Гламурна весільна фотозйомка та її секрети

“Гламурна” фотографія та її секрети

   

   Якщо Ви думаєте, що з кожної фотографії з допомогою Photoshop можна зробити шедевр і потрапити в рубрику понеділка, то ви помиляєтеся. Набагато важливіше обробки вся попередня їй робота. Про це читайте нижче в статті.


    1. Готуйтеся до фотозйомки заздалегідь.    Необхідно заздалегідь продумати ідею майбутньої фотосесії, продумати концепт, ідею і чого хочете досягти. Переглядайте всю тематичну літературу, яку зможете знайти (а знайти зараз можна багато), черпайте натхнення з життя (та інших фотографів:).

    2. Станьте командним гравцем.    Звичайно ж гламурна фотографія – справа рук команди перукарів, стилістів та візажистів, але фотограф повинен брати участь у цьому це. Краще разом обговорювати образ, шукати варіанти його удосконалення.

    3. Не стійте на місці. Рухайтеся, рухайтеся!

Гламурна весільна фотозйомка

    Робіть якомога більше знімків. При цьому постійно рухайтеся. Не бійтеся, якщо після зйомки у вас буде сотні поганих фотографій, кілька з них точно будуть вдалими.

    4. Спілкування – ключ до успіху або дівчата люблять вухами.

гламурний весільний фотограф

    Завжди говоріть моделям, як хочете щоб вони рухалися, в які ставали пози. Не чекайте вдалих кадрів, створюйте їх самі.

    5. Експериментуйте.

    Добре вивчіть всі тонкощі роботи з освітленням, щоб потім можна було порушувати правила. Будьте впевнені, результат вас здивує.

    6. Забудьте про автомат!


   

Не використовуйте автоматичний режим зйомки, всі налаштування робіть вручну. Це допоможе вам не тільки краще орієнтуватися в налаштуваннях, але і позбавить від збою настройок при випадковому попаданні зайвих предметів у кадр.

    7. Робіть помилки, на них вчаться.

Не бійтеся робити помилки, вчіться на них. Без цього Ви ніколи не станете чудовим фотографом. Необхідно багато працювати, щоб напрацювати свій стиль і техніку.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.