Як обрати дату весілля?

Часто призначаючи дату, весілля наречені довго сумніваються який з днів календаря кращий. Читають гороскопи, купують спеціальні календарі де червоним кружечком виділені несприятливі дні тижня, місяця і навіть року.
Інколи такі пошуки доходять до відвертого безглуздя. Наприклад, у Кореї є традиція перед призначенням дати весілля ходити до ворожки, щоб та повороживши, вказала найсприятливіший день. Багато з нас посміхнуться почувши таке. Хоча корейцям мабуть видніше, які зі своїх традицій підтримувати.
Таких прикладів чимало і у нас. Особливо останнім часом стало модно призначати день весілля на, так звану, «дзеркальну дату». Наприклад, 11-го дня 11- го місяця 2011 року. Молодята завзято вивчають значення окремих цифр, їх символіку і зашифрованій підтекст. Закохані пари вірять в те, що саме дата весілля буде грати вирішальну роль в тому, як складеться їхнє подружнє життя. Окремі числа просто лякають молодят. Так, число тринадцять наводить жах своїми перебільшено страхітливими історіями. У американців, які відрізняються своєю забобонністю, в багатоповерхівках навіть тринадцятого поверху немає. Та й не лише день лякає наречених своїм недобрим порядковим номером. Прискіпливі пари не люблять і окремих місяців. Так, зовсім бідним на весілля є травень.
Говорять, одружившись у травні все життя будеш маятись, від російської назви місяця – «май». Невже й справді слід так сильно перейматися датою весілля? Невже цифри й справді здатні впливати на життя людей?
На щастя, чимало людей вважають це просто забобонами. Якщо в родині немає порозуміння, то в цьому винні лише чоловік і дружина, а не день, рік і місяць в якому вони уклали шлюб. Любов і взаєморозуміння подолають будь-які проблеми, ніяка дата не зможе вплинути на сімейне щастя, якщо між подружжям є кохання.При значаючи дату весілля, слід залишити дати в спокої і звернути увагу на інше. Здавна відомо, що за християнськими канонами справляти весілля під час будь-якого посту категорично заборонялося. Зараз не всі дотримуються християнської моралі, а тим більше, не постяться. Проте, наші пращури були більш відповідальніші в питаннях віри. Тому взимку весілля прийнято було справляти від Різдва і до Масляниці. Різдвяним святам передує Пилипівка або Пилипів піст, що отримав свою назві від свята Святого апостола Пилипа, останній день перед постом. Ранньої весни одружуватися було не прийнято, бо, як правило, на прихід весни знаменував собою початок Великого посту. Він найдовший і найдавніших з усіх багатоденних постів, які суворо дотримуються християни. Весна як відомо пора кохання, коли все розквітає і оживає, саме тому багато закоханих мріють про весняне весілля. Для них найкращий час починається від другої неділі і триває після Великодня і до Трійці.
Влітку також не слід забувати про Спасівку або, як його ще називають, Успенський піст. Його тривалість від 14 до 28 серпня. Також є невеличкий піст присвячений апостолам Петру і Павлу. Назва йому – Петрів піст. Закінчується він завжди 12 липня, у день свята апостолів. Щоб весілля не припало на один з днів посту, треба слідкувати за православним календарем. Зрештою у кожній релігії є подібні дні. Навіть якщо ви не віруюча людина, подумайте про те, що серед ваших гостей можуть бути ті, що дотримуються посту. Буде не дуже гарно садити їх за стіл, знаючи, що вони постяться і багато страв їм не можна їсти. Якщо молодята вирішили повінчатися, вони повинні знати, що у вівторок і четвер в церкві не вінчають. Слід уникати й окремих християнських свят. Наприклад, 14 лютого відоме нам як «День Святого Валентина». Свято католицьке, тому для католиків це чудовий день для весілля. У християн 14 лютого – переддень Стрітення Господнього, в цей час не прийнято справляти весілля. Для невіруючих молодят «День святого Валентина» – це передусім день всіх закоханих, свято кохання. Тому багато закоханих молодят саме в день кохання прагнуть поєднатися в шлюбі.
Часто дату весілля призначають на День народження одного з молодят або на якесь інше свято. Кожен сам для себе вибирає, але з роками коли з річницею вашого весілля збігатиметься ще якась урочиста подія, виникне відчуття не унікальності, другорядності вашого подружнього свята. Чи варто ділити дату весілля з іншими святами треба вирішувати тільки молодятам. В супереч всім порадам, забобонам обирайте день свого весілля на власний розсуд. Нехай він буде сонячним і принесе вам довге та щасливе подружнє життя.

Вибір місяця для весілля

Як ми вибирали найвдаліший місяць для весілля?

Погода: деякі люди люблять зиму, інші - літо, але останніх більше - отже, вище рейтинг "теплих місяців" .

Можливість обвінчатися в день весілля, приваблює багатьох. Тому, місяці, в яких більше вінчальних днів, отримали більший бал.

Народні прикмети дають кожному весільному місяцю свою оцінку, і ми її теж врахували.

Ажіотажність місяця - чим більше бажаючих одружитися, тим довші черги в РАГС, і складніше нам вибрати для вас, наприклад, вільного хорошого весільного ведучого. Значить - нижчий місяць у нашому весільному рейтингу.

Отже, поїхали (від 1 до 10- ти балів, більше - краще):

Січневі весілля

Весілля в січні - 3 бали. «Ще одним святом більше». Перша половина січня - суцільні свята: Новий рік , Різдво , Старий Новий рік ... Під кінець люди втомлюються святкувати, і січневе весілля ризикує переповнити цю святкову чашу ... Весіль небагато. За народними повір'ями - вийти заміж у січні, рано овдовіти . Вінчальних днів мало, загалом, місяц, для вступу в шлюб не найвдаліший, 3 бали.

Лютневе весілля

Весілля у лютому - 7 балів. «Кращий місяць для зимового весілля». Лютий - хороший місяць для тих , хто мріє про зимове весіллі. Стабільна зимова погода: морозно, сніжок. Перша половина місяця - вінчальна, далі настає великий піст. Перед постом виникає легкий весільний ажіотаж , тому приходьте до нас заздалегідь - на початку січня , або навіть у грудні . За народними повір'ями, весілля у лютому - до миру і злагоди в сім'ї. Ми ставимо місяцю 7 балів.

Березневе весілля

Весілля в березні - 5 балів. « Бездоріжжя, піст, але економно». Ще холодно, але вже яскраво світить сонце і дороги «розвозить». Великий піст в самому розпалі, що не вінчають. За народними прикметами: весілля в березні - жити на чужій стороні ( до інтернаціональних шлюбів). Весіль дуже мало, ажіотажу немає, і наше агентство дає солідні знижки на весільні послуги. Тому березневе весілля дозволяє непогано заощадити на весіллі, і березень отримує свої 5 балів.

Квітнева весілля

Весілля у квітні - 5 балів. «Те порожньо - то густо ». Початок місяця - закрито постом і весіль немає зовсім. Це затишшя перед бурею - Червоної гіркі. Червона гірка - це тиждень після Великодня, завершальній Великий піст. З точки зору православної церкви і народних повір'їв - саме весільний час . З нашої точки зору - одне з найневдаліших , через ажіотаж в РАГС і на ринку весільних послуг. Якщо ви подали заяву на ці числа , забронюйте все, що можливо заздалегідь , відразу після подачі заяви. Інакше ризикуєте почути: « На жаль , на це число все давно зайнято» . Квітнева весілля - 5 балів.

Травневе весілля

Весілля в травні - 9 балів. «Ідеальне весняне весілля». Тепло, сонце, природа цвіте і пахне. Церква - за травневі весілля, багато вінчальних днів. Але весіль мало, через фатальне співзвуччя слів "май" і "маятися" до російської назви місяця. Хоча, для тих, хто позбавлений дурних забобонів - місяць відмінний. Черг немає, на весільні послуги - знижки. Ставимо травню 9 балів.

Червневе весілля

Весілля в червні - 8 балів. «Вінчання почекає». Перший місяць літа хороший: ще немає виснажливої ​​спеки, і знайомі ще не роз'їхалися по берегах океанів. Весільний ажіотаж - одружуються всі, хто «терпів» Великий піст і травень. Однак , церква весілля в червні теж не вітає - піст. Але за народними прикметами - укладання шлюбу в червні - медовий місяць на все життя. Червень набирає 8 балів.

Липневе весілля

Весілля в липні - 9 балів. «Ідеальне річне весілля». Всі плюси літа, але може бути жарко. Обов'язково уточніть в ресторані про кондиціонер і закупиіть побільше газованої води. Півмісяця піст, у другій половині - вінчають. Місто порожніє - відпустки. Можливо через це легке затишшя, в порівнянні з червнем і серпнем. Народні прикмети говорять - «весілля в липні місяці , життя кисло-солодке». За це і знімаємо бал і липень набирає 9 балів.

Серпневе весілля

Весілля в серпні - 8 балів. «Чарівність літа, що минає ». Літо , зелень , вдала фотосесія , вінчальних днів 50 на 50. За народним повір'ям : весілля в серпні - чоловік буде вірний і коханий. Усі поспішають одружитися до кінця літа, у другій половині місяця створюється сильний ажіотаж. Люди повертаються з відпусток і збирають дітей до школи- місто стоїть у пробках. І все ж серпень - вдалий час для весілля. Даємо весіллі в серпні 8 балів.

Вересневе весілля

Весілля у вересні - 9 балів. «Ідеальне осіннє весілля ». Поки не відцвіла природа , але вже не буде виснажливої ​​спеки. Церква дає добро вересневим весіллям - майже весь місяць вінчають. Всі друзі і родичі повернулися з відпусток . Гарантовані красиві весільні фотографії на «килимі з жовтого листя».

Кількість весіль досягає піку на початку місяця, потім повільно йде вниз, збиваючи ажіотаж в загсі і в весільних агентствах. За прикметами весілля в цьому місяці - до спокійного і тихого життя. Загалом, дуже вдалий місяць для весілля, ставимо йому 9 балів.

Жовтневе весілля

Весілля у жовтні - 5 балів. «Не забудьте захопити парасольки» . На початку місяця з погодою ще може пощастити , але врешті - вже буде прохолодно. Зате кількість весіль до цього часу впаде до мінімуму і не буде вічної проблеми з хорошим рестораном на весілля і лімузинами. З точки зору церкви, місяць для одруження вдалий - постів мало. Але за повір'ями, весілля у жовтні - до непростого і важкого життя ... Ми даємо жовтню тільки 5 балів.

Листопадове весілля

Весілля у листопаді - 5 балів. «У природи немає поганої погоди» . Листопад сумний і дощовий час, довгої прогулянки не буде, вдалої весільної фотосесії теж. Краще прямо із РАГСу їхати в ресторан. Весіль мало, черг у офісах весільних агенств не спостерігається. Хоча за народними повір'ями, весілля у листопаді - до заможного життя.. Та й церква говорить, що це сприятливий місяць для заміжжя . Все це піднімає його рейтинг до 5 балів.

Грудневе весілля

Весілля в грудні - 3 бали. «Передноворічна лихоманка». Грудень, а особливо друга його половина - вкрай невдалий для весілля час, якщо в збираєтеся замовляти будь-які весільні послуги . Ажіотаж на святковому ринку , викликаний новорічними корпоративними вечірками , роздуває «в рази» ціни на всі святкові послуги. Незважаючи на це, багато ресторанів і ведучих бронюються аж за 3 місяці. Крім того, місто перетворюється в одну велику пробку. Церква не шанує грудень, суцільний піст. Хоча за народними прикметами - місяць гарний і приваблює багатьох молодят можливістю «не відкладати весілля на рік». За це він і отримує свої 3 бали.

Все-таки, в якому місяці одружитися?

Підіб'ємо підсумки, як бачите, не один місяць не удостоївся титулу « найкращий місяць для весілля » і не отримав 10 -ки. Всевірно - ідеал недосяжний. Правильніше, немає ідеалу для всіх, кожен повинен вибрати найкращий місяць для свого весілля сам.

Не вірите в прикмети? - Одружитеся в травні. Чи не збираєтеся вінчатися? - У липні. Хочете заощадити? - Вибирайте березень. Бажаєте "як всі"? - Це тільки ваш вибір....

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.