Чи варто замовляти двохкамерну відеозйомку весілля?

Прогрес не стоїть на місці і весільна індустрія пропонує молодятам щоразу все більший перелік послуг.

Не зважаючи на те, що сьогодні двокамерна відео зйомка весілля стає все більш популярною, ще багато молодят у Львові сумніваються, чи варто замовляти таку послугу на власне весілля. В цій статті ми спробуємо дати вичерпну відповідь на це запитання та детально розповісти про всі переваги та недоліки такого вибору.

Розпочнемо з недоліків. Їх є зовсім не багато, та й недоліками їх назвати важко, скоріше це певні особливості, про які варто знати молодятам. Чому більшість пар відмовляються від ідеї замовити двокамерну відеозоймку на власне весілля? В сучасних умовах бажання зекономити є надзвичайно актуальним і висока вартість такої зйомки часто може стати проблемою. Так, двокамерна зйомка коштує дорожче, ніж звичайна і це зрозуміло, адже в ціну закладається оплата роботи другого відеооператора, який буде присутній на святі. Також у вартість буде включений двокамерний відеомонтаж. Роботи буде рівно у два рази більше: синхронізація звуку з двох камер, корекція кольору, кропіткий підбір потрібних кадрів і видалення незатребуваних. Крім того не забувайте, що вам потрібно буде забронювати додаткове місце в лімузині або автобусі для ще одного відеооператора. Про цей нюанс варто подбати в процесі підготовки до весілля і все гарно спланувати. На цьому всі «недоліки» такої зйомки закінчуються, тому переходимо до переваг.

Дві камери зафіксують емоції всіх учасників весілля: і гостей, і молодят. Один відеооператор може якісь моменти пропустити. Навіть якщо камера буде включена постійно, він просто фізично не зможе зняти і привітання батьків, і реакцію молодят. Звичайно, камеру можна просто перевести з батьків на молодят, але цей момент буде все псувати. Монтажем це не виправити. Отже беззаперечна перевага двокамерної відео зйомки весілля – це різноплановість. Ваше весілля знімається з різних точок, різними планами: великий, загальний, середній. Все це дозволяє в монтажній програмі зробити гарний і цікавий фільм.


#відеозйомканавесілля 096-683-6287 #ВідеооператорнавесілляРівне #весільнафотозйомка #ВесільнийфотографРівне
Один відео оператор, щоб змінити місце зйомки, повинен буде постійно рухатися і заважати святу. Дві камери на весільній церемонії можна розташувати у різних кутах без необхідності пересування.

При двокамерній відео зйомці одна з відеокамер буде завжди знаходитися на штативі. А зйомка зі штативу дає змогу зробити плавне панорамування і зумування (наближення, віддалення з використанням "зуму" об'єктива) без ривків і тряски.
Це, мабуть, всі основні переваги двокамерної відео зйомки. Все решта залежить від професіоналізму та злагодженості дій відео операторів.


#ВідеозйомкавесілляВінниця ціни 0966836287 ПП Ваня #відеографРівне Луцьк #весільнийфотограф #Відеозйомкавесілля
Для тих, хто досі не знаєте, чи варто замовляти двокамерну відео зйомку на весілля, ми дамо таку пораду: якщо у вас є можливість, не пошкодуйте грошей. Результат вам неодмінно сподобається!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.