Найпопулярніші весільні торти знаменитостей.

Найпопулярніші весільні торти знаменитостей. Коли майбутні молодята намагаються вирішити, який весільний торт вони хочуть для свого весілля, вони часто звертають увагу на те, який весільний торт був у їхньої улюбленої знаменитості. Є багато різних варіантів, доступних для вас, і навіть якщо торт вашої улюбленої зірки коштував сорок тисяч доларів, це зовсім не означає, що досвідчений кондитер не може зробити для вас недорогу копію.

На весіллі Дональда Трампа і Меланії Кнаусс був вражаючий весільний торт заввишки 1,5 метра і вагою майже 23 кілограми. Біло-оранжевий торт складався з семи рівнів і був прикрашений трьома тисячами їстівних білих троянд. Якщо вам подобається такий торт, то вам зовсім не обов’язково замовляти такий грандіозний шедевр, ви цілком можете вибрати зменшену копію.

У Тоні Брекстон і Кері Льюїса теж був цікавий весільний торт. Він складався з чотирьох ярусів, які за формою були схожі на чотири коробки від Tiffany.

ЛіЕнн Раймс і Дін Шеремет замовили 1,5-метровий багаторівневий весільний торт з білого шоколада і полуниць. Він був прикрашений безліччю троянд. Цей торт став дуже популярним, і про нього дуже багато говорили. Такий торт не надто складно зробити, якщо ви трохи зменшите розмір і використаєте меншу кількість троянд!

Кармен Електра і Дейв Наварро для весілля замовили чотири багаторівневих весільних тортів, кожний з них мав свій смак: сирний, шоколадний, полуничний і пісочний. Ці торти були прикрашені такими ж кристалами, як і весільна сукня Кармен.

Будь-який з цих тортів може стати основою для вашого весільного торта. Ви цілком можете щось змінити, щоб зробити торт більш підходящим саме для вашої церемонії і менш дорогим. І якщо вам сподобався якийсь з цих тортів, то для вас нема нічого неможливого!

Весільні торти фото

Весільний торт — це саме значне і важливе кондитерський виріб у вашому житті. Дуже важливо вибрати і отримати від кондитера саме той торт, про який ви мрієте. І саме в цій статті ми спробуємо вам у цьому допомогти

Весільний торт фото

Хорошим початком до вибору ідеального весільного торта буде перегляд безлічі фотографій і добірок. Під час перегляду фотографій необхідно визначитися з формою і стилістикою вашого весільного торта, а також згадайте про колірній гамі вашого весілля — дуже бажано, щоб вона перегукувалася з вашим весільним тортом.

весільний торт львів дрогобич трускавець стрий
Весільні торти

Весільні торти фото

Продумавши всі деталі і відібравши вподобані фотографії, можна вирушати до кондитеру.Обов’язково ознайомтеся з його роботами і переконайтеся, що розумієте один одного і спілкуєтеся на одній мові. При бажанні можна замовити пробний торт, щоб самостійно оцінити майстерність обраного виконавця. Він повинен виглядати як зменшена мініатюра вашого справжнього весільного торта — тут то ви і зможете спробувати начинку

Весільні торти
весільний торт львів дрогобич трускавець стрий

Фото весільних тортів

При виборі форми весільного торта, зверніть увагу на зал, в якому відбуватиметься весільний банкет. Якщо там є купол або зал має круглу форму — настійно рекомендуємо вибрати весільний торт круглої форми.

Весільні торти фотографії Весільні торти фото

На вибір форми вашого торта можуть надихнути і інші елементи вашого весілля. Якщо, наприклад, столи в банкетному залі квадратні або прямокутні або існує якийсь інший прямокутний центральний елемент, весільний торт квадратної форми — ваш ідеальний вибір.Весільні торти фотоТорт на весілля львів

Весільні торти фотографії

Можливо вам сподобається ідея нанести монограму з ваших ініціалів на торт. Це додасть йому унікальність і витонченості.

Весільні тортиВесільні торти фотоТорти рецепти фото

Не бійтеся експериментувати в яскравими квітами-яскраві весільні торти дуже привабливо виглядають на фотографіях і відеофільмах, які ви не раз будете переглядати після цього чудового свята.

Торти весільні фотоВесільні тортиВесільні торти фотоСелянський стіл на весіллі фото

При спілкування з кондитером обов’язково обговоріть умови доставки, чи входить вона у вартість, переставляється Чи підставка під торт, поцікавтеся як вона виглядає. Адже в день вашого весілля у вас не повинні бути ніяких неприємностей — подбайте про це заздалегідь.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.