Специфіка весільної відеозйомки

Весільна відеозйомка – це відбиток історії створення Вашої родини. Зробити гарну відеозйомку під силу тільки професійному та досвідченому майстру.

Весільна відеозйомка – це багатогранний, копітка праця, зі своєї творчої специфікою. Тільки на перший погляд все здається досить простим: запросити оператора, зняти свято і т.д.

Весільний фільм, як і будь-який інший фільм, починається з написання сценарію до весілля, грамотного планування, після чого починається сам процес зйомки з використанням найкращих ракурсів, сюжетів і планів. Весільна відеозйомка вимагає особливого підходу, професіоналізму та операторської майстерності. Завершальним етапом всього процесу зйомки, є комп’ютерний монтаж, коли напрацьований матеріал перевтілюється у весільний фільм. Після чого підбирається музичний супровід і спецефекти. Крайня точка роботи майстра – оформлення обкладинки фільму.

Пошук і вибір відеостудії

Перш за все, парі необхідно знайти підходящу відеостудії, оцінити творчий потенціал і професіоналізм відеооператора. Під час візиту в студію зверніть увагу на зразки.

Фільм повинен виглядати на «одному духу», викликати інтерес до весілля чужих людей. Якщо всі ці моменти викликають у Вас захоплення, можете бути впевнені, що і Ваше весілля викличе ще більшу захоплююче почуття. Якщо з’явилися сумніви, сміливо продовжуйте пошуки.

Вартість Вашої весільної відеозйомки

Одним з перших і важливих питань яке задають пари: вартість весільної відеозйомки?

Весільний бюджет готового продукту – Вашого весільного фільму визначається двома варіантами:

* Готовий пакет послуг. Чітко визначена вартість і спектр послуг (весільна відеозйомка, монтаж, запис на DVD, оформлення обкладинки диска).
* Індивідуальний підбір. Підбір послуг з визначенням часу, формату, складності монтажу, додатковим спектром послуг.

Розглянемо більш детально другий варіант. У додатковий спектр послуг входять:

* Зйомка передвесільного фільму (інсценування знайомства, першого побачення, фото слайд-шоу, і т.д.).
* Короткометражний (15-20 хвилин) кліп-версія весілля. Висвітлює найбільш важливі, яскраві моменти весілля

Спецефекти і повнота сюжету

«Весільні» спецефекти – це зміна стилю, швидкості, кольору, контрастності, динаміки, що надає ефект романтичності й казковості.

Кращим варіантом і гарантією успіху Вашого весільного фільму є багатокамерна весільна відеозйомка – проводиться двома або декількома операторами. Вона повинна бути координованої, адже саме від цього залежить повнота сюжету, і картини в цілому.

Вибір оператора

Уважно слід віднестися і до особистих якостей оператора. Хороший оператор завжди зуміє зробити роботу з собою легкої і невимушеною. Грамотно і вміло пояснить як вести себе в кадрі, щиро похвалить і т.д. Тому при візит в відеостудії, зверніть увагу на вміння оператора спілкуватися і знаходити з Вами спільну мову.

Специфіка весільної відеозйомки

Якісна весільна відеозйомка створюється з постійної зміни великих, середніх і загальних планів, що додає картині динамічності, об’ємності не упускаючи при цьому дрібних деталей. Процес весільної відеозйомки розділяється на два види: постановочну і репортажну. Постановочна зйомка – творчий елемент весільного фільму. Інсценування вже спланованих і розроблених сюжетів. Вона має бути живою, випадкової, не награною. Репортажна зйомка – це процес фіксації святкування на плівку.

Весільний фільм – це частина мистецтва весільної відеозйомки.

Без фото та відеозйомки не обходиться жодна сучасна весілля. Адже такий чарівний день, як день вашого весілля з коханою людиною хочеться закарбувати назавжди. А так як весілля неможливо переграти або повторити ще раз, то завдання весільного фотографа – зробити бездоганні фотографії з першого разу.

Можна по-різному підходити до вирішення питання, хто ж буде фотографувати на весіллі або знімати відео. Можливо, найдешевший спосіб, запросити як фотографа одного з ваших друзів. Але самим чи кращим буде такий варіант?

Фотограф-любитель може і не здогадуватися про те, які проблеми виникнуть у ході зйомки. Проте фотограф-професіонал позбавить вас від безлічі проблем:

* Професійний фотограф завжди точно знає, який запас фотоплівки, карт пам’яті, акумуляторів буде потрібно йому протягом дня весілля. На відміну від фотографа-аматора він не піддає вас ризику, що в момент найбільш важливих і красивих моментів вашого одруження, зйомка раптом урветься з-за будь-який несподіванки.
* Фотограф-професіонал завжди використовує якісну і максимально сучасну фото або відеотехніку. Він чудово знає всі її можливості і оптимально використовує ресурси фотоапарата або відеокамери.
* Професійний фотограф, на відміну від фотографа-аматора, знайомий з багатьма пам’ятками, які люблять відвідувати молодята. І чудово знає, з якого ракурсу вести зйомку. Також він часто буває прекрасним психологом, який вивчить ваш настрій і точно визначить риси вашого характеру. Це забезпечить вам максимальну впевненість у собі і створить комфортну обстановку під час зйомки.
* Якщо ви вважаєте, що фотограф-професіонал все робить «за шаблоном», без душі, то ви помиляєтеся. Володіючи величезною кількістю готових напрацювань і шаблонів фото або відеозйомки, професійний фотограф підбере саме той варіант, який відмінно підійде для вашого весілля. І чудові кадри вам будуть нагадувати про цей чудовий дні довгі-довгі роки.

Коли ви обираєте фотографа чи відеооператора, який зніматиме день вашого весілля, постарайтеся ознайомитися з портфоліо його робіт. Ви можете побачити ті весілля, які він уже знімав і переконатися, що такий стиль фото або відеозйомки підійде і вам. Також у багатьох фотографів є свої сайти в Інтернеті, на яких ви також можете ознайомитися з роботами і прочитати відгуки про даний професіоналові.

Безсумнівним плюсом, є також і те, що професіонал знайомий з працівниками ЗАГС, і у вас не виникне проблем зі зйомкою самої процедури одруження. Нагадаємо, що зазвичай у ЗАГС забороняється вести фото або відеозйомку, так як в штаті таких закладів є свій фотограф. Ви зможете, звичайно, зробити кілька фото, але тільки з гостьових місць. Зазвичай такі фотографії, зроблені з невигідною позиції, бувають не дуже вдалими.

Фотограф-професіонал може вам також запропонувати і студійну зйомку. Не відмовляйтеся. У призначений день фотограф запросить вас у свою студію у весільному вбранні, де він зробить декілька фотографій з добре поставленим світлом і з вигідних позицій. Такі фотографії зможуть стати справжньою окрасою вашого весільного альбому.

Хочеться ще раз підкреслити, що фотограф-професіонал – справжній майстер своєї справи. Він може не тільки робити відмінні знімки на відкритому повітрі (що не є складним), а вести фото та відеозйомку в закритих приміщеннях, наприклад, в банкетному залі. Така зйомка набагато складніше і вимагає професійної підготовки. Фотограф або відео-оператор повинен максимально підлаштуватися під план ведучого, щоб відобразити найбільш цікаві та пам’ятні події. Якщо ж зйомку веде один з гостей, то він буде постійно перебувати перед вибором: фотографувати або святкувати весілля своїх друзів. І в цьому випадку постраждає сильніше за все саме якість зйомки.

Сподіваюся, тепер ви зробите правильний вибір і будете спокійні за пам’ять про ваше весілля. До того ж, що й інших проблем у вас буде предостатньо. Тому ще раз нагадую, що визначити з вибором фотографа чи відео-оператора краще заздалегідь, не відкладаючи це на останній день.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.