Професійна весільна фотозйомка

    Весільна фотографія поєднує в собі репортажну і портретну фотозйомку. З одного боку, бажано відобразити основні події дня та їх учасників. З іншого - отримати якісні портрети нареченого і нареченої.
професійна весільна фотозйомка в КиєвіНеобхідно також зробити класичні групові знімки, на яких родичі, гості, свідки і молодята шикуються в один або кілька рядів так, щоб було добре видно обличчя всіх. Як правило, весільна фотозйомка починається в будинку нареченої ще до того моменту, коли наречений приїжджає її викуповувати. Тому бажано, щоб наречена була готова за 20-30 хвилин до приїзду молодого.

    Основні етапи весільного фотографування: викуп нареченої, церемонія одруження, відвідування пам'ятних місць, весільний банкет.

    1. Підготовка нареченої і викуп. Тут, якщо дозволяє час, можна зробити кілька художніх портретів нареченої ще до приїзду нареченого, поки в будинку не дуже багато людей. Далі приїздить молодий і знімається процес його торгівлі з подружками нареченої, випробування, які ті йому влаштували, зустріч нареченого з нареченою, розпивання шампанського, портрети молодят в будинку, вихід нареченого з нареченою з будинку на вулицю.

    2. Церемонія одруження. Якщо є час, а він як правило тут є (між моментом, коли кортеж приїжджає в РАЦС і моментом, коли молодят запросять до залу урочистостей проходить від 20 хвилин до години). Це дуже сприятливий час для групових знімків, так як всі присутні перебувають в очікуванні, не знають, чим зайнятися і їх легко зібрати всіх разом. Далі слідує сама церемонія одруження, на якій робиться дуже багато знімків з наступним відбором найкращих. Дуже важливо відобразити вхід в зал, розписування молодят, надягання кілець, отримання свідоцтва про шлюб.

    3. Прогулянка і відвідини пам'ятних місць. Як правило, тут і робиться художня фотосесія.

    4. Весільний банкет. Поздоровлення гостей, вручення подарунків, виступи з промовою за весільним столом, постійні "гірко", танці. Робочий час фотографа на банкеті - перші дві години, далі за бажанням молодих. В кінці банкету обов'язково букет, підв'язка і торт!

    Рекомендації молодятам. Пам'ятайте про те, що Вас знімають - частіше посміхайтеся. При вході в зал одружень не дивіться по сторонах, під ноги або на люстру, яким би цікавим Вам не здався інтер'єр! Дивіться вперед та посміхайтеся. Не кидайте "косих" поглядів. Якщо Вашу увагу привернула величезна кришталева люстра, подивіться на неї піднявши голову і з сяючою усмішкою. Як тільки переступили поріг залу одружень, починайте робити все дуже повільно. Особливо це стосується ставлення підписів і надягання кілець. Спробуйте хоча б секунд 5-10 не відривати перо від паперу. Дайте фотографу час зробити декілька дублів цього важливого моменту. Цілуйтеся, по можливості ніжно і красиво ...

    Наречений і наречена! Слідкуйте за собою, коли Ваша друга половина ставить підпис - в цей момент Вас теж знімають. Найкраще просто уважно спостерігайте за тим, як вона (він) це робить. При розписі, не опускайте голову вниз, фотографові не потрібна верхівка вашої голови. Дуже неквапливо надягайте один одному кільця. Зробіть так, щоб і кільце і кисті рук було видно весільному фотографу та відеооператору безпосередньо під час надягання, а не після цього. Отримавши свідоцтво про шлюб, не ховайте його, а продемонструйте оточуючим. Зачекайте, поки фотограф зробить 2-3 кадра (це можна визначити за кількістю спалахів).

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.