Весільний відеофільм

У кожній сім'ї є свій домашній альбом, в якому зібрана фотохроніка, що починається з весільних фотографій батьків. Проте фото не завжди здатне передати весь діапазон емоцій і зберегти важливі події в їх послідовності і динаміці. Для цих цілей існує відеозйомка, завдяки якій можна отримати повний відеозвіт про свято і багато разів переглядати весільне відео разом зі своїми родичами і друзями. Відеозйомка - це єдина можливість зберегти розвиток цілих сюжетних ліній з їх звуковим супроводом. Монтаж відеозйомки весілля дозволяє вибрати найвдаліші кадри і створити повноцінний фільм з титрами, музикою і іншими ефектами.

Сьогодні можна замовити відеозйомку весіль, днів народжень, ювілеїв, останнього дзвінка, народження дитяти і інших святкових заходів для родинного архіву. Професійні оператори надають послуги відеозйомки у Львові не лише для приватних свят, але для відеозйомки заходів, найбільш важливих і значимих для історії фірм. Корпоративна відеозйомка стала обов'язковою умовою для організації діяльності в будь-якій сфері, оскільки це показник серйозності компанії, спосіб зміцнення її іміджу і дієвий рекламний інструмент.

Уміння поводитися з відеокамерою зараз не рідкість, але далеко не кожен, хто здатний зберегти святкову подію на плівці, може надавати послуги відеозйомки. Професійна відеозйомка - це не лише уміння виставляти світло, наводити різкість і накладати спецефекти під час відеомонтажа весілля, але і справжнє мистецтво уловлювати і передавати ауру будь-якого свята. Відеозйомка свят не повинна перетворюватися на рутинну роботу, адже кожен відеофільм передає як настрій присутніх на святі, так і підхід та стиль самого оператора . Відеозйомка урочистостей повинна нести позитив, і для цього операторові необхідний відповідний настрій і уміння знатися на психології людей. Окрім цього, для професійної відеозйомки неприйнятні стандартні підходи і відсутність креативності, оскільки саме в цьому полягає її основна цінність. Креативність оператора не передбачає перенасичення відеозйомки свят безліччю ефектів при подальшому монтажі весілля, адже на будь-якому торжестві і так досить яскравих подій, які просто потрібно уміти передати у всьому їх емоційному діапазоні, що запам'ятовуються.

Відеозйомка весіль стала окремим напрямом цієї сфери діяльності, і багато професійних операторів перекваліфіковувалися на весільну відеозйомку як на найбільш зажадану послугу відеозйомки на сьогоднішній день. Для такого торжества, як весілля, потрібний детальний відеозвіт всіх її етапів, адже кожна мить на весіллі абсолютно неповторна.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.