Меню для весільного банкету.

Меню на весілля.
Один з найкращих варіантів (економічно вигідно) - якщо вам вдається домовитися з рестораном про дозвіл самостійно купити спиртне для весілля.
При дуже хорошому розкладі можна принести не тільки "своє" спиртне, але і "свої" холодні закуски, які не потребують приготування, а також фрукти.

Але як підрахувати норму спиртного або кількість закуски?
Меню для весілля.
Надаємо потрібний список розрахунку спиртних напоїв і продуктів на 1 людину, який ви зможете використати при складанні свого банкетного меню.

Холодні закуски:
1. М'ясна нарізка: 3 види м'яса по 40 г / чол. кожного виду і 1 вид сиро-копченої ковбаси по 20 г / чол.
2. Сир (твердий): 1-2 види по 20-25 г / чол.
3. Овочі: по 50 г / чол. (огірки, помідори, кукурудза); солодкий перець (краще червоний і жовтий) - по 25-30 г / чол.; зелень - петрушка, кріп (в основному для прикраси страв).
4. Соління (огірки і помідори (краще не мариновані)): по 40-50 г / чол.; гриби - по 30-40 г / чол.; маслини / оливки - по 10 г / чол.
5. Риба (будь-яка червона і біла (краще осетрина гарячого копчення)): - нетто по 40 г / чол.
6. Ікра (червона і чорна): - по 15-20 г / чол., чорна - по 10 г / чол ..
7. Фрукти (кількість в першу чергу визначає пора року): лимони, мандарини, виноград, яблука, груші; банани не рекомендуємо взимку.
8. Шоколадні цукерки в коробках і горіхи (фундук, мигдаль, арахіс тощо).
9. Весільний торт: по 100-150 г / чол.

Меню весілля.
Напої / спиртне:

1. Соки і вода: більше 1 л / чол. Соки - не більше 2-х видів (яблучний і апельсиновий); солодка вода - рекомендуємо маленькі пляшки (0,5 - 0,6 л), щоб не обтяжувати весільний стіл.
2. Шампанське: за традицією недоторканні 2 пляшки, які будуть стояти перед молодими (одна випивається на річницю весілля, інша - на народження первістка); і максимум на 1-2 тости всім гостям (по 150-200 г / чол.).
3. Вино: рекомендуємо тільки червоне (тому що акцент, як правило, в банкетному меню робиться на м'ясі) - по 0,35-0,4 л / чол ..
4. Горілка та коньяк: складно рекомендувати і радити що-небудь. Тільки ви, знаючи своїх гостей, можете оцінити їх можливості. Але рекомендуємо купити весь алкоголь з невеликим запасом, щоб "два рази не бігати", і щоб гості "не намішали", якщо закінчиться їх улюблений напій.

весільне меню
Окремо:

1. Якщо ви запланували прогулянку з гостями перед банкетом, не забудьте про шампанське, воду, цукерки, серветки та стаканчики. До речі, ми рекомендуємо купувати келихи з прозорого пластику, для того, щоб це естетично виглядало на фотографіях.
2. Цілком ймовірно, що у вашому ресторані попросять заплатити за нарізку і сервіровку принесених вами продуктів.
3. Як показує практика, мало хто з ваших гостей вже через пару тижнів буде згадувати, що саме він їв на вашому весіллі, а от про те, як гарно був організований цей вечір, будуть нагадувати фотографії та відео ще багато-багато років.
Про Меню для весільного банкету коротко.

Відеозйомка весілля Гоща 0966836287 Відеооператор Рівне область Весільна зйомка Відео на весілля

Весільні страви: із глибини віків до сьогодення
Одна з головних родзинок весілля -– банкет. Гарно накритий святковий стіл, що аж угинається від різноманітних наїдків – це невід'ємна складова будь-якого свята. Що й говорити про багате та смачне українське весілля. Українські національні страви вражають різноманіттям смаків, непередбачуваним поєднаннями компонентів і неземними ароматами. Українська кухня за своєю оригінальність і смаковими якостями не поступається жодній іншій кухні в світі.
Достатньо закрити очі і фантазія домальовує стародавнє українське застілля з повним від наїдків столом, неймовірними ароматами від страв, усміхненою, здавалося, завжди привітною господинею. Така вже наша українська натура, привітна і щедра до гостей, тим паче на весіллі. Родичі молодят намагалися догодити всім присутнім на святі, щоб люди були задоволені і бажали нареченим побільше добра і щастя. Що ж то за страви їли в давнину на весіллях наші предки, та чи можна їх скуштувати сьогодні?

М'ясні страви
Перед весіллям кожен господар, в домі якого намічалося свято, обов'язково мав заколоти кабанчика. В такий спосіб вирішувалося питання з м'ясними стравами. Господині з отриманого м'яса творили кулінарні дива. Святковий стіл був густо заставлений ароматною домашньою ковбаскою, кров'янкою, шкварками, різноманітними печенями з м'ясом і овочами. Найголовніше, що чекали від тушки кабана – це сало, в усіх його видах: копчене, варене з часником, з хріном, різних посолів і маринадів. Окремо господар обирав і невеличкого поросятка, яке потім готувалося в цілому вигляді. То не весілля без запашного запеченого поросятка, що по праву вважалося прикрасою святкового столу і підкреслювало добробут родини нареченого чи нареченої. Порося з хроном чи порося з начинкою дійсно було справжнім кулінарним дивом. На сьогодні ця страва досить рідко зустрічається на весільних столах, а якщо й зустрічається, то приготована вона за зовсім іншою рецептурою.

Старі добрі вареники
Серед всього розмаїття смачнючих делікатесів окреме місце займали вареники. Сьогодні це більш повсякденна страва, проте, в давнину вареники їли виключно на свята. Взагалі аби приготувати на весілля достатню кількість вареників, господині мали добряче попрацювати, бо для цієї страви потрібно мати неабияке кулінарне вміння і вправність. Швидкий варіант цієї страви – «ліниві» вареники, такий собі повсякденний варіант, коли бракує часу на приготування. Начинка змішується з тістом і вариться в звичайнісінькому казані. Однак для свята такого масштабу, як весілля «лінивий» варіант не підходив. Господині під мелодійну українську пісню гуртом ліпили традиційні вареники. Начинок використовували дуже багато, через що ця страва приходилася до душі всім гурманам без виключення. Найчастіше зустрічалися вареники з сиром, грибами, картоплею, капустою, горохом, квасолею, вишнями, маком. І це ще далеко не повний перелік варіацій цієї неперевершеної страви. Невід'ємний інгредієнт вареників – сметана, без сметани немає вареників. Це все одно, що готувати узвар без води. На сьогоднішній день вареники досить рідко зустрічаються на весільних столах, все більше заморські, дивні наїдки. А вареники, між іншим, можна сміливо назвати класикою української національної кухні. Нарівні з борщем, ця страва вважається символом нашої рідної кухні.

Голубці
Без голубців раніше не можна було уявити жодного святкового столу. Радує те, що ця неперевершена страва збереглася до наших днів і активно споживається українцями в свята, зокрема за весільним столом. Назву страві дали птахи голуби, символ творчої сили. Кожна господиня, яка полюбляє крутити на своїй кухні голубці поголиться з твердження, що ця страва без творчого натхнення не виходить смачною. Тут потрібно мати особливий хист, як до певного виду мистецтва. Традиційно голубці на Україні готували із капустяного листя, загорнувши в нього суміш пшона з м’ясом, морквою, піджареною цибулькою з додаванням духмяних українських прянощів. Пізніше господині стали використовувати замість пшона рис або пшеничну крупу.

Деруни
Деруни або, як їх ще називають, тертухи також дуже популярна святкова страва. Готуються з тертої картоплі у вигляді млинців. В давнину подавалися з піджареною цибулькою або золотавими шкварками. Сьогодні більш традиційно споживаються зі сметаною або ряжанкою.
Українська національна кухня надзвичайно багата і колоритна, тож якщо Ви вирішили відсвяткувати своє весілля в національному стилі, не забудьте про рідну кухню. Навіть найвибагливіший гурман знайде тут для себе дещо дуже особливе. Деякі зі страв української кухні і сьогодні можна скуштувати за святковим столом, інші, нажаль, загубилися в часі. Проте сьогодні можна почути думку, що раніше й страви були смачніші. Насамперед, це пов'язують з тим, що наші предки всі наїдки готувалися в справжній печі, а це робило будь-яку страву кулінарним витвором мистецтва. Зараз печей вже майже не лишилося, та й рецептура страв дещо змінилася. Однак з часом все змінюється, лишається безсмертна традиція, яку слід підтримувати, щоб зовсім не загубити у невпинному вирі часу.

Табличка на стіл для весільного банкету вносить порядок і розуміння.Крім того, вона виконує декоративну форму в оформленні столу, повинна поєднуватися з кольором і стилем весілля, а також квітковою композицією, якщо вона присутня

Ресторан Кафе Банкетний зал Проведення весіль свят ювілеїв день народжень Замовити зал Меню Restaurant, ювілей, фуршет, корпоратив, бенкетний зал банкет свято зал ресторанний комплекс Львів
Ідеї для весільної фотосесії

В якості матеріалу для створення номерів можна використовувати все що завгодно, — варто оглянутися по сторонах. Цифри для позначення номера будинку чи квартири, акуратно вигнута дріт, а також фотографії номерів з яких завгодно місцьІдея для весільної фотосесії таблички

На табличці, що позначає стіл, можна розмістити фотографію з вами, що тримають номер в руці.При розробці номери, подбайте, щоб його було видно всім гостям, хто сидів за столом.Ідеї для весільної фотосесії

Вигнута алюмінієва стрічка або нанесення цифри на красивий шляхетний камінь — теж прекрасна ідея.

Таблички на стіл весілля

Не хочете витрачати корисний простір на поверхні столу? Нанесіть номери на пляшки, що подаються за даний стіл або на вазу з квітами.

Ідеї для весільної фотосесії

Використання каліграфії для написання номери столу — витончене і незвичайне рішення. Також можливо використовувати книгу для побажань — корисно і функціонально

Ідеї для весільної фотосесії

Оригінальні рішення для сміливих молодят

Основні моменти при виборі ресторану
Якщо Ви вже визначилися з основними вимогами до ресторану , то пора відвідати відібрані варіанти для більш ретельного відбору. Ми підготували основні пункти, на які Вам слід звернути увагу при підборі ресторану. Отже, звільніть день для пошуків, призначте зустріч з менеджерами обраних ресторанів, щоб задати питання.

Основні питання менеджеру ресторану

Яка вартість банкету на одну людину? Чи додаткова плата за оренду залу?
Чи можна привозити з собою алкогольні напої, фрукти і торт, чи є додаткова плата за це? Чи холодильник, щоб Ви привезли торт і фрукти заздалегідь?
Чи оформлюється договір на надання послуг?
Як сервіруються столи, які скатертини розстеляють? Яка буде розсадження гостей?
Чи гардероб? Загальний для всього ресторану або окремий для Вашого залу?
Які є варіанти меню? Коли потрібно вносити передоплату, і який її розмір?
Чи можливо прикрасити зал за допомогою свого декоратора, запросити своїх музикантів, артистів і ведучого?
Як відбувається зустріч молодят? Чи можна розкидати конфетті і використовувати хлопавки? Чи дозволений феєрверк на території ресторану (якщо Ви плануєте його)?
Якщо будуть діти на весіллі, дізнайтеся, чи є дитяча кімната?

На що варто звернути увагу при огляді ресторану

1 Визначившись з рестораном, сходіть в нього просто в якості гостей, щоб подивитися, як поводиться персонал, і зрозуміти, чи подобаються Вам їжа, обстановка і декор ресторану. Якщо Ваш зал не на першому поверсі, оціните зручність сходів. Нареченій і літнім гостям має бути зручно по ній ходити.

2 Зверніть увагу на територіальне розташування ресторану щодо доступності громадського транспорту (деякі гості можуть захотіти поїхати раніше) і наскільки зручний під'їзд до нього для автомобілів. Уточніть, чи є парковка платною для Ваших гостей.

3 Уважно огляньте туалет і доступність до нього з Вашого залу. Туалет повинен знаходитися на тому ж поверсі, що й зал, щоб Вам і гостям було зручно. Пам'ятайте, що для нареченої туалет повинен бути досить просторим, щоб не відчувати зайвих незручностей. У туалеті не повинно бути накурено.

4 Подивіться, наскільки зручно місце для танців, і де буде розташоване обладнання діджея (якщо він буде), воно має розташовуватися не занадто близько до столів, щоб гостям було комфортно. Місце для танців так само не повинно розташовуватися прямо у колонок і має бути досить просторим.

5 Зверніть увагу на кондиціонування приміщення, під час урочистості може стати жарко і задушливо, повинна бути або можливість провітрити приміщення, або кондиціонер. Дізнайтеся, чи є можливість приглушити світло, до вечора Вам захочеться створити більш затишну атмосферу.

6 Вивчіть навколишню територію, чистоту й охайність обстановки. Огляньте сама будівля, уважність персоналу до свого приміщенню буде говорити про уважності і до Вас. Бажано, щоб поруч були відсутні галасливі питні заклади, для Вашого комфорту і комфорту Ваших гостей.

6 перших кроків при виборі ресторану
Вибір ресторану - дуже важливий і трудомісткий етап підготовки до весілля. Вам повинно підходити не тільки обслуговування, але і місце розташування, стилістика, кухня і ще тисяча дрібниць, на які варто звернути увагу. Сьогодні ми обговоримо перші кроки, які необхідно зробити, вибираючи ресторан, щоб Вам було легше скласти список відповідних місць для святкування.

Розташування

Якщо розпис і святкування весілля будуть в один день, то для початку Вам варто визначитися з РАГСом, щоб територіально ресторан знаходився не занадто далеко, і до нього можна було дістатися зручно і швидко, не витрачаючи час на роз'їзди по місту, адже головне - провести побільше часу з Вашими близькими та друзями.

Кількість гостей

Порахуйте приблизну кількість гостей, так як у вподобаному Вами ресторані повинно бути комфортно для Вашої кількості гостей. Враховуйте, що хтось може не прийти, а когось Ви можете додати, тому складіть списки з максимально і мінімально можливою кількістю гостей. І тоді шукайте відповідний зал.

Цінове питання

Визначтеся з Вашим бюджетом. Не забувайте, що ресторани іноді беруть додаткову плату за оренду залу + оплату за алкоголь, який привозите в ресторан Ви. Уточніть це при дзвінку або зустрічі. Не варто економити на ресторанному обслуговуванні, адже Ви проведете там досить багато часу, і Вам повинно все подобатися.

Послуги

Обговоріть Ваші очікування від додаткових послуг ресторану. Чи хочете Ви, щоб ресторан надав Вам діджея, артистів, алкоголь і торт, або будете самостійно займатися пошуками. Якщо ресторан запропонує Вам своїх підрядників, то оцінюйте їх так само ретельно, навіть якщо ресторан Вам подобається, не факт, що додаткові послуги підійдуть Вам.

Стилістика

Вирішіть питання з кухнею і декором ресторану, вони повинні підходити під стилістику Вашого весілля. До речі, Ви можете вибрати такий зал, який не потрібно буде занадто прикрашати, що дозволить Вам скоротити цю статтю витрат. Що стосується кухні, то враховуйте особливості Ваших гостей, якщо серед них є «прискіпливі», не варто вибирати екзотичні ресторани.

Деталі

Обговоріть особливості ресторану, які можуть бути Вам важливі. Наприклад, наявність Wi-Fi, танцполу, винотеки, дитячої кімнати, Vip-залу, парадного під'їзду до ресторану. Дізнайтеся, чи є додаткова плата за користування цими послугами. У ресторану повинна бути зручна парковка і підхід, щоб Ви не висаджувалися разом з гостями на проїжджу частину.

Топ-12 варіантів розміщення весільних столів
Розташування столів на весільному банкеті - важливий момент, який впливає на комфорт і загальну атмосферу свята: чи буде вашим гостям зручно пересуватися по залу, чи всі будуть добре бачити розважальну програму і молодят, сидячи за столами, і ін.
При виборі тієї чи іншої розстановки столів важливо врахувати ряд факторів: кількість гостей, розміри і інтер'єр місця для проведення банкету, особливості розважальної програми на весіллі та ін.
Існує безліч варіантів розташування столів на весільному банкеті. Портал rivnevideo.com пропонує вам топ-12 ідей для розташування столів. Вибирайте той варіант, який ідеально підійде для вашого весільного свята.
U-подібне розміщення столів
U-подібне розміщення столів на весільному банкеті ідеально підійде для невеликого весілля. Танцпол і місце для виступу артистів в цьому випадку можна організувати всередині U-форми.
Розміщення столів в стилі «їдальня»
Таке розміщення ідеально підходить для великих весіль, особливо, якщо потрібно розмістити максимальну кількість людей в маленькому просторі. Вона підходить як для довгого застілля, так і для весільного фуршету. Однак така компактна форма не підходить для весіль з насиченою розважальною програмою, так як багато гостей не зможуть повноцінно побачити виступи артистів / музикантів.
Банкет з круглими столами
Таке розміщення дозволяє зробити велике приміщення більш затишним і гармонійним. За круглими столами слід розміщувати від 6 до 8 осіб, що дозволить гостям спокійно поспілкуватися та насолодитися весільними стравами, не турбуючи один одного.
Існує три варіації розміщення круглих столів на весільному банкеті:
Прямокутний стіл для молодят і свідків + круглі столи для гостей.
Столик для нареченого і нареченої + круглі столи для гостей.
Однакові круглі столи для всіх - молодят і гостей.
Розміщення столів а-ля «нарада»
Поодинокі овальні і прямокутні столи, що нагадують столи у великих компаніях і посольствах, доцільні для невеликих весіль у сімейному колі. Кращим варіантом стане не довге застілля, а міні-фуршет.
Т-подібне розміщення столів
Т-подібне розміщення столів є гарною ідеєю для середніх весіль, де банкет може бути організований як у вигляді застілля, так і у вигляді весільного фуршету.
Розміщення столів з танцполом в центрі
Дане розміщення столів підійде для весіль з будь-якою кількістю гостей і обширною розважальною програмою.
Розміщення столів у вигляді квадрата
Таке розміщення столів підійде для середніх весіль. Воно надасть можливість гостям бачити всіх присутніх на банкеті і поспілкуватися майже з кожним гостем.
Розміщення столів в стилі «кабаре»
Дане розміщення столів ідеально підходить для банкету з обширною розважальною програмою - живою музикою, танцювальним або іншим шоу, організованим на сцені.
Розміщення столів в стилі «шеврон»
Відомий і улюблений багатьма стиль «шеврон» зайняв гідне місце і в розстановці весільних столів. Дане розташування столів значно заощадить простір в залі і підходить як для сидячих банкетів, так і для весільних фуршетів.

rivnevideo.comтигають приїхати на розпис, не бачать викуп нареченої або фотосесію молодят. Всі збираються саме до банкету, смакуючи веселі конкурси, якісну розважальну частину, сюрпризи, привітання і, зрозуміло, прекрасні частування. Як правило, витрати на весільні страви становлять 25-30% від весільного бюджету. Складання весільного меню з урахуванням особливостей пори року дозволить скоротити витрати, зробити меню різноманітним, екологічним і корисним. На що звернути увагу, читайте в цій статті.
Весна-красна
Весна - час пожвавлення природи, цвітіння, молодості і любові. Сувора зима вже позаду і хочеться свіжих фруктів, зелені і вітамінів. Їжа повинна бути легкою для травлення, ніжною і по-своєму простою. Адже після важких зимових салатів, тушкованих і маринадів немає нічого краще молодих овочів і трав: редиски, брокколі, картоплі, петрушки, рукколи, кропу, зеленої цибулі, шпинату і т.д. Спаржа - хіт сезону. Полуниця - найбажаніший делікатес. Уявіть, курка зі шпинатом в ніжному вершковому соусі, спаржа з соковитою яловичиною, хрусткі зелені салати, повні вітамінів смузи, полуничні десерти ... Шалено смачно і корисно!
Яскраве літо
Літо - пора сонця, радості, веселощів і безтурботності. І, звичайно, літо - це пора весіль. Забезпечити літнє меню сезонними продуктами не складе труднощів. Частування обов'язково вийдуть різноманітними, корисними і красиво поданими. У вашому розпорядженні найрізноманітніші овочі, фрукти і ягоди (томати, огірки, болгарський перець, буряк персики, абрикоси, дині, сливи, малина, зелень і т.д.).
В меню можна включити м'ясо з овочевими закусками, салати зі свіжих овочів і фруктово-ягідні десерти. Порадуйте гостей натуральними соками і охолоджуючими коктейлями, наприклад, Маргаритою.
Розділіть весільний простір на кілька зон: в одній зоні розташуйте святкові столи, в іншій - міні-закуски з овочів і фруктів, в третій - прохолодні напої. Останні дві зони краще організувати на довгастих високих столах, щоб гостям було зручно до них підходити і брати частування. Якщо подібних столів немає в обраному закладі, то краще поговорити з адміністратором про замовлення додаткових столів для кафе, які ідеально підійдуть для організації зон з закусками і напоями.
Щедра осінь
Осінь - очей зачарування, пора золотого листя, різноманітних дарів природи. Час збору врожаю і насолоди результатами праці. Крім того, що вам як і раніше доступні літні овочі (помідори, огірки, перець), до них додаються безсумнівні фаворити сезону - баклажани, цукіні, кукурудза, кавун, гарбуз, виноград та ін. Не забувайте також про картоплю, цибулю, моркву, журавлину, капусту і гриби. Вам забезпечений дійсно урочистий банкет!
Осінь - це фарширований гарбуз, риба з овочами, м'ясо в горщиках з картоплею, овочами і грибами, виноград різних сортів, шарлотка, карамелізовані груші і багато іншого, на що здатний шеф-кухар. Весільний портал Я+Ти пропонує оформити столи листям, засушеними квітами, гарбузами і виноградом, щоб передати осінній блиск і пишність.
Чародійка-зима
Зима - пора снігу і чудес, коли люди дарують один одному тепло і любов. На перший погляд на зимовому весіллі сезонне меню повинно вийти бідним. Але хто скасовував картоплю, цибулю, моркву, яблука, гарбуз або горіхи? А як щодо солінь, маринадів, сушених або консервованих фруктів? І якщо при цьому згадати про цитрусові і екзотичні фрукти, пироги, ситні м'ясні страви, супи і зігріваючі напої (глінтвейн, грог, чай зі спеціями, каву з корицею і імбиром), то зимовий весільний банкет може вийти смачним, різноманітним і поживним.
Тонкощі організації сезонного бенкету
Обговоріть заздалегідь з шеф-кухарем ваше прагнення приготувати страви для урочистого банкету з максимальним урахуванням особливостей сезону. Обговоріть, яким чином можна зробити частування вишуканими і святковими.
Для натхнення вивчіть сезонні свята: традиційні частування, оформлення страв, загальний декор і т.д. Різдво, День Подяки, медовий, яблучний Спас та інші свята та фестивалі підкажуть вам пару ідей для власного весілля.
Складаючи весільне меню у відповідність з порою року, ви отримаєте смачні і різноманітні частування, корисні продукти та подяку від гостей за мінімальні весільні витрати.

Як організувати весільний фуршет?
Весільний банкет може мати кілька варіантів організації. Одним з них є фуршет. Весільний фуршет можна організувати і на відкритому повітрі, і в залі. Фуршетний стіл створить невимушену обстановку і розташує гостей до більш активного спілкування. Деяку кількість диванів і стільців все-таки варто передбачити для того, щоб гості могли час від часу відпочивати.

Традиційно столи для фуршету розташовують так, щоб доступ до столів було максимально зручно. В цьому випадку підходить форма розміщення столів буквами Г, П або Ш. Для того, щоб отримати загальну довжину стола, необхідно передбачувати кількість людей помножити на 20 см. Такий розрахунок гарантовано забезпечить зручний доступ до столів одночасно великій кількості гостей. Щоб легко моделювати простір, перевагу краще віддати маленьким столикам в 1,5 м.

Ресторани міста, для фуршету пропонують закусочні страви: гарячі бутерброди, різні холодні закуски, канапе і т.д. Всілякі салати не тільки чудово перетворять ваш стіл, але і зроблять його більш ситним. Для фуршету характерні дуже барвисті оформлення страв, а так само підбір гарних тарілок, столових приладів і келихів. Срібні свічники, квіти, стильні скатертини та серветки - всі деталі повинні задавати тон великосвітського рауту. Ресторан, організовуючи фуршет, при подачі гарячих блюд, заздалегідь розділяє їх на порційні шматки для того, щоб гостю було зручно перекласти їх до себе на тарілку. Обов'язково повинні бути переоцінені прилади - щипці і ложки.

Тарілки, виделки і ножі розташовують на окремому столику, там же знаходяться додаткові пляшки з напоями, всілякі приправи, спеції і соуси. Так як на фуршеті подаються вельми легкі закуски, то міцні спиртні напої не бажані. Так само потрібно встановити, далеко від столів з закусками, окремі столики з курильними приладдям для курящих гостей. Хоча фуршет практично не потребує обслуговування, однак офіціанти не будуть зайвими: прибрати брудний посуд, долити напої та оновити спорожнілі страви. Офіціанти, для подачі солодких страв, повинні вчасно оновити практично всі прилади.
Головним у фуршеті є гарне оформлення столу, створення невимушеної, легкої обстановки і звичайно ж, море приємних емоцій і спілкування.

Правила розсадження гостей на весіллі
Весільні плаття організація весілля вимагає вирішення великої кількості дрібних, але дуже важливих питань. Одним з них є план розсадки гостей, який потрібно почати готувати якомога раніше. Звичайно, до самого дня торжества ви кілька разів внесете в цей план зміни, але відкладати його повне складання на останні дні не рекомендується.

Почати краще з сортування гостей на основні групи: друзі нареченого, друзі нареченої, рідні нареченого, рідні нареченої і т. д. Це значно полегшить роботу. Можна розсаджувати гостей за інтересами: за одним столом розмістити співробітників по роботі, за іншим - сімейні пари, за третім - незаміжніх дівчат і хлопців. Так гостям буде цікаво і комфортно проводити час в компанії собі подібних. Для зручності всіх гостей при вході в зал можна виставити картки з іменами і номером стола. Великий вибір таких карток сьогодні пропонує практично кожен весільний салон. Але ви можете і самостійно замовити їх в друкарні.

Для наочності можна накреслити на ватмані схематичне розташування столів і поряд з кожним з них написати орієнтовний склад запрошених. Для цього потрібно заздалегідь ознайомитися з обраним банкетним залом і дізнатися про місткості столів. Після цього можна вже чітко визначити, якій кількості гостей за столом буде не тісно.

Головний стіл на весіллі, як правило, має прямокутну видовжену форму. Цей стіл часто стоїть на височині біля стіни, щоб молодята могли добре бачити гостей, а гості - молодих, і всі могли безперешкодно спілкуватися один з одним. Розмір головного столу залежить від загальної кількості гостей і близьких родичів, а також від особистих побажань молодих щодо складу людей, які будуть сидіти з ними поруч. Найчастіше за таким столом розміщуються молодята і свідки. Іноді до цієї компанії приєднуються батьки з обох сторін. Цілком можливий варіант індивідуального невеликого стола тільки для нареченого і нареченої. Вибирати повинні тільки ви.

Для батьків також можна виділити окремий стіл, розташований поруч зі столом молодих. Але якщо чиїсь батьки перебувають в розлученні, а хто-небудь з них полягає в повторному шлюбі, така ідея буде не зовсім доречна. Взагалі в кожній сім'ї є свої особливості взаємин, які не можна не врахувати при складанні плану розсадки, інакше свято може бути зіпсоване для всіх. Складні відносини можуть бути не тільки у батьків, а й у друзів, колег, тому обов'язково враховуйте особисті відносини запрошених при розподілі місць за столами.

Мы предоставляем следующие услуги:

  • архитектурная съемка, интерьеры
  • предметная фотосъемка, реклама
  • детское портфолио и праздники
  • корпоративы, выпускной
  • вечеринки, день рождения
  • fashion, фотосессия, клипы
  • свадьбы, Lovestory