Відеооператор на весілля Київ

       

Відеооператор


    Зараз на ринку в Києві, а тим більше в інтернеті послуги відеооператора дуже затребувані, а тим більше дуже розрекламовані.
    Відеооператор обіцяє зйомку якісно і професійно, але рясніють реклама: "краще весільне відео, професійна відеозйомка,
і навіть пафосно - кіновиробництво "; все це лише обіцянка і замовляючи послуги відеооператора Ви граєте в лотерею. Якщо Вам потрібен професійний відеооператор, задайте йому кілька запитань:

1. Яке обладнання буде використовуватися для відеозйомки?

Професійний відеооператор використовує тільки сучасні відеокамери, штативи, світло і пр. Камери повинні бути з величиною кадру не менш 720х576.

2. Де навчався і працював Ваш відеооператор?

Професійна відеозйомка вимагає наявності досвіду роботи на репортажної відеозйомці не менше року. Якщо відеооператор починає ухилятися від відповіді, значить він або не має досвіду, або він недостатньо великий.

3. Уточніть відразу оплату.

Це питання особливо стосується Вас. Часто по телефону відеооператор оголошує одну суму, а після зйомок сума виявляється значно більше. Уточніть чи входять у вартість ДВД-дисків, додаткові години зйомки, виїзд за межі міста.

4. Якщо це відеозйомка весіль - дізнайтесь чи входить в пропонований пакет послуги відеооператора весільний кліп. Весільне відео - це пам'ять назавжди!

Ця послуга зараз дуже популярна, з усього відео, в процесі відеомонтажу, вибираються найбільш красиві кадри, на них накладається мов та відеоефекти. Дізнайтеся чи входить весільний кліп в Ваш пакет.

5. Якщо це відеозйомка корпоративних вечірок - узанайте чи є зв'язок з іншими відеооператорами, спецобладнання і пр.

Без зв'язку, на зйомках корпоративних вечірок та заходів, оператори губляться і пропускають важливі моменти, без яких монтаж може бути нецікавим.

Послуги професійного відеооператора.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.