Топ-10 найбільших весільних помилок.

Найбільші весільні помилки. Топ-10:
Відсутність індивідуальності.

Найбільша помилка – це весілля, позбавлене індивідуальності пари. Мова не про те, що кожний повинен мати тематичне весілля. Однак якщо весілля настільки стандартне, що про нього не можна навіть згадати нічого особливого, якщо жодна частина декору не виділяється, жодна страва не запам’яталася, а музика була занадто нейтральною, то все це навіює сум. Це найважливіший день у вашому житті, і він обов’язково повинен відображати ваше життя.

Бездумне витрачання грошей.

Весільна індустрія – це просто промисловість. Не забувайте, що найбільш надокучливі поради дають ті люди, які отримують з цього вигоду. Будьте обережні, не витрачайте гроші, якщо це не обов’язково. Всі ми знаємо, що існує безліч спокус, потрібно навчитися їм протистояти. Точно розрахуйте свій весільний бюджет і чітко визначіться, що вам справді необхідно, а що – ні.

Забути, де ви перебуваєте.

Весільна церемонія є головною подією, а вечірка – це лише святкування. Часто женихи й наречені просто забувають, де вони перебувають, і перетворюють офіційну церемонію на клоунаду. Не забувайте про відповідальність моменту, найімовірніше, вам не доведеться пережити це ще раз.

Не знати людей, котрі ведуть ваше весілля.

На кожному весіллі, окрім нареченої та нареченого, є ще декілька людей, участь яких так само важлива, як і присутність молодят. Це люди, які проводять ваше весілля і намагаються зробити його веселим і таким, що запам’ятається. Як правило, на кожному весіллі є тамада і ді-джей. Від цих людей залежить дуже багато, тому не забувайте про них.

Думати: «У день МОГО весілля не може бути дощу!»

Дуже багато пар настільки впевнені, що день їхнього весілля буде абсолютно безхмарним, що забувають спланувати свої дії на випадок непередбачуваних обставин. Якщо ви плануєте багато часу проводити на свіжому повітрі на природі, обов’язково продумайте запасний варіант у разі дощу. Краще потурбуватися про все заздалегідь і бути готовими до несподіванок, ніж потім поспіхом водити за собою вервечку гостей і панічно міркувати, куди сховатися від дощу самим і сховати всіх гостей. Не втрачайте можливості обміркувати все заздалегідь, це значно полегшить вам життя, якщо в день вашого весілля все-таки піде дощ.

Не залучати свого партнера.

Не ставайте монополізатором вашого весілля. Зрештою, це не лише особисто ваше свято, тому буде несправедливо, якщо всі рішення будете приймати лише ви, не питаючи думки вашого партнера.

Забути значення слова «бюджет». У вас дуже добре вийшло підрахувати, якою сумою для проведення весілля ви володієте – скільки ви відклали особисто, скільки зможуть вам дати батьки. Однак перед тим, як ви все це підрахували, виявляється, що ви вже витратили вдвічі більше, ніж планували, на взуття й одяг для себе, а в ресторані над вами почали сміятися, коли ви назвали їм суму, яку можете витратити на меню. В наш час багато пар починають робити абсолютно бездумні витрати, а в підсумку опиняються перед величезною сумою боргів, з якими і починають своє спільне життя. Постарайтеся обійтися без зайвих придбань, дуже ретельно продумайте, що вам справді потрібно, а без чого ви цілком зможете обійтись. Цей важливий навик не лише допоможе зробити чудове весілля, не збільшивши бюджету, але й стане дуже корисним для вашого сімейного життя.

Гуляти всю ніч перед весіллям.

Що б ви не планували перед весіллям, чи це буде парубоцька вечірка, чи дівоча, чи просто посиденьки з подругами на кухні, останнє, що вам потрібно, – це прокинутися з головним болем, запухлим обличчям, нечітким сприйняттям навколишнього світу або, що ще гірше, розладом шлунка. Зробіть собі послугу, проведіть ніч перед весіллям у своєму ліжку, обійнявши подушку.

Бути неуважними.

Так, безперечно, це ваше весілля і ваш день. Проте потрібно брати до уваги також й інших людей. Зрештою, добрий господар ставить бажання своїх гостей в центрі. Подумайте про це. Невже вам потрібно, аби весілля перетворилося на стихійний базар? Не забувайте про свої зобов’язання перед людьми, котрих ви запросили. Подумайте, чи зручно вашим гостям. Чи будуть вони змушені стояти впродовж години, поки фотограф зніме вас з нареченим? Чи будуть вони комфортно почуватися за будь-якої погоди, чи додумалися ви забезпечити гостей пляшками з водою, вентиляторами або обігрівачами? Чи знають ваші гості, яка програма? Чи потурбувалися ви про те, аби їм було весело й цікаво? Обов’язково подумайте про своїх гостей, адже саме вони роблять ваше весілля веселим, яскравим і таким, що запам’ятається надовго.

Забути про пріоритети.

Не забувайте звертати увагу на те, що справді для вас важливо. Намагайтеся не загрузнути у безлічі дрібних деталей, які заважатимуть вам зосередитися на важливих завданнях. Якщо щось піде не так, постарайтеся глибоко вдихнути і подумати про щось приємне. Насамперед, зберігайте почуття гумору!

Мы предоставляем следующие услуги:

  • архитектурная съемка, интерьеры
  • предметная фотосъемка, реклама
  • детское портфолио и праздники
  • корпоративы, выпускной
  • вечеринки, день рождения
  • fashion, фотосессия, клипы
  • свадьбы, Lovestory