Як правильно чоловікам вибрати дружину

    «Навіщо ти одружуєшся?» – Якщо поставити таке питання нареченому за півтора дні до весілля, можна і в око виклопотати. Начебто відповідь ясна сама собою (любов-морков, страсті-мордасті) і щось питати тут навіть непристойно. От тільки вже через пару-трійку років більшість молодих чоловіків починаю самі себе терзати подібним питанням і відповіді, як правило, не знаходять. Звинувачувати жінку – нерозумно. Адже жінки не відповідають за тих, хто порушив. Корити себе – ще дурніше. Що зроблено, те зроблено. Зламані чи ні людські долі – завжди результат збігу випадкових обставин, в яких, проте є свої закономірності. Будемо пам’ятати, що запобігти помилці простіше, ніж усувати її наслідки.
        Сусідка
    Майже ідеальний варіант. За запевненнями психологів, чоловік, як правило, знаходить свою любов в радіусі одного кілометра від того місця, де живе. Чому так відбувається, ми не будемо міркувати, але вигода від такого розкладу видно неозброєним оком. По-перше, ви будете знати свою благовірну (неважливо наскільки глибоко, але з будь-якого боку), по-друге, будете знайомі з усіма її друзями і недругами (скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти!). Заодно вам не доведеться після весілля викручуватися перед її подружками, щоб їм сподобатися (а це випробування не з легких), адже ви з ними давним-давно знайомі! Ще один корисний аспект – попередня інформація про майбутніх тестя і тещі. Якщо тато у нареченої – «тіхосапий» алкоголік, а мати злобна феміністка, то ви про це дізнаєтеся задовго до весілля (якій, у свою чергу, можливо, саме з цієї причини і не буде!). Також вже й вашим батькам не доведеться довго притиратися до новоспеченої рідні, це факт. До того ж і в предбрачний період на побачення ходити далеко не доведеться – це теж важливий момент (на іншому кінці міста і морду набити можуть).
        Розлучена
    Причини розлучення колишні дружини називають різні. Найчастіше вони посилаються на те, що їх «колишній»: (курив, нюхав, коловся); • змінював (з жінками, чоловіками, домашніми тваринами); • не любив (любив, але не досить часто); • не приносив грошей у будинок (приносив, але не їй); • приносив занадто багато грошей (тому прийшла міліція і кудись його поцупила); • він був льотчик-випробувач і героїчно загинув. Побиті мотиви, на які не варто розвішувати вуха. Слід подивитися на свою кохану тверезим, аналітичним поглядом. І тоді ви можете побачити не саму непривабливих, але об’єктивну картину. Якщо колишній благовірний був настільки поганий (пив, курив, бив і т.д.), то чому вона вийшла за нього заміж? Відмазки про те, що «раніше-то квіти дарував» не повинні викликати у вас сльози розчулення. Якщо людина покидьок, то він і до весілля був покидьком. А якщо дівчина не розгледіла в коханого ублюдка – значить сама дура. Або обидва вони на пару бухали і колошматити один одного. Або ж навпаки – був хлопчина розумниця і громадський активіст, а як одружився цього стерва, так і забухав від горя та розпачу. Хочете повторення долі цього нещасного? Тоді одружитеся. Бувають звичайно серед маси розлучених дам і цілком придатні до спільного життя екземпляри, але ці винятки лише підтверджують загальне правило. Дивись у корінь!

        Дочка начальника
    Шлюб з дочкою начальника – це найшвидший шлях до успіху в житті. Сьогодні ви – рядовий офісний службовець, завтра – керівник відділу маркетингу, а післязавтра – віце-президент компанії. Ну, або щось в цьому роді. (У найгіршому випадку – сьогодні ти – муляр на будівництві в таджицької бригаді, а завтра – бригадир!). Навіть якщо ваша наречена трохи коса, злегка кульгаючи або ледь-ледь сенільних, пам’ятайте – зовнішність це не головне. Якщо вона дочка начальника – у вас все одно буде нормальна, забезпечена у всіх сенсах сім’я і завжди ситі діти. Плюс – машина, квартира, зарплата. А що ще потрібно? .
        Сирота
    Герой знаменитої радянської кінокомедії стверджував: «Одружуватися треба – на сироті». І був не правий! Дівчина, яка виросла без батька – свідомо збиткова особистість. Це не я сказав, а високочолі фахівці з людської психології. Добре ще якщо батько потенційної нареченої був льотчиком і загинув під час крутого піке, набагато гірше, якщо її батьки в розлученні. Вона вміє прати, готувати, стежити за порядком і займатися чимось ще? Це все добре, але не суттєво на тлі того факту, що ніхто не навчив її головному – любити чоловіка (тобто вас). Більш того, її смертельно ображена на «колишнього» матуся, перенесла цю неприязнь на всіх осіб чоловічої статі і за багато років вбила своєї доньки в голову переконання, що «всі мужики козли і покидьки». Тому не дивуйтеся, почувши від молодої дружини: «Міг би і сам вечерю приготувати!» Або «Твої речі – ти і стирай» або «Ти неправильно виховуєш нашого сина. Треба зателефонувати мамі … »і т.д. Дівчина з «неповною» сім’ї буде вимагати з вас по повній програмі: гроші, квартиру, машину, турботу, виконання домашньої роботи, і щоб «не гірше ніж інші». У той же час виконувати свої обов’язки ваша друга половина просто не зуміє. Любов в одну хвіртку? Щось на кшталт цього. Але тільки всяка симпатія до такого різновиду жінок у вас пропаде дуже швидко. Більшість шлюбів з дамами з «неповних» сімей закінчуються розлученням. Чи варто в такому випадку вчитися на своїх помилках? Краще вчіться на чужих.
        Обирай дружину по тещі
    Ваша наречена миле, крихке створення, майже дитина з ясними та чистими блакитними очима? Вітаємо! Зате її мати – роздуте безформне істота, яка погано тхне, ніколи не миє посуд і склочною свариться з сусідками. М-да-а … Не варто вірити в чудеса: яблуко від яблуні недалеко падає. І якщо вид тещі викликає у вас жах і огиду, то знайте, що через роки ви також люто зненавидите і власну дружину, яка, безумовно, перетвориться на майже неможливо відрізнити копію своєї матусі. Те ж саме розвиток подій буде, якщо ваша теща – інтелігентна, блискуча дама, яка у свої 55 виглядає, максимум, на 35 і яку обожнює чоловік і поважають колеги. З дочкою такої мами можна сміливо йти в РАЦС або під вінець.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.