблять інші (ставлячи на чільне місце матеріальне питання)! Ні, ні! Ми не вважаємо що ваш час, сили, спокій і натхнення можна оцінити в грошовому еквіваленті! Для нас важливий результат - високоякісна фотокнига, що викликає непідробне захоплення і дарує радість не лише її володареві, але і всім, кому ви захочете її продемонструвати!
Ми не боїмося відповідальності і працюємо тільки до переможного кінця!
Ми не вимагаємо від вас ніяких зусиль,
достатньо одного бажання перетворити фотобанк (фотоархів) в красиву фотокнигу і довірити
цей процес професіоналам - нам!
Все, що ви мали зробити, ви вже зробили! - Це наше кредо. -
Ви вже все сфотографували.
Так-так, з вами вже відбулися ці прекрасні щасливі моменти життя,
і ви (о, диво!) зуміли їх закарбувати в цифрових або не цифрових фото !!!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.