Кейтеринг свята, організація свят, корпоративні заходи

    Кейтеринг. На сьогоднішній день ринок кейтерингових послуг можна розділити на два основних сегменти: обслуговування на місці та виїзне обслуговування. Обслуговування клієнтів на місці передбачає, що кейтерінгова компанія сама надає приміщення для організації фуршетів, банкетів та інших урочистостей. Виїзне обслуговування передбачає мобільне обслуговування клієнтів у будь-якому місці, будь то заміський будинок або мальовниче місце на природі. Великою популярністю користуються виїзні кейтерінг послуги, тому що це вигідно, зручно і смачно!

    Фото відеозйомка корпоративу у Києві, Рівному на виїзд. Останнім часом великої популярності набувають такі послуги кейтерингових компаній як проведення свята за тематичним ознакою. Це означає що в залежності від типу свята, кейтерінгова компанія сама розробить сценарій проведення торжества. Вам не доведеться турбуватися про те, де взяти артистів та ведучого для свята, адже кейтерінгова компанія вже має у своєму складі весь необхідний персонал для організації подібних свят. Ви самі можете організувати фуршет, розповівши кейтеринговой компанії про своїх задумки. Вартість фуршету визначається кількістю гостей і вашим вибором страв із запропонованого меню. Крім того, ви можете замовити у кейтеринговой компанії ексклюзивні страви, які будуть приготованими шеф-кухарями високої кваліфікації.

    Відео фотозйомка корпоративу у Києві, Рівному на виїзд. Корпоративний пікнік – це виїзд на один день на природу всіх співробітників вашої організації або фірми після напруженого робочого тижня. На природі замість галасливого міста чекає царство лісу, а під ногами – м’яка зелена травичка. Пікнік на природі – ідеальний варіант відпочинку для тих, хто дійсно втомився від суєти і повсякденних турбот. На час тут кожен зможе відволіктися від виробничих проблем, розслабиться і відновити свої сили для подальшої та плідної роботи. На справжньому пікніку його учасники не ставлять перед собою ніяких інших цілей (знайомство з місцевими пам’ятками, відвідування яких-небудь історичних руїн і т. п.), крім їжі та відпочинку, тому що пікнік – це не похід і не туризм. А ще це прекрасний привід просто поспілкуватися з колегами поза офісних стін. Як правило, корпоративний відпочинок влітку передбачає поїздку на катері, якщо є річка або море в місці, де передбачається відпочивати або похід в ліс. Успішна фірма або компанія бере зазвичай все витрати на себе з організації відпочинку, якщо це державна установа, зазвичай профком організовує подібне свято.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.