Розкішне проте економне весілля

    Останнім часом ціни на все довкола продовжують рости, а доходи у багатьох молодят залишаються на колишньому рівні.

    Розглянемо маленькі деталі, які зможуть зробити ваше весілля особливим, при цьому вимагаючи відносно невеликих капіталовкладень.

    Останнім часом стає неординарним, зручним та оригінальним, оголошення про заручини у всесвітній мережі. Мереж такого роду зараз не одна і не дві, але, мабуть, найвідомішими є сайти, де знаходять однокласників, однокурсників, друзів. Яскравим прикладом є мережа вконтакте.Такий підхід до питання запрошень на весілля і оголошення в мережі, дозволить вам не тільки заощадити гроші, але і дотримати весільний етикет. До того ж у соціальній мережі ви можете і обговорити фасон весільного плаття, обумовити меню, а також дізнатися музичні вподобання гостей запрошених на святкування весілля.

    Кмітливість і раціональність – ті якості, які повинні виділяти з натовпу сучасну щасливу й розумну наречену. У разі, якщо вона ще й рукодільниця – це взагалі відмінно, адже скориставшись інтернет-ресурсами, ви можете вибрати собі весільний букет, фасон сукні, взуття, вибрати цікаві сценарії весільного торжества. Пам’ятайте, що людям подобається оригінальний індивідуальний підхід і особиста участь.

    Звернемо увагу на сукні – яку краще вибрати? Влітку вам краще підійде плаття з багатошарового тюлю, навесні ж і восени – ошатний атлас, а взимку – м’яка замша або ж тонкий оксамит. Цікаво зауважити, що останнім часом стають модними сукні з відкритою спиною і асиметричним ліфом на одній бретельці, а також пишна фата.

    Що стосується зачісок, тут є в чому розгулятися фантазії: вони можуть бути пишними і високими, з начосом, легким творчим безладом. Макіяж у нареченої слід вибрати, приділивши особливу увагу очам – підійде гарна видовжуюча туш і підводка. Якщо питання економії коштів стоїть гостро, слід пам’ятати, що фату і красиві шпильки для волосся цілком можна взяти у подружки.

    Оригінальним відступом від традиційного устрою весілля буде, якщо ви самі спечете весільний торт. Це не тільки дозволить вам заощадити, але і дозволить вам і вашим гостям надовго запам’ятати весілля з кращого боку. Прекрасно підійде весільний торт, випечений за бабусиним рецептом, з кремом та добірними фруктами і ягодами.

    Також можна зекономити на фото відеозйомці весілля, найнявши недорого фотографа та відеооператора на весілля, або, щоб ще більше економити відеооператора і фотографа на весілля в одній людині - замовляйте фото і відеозйомку у мене відразу.

    І останній у цій статті, але не останній у реальності спосіб заощадити і в той же час зробити своє весілля по справжньому особливою – це вчинити так само, як свого часу подружжя Кеннеді – провести свій медовий місяць десь в розвиненому селі. Слід відмовитися від екзотичних турів, якими так рясніє зовнішня реклама, і провести медовий місяць десь неподалік, у затишному гніздечку. І тоді на своєму весіллі ви себе будете почувати розкішно і впевнено.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.