Тамада ведучий на весілля. Як знайти?

Тамада-ведучий на весілля. Як знайти? Як вибрати весільного ведучого? І що з ним робити?

Весільний ведучий відіграє дуже велику роль на весіллі. Він не тільки контролює, щоб все йшло за планом, але і створює загальний настрій для молодят.

Кожен з нас розуміє, що тамада є центральною ланкою всього свята, саме від нього більшою мірою залежить, чи будуть молодята і гості задоволені проведеним шоу. Тому вам варто серйозно поставитися до проблеми вибору ведучого і почати пошуки мінімум за 1 місяць до весілля. Зверніть увагу, що в літній сезон може і не вистачити, тому відомі ведучі розписують свій графік надовго вперед. Практично кожна друга половина тижня у них є вже заброньованої. Так що раджу вам раніше почати пошуки.

Тамада на весіллі - ведучий

Де і як шукати тамаду?

Давайте підемо від простого. Напевно, один з кращих і достовірних способів - це згадати, на яких весіллях ви самі були і чи сподобався вам тоді ведучий. Особисті враження - найкраща підказка.

Якщо ж вас жодного разу не запрошували на весілля, то вам слід обов'язково розпитати своїх родичів і знайомих. 100% хтось з них був присутній на весіллі і зможе вам порадити кого-небудь.

Коли ви подавали заяву в РАГСі, вам напевно вручили цілу кіпу рекламних буклетів і пропозицій від різних фірм. Якщо ви їх не викинули, то це реальний шанс знайти кілька варіантів. Раз людина дає про себе рекламу, значить він чогось вартий. Звичайно, як показує практика, таке твердження не завжди вірно, але це буває рідко. У рекламі ви можете помітити для себе багато всяких моментів, які допоможуть вам попередньо вибрати ведучого. Наприклад, ви можете зайти на авторський сайт тамади і прочитати там, що саме входить в його програму, як він її веде і т.д. Можна зробити ще простіше.

Наступний варіант пошуку вам може надатися, коли ви будете цікавитися послугами різних фірм, наприклад весільних салонів, ресторанів і кафе. Пам'ятайте, що в багатьох кафе вам будуть пропонувати послуги штатного ведучого, який працює в даному закладі. Як правило, він відмінно знає всі секрети приміщення, вміє поводитися з аудіо-апаратурою і несе відповідальність за підготовку до шоу. Вам залишиться тільки зіставити ваші уподобання з можливостями цього ведучого.

Що потрібно пам'ятати.

Якщо ви вже вибрали декілька ведучих ,потрібно зустрітись з ними.

Зустрічей повинно бути дві.

Варто призначати зустріч в тому закладі, де й буде відбуватись ваше свято. Якщо тамада не працював тут раніше він складе первий план свята, і відразу Вам розповість.

Якщо це дійсно хороший тамада, він принесе з собою фотоальбом з фотографіями, які покажуть його стиль роботи. А ще краще, коли він з собою принесе ноутбук і покаже відео з попередніх весіль. Тут його коментарі стануть зайві і тільки ви зможете вирішити чи підходить Вам цей тамада.

Не забудьте уточнити, скільки годин він працює, і що включається в його послуги. Деколи тамада пропонує свій музичний супровід чи DJ-я, варто запитатись скільки це вартує і на яких умовах ви будете співпрацювати. Зараз вважається, що робота впродовж 6 годин є нормою для весільного банкету.

Як правило, тамада обов'язково вам запропонує приготувати різний реквізит, необхідний для веселого проведення банкету. Це можуть бути гуртки з вашим зображенням у якості подарунка для батьків, футболки з прикольними написами, картини для аукціону, різні в'язані символічні вироби у вигляді чобітків і рукавиць. Все це цікаво прикрасить ваше свято, наповнивши його новими конкурсами для гостей. Але це також буде коштувати окремої суми грошей. Так що розраховуйте свій бюджет і вирішуйте. Саме для цього і призначена друга зустріч з тамадою перед самим весіллям. На ній ви повинні уточнити, які саме послуги він надаватиме, які сувеніри він привезе з собою, які конкурси проведе.

Не забудьте подзвонити вашому ведучому напередодні весілля і дізнатися, чи пам'ятає він, яке весілля і у кого він завтра буде вести.

Зробіть Ваше весільне свято унікальним. Декілька цінних весільних порад:

Якщо із запрошених гостей, є такі, які приїхати на Ваше свято не зможуть, то можна надіслати їм листівки з видом Вашого міста або з Вашими фотографіями і парою теплих слів

Також в програму святкування можна включити декілька розповідей про те,як ви познайомились зі своїми друзями, та з нареченим (нареченою). Всім гостям буде дуже цікава така інформація)

Фотографи майже завжди фотографують Вашу весільну сукню, перед тим, як Ви її одіните. Тому варто підготувати якусь гарну вішалку, наприклад, шовкову, і повісити його на неї.

Обов'язково зробити чи замовити запрошення! Використавши особливий дизайн і Ваші фотографії.

Якщо у Вших планих є фотозйомка в хаті, до початку церемонії, то обов'язково все підготуйте. Прикрасіть квартиру чи будинок, а основне - поприбирати. І попередити родичів, щоб не метушились під час зйомки і випадково не попали в кадр.

Для батьків можна підготувати такий маленький подарунок: серветки, на яких вишіти їхні ініціали, і покласти за столик, за яким вони будуть сидіти. Або якийсь інший варіант, наприклад, такий
оформлення

Приготуйте оригінальні букети для своїх дружок: наприклад, дружки,якщо їх кілька, мають букети ожна різного виду, а ви, як наречена, Всі види квітів в одному букеті

Напевно, на Вашому святі будуть маленькі дітки! Для них треба підготувати якісь розваги

Є приказка, що на весіллі, в нареченої, повинно бути щось старе, нове, позичене і блакитне!
Приготуймо, відповідні цій приказцц, коктейлі.

Підготуйте для кожного столу меню, в якому будуть перелічені страви, десерти і напої, які будуть присутні на вашому святі.

Використайте звичайний аркуш паперу. Покладіть його і ручку, кожному гостеві, чи один папір на один стіл.
Нехай кожен гість напишу якісь побажання своїми словами. Потім ви зможете розмістити ці побажання в свій весільний альбом

Одним з цікавих варіантів буде: поставити стенд з фотокартками наречених, і обов'язково вказати вік, можна зробити якісь смішні підписи під фото.

Коли наречений буде знімати підв''язку. Можна прикріти декілька маленьких листочків з бажаннями, які повинен виконати наречений, перед тим, як зняти її.

Ми з Вами вже обговорили, як варто шукати весільного ведучого, а сьогодні поговоримо про те, які питання варто задавати вже при зустрічі, щоб знайти не тільки справжнього професіонала, але і приємного гостя в себе на весіллі, з яким Ви захочете розділити настільки важливий момент у Вашому житті.

20 ПИТАНЬ ВЕСІЛЬНОМУ ВЕДУЧОМУ
1. Чи працюєте Ви за договором? Уклавши договір з ведучим, Ви будете більше впевнені в тому, що все піде за планом, і Ви застраховані від неприємних несподіванок, тому що ведучі, які працюють за договором, більш відповідально ставляться до своєї роботи.
2. Яка вартість Ваших послуг? Пам'ятайте, що економити на весільному провідному не варто, Ви ризикуєте найняти непрофесіонала і зіпсувати весь вечір, ціна на послуги ведучого повинна бути адекватною: не заниженою і не завищеною.
3. Як проводиться оплата? Зазвичай оплата проводиться в два етапи: передоплата до заходу і інша частина суми за фактом закінчення роботи. Ці моменти варто вказати в договорі на надання послуг.
4. Чи потрібно вносити передоплату для броні дати? Якщо Ви вносите передоплату, обов'язково вкажіть це в договорі, а також умови її повернення у разі непередбачених обставин.
5. Як Ви бачите наше весілля? Опишіть Ваші побажання і дізнайтеся, що запропонує ведучий для різноманітності весільної програми, Ваші уявлення весілля-мрії повинні збігатися.
6. Які конкурси Ви плануєте провести? Попросіть навести приклади конкурсів, які ведучий планує проводити, обов'язково озвучте свої побажання, і наскільки активними повинні бути конкурси.
7. Як Ви будете одягнені? Не соромтеся задати це питання. Одяг ведучого повинна відповідати характеру заходу: він повинен бути акуратним і відповідати дрес-коду Вашого весілля.
8. Чи є у Вас презентаційний відеоролик? Наявність презентаційного відеоролика або хоча б відео з минулих проведених весіль говорить про серйозний підхід та професіоналізм ведучого.
9. Який у Вас досвід роботи на весіллях? Оцініть досвід роботи ведучого на інших весіллях, подивіться приклади робіт, оцініть дипломи та сертифікати (якщо вони є), а також участь у різних заходах. Але в першу чергу Вам повинна подобатися сама людина.
10. Працюєте Ви в парі з діджеєм або музикантами? Багато провідних готують свою програму спільно з музичним супроводом, дізнайтеся, скільки це коштує, і чи можете Ви запросити свого діджея (чи зможе ведучий підлаштуватися під нього).
11. Чи надаєте ви реквізити для проведення розважальної програми? Якщо для проведення розважальної програми необхідний додатковий реквізит, варто обговорити це заздалегідь, щоб не вирішувати цю проблему в останній день.
12. Скільки годин необхідно сплатити і чи потрібно платити за додатковий час? Залежно від тривалості Вашого торжества зміниться і розмір оплати за послуги ведучого, уточніть це заздалегідь, щоб потім не дізнатись про додаткову оплату в день весілля.
13. Чи необхідно надавати Вам місце в транспорті чи Ви самі доберетеся до місця святкування? Якщо ведучий задіяний протягом всього дня (починаючи від підготовки, закінчуючи пізнім вечором), уточніть, як він буде пересуватися, можливо, Вам потрібно буде зарезервувати додаткове місце в транспорті для гостей.
14. Якщо на весіллі будуть діти і літні люди, як Ви плануєте залучити їх до святкування весілля? Ці дві категорії гостей досить делікатні і вимагають особливого ставлення, у ведучого повинні бути пропозиції по розвазі і дітей, і літніх гостей, при цьому не занадто нав'язливі.
15. Чи готові Ви вносити корективи в сценарій, виходячи з наших побажань? Пам'ятайте, що весілля - це Ваше свято, тому справжній професіонал буде вносити зміни, виходячи з Ваших переваг.
16. Скільки часу необхідно на підготовку? Кожне весілля - це індивідуальний сценарій і підхід, тому в залежності від складності заходи ведучому потрібно більше або менше часу на підготовку.
17. Чи працюєте Ви в пізній час? Якщо Ви плануєте святкувати допізна, і Вам буде необхідний провідний після 12, уточніть заздалегідь, чи потрібно буде платити за цей час, іноді після 12:00 погодинна оплата більше.
18. Що Вам необхідно від нас для підготовки? При підготовці до весілля, Ви повинні будете надати ведучому інформацію про гостей, Ваші плани з проведення вечора і моменти, які варто врахувати при підготовці.
19. Які Ваші інтереси, улюблена музика і фільми? Чим більше Ви дізнаєтеся про ведучого, тим краще. Ви повинні практично подружитися, адже ця людина проведе з Вами такий важливий день у Вашому житті. Задавайте питання, щоб пізнати людину, познайомтеся з ним і знайдіть загальну хвилю.
20. Чи можете Ви надати контакти попередніх клієнтів або посилання на відгуки? Відгуки інших пар допоможуть Вам не тільки скласти думку про ведучого, але також зрозуміти, що він або вона нічого не приховує, і Вам нема про що хвилюватися.

А найголовнішим пунктом нашої статті буде порада: Не бійтесь робити експерименти та виходити за рамки традиційного весілля. Робіть все так, як хочете Ви. Гості оцінять це!!!
Весільна розважальна програма
Сьогодні весілля - це не лише свято двох люблячих сердець, а й можливості для реалізації фантазій молодят.
Під час весільного торжества молоді все частіше прагнуть не тільки розважити, але й вразити уяви гостей. Елементи весільного сценарію тепер «подаються» у поєднанні з феєричними шоу та інтерактивними номерами.
У наші дні пари часто відходять від традиційного варіанту весілля з тамадою, викупом нареченої, конкурсами та іншими атрибутами. Перевагу віддають весіллі на європейських манерах, зберігаючи деякі елементи національного колориту.
ВИЇЗНА РЕЄСТРАЦІЯ
Велику популярність останнім часом набули виїзні реєстрації. Таку церемонію можна провести практично в будь-якому місці, яке молодята самі виберуть для цього урочистого моменту. Не потрібно приїжджати в ЗАГС і чекати своєї черги, виконуючи приписи діючої процедури. Тепер цей неповторний хвилюючий момент вони можуть провести за власним сценарієм.
Офіційна виїзна реєстрація, яку пропонують в якості послуги в деяких РАЦСах таки має безліч обмежень і в часі, і в просторі.
І якщо пари задумують щось, дійсно особливе, то частіше проводять інсценування реєстрації. У цьому випадку наречений і наречена можуть вибрати декорації і всі атрибути шлюбної церемонії на свій смак, підходяще музичне оформлення, написати слова клятви одне для одного, а фотограф зможе зробити дійсно гарні кадри. Роль реєстратора виконає запрошений актор, можна задіяти спец-ефекти або зробити костюмовану виставу.
ЗАПАЛЮЙТЕ НОВІ ЗІРКИ
Все частіше наречений і наречена самі стають зірками на своєму святі. Наприклад, можна записати пісню у професійній студії звукозапису, виконати її на весіллі і подарувати гостям. Або станцювати попередньо відрепетируваний весільний танець, який поставить досвідчений хореограф.
Величезною популярністю користується демонстрація на весіллі «Історії кохання» - невеликого фільму про молодят і з їх участю і слайд-шоу з фотографій пари. Подібні Lovestories стають яскравим і хвилюючим моментом весілля, коли на екрані гості бачать історію знайомства нареченого і нареченої, їх дитячі та юнацькі фотографії.
НОВИЗНА - НЕ ПЕРЕШКОДА ТРАДИЦІЯМ
Буває, що пара хоче зберегти елементи традиційного українського весілля, наприклад, інсценувати викрадення нареченої. Сьогодні існує багато можливостей, щоб представити це у вигляді феєричної дії. Зал огортається димовою завісою, і наречена зникає, а потім ефектно з'являється, наприклад, спускаючись на гойдалках звідкись зверху.

БІЛЬШЕ СВІТЛА, БІЛЬШЕ ЗВУКУ
Підвищуючи рівень організації українських весіль, люди частіше використовують спецефекти в оформленні шоу-програм.
Лазерне шоу, проекція рухомих зображень на стіни і стелі весільного залу, відео-інсталяції, інтерактивні панелі і багато іншого. Салют з метеликів, наприклад, замість осипання звичними трояндами, «опади» у вигляді летячих сердець з тонкого паперу - все це може стати несподіваним і приємним сюрпризом.
Молоді пари зараз віддають перевагу живому звуку, хоча і вибір на користь ді-джея для весілля може бути вдалим рішенням. Сьогодні існує безліч професійних весільних вокально-інструментальних колективів, які виконають всі ваші улюблені хіти. Можна запросити музикантів або невеликий оркестр, виконуючий джаз або класику, а якщо є можливість - влаштувати виступ зірок естради.

ГОСТІ ПОВИННІ РОЗВАЖАТИСЯ!
Особливість шоу-програми на сучасному весіллі - це креативні номери. Такі як «танцюючі художники», які в русі створюють картини прямо у вас на очах. Популярні останнім часом майстри, які малюють на піску.
Дуже красивими бувають вогняні шоу, які, звичайно, слід проводити тільки на відкритому повітрі. А щоб створити настрій і підкреслити тему свята, якщо вона є, працюють живі скульптури, фокусники, жонглери та інші артисти оригінального жанру.
«Обов'язково задіюйте в програмі весілля своїх гостей, - Нехай друзі і подруги нареченої приготують концертний номер. Влаштуйте для гостей майстер-клас з танців. Проведіть лотерею або вікторину на знання молодят. Чим більше кожен гість виявиться залученим в подію, тим більше приємних спогадів залишиться у вашого оточення ».
Щоб скрасити час очікування до появи молодих, запрошують шаржиста або сілуетіста (художника, який віртуозно вирізає з паперу профілі гостей), всіляких провісниць, астрологів, мімів.
На весіллях користуються популярністю імпровізовані фотосалони. Гості із задоволенням переодягаються, щоб позувати фотографу і потім понести з собою на пам'ять фото у весільній рамці.
Політ фантазії обмежується лише бюджетом весілля. При плануванні шоу програми головне - не захопитися і не переборщити з кількістю артистів. Нехай на вашому весіллі головними зірками будете ви самі!

Яким повинен бути тамада на весіллі у Рівному?
Бути чи не бути тамаді на весіллі? Це концептуальне питання нерідко виникає перед молодятами. Один з них не хоче бачити «чужих людей» на своєму святі. Інший же, навпаки, вважає, що без нього не обійтися. Але треба пам'ятати про те, компроміс можна знайти завжди, і тут існує, як мінімум, два варіанти. Перший: провідним весільного банкету може стати хороший знайомий, в якому ви впевнені (як мінімум, в тому, що в розпал свята він не сяде за стіл і не почне гуляти з усіма). Другий: професійний тамада. У будь-якому випадку тамада повинен володіти рядом якостей, щоб претендувати на роль чи не головного персонажа весільного вечора. Отже:
1. ХОРОШИЙ ТАМАДА ПОВИНЕН ВОЛОДІТИ ЧАРІВНІСТЮ.
Є вона чи ні, людина відчуває відразу ж. Привабливий тамада може сподобатись, навіть найвибагливішому гостю. Але це зовсім не означає, що тамада повинен постійно ходити з «голлівудським оскалом». Навіть якщо його й немає, то чарівність, якщо він такою володіє, все одно матиме місце. Якщо ви вважаєте, що людина, яку ви припускаєте на роль тамади, не зовсім приваблива, то краще за все розглянути іншу кандидатуру.

2. ЦІКАВА ЛЮДИНА, ОСОБИСТІСТЬ
Ось ще одне найважливіша якість тамади. За цікавою людиною хочеться спостерігати, слухати, стежити за його діями. Ведучий весільного вечора вміє привернути до себе увагу, як людей у віці, так і молодих. Хороший тамада може «завести» зал, і зберігати це відчуття до кінця вечора. Якщо гості дивляться не в тарілки і келихи, а на тамаду - це перша ознака професіоналізму тамади.

3. ТОНКИЙ ПСИХОЛОГ.
Ненав'язлива спостережливість і проникливість - запорука успіху тамади. Він завжди відчуває настрій свята, реакцію гостей на свою поведінку: наприклад, чи сподобався той чи інший жарт чи тост гостям? Знання психології ще нікому не заважало, щоб навчитися розбиратися в людях. Втім, досвідчений тамада і без спеціальної освіти зможе зрозуміти, чи варто вмовляти брати участь в конкурсній театральній постановці того чи іншого гостя.
4. КОМУНІКАБЕЛЬНІСТЬ.
Хороший тамада може знайти спільну мову з усіма і індивідуальний підхід до кожного гостя. Який би привередою не була б ваша троюрідна тітка або сором'язливий племінник - з кожним треба вміти спілкуватися. Уміння розмовляти з людьми і направляти спілкування в потрібне русло не створять враження, що хтось залишився «за бортом» свята.

5. ВІДМІННА ПАМ'ЯТЬ.
Ну не буде ж тамада протягом усього вечора заглядати в свій сценарій, щоб згадати тост, який-небудь жарт або конкурс? Тому чудова пам'ять - якість, якою неодмінно повинна володіти людина, що претендує на роль ведучого. Звичайно, нелегко запам'ятати безліч текстів, але той, кому це вдається, має масу переваг.
6. ІМПРОВІЗАТОР.
Погодьтеся, що мало які свята проходять строго за сценарієм, по пунктик «від і до». Мова не йде про кардинальні зміни, хоча можливо й таке. У кожному разі, тамада повинен вміти викручуватися з будь-якої ситуації, і, не розгубившись, спритно зорієнтуватися в що відбувається. Хороша імпровізація тамади і його винахідливість не дозволять створитися відчуттю «ось тут-то він і провалився».
7. ТВОРЧИЙ ПІДХІД ДО СПРАВИ.
Творчість - невід'ємна частина професійного тамади. Він постійно прагне бути оригінальним і придумувати щось нове для сценарію кожного весільного вечора. Необмежена фантазія та індивідуальний підхід до кожного свята створюють у гостей (а головне у нареченого і нареченої) враження того, що це більше ніде не повториться.
8. АКТОР, І, ЯКЩО ТРЕБА, СПІВАК.
Дуже часто тамаді доводиться поєднувати в собі кілька функцій: бути і ведучим, і актором, і навіть співаком. Веселий ведучий завжди залишається таким протягом усього вечора, щоб не трапилося. А вміння зіграти або підіграти в певній ситуації залишить тільки позитивні спогади. Іноді тамаді доводиться бути справжнім актором (наприклад, на тематичних весіллях в ролі якого-небудь кардинала, героя кінофільму тощо). Ну, а якщо тамада володіє плюс до всього хорошим голосом і слухом - то з такою людиною не буде нудно протягом усього весілля.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.