10 «Так» і «Ні» для кожного весілля.

Кожне весілля унікальне. І кожний наречений та наречена хочуть на власному весіллі залишити свій особливий відбиток, який допоможе їхньому весіллю стати дійсно цікавою подією, заграти яскравими барвами і залишити гостям неймовірні й незабутні враження. Цього можна досягти за допомогою весільного вбрання, незвичайного екзотичного меню, неординарних веселих розваг і чудових весільних прикрас.

Проте деякі речі для кожного весілля однакові й обов’язкові. Звичайно, у першу чергу, жодне весілля не обходиться без нареченого і нареченої, це очевидно. Що ж ще слід мати на увазі, аби все вийшло ідеально? Природно, що для кожного весілля існують деякі правила і норми поведінки. Наречена має бути ніжною і чарівною, а наречений - турботливим і мужнім.

Але для кожного весілля є одне тверде правило: всім присутнім повинно бути комфортно і весело, адже яке свято вийде, якщо гості невдоволені і почуваються незатишно? Ось кілька порад, які допоможуть вам організувати чудове весілля, щоб воно сподобалось усім без винятку. На перший погляд вони банальні й звичні, однак з їхньою допомогою ви доб’єтесь максимального комфорту, і ваші гості не зможуть згадати нічого, що їм би не сподобалось.

1. Не обділяйте увагою своїх гостей. Можливо, це не дуже легко, особливо якщо у вас велике весілля, однак ви маєте потурбуватися про те, щоб хоча б привітатися і усміхнутися кожному гостю. Вони пройшли довгий шлях, аби бути з вами в день вашого весілля, вони ретельно готувалися і хвилювалися. Змусьте їх відчути себе бажаними гостями. Всіх без винятку.

2. Переконайтеся, що всі ваші гості знають хоча б кого-небудь на вашому весіллі. Саджайте старих друзів за один стіл. Переконайтеся, що ваші молоді родичі та друзі не почуваються не в своїй тарілці, перебуваючи весь вечір винятково в компанії старших людей. Якщо на вашому весіллі є гості, незнайомі ні з ким, намагайтеся їх посадити за один стіл з найбільш товариськими і гостинними гостями.

3. Виберіть меню, яке підійде кожному. Якщо ви на дієті, це не означає, що усі інші також борються із зайвою вагою. Пам’ятайте, що весільна вечеря повинна бути смачною і багатою.

4. Переконайтеся, що туалети у закладі працюють, і вони чисті. Нема нічого гіршого, ніж необхідність використовувати брудний і неприбраний туалет. Це точно залишить неприємний осад. Кожний хоче, щоб їхнє весілля запам’яталося лише гарними речами.
5. Уникайте місць з поганою вентиляцією, особливо у спекотну частину доби. Ви ж не хочете, аби ваші гості страждали від спеки і задухи й розплавилися просто на вашому весіллі. Багато людей дуже погано переносять задуху, тому не дозволяйте гостям перегріватися. Вибирайте таке місце для весільної вечірки, в якому забезпечене відповідне кондиціювання повітря. Якщо нема такої можливості, то, у крайньому разі, забезпечте приміщення вентиляторами і надайте кожному гостю віяло.

6. Не змушуйте гостей чекати. Їхній час так само дорогий, як і ваш, а дехто з них був поряд з вами увесь день і дуже втомився. Безглуздо і жорстоко щодо гостей спокійно сидіти в зручному приміщенні і півтори години готуватися до приголомшливого виходу, поки гості очікують вас, голодні й втомлені.

7. Ніколи не користуйтеся послугами тамади, котрий думає, що він найкращий комік у світі і його жарти просто поза конкуренцією. Якщо уся церемонія буде складатися з дурних жартів і гучного сміху самого тамади, то ваше весілля буде таким, яке точно запам’ятають, але лише не з найкращого боку.

8. Намагайтеся, аби весільна програма не була надто нудною і сумною. Ваші гості будуть відверто нудьгувати і швидко втомляться від такого свята. Якщо ви не переконаєтеся, що програма гарно складена, то ваші гості лише будуть очікувати відповідного моменту, щоб непомітно зникнути.

9. Не захоплюйтесь дивними екзотичними стравами у весільному меню. Звичайно, за допомогою закордонної й екзотичної страви ви зможете справити на гостей незабутнє враження, але не всі зможуть гідно оцінити жаб’ячі лапки, навіть якщо вони на смак такі, як курка. Замовляйте прості й елегантні, однак смачні страви. Ваші гості будуть вдячні вам за це.

10. Не включайте у весільну програму непристойні, грубі або жорстокі конкурси та ігри. Притримайте змагання на найбільш еротичне поїдання бананів для менш офіційного заходу. Також не варто змушувати дівчат перекочувати сире яйце через штани зовсім незнайомих чоловіків, до того ж ще й у присутності чоловіка або хлопця. Краще підготувати веселі безневинні конкурси, в яких зможуть взяти участь усі гості весілля, а не лише обрані. Останнє, що вам слід зробити – це збентежити ваших гостей!

Весільна відеозйомка в Рівному 096-683-6287 ПП Ваня відеооператор фотограф на весілля Рівненська обл

Про що не слід хвилюватися у день свого весілля?

У вас буде достатньо турбот у день весілля, тому, якщо ви пропустите наступні 5 деталей, ви значно скоротите рівень свого стресу!

Планування весілля – це, без сумніву, складне завдання, особливо для тих, хто робить це самостійно. Безліч весільних веб-сайтів, весільні журнали, книги, ТВ-шоу, думка кожного родича, друзів і продавців можуть створити видимість, що вас очікує найбільша угода у світі.

Проте ви повинні зробити глибокий вдих і розслабитися. Ваше весілля залежить лише від вас. Незалежно від того, що відбувається цього дня, ви перебуваєте на весіллі, щоб поєднати свою долю з тим, кого ви кохаєте, в оточенні тих людей, хто любить вас. Маленькі деталі – це не те, що зробить ваш день особливим і таким, що запам’ятається. Дозвольте собі не звертати уваги на речі, які справді не мають значення.

5 речей, які ви можете пропустити:

Дорогі прикраси для залу: Не відіграє ролі ціна прикрас, найголовніше, аби усі прикраси були підібрані зі смаком і вписувались у загальну тему весілля. Тому не варто хвилюватися про те, що ваші прикраси не такі шикарні й дорогі.

Весільні сувеніри гостям: Це дуже часто рекомендується під час приготувань до весілля. Однак не слід мучитися стосовно цього. Багато гостей навіть не помітять, що ви не підготували для них сувеніри.

Великі квіткові прикраси: Не потрібно витрачати час і гроші на розкішне оздоблення усього залу. Квіти швидко зав’януть і втратять свою привабливість. Потурбуйтеся про те, аби гарно прикрасити основні зони весілля, а інше не варте нервів.

Меню: Це ще одна декоративна деталь весілля, однак меню справді не дуже потрібне для переважної більшості весіль. Більшість пар вибирають знайомі страви, наприклад, відбивні, курку і гарнір, тому вигадливе меню з описом усіх страв просто безглузде.

Ексклюзивні ніж для торта і келихи: Часто молодята намагаються придумати щось оригінальне. І це правильно. Але лише там, де потрібно. Нема потреби купувати ексклюзивні келихи і ножі, тому що більшість гостей цього не помітять, персонал може щось зіпсувати, а після весілля ви відкладете всю цю красу в далекий кінець шафи. Краще витратьте гроші на щось більш практичне.

Весільний фотограф Ковель ПП Ваня 096-683-6287 Фотограф на весілля Шацьк слайдшоу 4K

Подарунок молодятам
Вас запросили на весілля? Кожен з нас хоча б раз ломав собі голову над тим, що ж подарувати молодій сімейній парі. Адже весілля така важлива подія у житті кожної людини. Хочеться щоб саме ваш подарунок потішив молодих та найбільше запам’ятався гостям.

Останнім часом чомусь вважається, що найкращий подарунок-конверт з грошима. Мовляв у подружжя починається новий етап, саме зараз їм потрібна матеріальна основа для подальшого життя, це дуже практично і не потрібно лишній раз щось придумувати. Можливо це і правильно, адже гроші ніколи не бувають зайвими, але в цей день хочеться відмовитись від банальностей та сірих речей. Якщо ж ви все-таки зупинили свій вибір на грошовому подарунку, то можете оригінально його піднести. Наприклад, розміняти гроші у банку на дрібні монети, заповнити ними банку і написати на ній »Закрутки». (Та якщо ж сума чималенька, то однієї банки вам буде замало)

Більшість подарунків згодом переходять у розряд «непотрібна дрібничка». На них чекає сумна доля-довго пилитися на полицях у серванті, а ще в гіршому випадку просто лежати у коробці. Винятком може бути автомобіль, навколосвітня подорож або ж ключі від нової квартири.
Якщо ви не мультиміліонер і не можете собі дозволити таку розкіш, на допомогу вам може прийти спеціальний список подарунків, який складає подружжя перед церемонією. У наш час така тенденція набуває все більшої популярності. Тоді все, що вам залишається-просто піти у магазин і купити запропоновану річ.
Якщо ж такого списку не склали, то пропоную вам звернутися за допомогою до своєї уяви та креативності, або ж просто почитати наші поради практичних подарунків:

· відео- та аудіо- техніка;

· кавоварка;

· дорогий посуд або кавовий сервіз(обов’язково парний);

· набір каструль;

· комплект постільної білизни;
· предмети декору інтер’єру;
· дорогі марочні вина;

· прикраси й сувеніри з перлами (символізує чистоту й щастя);

· якщо пара очікує на первістка, то можна дарувати дитячі ліжечка, коляски;

· якщо ви близькі друзі пари-подаруйте нареченій пеньюарчик і шовковий халат для нареченого, однакового кольору;

· дорогий весільний фотоальбом;

· взагалі, підійде будь-який подарунок, який пригодиться молодим у подальшому житті.
Щороку родина відзначає ювілей спільного життя. У народі існує велика кількість тематичних назв. Так, наприклад:

1 рік-ситцеве весілля

2 роки-паперове весілля

5 років-дерев’яне весілля

20 років-фарфорове весіллля

50 років-золоте весілля

100 років-червоне весілля та ін.

На кожну річницю весілля, яке має свою певну назву, прийнято дарувати відповідний подарунок.

Що не варто дарувати молодятам:
Вважається дурною прикметою дарувати вилки, ложки та ножі, які нібито приносять нещастя у дім. Також не прийнято дарувати годинники, адже він символізує швидку розлуку закоханих. Не варто підносити у подарунок побутову техніку поганої якості. Якщо у вас не вистачає коштів на дорогу та якісну, то не потрібно купувати абищо.

Пропоную вам загальні рекомендації з приводу подарунківна весілля:

· - даруйте лише ті речі, якими молода сім’я зможе користуватися у майбутньому;

· - поцікавтеся в молодят, що їм подарувати. Можливо таким чином вирішиться і ваша проблема;

· - непотрібно гнатися за дорогим подарунком, краще він буде незвичайним і пам’ятним;

·
Кожен, хто на собі пережив цю важливу подію, знає як важко нареченим все спланувати. Запропонуйте їм свою допомогу;

· І накінець з приводу оформлення подарунку: не забувайте- вдалий дизайн є незамінним атрибутом дарування презенту.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.