Цікаві місця для весільної прогулянки в Києві

    Весільна прогулянка - невід'ємна частина весілля. Більшість чудових гарних фотографій знімається саме на прогулянці.
    До планування маршруту, весільному фотографу у Києві необхідно поставитися з особливою ретельністю.

    У Києві багато гарних місць, куди можна поїхати на фотосесію або ж на проведення весільної відеозйомки.
Про деякі з них і напишу:

Михайлівська площа
    Більшість молодят віддають перевагу цьому місцю через те, що на Михайлівській площі фотографувалися ще їх батьки і більшість весіль знайомих не обходяться без фотографування та відеозйомки на цій площі. Це класичне місце для фото- і відеозйомки весіль. Золоті купола прекрасно виглядають на весільних фотографіях та на відео.
На території ж самого Михайлівського собору фото і відео зйомка заборонена.

Андріївський узвіз
    Після Михайлівській площі можна відвідати Андріївський узвіз. Весільні фотографії на східцях, біля кованих воріт, посеред перехрестя на бруківці виглядають мило і романтично. Тут же Ви зустрінете Проню Прокопівну з паном Голохвастовим.

Ляльковий театр, музей води
    Все більшою популярністю користується у молодят. Дуже багато красивих місць для постановочної фотографії, відеозйомки весілля та імпровізації. Досить оригінальними виходять знімки на тлі казкового фонтану.

Парк слави
    Класичне місце весільної прогулянки в літній час. Гарна панорама на Дніпро. Оглядовий майданчик дозволяє зробити безліч оригінальних фотографій і відзняти чудове весільне відео.

Маріїнський палац
    У Маріїнському парку красивий фонтан, на тлі якого виходять оригінальні фотографії. Є панорамний класичний вид на Дніпро.

Феофанівський парк
    Дуже гарне місце для весільної фотосесії і відеозйомки LoveStory, де відмінні види природи, завжди чистий і доглянутий парк.

Алея троянд
    Ще не дуже облюбоване місце для весільного відео. Гарне місце для весільної фотосесії під час цвітіння троянд (червень-вересень)

    Головне - не метушіться ... Зупиніться ... Подивіться в очі Коханої Вам Людини, відчуєте його тепло, почуєте стукіт серця. І лише тоді Ви зрозумієте що таке справжнє Щастя!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.