Весільні рекорди Гіннеса

    Книга рекордів Гіннеса зберігає безліч рекордів, встановлених на весіллях. У тому числі, там є і рекорди, встановлені нашими співвітчизниками. Хто знає, може ви захочете побити якийсь із них або зареєструвати свій? Тож неодмінно, запросіть мене, як весільного відеооператора і фотографа на весілля у міста Київ, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Суми, Вінниця, по Україні.

        Найдовша весільна фата
    Австрійська наречена Ева Хофбауер після вінчання потрапила до книги рекордів Гіннеса. З церкви 22-річна Єва вийшла на вулиці міста Корнойбург (що в 20 кілометрах від Відня) у фаті, шлейф якої мав довжину 2812,55 метра. З фатою вагою 130 кілограмів новоспечена дружина пройшла по історичній частині Корнойбурга. Подальший шлях вона проїхала на кабріолеті, наданому їй бургомістром міста. Фату зі шлейфом несли більше 800 школярів і гімназистів.

        Найдорожчий весільний коровай
    Найдорожчий весільний торт коровай створили в одній з кондитерських в Beverly Hills. Його вартість склала 20 мільйонів доларів, що зовсім не дивно, адже цей витвір кулінарного мистецтва всипаний ... діамантами! Звісно, дорогоцінні камені - далеко не найкраща їжа для шлунка. Тому цілий загін охоронців цілодобово стежив, щоб з діамантового торта не пропало жодної крихти.

        Найбільший у світі весільний коровай
    Найбільший у світі весільний торт коровай був виготовлений в нідерландському місті Оммен. Висота оригінального кулінарного дива склала 18 метрів 5 сантиметрів, що на 5 метрів більше, ніж у попереднього торта-рекордсмена. Над створенням весільного шедевра працювали 75 осіб, причому підготовка до його виготовлення зайняла кілька місяців. І це не дивно, адже загальна вага елементів ласощів перевалила за 5 тонн.

        Найбільший вегетаріанський весільний коровай
    Такий торт був створений в Києві. «Солодка гора» просто вражала своїми «габаритами»: висота - 2,5 метри, Довжина і ширина - 7,9 і 3,7 метрів відповідно, вага - 1,7 тонни. Щоб спекти торт, творцям знадобилося півтора тижні, щоб скласти всі елементи ласощів - доба. А щоб з'їсти вегетаріанське диво, запрошеним на торжество гостям знадобилося менше години.

        Найдовший весільний кортеж з автомобілів однієї марки
    Подібний рекорд встановили активісти всеросійського об'єднання Hyundai Accent Club 07.07.07. Стартувавши у Москві з Борівського шосе, 102 автомобілі стрункою колоною вирушили в РАЦС підмосковного Троїцька. Низка з «Акцентів» розтягнулася по Київському шосе більше ніж на кілометр.

        Найбільший у світі весільний букет з троянд
    Найбільший у світі весільний букет з троянд був зібраний з нагоди одруження принца Катару. Він прикрасив собою всю протяжність місцевої набережної і важив 42 тонни. На виготовлення квіткового "монумента" площею 800 квадратних метрів пішло сім днів. Для його створення були спеціально закуплені рідкісні види троянд з Таїланду та Еквадору.

        Найбільша кількість діамантів у весільній обручці
    837 діамантами була посипана весільна обручка "Танець ангела" роботи київських майстрів. Ім'я власника чудового діамантового персня не розголошують. Кажуть, що це відома жінка.

        Найменша в світі весільна обручка
    ЇЇ було виготовлено в 1544 році для Марії Стюарт і подаровано їй у віці двох років.

        Рекордно довгі шлюби
    Сер Темулджі Бхікаі Наріман і леді Наріман прожили разом 86 років (з 1853 по 1940 р.). Вони були двоюрідними братом і сестрою. Шлюб між ними був укладений, коли нареченому і нареченій було по 5 років. Сер Темулджі помер у віці 91 року.

        Рекордне число шлюбів
    Рекордне число шлюбів, укладених серед людей, що живуть за законами моногамії, - 28 - на рахунку колишнього баптистського священика Глина (Скотті) Вулфа з Бліт, шт. Каліфорнія, США. Перший раз він одружився в 1927 р. Зараз він розлучився зі своєю 28-ю дружиною в надії знайти нову супутницю життя. За власними підрахунками Глина, у нього в цілому має бути 41 дитина.

    104 шлюбних союзи з 1949 по 1981 р. в 27 штатах США і 14 інших країнах уклав Джованні Вільотто (один з безлічі псевдонімів, що використовувалися або Фредом Джіппом, що народився в Нью-Йорку в 1936 р., або Миколою Перусковим, що народився в Сіракузах, Сицилія , в 1929 р.).

    Найбільше число весіль - 22 - у Лінди Ессексіз Андерсон, шт. Індіана, США. З 1957 р. вона поміняла 15 чоловіків. Останній раз вона одружилася в жовтні 1991 р., але вже встигла розлучитися.

    Цікавим є і той факт, що фотограф на весілля в Києві та весільний відеооператор на весілля в Києві ПП Ваня, може похвастати тим, що молодята у яких він проводив весільну фото відеозйомку на весілля і досі одружені. А у фотогалереї є весільна фотографія найбільший весільний коровай м. Рівне.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.