Передвесільні фобії у чоловіків

    Після весілля чоловік починає усвідомлювати, що ти у нього одна-єдина і неповторна. Запитаєш, чому тільки після весілля? Чому він не розуміє це після першого поцілунку хвилюючого або після першої ночі, проведеної з ним? Чому чоловікам потрібно так багато часу, щоб проста істина стала для нього реальністю, щоб він зрозумів, що ви створені одне для одного? Так, можливо це просто чоловіча особливість, і нам цього не зрозуміти. Адже для дівчини, зустрів свого єдиного, розуміння настає досить швидко. Для нас відразу ясно, що ми відтепер пов’язані і представляємо собою одне ціле. А чоловік у цей момент ще сумнівається.

    Так, чоловікові важко змінити свою думку. Але можна говорити з упевненістю, що рано чи пізно настає такий день, коли чоловік починає мріяти про весілля з коханою і дорогою йому жінкою. Але поки що це день ще не настав, спробуємо глибше розібратися в причинах найпоширеніших чоловічих фобій, які долають чоловіка перед весіллям. А також простежимо за тим, як ці фобії розсіюються після одруження. Адже красивий і урочистий марш Мендельсона і красуня дружина здатні розвіяти будь-які чоловічі страхи!

Перша фобія. Страх втратити свободу

    Таке солодке для будь-якої людини слово – свобода. Чоловіки бояться втратити її, навіть якщо усвідомлюють, що гаряче кохані. Їм здається, що якщо вони прийшли в цей світ вільними, то й померти повинні такими ж: вільними від зобов’язань, і участі в сімейних справах. Багатьом чоловікам здається, що їхня улюблена свобода з приходом жінки розвіється як дим. Адже жінка – це не просто перша зустрічна, а Кохана і Єдина. Погодьтеся, пожертвувати якоюсь часткою свободи заради неї анітрохи не шкода.

    Є чоловіки, які в будь-якій жінці бачать лише загрозу своїй вольній холостяцького життя. То невже їм не хочеться родинного тепла і затишку, не хочеться впорядкованої статевого життя і спокійних вечорів у колі сім’ї? Можливо, усвідомлення того, що у житті варто щось поміняти, все ж таки наздожене їх. Але затягувати з цим не треба. Чим далі, тим складніше буде пустити в своє серце любов і почати жити разом.

    Що ж відбувається з цією фобією після весілля? Це може здатися забавним, але після весілля чоловік втрачає всякий інтерес до своєї хваленої волі. Він усвідомлює те, що був не прав, коду хизувався тим, що він самотній вовк. Тепер набагато приємніше обійняти милу дружину і зізнатися їй у своїй любові. А свобода … куди ж вона дінеться!

    Багато чоловіків після весілля змінюються до невпізнання. Куди тільки дівається гордія-самітник? Їм починає подобатися контроль з боку своєї дружини, вони з радістю підкоряються бажанням коханої жінки.

Друга фобія. Не вдалий минулий досвід

    Буває, що чоловік намагається відстрочити визнання в любові і пропозиція руки і серця. Це відбувається унаслідок невдалого досвіду попередньої одруження. Якщо він вже був у шлюбі, відмінно знає плюси й мінуси сімейного життя, знаком на особистому досвіді з побутовими скандалами і розбіжностями з родичами дружини, то цілком логічно, що він бажає краще придивитися до вас. У нього є зрозуміла причина перш пропозиції про заміжжя зрозуміти, що ви не така як його колишня.

    Можливо, доведеться якийсь час жити з таким чоловіком у цивільному шлюбі, щоб він відчув різницю. Тому, якщо чоловік сумнівається і намагається тягнути гуму як можна довше, не варто на нього тиснути. Ну, хіба що, трохи частіше нагадувати, що ви її любите і мрієте вийти заміж за самого красивого, розумного і сильного чоловіка на світі. Тобто за нього. Якщо він відчує, що ви щиро любите його, то через якийсь час з радістю прийде до вас з квітами і пропозицією руки і серця.

    Чим ця фобія обертається після весілля? Після весілля такий чоловік починає усвідомлювати, що разом з вами в його життя увійшли упевненість, стабільність, тепло домашнього вогнища. А також смачна їжа, чистота і порядок в будинку і улюблена жінка завжди поруч з ним. Після цього він задається питанням, а чи варто було так відтягувати це щастя?

Третя фобія. Необхідно перевірити наші почуття

    Дуже часто чоловік побоюється, що любить тебе недостатньо сильно, щоб створювати з тобою сім’ю. Якщо ти завжди прагнеш відкрито демонструвати свої почуття до нього, дуже пишаєшся своєю улюбленою і хочеш щоранку прокидатися поруч з ним, то, незважаючи на його почуття до тебе, жити з тобою разом він може бути ще не готовий. Можливо, він просто ще не дозрів для шлюбу з причини своєї молодості. Тому подумай кілька разів, може бути і тобі треба знайти більш зрілого чоловіка, який буде повністю відповідати твоїм запитам? Адже в більшості випадків, шлюби з незрілими і неготовими для спільного життя чоловіками приречені на провал. Інфантилізм може зруйнувати ваше щастя.

    Що може відбутися після весілля? Чоловік, не дозрілий для сімейного життя, почне після весілля ухилятися від своїх обов’язків по будинку, буде віддавати перевагу розваги та відпочинок своєму часопроведення з вами. Сімейні турботи не для нього.

    Хоча бувають випадки, коли чоловік звик виконувати обов’язки по будинку в сім’ї своїх батьків. Але навіть у цьому випадку події можуть розвиватися за двома сценаріями. По першому: він почне пити і гуляти, ставлячи за провину тобі в провину, що саме ти не дала йому догуляти і обманом оженила на собі. За другого: він усвідомлює всю дитячу неспроможність своєї поведінки до весілля і з радістю почне вчитися сімейного життя. Якщо ваш шлюб буде складатися за другим сценарієм – це здорово! Хоча говорять, що не Догулялася чоловік (так само як і не Догулялася жінка) або, як ще можуть сказати, не перевіситься, рано чи пізно своє візьме.

Четверта фобія. Неодружені друзі і звички холостий життя

    Є чоловіки, які сприймають весілля, як зраду свого власного «Я», а ще більшою мірою, як зраду своїм друзям. Якщо в компанії, в якій звик проводити весь свій час ваш наречений, всі друзі ще неодружені, то не завжди ці самі друзі можуть зрозуміти, що твій наречений зустрів своє кохання і хоче пов’язати з нею своє життя. Якщо він і вирішиться все їм розповісти, то його можуть засміяли або, ще гірше, друзі можуть просто образитися. Саме такі ускладнення її відносин з друзями, можуть стати причиною відкладання весілля в довгий ящик.

    Багатьом чоловікам здається, що після весілля вони стануть зовсім іншими. Їхня дружба, якої вони так сильно дорожили, теж зміниться. Вони вже не зможуть проводити зі своїми друзями стільки часу, скільки їм хотілося б, доведеться скасувати гулянки до ранку і звичку загравати з красивими дівчатами в барі, та й інші «чоловічі» забави доведеться забути. Друзі теж не завжди сприяють внесенню ясності у ваші відносини. Деякі можуть схвалити ваш шлюб, але можуть знайтися і такі, які почнуть відмовляти від весілля і намагатися віддалити улюбленого від вас.

    Що ж станеться з цією фобією після весілля? Перші кілька років будьте готові, що ваш чоловік буде присвячувати своїм друзям досить багато часу. Від старих звичок буде важко відвикнути. Та й ви навряд чи знайдете з друзями чоловіка спільну мову. Вам залишається тільки чекати і сподіватися, що друзі швидше розсудливим і зіграли свої весілля. Тоді у вас з’являться товариші по нещастю, а спілкування пари на пару буде більш кращим.

П’ята фобія. Він боїться не виправдати ваших сподівань

    Досить часто чоловіка може лякати факт того, що він виявиться неспроможним і нездатним утримувати сім’ю. Можливо, навіть складеться така ситуація, що ви будете отримувати набагато більшу зарплату, ніж ваш улюблений. А це дійсно буде сприяти розвитку у нього подібної фобії.

    Вашій нареченому могли ще з дитинства вселяти, що чоловік – надія й опора всієї сім’ї. Тому, поки він у цьому не пересвідчитися, весіллі не бувати. Хоча бувають і такі чоловіки, які з радістю перекладуть всі турботи на ваші тендітні плечі. Такий варіант більше підійде забезпеченим дамам. А вам бути може коштувати знайти кого-то трохи краще? На світі безліч чоловіків, для яких шлюб є стимулом для нових звершень у бізнесі і кар’єрі. Вони шукають нові фінансові джерела, намагаються підвищити свою кваліфікацію, змінюють місце роботи.

    Що ж відбувається після весілля? Всякий нормальний чоловік, усвідомивши, що вас тепер двоє, буде прикладати максимум зусиль, щоб забезпечити вам безбідне існування. Молоді люди стають більш серйозними і відповідальними. А якщо в сім’ї і дружина не промах, що можливо з початком вашого сімейного життя ви налагодите і ваш спільний бізнес.

    Можна з упевненістю сказати, що поява в житті чоловіка коханої жінки зобов’язує його багато до чого: це і дорослішання, і поява почуття відповідальності і турбота про іншу людину. Багато в чому тепер метою чоловіки стане виправдання надій дорогого для нього людини.

    Які можна зробити висновки? У своїй статті сподіваюся, зайвий раз переконав вас у тому, що жінка необхідна чоловікові, як повітря. Вона здатна спонукати його на великі справи, надихнути і відкрити чудовий світ любові й довіри. А що потрібно від чоловіка? Він просто повинен забути про всі свої фобії і сміливо зробити крок назустріч нової чудової життя – життя в сімейному союзі з прекрасною жінкою. Адже тільки поруч з нею чоловік здатний оцінити і зрозуміти, який же він розумний, надійний, добрий і чуйний герой.

    А ще я сподіваюся, що настане такий день, коли чоловік з радістю буде пропонувати вийти за нього заміж і не стануть вигадувати всякі відмовки від шлюбу. І я щиро вірю, що такий день прийде.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.