Креативні ідеї весільної фотографії

Сьогоднішній ринок весільної фотографії буквально “розпирає” від кількості пропозицій. Весільних фотографів стало не просто багато, їх – легіон. Як же вирватися вперед і завоювати своє місце під сонцем? За якими критеріями сьогодні вибирають весільного фотографа молодята? Все частіше на вибір замовника впливає оригінальність підходу до зйомки.

Коротко і ясно. 10 причин замовити Вашим відеографом на весілля в м. Рівне ПП Ваня:
    1 . Девіз роботи: "Дивлюся на зйомку очима душі."
    2 . Відображаю на сайті "чесну" ціну! Це визначає мій підхід!
    3 . Ціни одні з кращих на весільному ринку! До речі , зробити замовлення можете 7 днів на тиждень!
    4 . 15-річний досвід, з 2009 року ПП!!!
    5 . Додатковий комплект техніки(!)
    6 . Без націнки, переплати, комісії.
    7 . Зручні форми оплати: онлайн оплата, готівковий розрахунок , безготівковий, оплата в кредит!
    8 . Повна відповідальність за результат!
    9 . Швидко і дбайливо доставляю замовлення в усі населені пункти України!
    10 . Я дуже хочу, щоб Вам сподобалося працювати зі мною і Ви до мене повернулися в майбутньому - тому я дуже стараюся!

    Наша студія, що професійно займається створенням різнопланових відеоробіт, із задоволенням забезпечить вам якісну весільну відеозйомку, в результаті якої у вашій фільмотеці з'явиться цікавий фільм, де головними героями будете ви і ваші гості. Виконана нами професійна відеозйомка весіль дозволить вам через рік, через 5, 10 і більше років зануритися в атмосферу свята, згадати романтичний настрій і заново пережити хвилюючі моменти.

    Якщо Вам потрібна весільна зйомка недорого у Київ, Рівне, Луцьк, Львів - пишіть ми проведемо Вам фотозйомку весілля до 36МП і весільну відеозйомку Full HD і навіть аж до 4К. Ось кілька прикладів наших робіт з відеозйомки весіль, фото зйомки і не тільки. (Весільне відео та фото у Рівному, ,Луцьку, Києві...) Фотограф на весілля Рівне
весільні фото від Ваня ПП

весілля відео
Фотограф Рiвне
весільне відео

фото весілля

фотозйомка
Весільний фотограф в Києві
фотограф на весілля
Як дивитися весільне відео в розширенні HD
відеозйомка весілля

Весільний трейлер - Українське Весілля (ukrainian wedding trailer). ПП Ваня

Грандіозне Весілля Full HD 1920*1080 Саші та Віти у Сарнах 8.05.2011 RivneVideo.com

Відеооператор на весілля Львові, Рівному, Києві.

Весiльний фотограф Рiвне

Відеозйомка весільної церемонії в Печерському РАГСі Києва.
Зйомка і монтаж: http://rivnevideo.com/
directed by: Olena & Bogdan

Весільний кліп біля Підгорецького замку 2012. Свадебный клип у Подгорецкого замка 2012.

весільний фотограф

Весільний салон Рівне
    #ФОТО #ВИДЕО на #СВАДЬБА #РОВНО #ФОТОГРАФ #ВИДЕОГРАФ
    Відеооператор на весілля в Києві

відеозйомка весілля львів

весільна відеозйомка

фотограф на весілля львів

    Відео-зйомка весілля в Рівному

    Весілля в Українському стилі

весільні фотографи львів

Відео весілля у Рівному.Відеозйомка.Свадьба.Видеомонтаж Киев.www.rivnevideo.com

Весільна фотозйомка та відеозйомка у Києві, Рівному, Луцьку, Львові. Формат FULL HD.
Відеооператор на весілля Київ

Весільна відеозйомка і фотозйомка на весілля у Рівному, Києві, Луцьку, Львові. Весільний кліп.

Відеооператор на весілля у Луцьку, Києві, Рівному, Львові. http://www.rivnevideo.com

Фотограф Київ, Рівне, Луцьк, Львів ПП Ваня +38(096)683-6287
Печерський РАГС Києва. Церемонія: розпис у РАГСі.

Відео на весілля, оператор на весілля ПП Ваня.
Фотограф на весілля у Львові.

+38(096)683-6287 ПП Ваня
http://vkontakte.ru/id12028248
pp-vanya@ukr.net
ICQ 233744224
http://rivnevideo.com
фотозйомка весілля
весільна фотозйомка
весільна відеозйомка Львів
весільний фотограф Тернопіль
Весільна фотозйомка - ідеї для позування

Якщо ви тільки починаєте кар'єру весільного фотографа, то можливо, зіткнулися з великою проблемою - проблемою позування нареченого і нареченої. Що робити з руками, куди дивитися, як повернутися, де встати і т. п. Від молодят чекати допомоги не варто, ну хіба тільки вам пощастить, і вони опиняться креативними людьми. В інших випадках, ламати голову над постановкою, доведеться вам.

Кардинально нове щодо позування і реквізитів у весільній зйомці придумати майже нереально - багато чого вже давно реалізовано. Але можна взяти за основу найбільш вдалі пози для весільного фотографування і додавати щось своє, з урахуванням особливостей кожної пари.

Офіційні пози ( класичні ).

Від них нікуди не дітися, постановочні пози - це обов'язковий пункт весільної фотозйомки. Є два види класичної пози - стоячи і сидячи. У першому варіанті молодята повинні стояти близько один до одного, тримаючись за руки або нехай наречений пріобнімет наречену. Порадьте нареченій на цей час позбутися букета - він буде тільки заважати. Дивитися молоді повинні в об'єктив, а не один на одного. Щоб піти від банальності, підберіть для офіційної пози ефектний задній план - знімайте в парку, в саду, на тлі красивого міського пейзажу. Але тільки не біля пам'яток ! У класичній позі сидячи, головне - стежити за правильним положенням рук. Щоб нічого не мудрувати, користуйтеся перевіреним прийомом - наречений однією рукою обіймає кохану за талію, другий тримає її за руку. Наречена у вільній руці тримає букет.

Обійми. Тут пози менш постановочні. Наречена може покласти голову на плече нареченого, або просто спертися ліктем на його плече або на руку. Наречений стоїть прямо, дивиться на наречену або в об'єктив. Руки в кишені або однією рукою приобнимает наречену. Особливої ​​інтиму і тісних обіймів не потрібно - все ж таки йде постановочна частина фотосесії. І не забувайте нагадувати молодим про посмішку !

Взгляд. Обов'язковий кадр в будь весільної колекції - наречена дивиться в камеру, а наречений дивиться на наречену. Можна зробити навпаки. Інші кадри можуть бути імпровізацією - в них не повинно бути помітно постановки, навпаки, добре, якщо створюється враження, що фотограф вміло підловив нареченого і наречену. Використовуйте стиль папарацці - знімайте крізь листя дерев, з укриття, на відстані і т. п.

Звичайно, наречений і наречена будуть знати, що ви знімаєте, і щоб отримати красиві знімки, домовтеся заздалегідь про сигнал, який ви подасте в момент зйомки. Позувати можна по- різному - стоячи обличчям один до одного, наречена на колінах у нареченого, але дивитися молоді повинні в очі один одному.

Поцілунок. У класичному знімку весільного поцілунку пристрасті немає місця, все має бути ніжно і чуттєво. Красиво виглядають фотографії, де наречений і наречена стоять близько, обличчям один до одного, тримаються за руки і наречений ніжно цілує наречену. В іншому можна експериментувати - використовувати різні фони, знімати нареченого і наречену на задньому плані, безневинний поцілунок в щічку і т. п. На руках. Один зі стандартних кадрів у весільній фотозйомці - наречений тримає наречену на руках. Тут складно щось придумати, хіба що експериментувати з ракурсом і відстанню.

Ідеї ​​позіровок для весільного фотографування.

Пози для фотозйомки

Всі пози для фотозйомки , зокрема , модельної можна умовно розділити на прості , природні , сексуальні та атипові . Чому «умовно» ? Та, власне , тому, що практично ніхто не займається класифікацією поз , що не заучивает їх , і вже тим більше не прагнути оволодіти всіма ними досконало . Пози для фотозйомки не мають нічого спільного з йогичеськіх асанами , які потрібно практикувати щодня. Вони виробилися безпосередньо на самих фотосесіях. Найвдаліші фотографії , які ми бачимо в глянцевих журналах , змушують звертати нас увагу на вишуканість пози. Як відомо, багато професійніше фотографів воліють вести динамічну зйомку , і часто імпровізація моделі дає більш високі результати , ніж постановки завчених поз.

Однак і обійтися зовсім без знайомства з основами позування ніяк не можна. Безумовно , позування - це свого роду мистецтво , якому треба вчитися . Давайте розберемо пози для фотозйомки , але не кожну з них окремо , а , якщо так можна висловитися , в контексті антології.

Отже , прості пози - це основні класичні пози , які давно використовувалися як в образотворчому мистецтві , так і у фотографії. Вони вельми стримані і сьогодні застосовуються при зйомці корпоративної фотографії та ділових портретів. Іноді їх використовують і в модельній фотографії , якщо вони стикуються з сюжетом.

Природні пози - це такі положення тіла моделі , які не вимагають абсолютно ніяких постановок. Але , незважаючи на це , саме природні пози найчастіше важче прийняти перед камерою. Вони вимагають розслабленості , якій складно буває домогтися від моделей з невеликим досвідом фотосесій. Тут вже багато залежить від фотографа , і його вміння працювати з моделлю . Основна проблема полягає в тому , що моделі ( в основному дівчата ) занадто добре знають свої « недоліки» і всіляко намагаються їх приховувати. В результаті пози виглядають неприродними , затиснутими , перетягнутими , напруженими. У даному випадку модель намагається прийняти позу з натяком на сексуальність , але фотографу потрібна природна поза , а це різні речі.

Сексуальні пози для фотографії - це щось зовсім інше, ніж сексуальні пози в загальноприйнятому розумінні. Причому такі пози не обов'язково мають на увазі еротичні фотографії , зйомку оголеного або напівоголеного тіла. Сексуальні пози для фото є тільки лише позами , а модель при цьому може бути вбрана навіть в хутра. У сексуальних позах для фотографії ( мова йде тільки про моделі - дівчатах ) тіло максимально граціозно . Такі пози завжди театральні, інакше кажучи , вони не з повсякденного життя . Їх емоція - пристрасть.

Але пристрасть ця дозована і може бути пофарбована всілякими іншими емоціями . Дуже сильно моделям допомагає гнучкість і розтяжка. Важливо стежити за кистями і стопами. Вони не повинні бути безконтрольними . Кисті і стопи , як би завершують образ , надають позі особливу граціозність . Якщо стопи не стоять на підлозі , то вони повинні бути витягнуті , як у гімнасток , і , бажано, не зверненими підошвою в камеру.

У лежачих і напівлежачого позах часто дуже важливо , щоб модель вигиналася в крижах , - тоді тілу надається особлива грація , а стегна постають у найбільш вигідному ракурсі.

Існує близько сотні варіантів сексуальних поз для фотозйомки. Але їх необов'язково все знати , і тим більше ці пози непотрібно намагатися в точності скопіювати. Більшість поз , як правило , припускають певні ракурси , тобто одна і та ж поза не підійде для зйомки з різних сторін , оскільки вона найбільш вигідна тільки для якогось одного положення камери.

Атипові пози для фотозйомки використовуються багатьма сучасними фотографами. Це не завжди граціозні , і далеко не завжди правильні з погляду анатомії позиції тіла. Цілі використання атипових поз вельми різноманітні. Це може бути залучення уваги , загадка , абстракція , кітч , андеграунд . Наприклад , модель може постати на знімку сутулою , але при цьому знімок вийде цікавим і , як кажуть , вібруючим . Закарбувати недосконалість , так , щоб воно стало досконалим , - величезний талант. Водночас це потужний прийом , який сьогодні нерідко використовується в фешн -фотографії і не тільки.

Сьогоднішній ринок весільної фотографії буквально “розпирає” від кількості пропозицій. Весільних фотографів стало не просто багато, їх – легіон. Як же вирватися вперед і завоювати своє місце під сонцем? За якими критеріями сьогодні вибирають весільного фотографа молодята? Все частіше на вибір замовника впливає оригінальність підходу до зйомки.

Весільна фотографія

1. Виділіть час, щоб зняти розслаблений портрет нареченої, вдома або в готелі, куди відправляться молодята після святкування. Мода на першу шлюбну ніч в номері готелю зараз тільки набирає обертів. Поцікавтеся у молодят заздалегідь, чи є у них в планах такий пункт призначення. Не втрачайте можливості поїхати з ними в готель після застілля і зробити кілька незвичайних фото.

Весільна фотосесія в номері готелю

2. Додайте жару для “пристрасних весільних фотографій”. Можливо, вам вдасться скоригувати графік весільної поїздки по місцях зйомки так, щоб у нареченого і нареченої з’явилася можливість зробити кілька чуттєвих, інтимних фото. Можна не обмежуватися берегом річки або озера – цілком підійде будь-яке затишне містечко в межах міста.

Пристрасні фотографії на березі моря

3. Фотографії гостей біля фонтану чи пам’ятника – добре, але нудно. Чому б не сфотографувати їх, веселою юрбою, які жваво виходять з під’їзду, або відкривають шампанське на мосту через річку, чи весело крокуючих багатолюдній вулиці? Також не зайвим буде залучення друзів нареченого чи нареченої для створення якїсь “фото-витівки”.

Весільна фотографія юрбою

Фотографія для нареченого

4. Вечірні фотографії, фотографії в нічному місті. Не обмежуйтеся тільки денними фотографіями. Коротка прогулянка по нічному місту додасть різноманітності і продемонструє високий рівень майстерності та підготовки до такого роду зйомок.

Вечірня фотографія

5. Знімайте на широкому куті не тільки тоді, коли потрібно помістити якомога більше людей у кадр. Ширококутний об’єктив відкриває масу можливостей для креативної зйомки.

Ширококутні креативні фотографії молодят

6. Жанрові знімки. Відмінний фінт – спеціально придуманий фотографом і схвалений молодятами нетривіальний сюжет. Тут можна пограти з освітленням, тінню, геометрією. Обов’язково приділіть увагу глибині емоційної складової цих знімків.

Гра з емоціями

Гра з емоціями

7. Силуетні фотографії. Спробуйте запам’ятати чуттєві моменти, використовуючи контровое освітлення для отримання силуетних кадрів. Отримані знімки відмінно підходять для друку обкладинки до DVD-боксу із весільними фотографіями.

Силуетні фотографії

Силуетні фотографії

8. У центрі уваги – обручки. Після того, як молоді поберуться у РАГСі, необхідно виділити трохи часу для таких знімків, де чітко видно символи фортеці сімейного союзу.

Обручки у кадрі

Обручки у кадрі

9. Контровое освітлення. Тут можна проявити фантазію, і якщо дозволяє об’єктив, зловити і включити сонячні відблиски в композицію знімка.

Контрове освітлення

10. Заняття для молодят. Організуйте нареченому і нареченій “маленькі випробування” заради яскравих кадрів. Чому б не змусити їх стрибати, кататися на гойдалках або велосипеді?

Змусьте молодять пострибати

Яскраві кадри весільної фотосесії
Поки своїх напрацьованих ідей мало, візьміть на замітку перевірені прийоми позування для весільного фотографування. Зробіть серію романтичних кадрів, захоплюючи красивий пейзаж. Краще, якщо молодята будуть зняті збоку або ззаду. Пробуйте знімати на різних планах, наприклад - наречена на першому плані, знята у фокусі, наречений - на другому, не в зоні різкості. Наречена дивиться в камеру, наречений дивиться в її спину ( не по сторонам, не в камеру, саме в спину того, хто перед ним). Але не надто віддаляйте молодих один від одного, щоб жениха на другому плані можна було впізнати. Не завжди молоді повинні дивитися в камеру. Нехай наречена мило відводить погляд, трохи прикривши очі, коли наречений цілує її в щічку. Якщо наречений і наречена приблизно одного зросту, добре виходить знімок, де вони стикаються лобами, але не цілуються. Очі прикриті. Такий прийом досить часто застосовується у весільній фотозйомці. Оригінальна поза - коли наречений і наречена, стоячи на відстані в метр один від одного, нахилилися для поцілунку. Тільки не потрібно робити великий план і показувати сам поцілунок ! Для цього знімка потрібен фон - парк або відкрита місцевість, знімати краще на відстані. У весільній фотографії більшість знімків - це штампи. І не сказати що це погано - в « протокольної » частини фотосесії сильно ризикувати не можна. Але коли офіційна частина закінчилася, настає час реалізації найсміливіших ідей!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.