Ціна на весільні фото

    Чомусь у обивателя існує думка, що весільна фотографія, зроблена цифровою камерою нічого не варта. ціна на весільні фото в Києві, Рівному, ЛуцькуТочніше її собівартість настільки низька, що фотограф може їх назнімати скільки завгодно багато і для нього це практично безкоштовно.

Коротко і ясно. 10 причин замовити Вашим відеографом на весілля в м. Рівне ПП Ваня:
    1 . Девіз роботи: "Дивлюся на зйомку очима душі."
    2 . Відображаю на сайті "чесну" ціну! Це визначає мій підхід!
    3 . Ціни одні з кращих на весільному ринку! До речі , зробити замовлення можете 7 днів на тиждень!
    4 . 15-річний досвід, з 2009 року ПП!!!
    5 . Додатковий комплект техніки(!)
    6 . Без націнки, переплати, комісії.
    7 . Зручні форми оплати: онлайн оплата, готівковий розрахунок , безготівковий, оплата в кредит!
    8 . Повна відповідальність за результат!
    9 . Швидко і дбайливо доставляю замовлення в усі населені пункти України!
    10 . Я дуже хочу, щоб Вам сподобалося працювати зі мною і Ви до мене повернулися в майбутньому - тому я дуже стараюся!

    Наша студія, що професійно займається створенням різнопланових відеоробіт, із задоволенням забезпечить вам якісну весільну відеозйомку, в результаті якої у вашій фільмотеці з'явиться цікавий фільм, де головними героями будете ви і ваші гості. Виконана нами професійна відеозйомка весіль дозволить вам через рік, через 5, 10 і більше років зануритися в атмосферу свята, згадати романтичний настрій і заново пережити хвилюючі моменти.

    Якщо Вам потрібна весільна зйомка недорого у Київ, Рівне, Луцьк, Львів - пишіть ми проведемо Вам фотозйомку весілля до 36МП і весільну відеозйомку Full HD і навіть аж до 4К. Ось кілька прикладів наших робіт з відеозйомки весіль, фото зйомки і не тільки. (Весільне відео та фото у Рівному, ,Луцьку, Києві...)
Как смотреть свадебное видео в разрешении HD


    #ФОТО #ВІДЕО на #ВЕСІЛЛЯ #РІВНЕ #ВІДЕООПЕРАТОР #ФОТОГРАФ
    Відеооператор на весілля в Києві
    Відео-зйомка весілля в Рівному

    Весілля в Українському стилі

Свадебный трейлер - Українське Весілля (ukrainian wedding trailer). ПП Ваня

Грандіозне Весілля Full HD 1920*1080 Саші та Віти у Сарнах 8.05.2011 RivneVideo.com

Відеооператор на весілля Львові, Рівному, Києві.


Відеозйомка весільної церемонії в Печерському РАГСі Києва.
Зйомка і монтаж: http://rivnevideo.com/
directed by: Olena & Bogdan

    Давайте розбиратися. Візьмемо цифрову дзеркальну камеру середнього сегмента, наприклад NIKON D7000 вартістю 1300 у.о.

    Крім того для зйомки потрібні об'єктиви, точніше комплект об'єктивів, що перекривають найзатребуваніші фокусні відстані необхідні при професійній фотозйомці весіль.

    Оптимальною буде наступна добірка:
  • NIKKOR 17-55мм f/2.8 - 1300 у.о.
  • NIKKOR 80-200 мм f / 2.8 - 1000 у.о.
  • NIKKOR 85 мм f/1.8 - 500 у.о.
  • Фотоспалах без якого нікуди NIKON SB-600 - 300 у.о.

У кожної камери є гарантований термін служби і гарантована кількість спрацьовувань затвора. Виробник встановив гарантійний термін служби даної камери на 2 роки, а кількість спрацьовувань затвора для такої фотокамери складає близько 150 000. Таким чином, до кінця гарантованого терміну експлуатації в ідеалі камера повинна відпрацювати свою вартість.

    Скільки ж кадрів робить за рік професійний весільний фотограф? Давайте порахуємо. Приймемо за аксіому, що фотограф знімає 3 весілля в місяць і завантажений рівномірно протягом усього року (мінус місяць на відпочинок). Природно в реальності буває по-іншому. У сезон можна знімати і по 4-6 весіль в місяць, а в не сезон 1. За один знімальний день професійни весільний фотограф в середньому робить близько 1500 кадрів.

    А тепер рахуємо 1500х3х11 = 49 500 кадрів за 1 рік + 25 000 кадрів для відточення майстерності. Тобто за два роки вийде якраз обіцяні виробником 150 000 кадрів.

    Розраховуємо собівартість одного кадру, але при цьому враховуємо, що новий фотоапарат такого ж класу, який з'явиться через 2 роки буде коштувати не 1300, а швидше всього 1500 у.о. Вважаємо 1500/150000 = 0,01 у.о.

За ці ж два роки при такому режимі об'єктиви і спалах укатати до такої міри, що зажадають заміни (або як варіант доведеться постійно витрачати гроші на їх ремонт, що в підсумку виллється в суму рівну вартості нового). Вважаємо (1300 +1000 +500+300) / 150000 = 0,021 у.о.

    Здавалося б все. А ні. Ще потрібні акумулятори на спалах із зарядним пристроєм, захисні фільтри, бустер, акумулятори, додаткове обладнання іноді монопод, інша дрібнота. Все про все ще десь на 600 у.о. Але у цієї дрібності термін служби не 2 роки а лише один. Вважаємо 600/75 000 = 0,008 у.о.

Для обробки фото потрібен комп'ютер, який потягне досить швидку обробку фото з екраном придатним для обробки фотографій. Термін служби цього заліза теж близько двох років. Комп'ютер однозначно потребує оновлення мінімум кожні два роки, так як ростуть вимоги до заліза на яке встановлюється програмне забезпечення + зростає обсяг фото-файлів. Вартість нормального комп'ютера з монітором складе близько 2000 у.о. (З яких 800 потягне монітор)+програмне забезпечення 500 у.о.

    Вважаємо знову з розрахунку на наші 150 000 кадрів, які ми опрацюємо на цьому комп'ютері за 2 роки 2500/150000 = 0,017 у.о.

Складаємо отримане і множимо на поточний курс долара 8,2: (0,01 +0,021 +0,008 +0,017) = 0,46 грн.

Здавалося б трішки, не багато ...

Але повернемося до кількості кадрів яка знімається за весь весільний день (1500) і порахуємо що все це обходиться професійному весільному фотографу за собівартістю: 0,46 х1500 = 690 грн.

Ви скажете, а навіщо купувати настільки дорогу техніку. Можна обійтися і простіше. Безумовно можна, але у того ж Nikona D3100 вартістю в 700 у.о.

Можна використовувати не фірмові об'єктиви, а об'єктиви сторонніх виробників, таких як Сігма або Тамрон, але якість фотографій стане гірше і, крім того, їх гарантований термін служби всього лише рік ...

    Використання більш дешевого монітора, який не можна нормально відкалібрувати, цілком можливо призведе до того, що особи на фотографіях будуть червоні, а волосся зеленим, можна використати не ліцензійний софт, не платити податки, але тоді і професійно фотографувати держ. структури не дадуть..

    Можете перерахувати самі собівартість одного кадру для техніки нижчого класу, але повірте на слово, вона виявиться в два рази вище.

Ви можете сказати: «Чого це раптом фотограф буде міняти камеру і парк оптики кожні два роки?"

Все дуже просто, питання в надійності. Вам сподобається, якщо через несподівано зламану камеру прямо під час весілля, фотограф не зможе нічого зняти, або зателефонує за день до весілля і скаже, що заклинило об'єктив і він не може знімати? Думаю ні ...

Всі ці дані є усередненими (той же комп'ютер може прослужити і три роки), але в середньому собівартість одного кадру становить від 0,50 грн. до 1,5 грн. і це без вартості друку.

    Висновок. Фото не безкоштовні. Коли фотограф знімає на вашому весіллі 1500 фотографій, він витрачає на їх створення від 800 грн. (І більше) своїх особистих грошей, закладених у вартість техніки, яку він використовує для фотозйомки і доведення фотографій до готового стану.

Ціна

    Про вартість точно говорити не буду. Ця категорія в будь-якому виді МИСТЕЦТВА, якою є навіть побутова фотографія, не піддається точному підрахунку. Її формує ринок і попит (менеджмент і піар).

    Ти автор і ти вважаєш, що твоя робота коштує стільки і ти її за цю ціну продаєш, а ось куплять чи ні питання інше. І залежить він від того, чи зможеш ти переконати суспільство, що твоя робота коштує саме стільки (що вона краща, якісніша, цікавіша і т.д. і т.п. ніж інші аналогічні).

І знову таки справа смаку ... Одні сюрреалізм вважають мистецтвом, а для мене це просто мазня ... А багато художників, чиї картини зараз коштують мільйони, померли в злиднях ... Здорова конкуренція все розставить на свої місця.

    Від себе хочу додати. Це ж стосується і відеозйомки, у якої витратна частина, не заглиблюючись у подробиці, становить теж близько від 800 грн. мінімум. (Звичайно ж, знята на гідному обладнанні)

    Зауважте, замовляючи у ПП Ваня весільну фотозйомку і відеозйомку на весілля в Києві, Рівному, Луцьку, Україні - Ви сплачуєте за всі види послуг по собівартості, а в деяких випадках і менше

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.