Чи потрібно вірити весільним міфам.

Весілля – це дуже важливий день для кожного з нас. Цього дня завжди очікують з нетерпінням і настороженістю. Можливо, саме тому й виникла неймовірна кількість різних прикмет і забобонів, які буквально не дають нареченому й нареченій кроку ступити. Найголовніше – як ви налаштовані. Абсолютно нема необхідності вірити у все, що ви чуєте. Міфи не завжди застерігають, інколи вони є жартом і мають звичайнісіньке і зовсім не містичне пояснення.

Здавна під час підготовки до весілля молоді люди звертали увагу на різні прикмети: на подарунки, погоду, оточуючих людей і їхні вчинки. Як самі молоді люди, так і їхні батьки дуже ретельно намагалися обходити всі забобони і відгороджувати себе від них. Однак під час такої ретельної підготовки можна відчути себе взятими під варту. І в наш час є люди, які панічно бояться різних прикмет, достеменно навіть не знаючи причин свого страху.

Весільні міфи беруть свій початок з далекого минулого. Більшість людей можуть взагалі не розуміти, звідки ці міфи беруться і що насправді означають. Багато з них передаються з покоління до покоління. Насправді ці всі прикмети і забобони сьогодні означають дуже мало. Ось кілька забобонів і причини, через які вам абсолютно не потрібно хвилюватися.

Сидіти на розі столу.

Досі вважається, що якщо сидіти на краєчку, то довго не вийдеш заміж. Ось дуже просте пояснення цьому міфу. Раніше на краєчок саджали безприданниць, бідних родичок, приймачок. А таких дівчат заміж брали не вельми охоче. Ось і сформувалася думка, що у всьому винен ріг столу.

Змітати крихти зі столу рукою.

Вважається, що дівчата, які мають таку звичку, отримають негарного чоловіка. Насправді ж справа в тому, що найгарніші й найкращі чоловіки раніше діставалися в першу чергу акуратним і хазяйновитим дівчатам, а нечепурам і недотепам залишалися негарні.

Не бачити наречену в сукні до весілля.

Цього «правила» часто дотримуються й досі: наречений не повинен бачити наречену, одягнуту у весільну сукню, до дня весілля. Тобто до початку церемонії. Можливо, у минулому відбулися якісь події, які й призвели до такого твердження. Може, хтось побачив свою наречену у сукні до весілля, а потім його шлюб виявився невдалим… Завжди легше списувати свої невдачі на долю і збіг обставин.

Чому не потрібно вірити весільним міфам.

Носити на весіллі біле. Вважалося, що в біле могла одягтися лише цнотлива й чиста дівчина. В наш час таке твердження щонайменше дивне. Кожна наречена вибирає для себе весільну сукню такого кольору, який їй подобається. Колір сукні не має нічого спільного з цнотливістю нареченої. Вас має мало турбувати, що повинен означати білий колір. Якщо ви хочете білу сукню, сміливо купуйте її. Це особливо актуально, якщо ви виходите заміж вперше. Та й для тих, хто виходить заміж знову, теж не існує жодних жорстких приписів.

Багато років тому колір сукні, може, й означав значно більше. В той час було дуже важливо залишатися чистою до весілля. Біла сукня повинна була завірити всіх, що наречена була гарною дівчинкою.

Дощ у день весілля.

Вважається, що дощ у день весілля принесе молодій парі багатство й добробут у сімейному житті. А чому виникло таке повір’я? Імовірно, це пов’язано з тим, що раніше в сільській місцевості дощ був ознакою гарного врожаю, а добрий урожай завжди був символом добробуту. Тож якщо ви не живете в селі, то дощ у день весілля для вас не має жодного значення.

Впустити обручку під час одруження.

Це завжди вважалося поганою прикметою, яка свідчить про те, що спільне життя молодят буде невдалим і шлюб швидко розпадеться. Насправді ніхто зрозуміло не може пояснити, чому це так. Давайте поміркуємо разом. Весілля – це дуже відповідальний захід, який дуже довго чекають і до якого дуже ретельно й напружено готуються. Нескладно дійти висновку, що обручка може впасти просто тому, що від хвилювання й напруги тремтять руки.

Чорний одяг у день весілля.

Вважається, що люди не повинні надягати чорне вбрання на весілля. Можливо, цей міф бере свій початок, коли ще не було всіх благ цивілізації. Чорний одяг дуже незручний в теплу погоду. В минулому, коли не було кондиціонерів і вентиляторів, це правило мало зміст. Однак, насправді, існує доволі мало причин для хвилювання про те, якого кольору на вас одяг. Головний показник – ваш особистий комфорт.

Кого вибрати весільним фотографом, оператором.

Лише 3 пари розійшлися з 2002 року, яким знімав весілля +380(96)683-6287 ПП Ваня
http://rivnevideo.com
https://www.instagram.com/photographerrivne/
https://www.facebook.com/MrPPVanya
pp-vanya@ukr.net
ICQ 233744224
http://vkontakte.ru/id12028248

(Весілля в м. Рівне Відеозйомка DSLR 0966836287 ПП Ваня відеограф Свадьба в Ровно видео смотреть онлайн фото)

Багато з цих переконань – це просто забобони. Не варто надто прислухатися до них, оскільки ваше весілля перетвориться на цілковиті тортури. Однак у гарних прикметах нема нічого поганого, адже на що ви у душі налаштуєтесь, те й відбудеться. Давайте думати про хороше!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.