Фото відеозйомка Хрестин дівчинки - зйомка Хрещення Дитини в Храмі

"Вхід у храм": таїнство хрещення дівчинки - Фото відеозйомка ☎️0966836287 ПП Ваня ⚡️ https://rivnevideo.com/

Привіт, Друзі!
Глобальна павутина і соціальні мережі – стали невід'ємною частиною нашого Життя. Тренд "поділитися інформацією" уже не феномен, а сучасна комунікативна практика кожної Людини.

Сьогодні і мені неможливо не поділитися з Вами цікавою інформацією, адже більшість з Вас, а це понад 111111 Людина знає мене, як "свадебщика". "А воно так дійсно було, — от я вам зараз оповім", як писав Михайло Коцюбинський позаминулого століття.
Зйомкою я почав займатися 7777 днів тому. Все почалося з наслідування фотосправи Вуйка, а нині ще й Кума. Ткачук Сергій часто нас з братом фотографував під час літніх канікул від міста Рівне на відстані 33 км.
Не пройшло й 1111 днів, як я почав не тільки робити фото, але й знімати весільне відео. Інформацією щодо кодування файлів, на мою думку, міг поділитися Игорь Пастушенко (Igor Pastushenko), однак тоді і на ТВ її було вкрай мало.
З тих пір пройшло більше 6467 днів, а це більше 17 р. 8 міс. 14 дн. Я зняв сотні весіль, можливо, навіть Ваше чи Ваших рідних або знайомих, можливо, навіть пустите сльозу радості. (Ой, ну що Ви, Читачу!) Це наша природна психологічна схильність - не стримуйте Себе!
Однак, мало хто знає, що я знімкую ще й Хрестини і саме сьогодні 15-05-2020р і саме для Вас фото та відеозйомка з Хрещення в Костополі.

P.S. Нехай #поділюсяінформацією стане в пригоді Усім бажаючим поділитися інформацією ☎️+380(96)683-6287 #ППВаня

Хрещення,Хресні батьки,Як похрестити дитину,Дивитися хрестини,Хрестини в церкві,священик лиє воду на немовля,хрестини відео,таїнство хрещення,Вхід у храм,відеозйомка Хрестин,хрестини,хрещення дівчинки,хрестини дівчинки,хрещення дитини,хрестини дитини,зйомка Хрещення Дитини,зйомка Хрещення,зйомка Хрещення Дитини в Храмі,Фото відеозйомка Хрестин,відеозйомка Хрестин дівчинки,Фото відеозйомка Хрестин дівчинки,відеозйомка Хрещення дівчинки,Фото відео Хрещення

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.