Кидання букету нареченої та підвязки.

У кожного народу весільний обряд був незмінно пов´язаний з квітами. Цей звичай прийшов до нас ще з античності.

У Стародавній Греції наречену прикрашали квітами апельсина, в Римі молода несла вінок з розмарину, часнику та колосків пшениці, в Єгипті весільною квіткою вважалася лілія. Стародавні слов'яни пов'язували також обряд одруження з квітами. Наречена плела з польових квітів вінок і одягала його на коханого в знак згоди стати його дружиною.
А ось такий популярний на наших весіллях обряд, пов'язаний з киданням весільного букета, прийшов до нас із Заходу. Незважаючи на те, що з'явився він зовсім недавно, без цієї традиції не обходиться тепер практично жодне весілля.

Суть, як відомо, полягає в тому, що наречена повертається спиною до натовпу присутніх незаміжніх подружок і кидає їм весільний букет. Згідно прикмети, дівчина, яка його зловить, вийде заміж наступною.

Cпіймайте весільний букет. Успіхів!
#весілляВінниця #весілля #відеонавесілля
Відеозйомка весілля Вінниця ціни 0966836287 ПП Ваня відеограф 4к Рівне Луцьк весільний фотограф

Не менш популярною стала і весільна європейська традиція, пов'язана з підв'язкою нареченої. Вважається, що вона виникла в ХIV столітті у Франції. Справа в тому, що в середньовічній Європі вважалося, що відірваний шматочок вбрання нареченого та нареченої неодмінно принесе щастя. У зв'язку з цим молодята стали самі кидати в натовп деякі деталі весільного вбрання, серед яких була і підв'язка.

У наші дні наречений знімає з ніжки нареченої цю прикрасу і кидає своїм незаміжнім друзям. Спіймана підв'язка, як і букет нареченої, означає, що її новий власник незабаром одружиться.

За традицією після цього хлопець і дівчина, яким пощастило зловити ці весільні аксесуари, танцюють повільний танець.

Навіть якщо молодята та їхні гості не вірять в подібні прикмети, такі обряди можуть стати чудовою розвагою на кожному весіллі.

Викрадення нареченої:
Давній обряд, пов´язаний з викраденням нареченої і її весільної туфельки, залишається надзвичайно популярним на українських весіллях. Його мета - переконатися в тому, наскільки сильно наречений любить свою кохану і на що він готовий заради неї.

Звичайно ж, викрадення нареченої - це жартівлива традиція, покликана розвеселити гостей торжества. Проте від цього вона не стає менш цікавою.

Існує безліч варіантів її проведення. Наприклад, в розпал торжества в нареченої раптово зникає туфелька. Молода в розпачі, адже тепер вона не може танцювати. Винуватці в події наречений і особливо свідок, який не догледів за довірену йому прекрасною нареченою. Значить, їм і віддуватися. З'являється злодій з вкраденою туфелькою і вимагає за неї викуп у вигляді пісні, танцю і т.д. Після того, як свідок виконає вимоги злодія, в туфельку нареченої ставлять келих із спиртним напоєм, який він повинен випити залпом. Потім свідок може одягти її на ніжку нареченої.

Наступного разу, коли через необережність нареченого і свідка відлучать, крадуть саму наречену. У цьому випадку так легко злодій не віддасть свою здобич. Свідкові і нареченому належить добре постаратися. Викрадач може вимагати гроші, виконання танцю та пісні або запропонує взяти участь у конкурсах.

Нерідко крадіжку нареченої та її туфельки об'єднують в одне подання. Після того, як гості помітили, що молода пропала, злодій виносить туфельку як доказ, що дівчина знаходиться у нього.

Потім він вимагає викуп. Наречений і свідок віддають всі гроші, але викрадачеві цього мало. Тоді свідок обходить всіх гостей з підносом і просить допомогти матеріально. Але й цього злодію недостатньо. Щоб присутні стали більш щедрими свідок виконує пісню чи танець. Після цього гості дають гроші набагато охочіше, злодій погоджується взяти викуп і виносить наречену на руках.

Наречений підхоплює кохану, садить її на стілець і одягає туфельку. Після цього викрадач оголошує, що всі гроші йдуть у фонд молодят.

Ця забавна і смішна весільна традиція пережила століття і не втратила своєї привабливості. Вона дозволяє від душі посміятися і порадіти за закохану пару.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.