Весілля в день Святого Валентина

Весілля в стилі дня Святого Валентина стовідсотково дуже романтичне. І зовсім не обов’язково, аби весілля відбулося саме 14 лютого. Ви цілком можете зробити тематичне весілля впродовж усього лютого. Ось деякі з ідей, які ви можете застосувати.


Відеозйомка весілля на день Святого Валентина - розписка РАЦС Київ - відеограф ПП Ваня 096-683-6287

Кольори, які ви можете використовувати для оздоблення, – це червоний, рожевий і білий. Намагайтеся вибирати букети і квіткові композиції, які складаються з кольорів саме цих відтінків. У ролі інших прикрас можуть бути невеликі ангелики і сердечки.


Весільний фотограф у Києві 0966836287 Ваня ціни недорого, адже якість вища за ціну.

В ресторані намагайтесь переконатися, що скатертини, серветки і посуд доповнюють одне одного. Природно, що всі елементи весілля, включаючи і столові прибори, повинні вписуватися в тему весілля і поєднуватися з іншими елементами. Якщо в ролі прикрас ви використовуєте паперові речі, будьте обережні зі свічками. Для свічок можна вибрати елегантні підсвічники, прикрашені стрічками відповідних кольорів.


Відео весілля взимку Рівне.

Подумайте про святкове меню. В ньому обов’язково має бути щось дуже романтичне. Звичайно ж, шоколад повинен бути основним десертом. Виберіть кілька видів шоколадних цукерок у вигляді сердечок. Прикрасьте танцполе кульками у вигляді сердечок і оголосіть півгодини романтики. Попросіть, щоб ді-джей вмикав лише романтичні композиції. Можна також влаштувати конкурс на найбільш романтичне освідчення в коханні.


Аерозйомка весілля квадрокоптером 4К зимою 096-683-6287 зйомка дроном Рівне Луцьк Львів Київ Житомир Україна.

Не забудьте і про весільніі сувеніри. Це подарунки, які ви подаруєте своїм гостям, щоб віддячити їм за те, що вони прийшли до вас на весілля. Є багато варіантів. На першому місці, звичайно, цукерки. Підготуйте ошатні мішечки, наповнені різними цукерками. Також ви можете подарувати ручки, чашки або брелки.


Відеооператор на весілля зимою Ратне 096-683-6287

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.