Як організувати гарне весілля, коли у Вас мало часу.

Як організувати гарне весілля, коли час обмежений?
Дуже добре, якщо у вас є багато часу на підготовку до урочистої події – дня вашого весілля. Однак не завжди життя можна розписати по хвилинах. Інколи виходить так, що молодій парі через певні причини доводиться організовувати власне весілля буквально в останню хвилину.

Є дуже багато причин, через які майбутні молодята готуються до весілля в дуже обмежений термін. Наприклад, ваш наречений змушений іти до армії або ви з вашим майбутнім чоловіком несподівано дізнаєтеся, що незабаром станете батьками, і вам необхідно одружитися просто зараз. Якщо вам доводиться організовувати весілля в дуже стислий термін, це зовсім не означає, що ви не зможете зробити все, про що мріяли, і підготувати чудову незабутню церемонію. Це означає лишень те, що для досягнення вашої мети вам з вашим нареченим доведеться попрацювати трохи більше, аніж тим парам, у яких на приготування є значно більше часу. Ваші мрії, помножені на ваше нестримне бажання працювати, обов`язково принесуть свої плоди.

Багато людей важко долають спокусу звернутися за допомогою до професійних організаторів весілля, які навіть в умовах критичних термінів підготують казкове свято і забезпечать вас усім необхідним, однак цей варіант може виявитися дуже вартісним і потягнути за собою купу непотрібних витрат. Повірте, що є багато речей, які ви можете зробити самостійно і вчасно, аби хоч трохи зменшити витрати і в той же час зробити ваше весілля не типовим, а наповненим енергією і коханням.

Природно, що вибір відповідного місця для проведення весілля повинен стояти у вашому списку запланованих справ одним з перших пунктів. Досить складно вибрати приміщення, яке буде відповідати усім вашим вимогам, до того ж ще й за такий короткий час. Однак не втрачайте надію, оскільки безвихідних ситуацій не буває. Для проведення весілля ви можете замовити не вельми помпезний ресторан або навіть їдальню, а також можна попросити допомоги ваших родичів і влаштувати чудове весілля просто у них в саду. Проведення весілля на свіжому повітрі вимагає порівняно невеликих витрат, і таке весілля цілком може позмагатися з весіллями, проведеними в залі ресторану чи готелю. Якщо ви вирішили зупинитися на цьому варіанті, то наступним кроком стане замовлення весільного меню. Тепер багато ресторанів готові приготувати вибрані вами страви, доставити їх в обумовлене місце і сервірувати весільний стіл. Ви можете так само замовити й обслуговуючий персонал.

Не соромтеся просити допомоги у своїх батьків і друзів, попросіть їх допомогти вам приготувати деякі страви або спекти тістечка для солодкого столу. Замовлення весільного торта також не повинне стати великою проблемою для молодят, обмежених у часі. Практично будь-яка кондитерська зможе виконати ваше замовлення у найкоротші терміни. І це зовсім не означає, що ваш торт буде негарним або несмачним, просто хороші кондитерські дуже дорожать своєю репутацією і намагаються зробити все якомога краще.

Після цього вам доведеться займатися оформленням і прикрашанням весільного залу або шатра, підбиранням подарунків для батьків і друзів, а також придбанням сувенірів для гостей. Природно, що якщо у вас нема багато часу, то ви не зможете довго і ретельно обходити усі найближчі крамниці у пошуку того, що вам потрібно. Тому спочатку добре продумайте список необхідних вам речей, з’ясуйте, де це можна купити, а вже після цього відправляйтеся за покупками. Перевагу надавайте крупним або гуртовим магазинам, оскільки в них з більшою ймовірністю виявиться потрібна вам кількість товарів, і вам не доведеться витрачати зайвий час на замовлення і доставку цих речей.

Не забудьте про те, що вам потрібно знайти організацію, в якій ви зможете взяти напрокат столи, стільці, столові прибори і скатертини. Також подумайте над тим, аби встановити сцену чи майданчик для танців і весільну арку, яка дуже прикрасить місце вашого весілля. Наступним пунктом вашого плану повинне стати замовлення штучних квітів і квіткових композицій. Як доповнення до цього, домовтеся з флористом, щоб він підготував для вас весільний букет і кілька композицій з живих квітів, якими можна прикрасити святкові столи.

Весільні запрошення і карточки з іменами гостей ви можете зробити на своєму домашньому комп’ютері, використовуючи гарний принтер. У будь-якому разі, це вийде дешевше, ніж якби ви замовляли це в рекламному агентстві, а запрошення, зроблені власними руками, стануть оригінальними й авторськими. Серед ваших друзів чи рідних обов’язково знайдеться людина, котра з радістю допоможе вам придумати оригінальний дизайн для ваших запрошень.

День вашого весілля обов’язково стане таким, про який ви колись мріяли. Ви не повинні хвилюватися і переживати. Як тільки рішення прийнято, просто виконайте ці прості кроки, і ви візьмете священний шлюб у гарній і веселій обстановці.

Пам’ятка молодим
Найчастіша затримка молодят після загсу, коли до них прийшло
багато або забагато гостей і вони не можуть визначитись
хто куди і на чому їде, а час то йде. Краще наперед продумати,
хто куди поїде, адже на фотозйомку їдуть тільки молоді з дружбами,
а решта гостей їдуть або до залу, або до церкви, або до батьків додому
де їм накривають стіл або десь в кав‘ярню. Для гостей не зі Львова
можна організувати екскурсію по Львову. Над цим треба подумати
заздалегідь, щоб під час весілля про це не турбуватись.

Варто наперед позаписувати мобільні телефони всіх хто може терміново
стати потрібним – шофера машин, старости, організатори ітд.
Враховуйте час на дорогу при складанні маршруту фото- та відео зйомки.
Можна скласти запасний маршрут на випадок дощу.

Наприклад: якщо Ви бажаєте зйомку в Стрийському парку, - то розраховуйте,
що там ви потратите приблизно 25-30 хвилин, ще 10-15 хвилин щоб добратись до центру,
якщо дальше то відповідно більше часу (чому 10-15 хв – а тому що шофер авто може десь відійти,
дружба може піти курити і т.д., поки всі посідають по машинах проходить певний проміжок часу.

Не забудьте вдома весільні кільця, букет для нареченої, гроші (бажано мати трохи дрібних купюр), бокал, поповнити мобільний телефон,
І головне - не забудьте Ваші чарівні посмішки!!!

6 місяців до весілля! Що робити?

Отже, ви вирішили , що хочете узяти шлюб через 6 місяців. Що тепер вам потрібно зробити:• Скласти план підготовки до весілля .• Визначитися з розписом , буде вона відбуватися в РАГСі або це буде виїзна реєстрація . Якщо ви вирішили розписуватися в РАЦСі , визначитеся в якому саме відділенні ви хочете зареєструвати шлюб . Розпис молодят сьогодні проводять в будь-якому РАГСі , незалежно від прописки.• Вибрати свідків.• Скласти список гостей .• Виходячи з кількості гостей , визначити передбачуваний бюджет торжества.• Визначитися в якому банкетному залі проходитиме торжество .• Підшукати тамаду або ведучого , музикантів , фотографа , відеооператора (не варто думати , що півроку - це занадто рано для того , щоб бронювати цих фахівців , послуги професіоналів високо затребувані , чим менше часу до весілля , тим менше ймовірність того , що ви знайдете хорошого вільного спеціаліста)• Оголосити друзям , знайомим , родичам про своє весілля ( їм теж треба заздалегідь підготуватися , накопичити грошей).Приблизно за три місяці до весілля вам належить наступний етап приготувань :• Затвердити список гостей і замовити запрошення листівки .• Якщо ви плануєте виїхати у весільну подорож , варто забронювати тур заздалегідь.• Почати пошук весільної сукні , аксесуарів , прикрас та ін• Домовитися з перукарем і візажистом про зачіску та макіяжі для весілля.Коли до весілля залишиться 2 місяці:• Заповніть запрошувальні , роздайте або розішліть адресатам ,• Подайте заяву в ЗАГС ,• Повністю складіть весільні вбрання (плаття , фата , туфлі , сумочка , рукавички , підв'язка , біжутерія та ін для нареченої ; . Костюм , сорочку , краватку , туфлі - для нареченого ) ,• Якщо ще не куплені обручки , вирушайте їх вибирати ,• Складіть конкретне меню в банкетному залі і розподіліть посадку гостей ,• Замовте транспорт для церемонії ,• Обговоріть важливі моменти з ведучою весілля , музикантами , відео оператором і фотографом ,• Подумайте про додаткові розвагах ( феєрверку , танцюристів та інших розважальники ) ,• Домовтеся з декораторами про прикрасу залу.Коли до весілля залишиться 1 місяць , приступайте до наступних дій:• Складіть конкретний план весільного дня ,• Замовте весільний букет , коровай , рушники , торт , келихи ,• Запишіться на передвесільний манікюр , педикюр , якщо хочете виглядати засмаглою , почніть ходити в солярій.Найважливіше перед весіллям : виспатися і бути в гарному настрої. Не забудьте в ЗАГС взяти кільця , паспорта і келихи і шампанське. У добру путь!
Отже, ви вирішили, що хочете взяти шлюб через 6 місяців. Що тепер вам потрібно зробити:

• Скласти план підготовки до весілля.

• Визначитися з розпискою, буде вона відбуватися в РАГСі або це буде виїзна реєстрація. Якщо ви вирішили розписуватися в РАЦСі , визначтеся в якому саме відділенні ви хочете зареєструвати шлюб. Розпис молодят сьогодні проводять в будь-якому РАГСі , незалежно від прописки.

• Вибрати свідків.

• Скласти список гостей.

• Виходячи з кількості гостей , визначити передбачуваний бюджет свята.

• Визначитись в якому банкетному залі проходитиме дійство.

• Підшукати тамаду або ведучого, музикантів, фотографа, відеооператора (не варто думати, що півроку - це занадто рано для того, щоб бронювати цих фахівців, послуги професіоналів високо затребувані, чим менше часу до весілля , тим менша ймовірність того, що ви знайдете хорошого вільного спеціаліста)

• Оголосити друзям, знайомим, родичам про своє весілля ( їм теж треба заздалегідь підготуватися, наскладати грошей).

Приблизно за три місяці до весілля настає наступний етап приготувань:

• Затвердити список гостей і замовити запрошення.

• Якщо ви плануєте їхати у весільну подорож, варто забронювати тур заздалегідь.

• Почати пошук весільної сукні, аксесуарів, прикрас та ін

• Домовитися з перукарем і візажистом про зачіску та макіяж для весілля.

Коли до весілля залишиться 2 місяці:

• Заповніть запрошення, роздайте або розішліть адресатам,

• Подайте заяву в ЗАГС,

• Повністю складіть весільні вбрання (плаття, фата, туфлі, сумочка, рукавички, підв'язка, біжутерія та ін для нареченої; . Костюм, сорочку, краватку, туфлі - для нареченого),

• Якщо ще не куплені обручки, вирушайте їх вибирати,

• Складіть конкретне меню в банкетному залі і розподіліть посадку гостей,

• Замовте транспорт для церемонії ,

• Обговоріть важливі моменти з ведучим весілля, музикантами, відеооператором і фотографом ,

• Подумайте про додаткові розвагах ( феєрверк, танцюристів та інших людей, які будуть розважати ваших гостей),

• Домовтеся з декораторами про прикрасу залу.

Коли до весілля залишиться 1 місяць, приступайте до наступних дій:

• Складіть конкретний план весільного дня,

• Замовте весільний букет, коровай, рушники, торт, келихи,

• Запишіться на передвесільний манікюр, педикюр, якщо хочете виглядати засмаглою, почніть ходити в солярій.

Найважливіше перед весіллям: виспатися і бути в гарному настрої.
Не забудьте в ЗАГС взяти кільця, паспорта, келихи і шампанське. У добру дорогу!

Мы предоставляем следующие услуги:

  • архитектурная съемка, интерьеры
  • предметная фотосъемка, реклама
  • детское портфолио и праздники
  • корпоративы, выпускной
  • вечеринки, день рождения
  • fashion, фотосессия, клипы
  • свадьбы, Lovestory