Відеооператор на весілля - історія оператора.

    Весільна відеозйомка - це відеопослуги на весілля, які задокументовують весілля на відео. Весільне відео, якраз і є тим кінцевим продуктом, що весільний відеооператор віддає молодятам після весілля, це може бути справжній документальний фільм про весілля, весільний міні фільм або весільний кліп, що зберігає найяскравіші моменти.

    Відеозйомка на весілля починає свою історію ще до появи сучасних відеокамер і велася на 8 мм та 16 мм плівку. Протягом десятиліть фільм був єдиним способом захоплення рухомих зображень. Плівкові камери мали серйозні обмеження - 4 хвилини запису. Після 4 хвилин фільму весільний відеооператор завантажував новий картридж для продовження відеозйомки весілля. Недоліками також були висока вартість обробки і той факт, що більшість камер не могли записувати звук. В ті часи відеооператор на весілля зазвичай знімав лише урочисту реєстрацію шлюбу, самому доводилося весільне відео оцифровувати з 8 мм плівки через кінопроектор.
    У 1980-х з’явилися перші відеокамери Sony. Відеоператора на весілля тепер могли замовити не тільки багаті чи знамениті, але й широкі маси населення. Перші весільні відеооператори любителі, вдосконалювали свою майстерність на весіллях друзів і родичів, і тільки потім відправлялися на роботу з відео зйомки весілля за плату.
    У перший час професійна відеозйомка весілля була примітивна, без додаткового обладнанням і з низькою якістю зображення. Камери сніжили, мали нечітке зображення, поганий контраст, насиченість і мали одноканальний, поганий звук. Камери були великі з окремим блоком, що пов'язано з відворенням відео з касет VHS. Величезна кількість відео весілля не були змонтовані, у зв'язку з характером аналогових відеокасет.
    Із самих перших днів, 80-х років весільна відеозйомка мала негативну репутацію через перешкоди на свята, вона повинна була проводитися за яскравого освітлення, необхідного для виробництва якісного зображення і цим шкодили атмосфері свята, яку наречені хотіли створити. Споживчі технології, які відеооператор на весілля викорустовув у той час не могли зрівнятися з якістю мовлення того часу.
    На початку 1990-х років стан галузі почав змінюватися на краще. Весільні відеооператори почали організовуватися у регіональні й національні товариства та міжнародну асоціацію. Виробники відеокамер створили ринок між професійною відеокамерою і відеокамерою споживчого рівня, який став відомим як Prosumer (напівпрофесійна техніка), яка відповідає потребам цієї ніші ринку.
    До середини 1990-х, виробники представили наступне покоління камер – цифрові відеокамери, які були невеликими, мобільними, і працювали навіть краще, ніж вже добре знані аналогові в умовах низької освітленості і дозволяли відеооператору на весіллі не вторгатися у вир весільних подій. Ці цифрові камери були навіть прийняті у багатьох комерційних виробників через їх розмір і якість їх зображення.
    Пост-продакшн у цифровому відео зробив великий крок вперед, йшло впровадження передових інструментів, як Newtek video на початку 1990-х років, як недорогих систем нелінійного монтажу (NLE), який запропонував весільному відеооператору набагото більше творчих можливостей. Але запис проводився, як і раніше на VHS відеокасети. Ситуація змінилася в кінці 90-х років з введенням запису весілля на DVD. Весілля та інші урочисті події тепер записані в цифровій формі, легко було редагувати і записувати в «цифрі», що значно підвищує якість зображення.
    До кінця 1990-х років весільна відеозйомка була додатковою послугою на весілля. Більшість весільних відеооператорів вважали її головною послугою і ствоювали нові пропозиції, такі як любовні історії, слайд-шоу…одним словом - загальний рівень майстерності учасників галузі покращився та пост-продакшн можливості створили стандарт комерційного виробництва.
    За іронією долі прабатьки весільного відео, 8мм, супер 8мм, 16мм і навіть 35мм плівка переживає відродження в галузі відеозйомки на весілля, адже деякі студії пропонують поєднання відео форматів цифри та з фільмів. Іншим важливим зрушенням стало виробництво HDVideo, відео весілля виробляється і поставляється з введенням високої чіткості технології відео FULL HD та Blu-Ray дисків.
    Устаткування комерційної студії почали включати для весільного відео: Steadicam, слайдери, крани інші системи руху відеокамер. Пост-продакшн інструменти редагування покращилася з появою більш потужних комп'ютерів і програмного забезпечення.
    Загальні стилі варіюються від "документального" (Документальні події редагуються, як вони відбувалися, щоб зберегти хронологію) до "кінематографічного" (цей термін визначається як надання фільму відео зйомки весілля драматичного ефекту і настрою, зазвичай представляється з особливим стилем і "вау" ефектом, який не може бути присутнім в "простому документальному фільмі" про цю подію).
    Популярними є і Storytelling стиль, коли відео оператор представляє весільне відео, яке спирається на звукові фрагменти записані заздалегідь, як правило, від нареченого і нареченої. Ці звукові фрагменти, потім весільний відеооператор додає до звукової доріжки для драматичного ефекту.
    А також весільний міні фільм, що триває від 15 до 50 хв.
    Весільні відеооператори не обмежені у використанні тільки одного з цих стилів, різну кількість стилів можна знайти в кожному відео, навіть нелінійно, якщо згадати монтаж весільного відео в той самий день: (відеооператор створює відео в день весілля) короткий відеофільм з відзнятого матеріалу про весілля відзнятий раніше в той же день, як правило, кадри з церемонії і після церемонії, який потім показується на прийомі в якості резюме відеооператора на весіллі.
    Весільне відео Треш: примха, які обрушилися на відеооператорів з 2005 по 2008 рік. Ідея полягала в тому, щоб створити весільний кліп фарбування, забруднення і навіть прямого знищення весільного плаття. Зйомки часто відбувається після весілля.
    FULL HD DSLR відеозйомка на весілля від ПП Ваня – це нова якість за ціною 2008 року.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.