Японські весільні традиції. Японське тематичне весілля.

Японські весільні традиції. Весільна церемонія в японському стилі – це гарний спосіб зробити ваше весілля оригінальним. Японська тема весілля стає усе більш популярною в наші дні. Якщо ви хочете зробити неповторне, цікаве весілля, то ця стаття для вас.

В Японії женихи зазвичай носять традиційні японські костюми чорного кольору. А наречені під час японського весілля можуть змінити 5 різних кімоно впродовж усього свята. Наречені носять традиційні перуки, хоча це не обов’язково. Ці перуки можуть бути прикрашені штучними квітами, перлинами, золотом і декоративними гребенями. Кольори прикрас кожна наречена вибирає індивідуально.

Цікавою особливістю японського весілля є те, що наречений і наречена заходять в зал для церемоній з протилежних боків кімнати, а в цей час грають японські барабани і флейти. В японському обряді шлюбу беруть участь лише свати, батьки, найближчі родичі і друзі. На початку церемонії всі встають, кланяються храму, після чого всі, включно з нареченим і нареченою, сідають і починається сама церемонія. В ході церемонії молодята тричі по маленькому ковтку п’ють з трьох чашок спеціально приготовлене саке і дають клятву вірності одне одному. Священик благословляє молодят, і незабаром церемонія добігає кінця.

Іншим аспектом весілля в японському стилі є те, що пара може подарувати гостям сувеніри, які зроблять весілля більш екстравагантним, не витрачаючи значної суми грошей. Ви можете запропонувати гостям невеликі віяла з паперу або сандалового дерева. Ці милі речі будуть не лише чудовим подарунком для гостей, вони також врятують від спеки в парку погоду. На столи для гостей можна покласти невеликі японські карликові дерева, і вам не доведеться витрачати надто багато коштів на дорогі квіти і букети. Невеликі скляні циліндри, заповнені свіжими паростками бамбука, можна розташувати по всьому залу і миттєво створити атмосферу японського весілля. Розставте у всьому приміщенні плоскі свічки. Дуже оригінально будуть виглядати чорні базальтові камені на білосніжному піску.

Для вечері замовте традиційні японські страви і напої, наприклад, холодні закуски – суші, роли і саcімі з соусом, рисову горілку, різноманітні сорти чаю. Все це також буде нагадувати про весільні традиції Японії.

Запрошення можна зробити прості й елегантні, бо японці славляться своєю любов’ю до простоти. Підготуйте і традиційні японські палички для вечері. Однак не забувайте, що далеко не всі гості вміють ними користуватися, тому підготуйте також традиційні наші виделки і ножі.

Японське тематичне весілля може стати дуже екстравагантним і в той же час простим, тож насолоджуйтесь!

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.