10 помилок, які роблять майже всі наречені

Організація весілля Рівне — непросте завдання для нареченої, і без помилок тут не обійтися. Але деяких з них можна легко уникнути, якщо слідувати нашим рекомендаціям!

1. Відразу ж витратити всі накопичення
Звичайно, зіткнувшись вперше з весільними пропозиціями, хочеться всього і відразу. Але якщо ви не хочете зовсім скоро опинитися з масою неоплачених рахунків, всі весільні витрати доведеться контролювати.

Рішення:
Подобається плаття, але воно коштує трохи більше, ніж ви запланували? Не відмовляйте собі в покупці, просто скоротіть витрати на що-небудь інше. І не пропустіть нашу статтю «Як не вийти за рамки весільного бюджету».

2. Відразу ж підписувати договори
Навіть якщо вас все влаштовує, не варто відразу ж підписувати контракти з підрядниками. Для початку їх потрібно уважно вивчити і обговорити ті пункти, які вам не зрозумілі.

Рішення:
Дайте собі час подумати, розглянути інші варіанти, щоб рішення було точним, і ви потім не сумнівалися. Не приймайте рішення на емоціях, виписуйте плюси і мінуси роботи з підрядником або майданчиком, і якщо буде багато мінусів, подумайте ще раз. І не дозволяйте нікому себе квапити.

3. Занадто багато часу проводити в інтернеті
Будьте готові, що в процесі організації весілля вам доведеться систематизувати велику кількість інформації, переглянути безліч зйомок і тематичних блогів. Але це не має поглинути вас, інакше процес може стати нескінченним!

Рішення:
Обмежте години, проведені в інтернеті, і виділіть більше часу на реальне вирішення проблем. Фокусуйте увагу на те, який ви бачите своє весілля, а не на те, якою вона була в інших.

4. Прагнення створити ідеальну весілля
Ваше весілля – це подія, про яку ви мріяли, ще будучи маленькою дівчинкою, і ваше бажання зробити цей день чарівним зрозуміло. Але дійсність полягає в тому, що ви вже давно виросли і знаєте, що ідеальних весіль не буває.

Рішення:
Навіть якщо ви будете намагатися передбачити всі можливі форс-мажори, все одно щось може піти не так. Заздалегідь налаштуйте себе на спокійне ставлення до будь-яких проблем. І, звичайно, звільнити вас від зайвих переживань завжди допоможе весільний організатор.

5. Не надавати значення хэштегам
Щоб не чекати фотографії від професіонала кілька місяців, а вже на наступний день подивитися самі класні кадри, зроблені вашими гостями, використовуйте весільний хештег. + Це спосіб зберегти основні етапи підготовки до вашого свята. Через деякий час буде цікаво зібрати всі матеріали і подивитися, як все починалося. І що з цього вийшло!

Рішення:
Скористайтеся генератором, який допоможе придумати хештег.

6. Зациклюватися на традиціях
Не варто йти на поводу у родичів, які наполягають на тому, що «так прийнято». Це ваше весілля, і ви маєте право зробити її такою, якою хочете саме ви.

Рішення:
Почитайте нашу статтю в рубриці «Проблема-рішення», де ми докладно розповіли, як делікатно вийти з такої ситуації.

7. Не думати про економію
Ви навіть не уявляєте, як багато варіантів запропонує вам сфера весільних послуг під час підготовки. Напевно, в процесі вам захочеться набагато більше, ніж планувалося спочатку, але це не привід збільшувати бюджет і брати кредит.

Рішення:
Існує безліч дієвих способів залишатися в рамках бюджету. Наприклад, подумайте про покупку весільного плаття онлайн або про оренду ювелірних прикрас. Подивіться нашу статтю з порадами на цю тему — напевно деякі з них виручать вас під час підготовки.

8. Затягувати з підготовкою
Після того, як ви побралися, вам захочеться насолодитися цим моментом, відсвяткувати його і тільки після цього приступати до планування. Але грамотно розподіляйте час, щоб останні місяці перед весіллям не перетворилися на жах.

Рішення:
Вже після оголошення про ваші заручини ви можете почати переглядати тематичні сайти і блоги. Це дозволить вам визначитися зі стилем весілля і зібрати воєдино ідеї, які згодом допоможуть підрядникам зрозуміти, який формат вам здається найбільш підходящим.

9. Слухати поради
Під час підготовки ви почуєте безліч напучень, порад і рекомендацій, і найчастіше вони будуть суперечливі. Вам доведеться навчитися правильно на них реагувати і слухати в першу чергу себе.

Рішення:
Ніхто не забороняє вам прислухатися до порад, але, приймаючи остаточне рішення, спирайтеся тільки на свою думку. Особливо, коли справа стосується ключових моментів: стилю весілля, кількості гостей, місця проведення. А про те, як грамотно і тактовно реагувати на непрошені поради, читайте в нашій статті.

10. Забути про головне!
Ви так довго мріяли про цей день, але, коли він настав, ви були настільки заклопотані вирішенням організаційних моментів, що всі пропустили.

Рішення:
Якщо бюджет не дозволяє найняти весільного організатора, скористайтеся послугами весільного координатора. Нехай в день весілля він вирішує всі організаційні питання і форс-мажорні ситуації. А ви відверніться від усіх проблем і насолоджуйтеся цим днем сповна, адже ви так довго до нього готувалися!

Що таке любов?

У міру осмислення емоційного простору чоловік почав задавати собі питання про те, що є любов’ю? Може бути це щось ефемерне, надумане, те, що можна переживати на певному часовому відрізку, а потім забути? Можна пояснити любов якимись науковими викладками?

У міру осмислення емоційного простору чоловік почав задавати собі питання про те, що є любов’ю? Може бути це щось ефемерне, надумане, те, що можна переживати на певному часовому відрізку, а потім забути? Можна пояснити любов якимись науковими викладками?
Після того, що пережив і називав любов’ю, він може наділити двома «ярликами» – вища слабкість, якщо вважав, що пішов по шляху згоди з почуттям, або повним блаженством, якщо ні про що не шкодує, навіть за умови розставання з об’єктом любові.
Хто з нас не пам’ятає першу любов? Як правило, тріпотіли два серця розлучаються. Чому? Занадто велика прірва лежить між ідеалом і реальністю об’єкта зітхань. Емоцій більше, ніж всього того, що відносять до любові в більш зрілі роки.
“Подарувати тіло, якщо подарована душа – всього лише два ніжних пориву, прагнуть один до одного. Любов – це єдина здатність бачити ясно. Це – розумне серце, і шалене щастя – збожеволіти від ніжності і довірливості” – кілька мудро написав поет Еміля Верхарна, але розуміння цих рядків приходить багато пізніше, ніж закінчується романтична юність, тільки питань з плином часу додається..

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.