Всі види професійної фотозйомки в Києві, Рівному, Луцьку

Весільна фотозйомка не даремно займає одне з перших місць серед альбомів портфоліо. Це та область фотографії, яку беззастережно віддали на відкуп фотографам професіоналам. Тим молодятам, які довірили зйомку недосвідченому другу чи подрузі, не позаздриш. Здавалося б, чого простіше - знімай, що бачиш! Така теза викликає щедру посмішку професіоналів весільної фотографії - окремого жанру. Мало того, в ньому вже давно з'явилися тренди. Згадайте весільні фото своїх батьків і порівняйте їх з сучасними. Різниця відчутна, перш за все, в стилі і в творчому підході. Проте чи повинен споживач знати всі тонкощі жанру? Звичайно, ні! - Це справа професіоналів.         Весiльний фотограф в Рiвному.

Весільна фотографія не була метою мого життя. Одного разу я прокинувся зовсім іншою людиною, або в іншому світі, або, можливо, не прокинувся зовсім; Це тепер не має значення, до тих пір поки я можу знімати, поки люди милуються моїми роботами, зупиняються і замислюються, я можу робити цей світ трохи краще ... і це чарівно:)

Коротко і ясно. 10 причин замовити Вашим відеографом на весілля в м. Рівне ПП Ваня:
    1 . Девіз роботи: "Дивлюся на зйомку очима душі."
    2 . Відображаю на сайті "чесну" ціну! Це визначає мій підхід!
    3 . Ціни одні з кращих на весільному ринку! До речі , зробити замовлення можете 7 днів на тиждень!
    4 . 15-річний досвід, з 2009 року ПП!!!
    5 . Додатковий комплект техніки(!)
    6 . Без націнки, переплати, комісії.
    7 . Зручні форми оплати: онлайн оплата, готівковий розрахунок , безготівковий, оплата в кредит!
    8 . Повна відповідальність за результат!
    9 . Швидко і дбайливо доставляю замовлення в усі населені пункти України!
    10 . Я дуже хочу, щоб Вам сподобалося працювати зі мною і Ви до мене повернулися в майбутньому - тому я дуже стараюся!

    Наша студія, що професійно займається створенням різнопланових відеоробіт, із задоволенням забезпечить вам якісну весільну відеозйомку, в результаті якої у вашій фільмотеці з'явиться цікавий фільм, де головними героями будете ви і ваші гості. Виконана нами професійна відеозйомка весіль дозволить вам через рік, через 5, 10 і більше років зануритися в атмосферу свята, згадати романтичний настрій і заново пережити хвилюючі моменти.

    Якщо Вам потрібна весільна зйомка недорого у Київ, Рівне, Луцьк, Львів - пишіть ми проведемо Вам фотозйомку весілля до 36МП і весільну відеозйомку Full HD і навіть аж до 4К. Ось кілька прикладів наших робіт з відеозйомки весіль, фото зйомки і не тільки. (Весільне відео та фото у Рівному, ,Луцьку, Києві...)
Как смотреть свадебное видео в разрешении HD


    #ФОТО #ВІДЕО на #ВЕСІЛЛЯ #РІВНЕ #ВІДЕООПЕРАТОР #ФОТОГРАФ
    Відеооператор на весілля в Києві
    Відео-зйомка весілля в Рівному

    Весілля в Українському стилі

Свадебный трейлер - Українське Весілля (ukrainian wedding trailer). ПП Ваня

Грандіозне Весілля Full HD 1920*1080 Саші та Віти у Сарнах 8.05.2011 RivneVideo.com

Відеооператор на весілля Львові, Рівному, Києві.


Відеозйомка весільної церемонії в Печерському РАГСі Києва.
Зйомка і монтаж: http://rivnevideo.com/
directed by: Olena & Bogdan

Люблю коли «вдалий кадр» може зловити ті відтінки душевного стану, які людське око не завжди встигає помітити. Тому іноді перед камерою людина навіть добре знайома людина розкривається з несподіваного боку. Люблю свою роботу саме за такі моменти радісних відкриттів. І ще за безмежну можливість розвитку, самовдосконалення.

Світлина спочатку була професійною. Любителі взяли в руки фотоапарати набагато пізніше, коли техніка стала більш компактною, а друк фотографій доступним для освоєння процесом. Однак, при всій повазі до всіх, хто тяжіє до фототворчості, сучасні завдання комерційної, рекламної, модельного, весільної фотографії під силу лише професіоналам - людям, для яких фотографія є основним заняттям. І все ж професійний фотограф - це не тільки людина, що заробляє фотозйомкою. Ключове слово тут саме «професійний» - що досяг високого рівня майстерності, завдяки якому його праця стає затребуваним. Що таке професійна фотозйомка? У світлі вищесказаного - це зйомка, яку зробив професіонал - майстер своєї справи. Для фотографів Сreativestudio це поняття розгортається набагато ширше. Кожен з нас міг би дуже багато розповісти з цього приводу, так як ми з цим лягаємо, і з цим встаємо. Професійна фотозйомка для фотографа - це спосіб життя. Однак ми чудово розуміємо, що клієнта тонкощі професії фотографа не повинні хвилювати. Їх цікавить тільки результат, і це абсолютно правильно. На щастя, результат цей ми маємо і з задоволенням демонструємо. Прокрутіть, будь ласка, наше портфоліо, пориньте у світ професійної фотографії. Потім, просимо Вас повернутися на головну сторінку, щоб ми змогли продовжити розповідь, з якого Ви почерпнете багато цікавого ...

напевно розглянули акторські та модельні портфоліо. Даний формат фотографії сьогодні особливо затребуваний, оскільки без професійного портфоліо сьогодні немає шансів пробитися в шоу-бізнесі, ні в кіно. Портфоліо стає чимось на зразок візитної картки або паспорта актора або моделі в їх професійному середовищі. Дуже часто знімки з портфоліо стають «детонатором» кар'єри. Яким би чудовим не було б уяву організаторів кастингів і менеджерів модельних агентств, вони не завжди в змозі представити модель чи актора в різних амплуа. Таким чином, роль професійного фотографа в кар'єрі важко переоцінити. Удача тут прямо залежить від рівня фотографа, тому вибирати потрібно кращих з кращих.

Ви могли б уявити собі рекламу без фотографії? І хоча така реклама існує, наприклад, на радіо, однак людина сприймає більше 85% інформації через візуальний канал. Якщо реклама двигун торгівлі, то професійна рекламна фотозйомка - її реактивний прискорювач. Все, що Ви хотіли б продати - від напоїв до нерухомості - реалізується набагато швидше, якщо привнести в рекламу професійний візуальний ряд. В іншому випадку товар є «котом у мішку», а в такому вигляді він, як відомо, має дуже низьку ліквідність. Чого тільки варта фотозйомка об'єктів нерухомості або предметна фотозйомка. Ці жанри фотографії непідвладні любителям, хоча б тому, що у них ніколи не буде такого технічного арсеналу, який є в розпорядженні профі. За красивими знімками будинків і інтер'єрів стоять тисячі, якщо не десятки тисяч доларів, витрачених на новітню оптику і обладнання. До уваги ділових людей, малюнок сьогодні здорово допомагає бізнесу.

Крім рекламної, це ще й репортажна фотографія. З її допомогою піднімається імідж компанії, запечатлеются в кращому світлі важливі ділові зустрічі й корпоративні події. Не залишається осторонь і корпоративна фотозйомка. Цей жанр передбачає професійну зйомку співробітників компанії для преси, Інтернет-сайтів та внутрішнього використання. Дізнатися більше про корпоративну фотозйомці, а також ознайомитися з прикладами фото і рівнем їх виконання можна на сторінці портфоліо сайту.

Весільний фотограф в Києві, весільна фотозйомка.

Весілля, один з найбільш незабутніх днів у житті кожної людини.
Фотографії цього відповідального заходу зберігаються у весільних альбомах роками.
До вибору весільного фотографа, якій ви довірите фотозйомку настільки відповідального події варто підходити з особливою ретельністю.

Незважаючи на досягнення фототехніки, гарантувати якісну фотозйомку можуть тільки досвідчені професійні весільні фотографи, які люблять свою справу і володіють достатнім досвідом. Результатами роботи професійного весільного фотографа ви будете насолоджуватися протягом довгих років.

Ми з удвольствіем запропонуємо Вам наш досвід професійної весільної фотозйомки.
Ми любимо робити красиві весільний фотографії, весільна фотозйомка для весільного фотографа більше ніж просто відповідальна робота - це мистецтво і на кожній зйомці ми намагаємося зафіксувати моменти Вашого щастя і гарного настрою. Фотограф на весіллі це більше ніж просто весільний фотограф, професійний весільний фотограф завжди допоможе Вам вибрати красиві місця для весільної фотозйомки і допоможе іншими радами.

Професійна весільна фотозйомка це мистецтво побачити і намалювати красивий кадр за рахунок постановки світла і вдалого ракурсу.
на жаль далеко не кожна людина з фотоапаратом зможе передати за допомогою фотоапарата то настрій видимого зображення, яке створюється в дану конкретну секунду Вашого весілля,
тільки досвідчений весільний фотограф за кілька хвилин зможе зробити портрети декількох настроїв одного і того ж людини. І повірте, людина, що виступає в той момент як модель, швидше за все навіть і не здогадується про те, яке розмаїття почуттів і емоцій відбивається на його обличчі в такий нетривалий період.

Репортажна фотозйомка - якісний фоторепортаж майбутнього свята - Фотограф, професійна фотозйомка.

Репортажна фотозйомка свят, ювілеїв, конференцій - ми робимо якісну фотозйомку майбутніх подій, виїзний фоторепортаж ділових і розважальних заходів. Запорука успішної зйомки фоторепортажу - досвід фотографа і бездоганне фотообладнання. Ми завжди намагаємося зробити фотографії перевершують ваші очікування.
Після репортажної фотозйомки ми виробляємо цветокоррекцию і тонову корекцію всіх отриманих фотографій і запісиваемфоторепортаж на диск у високому дозволі. Ми здійснюємо репортажну фотозйомку
не тільки в Києві, а й в інших містах і країнах.

Портфоліо, модельне і акторське портфоліо, професійна фотозйомка модельного портфоліо

Початок акторської чи модельної кар'єри немислимо сьогодні без професійного портфоліо. Серія вдалих знімків створює найбільш повне враження про людину. Світ кіно та моди використовує візуальні образи, і тому акторську або модельне портфоліо допомагає визначити, наскільки вони відповідають тому чи іншому формату. Професійне портфоліо - це власна рекламна компанія моделей і акторів. Від того, наскільки воно виявиться якісним залежить їхня майбутня кар'єра. Портфоліо дає можливість показати себе багатьом роботодавцям одночасно. Таким чином, шанс зробити хорошу кар'єру різко збільшується. Якісне професійне портфоліо відображає всі кращі межі зовнішності людини, а також розкриває його з емоційного боку. Для фотографів знімати портфоліо моделей і акторів - дуже відповідальне завдання. Справитися з нею може тільки професіонал, що спеціалізується саме в цій області. І ми пишаємося, що наша студія зібрала найкращих з них. Крім фотографа в процесі створення портфоліо задіяна ціла команда професіоналів. Це стилісти, візажисти, асистенти і майстри постобробки фотографій. Їх робота залишається за кадром, але без неї не буває гарного результату.

Між тим, акторська портфоліо і портфоліо моделі мають різні завдання. Специфіка створення акторської портфоліо полягає в тому, щоб максимально розкрити характер, і показати актора або актрису в кінематографічному або театральному форматі. Актор не обов'язково повинен бути красивий, його сильна сторона - харизма. І оскільки вона є якістю абстрактним, то й підходу вимагає особливого. Ми знаємо про це багато, і тому акторська портфоліо, відзняте у нас, має високі шанси зацікавити цільову аудиторію.

У процесі зйомки портфоліо актор бере безпосередню участь у постановці сцен. Він сам вибирає образи, а ми лише реалізуємо його ідеї. Таке поняття, як фотогенічність, завжди відігравало важливу роль в житті кіноакторів. Проте дане якість можна з точністю визначити лише під час перегляду відзнятого матеріалу. Гарні фотографії в портфоліо відразу знімають питання фотогенічність. І мова тут йде не про будь-якої технічної хитрості, а тільки лише про максимальне розкриття потенціалу зовнішності актора, висловлюючись образно. Чималу роль при складанні портфоліо актора відіграє і якість самих знімків, - воно має бути бездоганним. На такому ж високому рівні повинна знаходитися і композиція. Для актора також важливо показати себе в різних амплуа, оскільки його майстерність полягає, в першу чергу, в здатності перевтілюватися. Причому, ці образи повинні контрастувати між собою. Ефектність та інформативність акторського портфоліо досягається виключно розмаїттям образів. Але їх не обов'язково має бути багато. Зазвичай буває достатньо трьох. Фотосесії акторського портфоліо можуть проходити не тільки в стінах фотостудії, а й на виїзді. Залежно від характеру творчих метаморфоз підбираються відповідні, і самі ефектні декорації. Процес нагадує зйомку кіно, і в ньому міститься правдивість акторського портфоліо.

Креативні ідеї можуть бути продуманими заздалегідь, але найчастіше народжуються по ходу зйомки. Сцени ретельно відпрацьовуються, враховується все до дрібниць навіть тоді, коли потрібно отримати ефект спонтанного знімка. У зйомці акторської потфоліо є багато нюансів, і тут клієнти можуть з упевненістю покластися на досвід наших професіоналів.

Що стосується портфоліо моделей, то тут завдання дещо інша. На перший план виходить зовнішність, - саме вона є сильною стороною моделі. Однак багато уваги ми приділяємо стилю, оскільки сфера реалізації моделі - це, перш за все, мода. Професійне портфоліо моделі повинно складатися з модних знімків, причому в усіх відношеннях. Моделі, які віддають перевагу завжди залишатися в тренді час від часу перезнімає або розширюють свої професійні портфоліо, - це нормальна практика. Останнім часом модельні агентства вимагають знімки моделей без косметики - так звані снепшот (model snapshot). Саме такі знімки з життя, без фотошопу та макіяжу прокладають дорогу в світ великої моди. У цих умовах все виключно в руках фотографа. Від його майстерності та вміння працювати світлом фактично залежить доля моделі. Як відомо, модельні агентства шукають нові обличчя, проте ці особи повинні бути не тільки справжніми, а й модними. Профссіональний фотограф, що знімає портфоліо моделі, насамперед, повинен знати критерії відбору модельних агентств.

Крім моделей і акторів в студію все частіше звертаються люди, не пов'язані з шоу-бізнесом. Просто вони хочуть мати якісними фотографіями, які поповнили б особистий альбом. Мати професійні знімки стає модним. Їх не соромно викласти на особистій сторінці, представити в соціальних мережах, або надіслати електронною поштою друзям. Крім якісних знімків, молоді люди також набувають досвіду фотосесій і отримують задоволення від самого процесу.

Фотозйомка інтер'єрів, фотозйомка нерухомості - архітектурна фотозйомка та інтер'єрна фотозйомка в Києві, панорамна фотозйомка.

Будь-які спроби сфотографувати нерухомість зовні і, тим більше, зсередини, традиційними методами, як мінімум увінчаються поганими результатами. У будь-якому випадку, за відсутності професійного підходу, фотозйомка нерухомості не зможе відбити навіть реальні переваги об'єкта, вже не кажучи про розкриття його сильних сторін. Сучасна архітектурна фотозйомка, так само як і інтер'єрна фотозйомка, - це складний технологічний процес, що включає в себе підготовчі етапи, фотосесії та постобробку зображень. Інтер'єрна фотозйомка в Києві, Рівному, Луцьку здійснюється нами оперативно та на високому рівні, завдяки наявності досвідчених професіоналів і всього необхідного устаткування. З інновацій ми пропонуємо нашим клієнтам створення сферичних, циліндричних, а також кругових панорам, що охоплюють необхідний кут огляду (аж до 360 градусів) в одному кадрі.

Фотозйомка інтер'єрів - один з найбільш затребуваних жанрів зйомки нерухомості. Якщо це продаж готових об'єктів або реклама, - без вигідних ракурсів, які може надати професійна фотозйомка інтер'єрів - не обійтися. Ніщо не працює в сфері продажу нерухомості, так ефективно, як грамотно виконана інтер'єрна фотозйомка, а також фотозйомка фасадів. Наші фотографи, що спеціалізуються на архітектурній фотозйомці виконають роботу будь-якої складності та масштабу. В наших силах створити привабливі фото самих різних об'єктів нерухомості - від невеликих котеджів і квартир до величезних торгових комплексів. Ми виконуємо передпродажну зйомку будинків, квартир, котеджів; фотозйомку інтер'єрів; створюємо рекламні буклети, що підкреслюють стиль та унікальність вашої нерухомості.

Майстри інтер'єрної фотозйомки завжди готові виїхати на місце з усім необхідним обладнанням. Наша перевага в тому, що ми не прикрашаємо фасади й інтер'єри, надаючи їм нереальний вигляд, а підкреслюємо їх переваги, використовуючи найсучасніші технології архітектурної фотозйомки. В наших силах створити віртуальні тури по об'єктах нерухомості з кругових панорам. Це дозволяє клієнтам швидко ознайомитися з основними перевагами того чи іншого архітектурного об'єкта. Професійна ширококутна оптика, яку ми використовуємо, і прийоми панорамування дозволяють при необхідності помістити в кадр більшу частину приміщення, що недоступно класичними технічними засобами.

Комерційна потреба в зображеннях товарів і продуктів харчування породила цілий жанр фотомистецтва. Сьогодні предметна фотозйомка стала невід'ємною частиною індустрії торгівлі, реклами, і навіть виставок художньої фотографії. Можна з упевненістю сказати, що свій початок предметна фотозйомка бере з часів, коли про фотоаппаратуре ще навіть не мріяли. Художники вже тоді прагнули до фотореалістичного відображенню гармонійно створених композицій. На жаль, з'явився попит на натюрморти вплинув на зниження їх якості, проте в наші дні до предметної фотозйомки пред'являються дуже високі вимоги. Сьогодні ні один каталог, журнал або інтенет-ресурс не може обійтися без професійної фотографії із зображенням предметних композицій.

Предметна фотозйомка має поділ за жанрами на ювелірну, експонатную, харчову, технічну, а також фотозйомку одягу, взуття та промислових товарів для каталогів, буклетів і вітрин інтернет магазинів. Кожен з цих жанрів має свої особливості, і виконати якісну фотозйомку «з ходу» може далеко не кожен фотограф. Для цього необхідні спеціальне обладнання, знання і досвід. Щоб якісно зняти предмет або предметну композицію необхідна робота в фотостудії. Звичайно, бувають випадки, коли фотографу доводиться виїжджати на місце, наприклад, для зйомки цінних експонатів, які не видають «у тимчасове користування». Тоді майстер предметної фотозйомки повинен мати не тільки професійну фотокамеру, але й цілу переносну фотостудію з множинним інструментарієм.

Наші фотографи мають у своєму розпорядженні всім необхідним, щоб здійснити предметну фотозйомку будь-якої складності. Для зйомки продуктів харчування ми залучаємо фуд-стилістів, що спеціалізуються в даній галузі. В результаті такого професійного тандему виходять відмінні результати, у вигляді ефектних натюрмортів, підкреслюють вишуканість страв, продуктів харчування та напоїв. Предметна фотозйомка абсолютно не є чимось простим. Навпаки, при найближчому розгляді виявляється, що робота з невоодушевленнимі предметами вимагає неабиякого уяви, здатності бачити незвичайне у звичайному.

Будь то зйомка для каталогів одягу або апаратури, ювелірних виробів чи антикварних предметів - скрізь потрібен професійний підхід.

Корпоративна фотозйомка як жанр налічує, мабуть, стільки років, скільки і сама фотографія. Проте сьогодні це не тільки колективна зйомка співробітників, але і всього, що може бути, так чи інакше пов'язане з трудовою діяльністю компанії. Наявність якісних фотографій співробітників - це вже не данина моді, а необхідність будь-якої компанії. З появою корпоративних Інтернет-ресурсів корпоративна фотозйомка співробітників стала ще більш затребуваною.

Окремою темою розмови про корпоративну фотозйомці можна назвати - фотосесію колективу в невимушеній обстановці, такі фото об'єднують колектив, і є яскравими ілюстраціями прекрасних сторінок корпоративного життя.

Корпоративна фотозйомка може проводитися, як у професійній фотостудії, так і у вашому офісі або на території підприємства. У другому випадку фотограф з обладнанням виїжджає на місце. Корпоративна фотозйомка включає кілька етапів, першим з яких є - обговорення концепції проекту. При зйомці ми враховуємо склався фірмовий стиль компанії, всі побажання колективу та керівництва, а також пропонуємо власні ідеї, і вносимо конструктивні пропозиції, які часто виявляються корисними і приймаються, як поради професіоналів. Відразу ж після фотосесії можливий перегляд відзнятого матеріалу, і відбір найбільш вдалих корпоративних фото для подальшої обробки. Важливу роль у корпоративній фотозйомці, втім, як і в будь-якому іншому жанрі, відіграє професіоналізм фотографа. За роки корпоративних фотозйомок ми накопичили багатий досвід і масу креативних ідей, для вирішення найрізноманітніших творчих завдань. Ми гарантуємо, що, замовивши у нас корпоративну фотозйомку, ви отримаєте не просто колективні або індивідуальні фото співробітників, а високоінформативні зображення, за кожним з яких стоїть, перш за все, характер живої людини.

Рекламна фотозйомка, рекламна фотографія і рекламні фотографи.

Як відомо, двигуном торгівлі є, ні що інше, як - реклама. І якщо врахувати, що понад 80% інформації люди сприймають, саме через зір, то найефективнішим способом розповісти про будь-яку послугу або товар є - створення зорового образу. А ось мистецтво створювати такі образи, що несуть важливий інформаційний посил - це вже доля професійних рекламних фотографів. Важко переоцінити значення рекламної фотографії в сучасному світі. Її ми бачимо всюди - на білбордах і сірниках, на борту величезних автобусів і в салонах міського транспорту, на упаковці будь-якого товару, і, звичайно ж, на сторінках друкованих виданнях.

Фотореклама привертає увагу, насамперед, своєю видовищністю, а потім вже передає спостерігачеві свою інформативну частину. Професійно створена рекламна малюнок обов'язково приверне увагу не тільки цільової «аудиторії», а й людей незацікавлених, проте здатних стати потенційними клієнтами послуги або покупцями рекламованого товару.

Стильна рекламна фотографія - це не тільки професійна апаратура, грамотно виставлене світло і якість зображення, але ще й творча ідея фотографа. І чим, не стандартней буде креативний підхід майстра, що створює рекламні фото, тим ефективніше буде віддача від реклами в цілому, оскільки незвичайне привертає увагу і запам'ятовується набагато краще, ніж набридлі, звичні образи.

Ми виробляємо рекламну фотозйомку для реклами в журналах, каталогах, на білбордах, і робимо це як у студії, так і на виїзді. Ми втілюємо Ваші ідеї, а також намагаємося запропонувати свої, що дозволяють представити товар з найкращого боку, підкресливши всі достоїнства Вашого товару або послуги. Рекламна фотозйомка починається з вироблення концепції реклами, потім відповідно до генеральної ідеєю, фотограф пропонує творчі рішення для створення виразних, пам'ятних образів. Нерідко, переглядаючи відзнятий матеріал, у авторів проекту можуть виникнути нові ідеї. І це не випадково, адже, як кажуть: краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

Створення рекламної фотографії, процес, досить складний, що вимагає професійного підходу, і великої кількості творчої енергії, результатом яких виявиться рекламна продукція високої проби. З нашими фотографами висока віддача від реклами буде гарантована, оскільки це досвідчені майстри, які знають всі секрети своєї справи, і працюють на результат.

Весільні альбоми та весільні книги, фотографії весільних фотокниг.

Для того щоб одягнутися весільні фотографії в гідну оправу, ми пропонуємо нашим клієнтам особливий вид фотопродукції - весільні книги та альбоми. Сьогодні це зовсім не те, що було в еру фотоплівки. Головна відмінність фотокниги від альбому в тому, що фотографії в ній займає всю сторінку цілком. Таким чином, гортаючи фотоальбом ми 'читаємо' романтичну весільну історію, насолоджуючись якісними зображеннями.

Сучасна весільна фотографія - це, насамперед динамізм, енергія, прагнення передати урочистість моменту, а не проста фотоконстатація факту. Справжній майстер завжди дивиться в серцевину душі і здатний миттєво відреагувати творчою ідеєю. Спонтанність - невід'ємна риса професійного весільного фотографа. Уникаючи стандартів, але, перебуваючи в рамках дозволеного, майстер створює неповторні композиції, де на перший план висунуті почуття.

Зберігати такі фотошедеври в звичайному фотоальбомі або ще куди гірше, в пачці - кричуща несправедливість, в першу чергу по відношенню до самих робіт. Це те ж саме, що тримати картини класиків у валізі під ліжком - адже весільні фото мають для їх господарів ані трохи не меншу цінність, як матеріальну так і художню. Інша справа - довести справу до кінця і оформити ці цінні зображення у вигляді весільної фотокниги, весільної фотокниги має неповторний дизайн, розроблений спеціально для вас нашими художниками і дизайнерами по весільних книг. Весільна книга створюється в кілька етапів, першим з яких є - відбір матеріалу. Кількість фотографій може бути 100-300 шт. Далі вони передаються дизайнеру, який вигадує варіант оформлення розворотів весільної книги. Їм же створюється дизайн обкладинки після відбору фотографії для неї. Підготовлений макет весільної книги узгоджується з клієнтом. При необхідності до нього можуть бути внесені поправки, власне, заради чого макет і виконується. Після затвердження проект весільної книги передається у виробничу частину, де і виготовляється весільна книга. Ми зробимо ваші спогади про прекрасний момент життя особливо яскравими. Ви будете приємно здивовані, наскільки зручно переглядати весільну історію, гортаючи весільну фотокнигу від наших дизайнерів.

З портфоліо з весільної фотозйомки можна ознайомитись в розділі весільна фотозйомка.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.