Які квіти підійдуть для весільного букета

Весільний букет є невід’ємним атрибутом будь-якої нареченої. Безумовно, квіти – це найкращий витвір природи. Якщо їх поставити в кімнаті, вони в чотири рази збільшать привабливість приміщення однією своєю присутністю. Таким чином легко дійти висновку, що весілля без квітів просто не буває!

Троянди, безумовно, продовжують перебувати на першому місці серед інших квітів, на думку більшості людей. Троянди обов’язково забезпечать елегантний стиль, що робить їх одними з найбільш затребуваних квітів на ринку. Хоча червоні троянди можуть чудово виглядати у вашому домі, для весільного букета краще вибирати троянди пастельних відтінків. Дуже романтичний матимуть вигляд троянди білого кольору. Вони ідеально поєднуються з білосніжною весільною сукнею.

Але якщо ви хочете спробувати щось новеньке і незвичне, зверніть увагу на кілька таких ідей. Зупиніть свій вибір на гортензіях. Найбільший плюс цих квітів у тому, що вони можуть бути практично будь-якого кольору. Серед них ви навіть можете знайти сині й зелені відтінки, які нечасто зустрічаються серед інших квітів. Гортензії будуть виглядати краще, якщо їх загорнути у шовк чи органзу контрастного кольору.

Дуже популярними є бордовий або фіолетовий кольори. Фіолетові кольори чарівно виглядають і є вельми стильними. Ви легко зможете знайти багато різних фіолетових кольорів. Наприклад, ви можете використовувати ірис або лаванду. Ці квіти дуже гарно виглядають у обрамленні білих квітів. Якщо ви хочете бути оригінальною, спробуйте вибрати великі квіти. Вони дуже помітні і в той же час мають вражаючий вигляд. Тюльпани будуть найкращим варіантом. Дуже гарно у весільному букеті виглядають ніжні маргаритки. Існують також деякі екзотичні квіти, які можна швидко доставити, якщо ви готові витратити значну суму.

Таким чином, ми бачимо, що є дуже багато квітів, які можна використовувати у весільному букеті. Все, що нам слід зробити, це вибрати відповідні квіти і знайти професійного флориста.

Вишуканий оранжевий весільний букет.
Існує хибна думка, що оранжеві квіти в букеті нареченої припустимі лише для невеликої кількості тематичних весіль. Насправді оранжевий весільний букет може мати дуже стильний вигляд, і до того ж він передає певне почуття впевненості в собі, що само по собі дуже важливо. Ми підготували для вас декілька цікавих ідей, за допомогою яких ви зможете вибрати для себе приголомшливий і оригінальний оранжевий весільний букет.
Коли ви починаєте задумуватися про те, яким повинен бути ваш весільний букет, то природно, що в першу чергу ви підбираєте квіти для букету. Є досить багато квітів, доступних в оранжевому кольорі, і кожний з цих кольорів допоможе створити свій власний особливий настрій. Дуже багато наречених, коли уявляють собі оранжеві квіти, в основному бачать перед очима звичайні осінні айстри або гербери. Однак. крім цих звичайних квітів для букету ви зможете знайти безліч вельми гламурних і стильних рослин, які бувають вражаючих відтінків оранжевого кольору. Якщо ви хочете створити дійсно сильний і приголомшливий ефект, подумайте про те, щоб створити свій весільний букет повністю з оранжевих квітів, з невеликими вкрапленнями кольорів іншого кольору, щоб ваш оранжевий букет виглядав ще драматичніше. Наприклад, ніжно-фіолетовий або блідо-зелений кольори створюють особливо приємний контраст з оранжевим кольором.

Мабуть, нема більш екзотичної і складної квітки, ніж орхідея. Чудові оранжеві орхідеї мають надзвичайно вражаючий вигляд, і з них можна скласти чудові й ефектні букети. Ця чарівна квітка ідеально підійде для нареченої з вишуканим смаком, котра хоче вибрати для свого букета щось таке, що кидатиметься в очі й унікальне. До такого неймовірно гарного букета ви просто зобов’язані підібрати вишукані ювелірні прикраси з відтінком оранжевого, весільні запрошення схожого кольору і, звичайно ж, чудову й царствену весільну сукню з невеликою кількістю оранжевих елементів. Лише уявіть собі, який ви матимете вигляд! Ще одне незвичне рішення для наречених, котрі зупинили свій вибір на квітах оранжевого кольору, – це звичайні жовтці.

Якщо ж ви не надто любите помітні й екзотичні квіти, то для вас чудовим вибором стануть ніжні й витончені оранжеві тюльпани. З них вийде чудовий оранжевий весільний букет, який своїм зовнішнім виглядом буде уособлювати вашу простоту і романтичність. В той же час, оранжеві тюльпани прекрасно будуть виглядати не лише в букеті нареченої. З їхньою допомогою ви можете створити неповторні квіткові композиції для оздоблення столів для гостей і всього весільного залу. Ці квіти дійсно гарні, і з їхньою допомогою ви зможете створити неповторний весільний букет і станете ще більш чарівною та ніжною нареченою.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.