Весільний букет

За традицією вибирати і підносити букет нареченій, повинен наречений. Але щоб букет був їй до вподоби, молода може допомогти своєму молодому у виборі квітів.

Весільний букет має доповнювати одяг нареченої і гармонійно поєднуватися з ним. До традиційної білої сукні підійдуть як суто білі квіти,так і вміле поєднання білих та червоних, білих та рожевих квітів. Від вдалого вибору букета залежатиме, ефектність загального образу нареченої.

Весільний букет Рівне не повинен бути важким, квіти слід вибирати не дуже довгі. Букет може мати різні форми: він може бути круглим, може бути виконаний у вигляді грона або кошика.

Білий колір квітів у букеті символізує чистоту, ніжність, рожевий - молодість. Не варто використовувати для весільного букету суто червоні квіти. При виборі квітів і форми букета вирішальним є колір весільного плаття.

Букет нареченої зазвичай складається з живих квітів. Якщо ви хочете зберегти його разом з фатою на пам'ять, квіти можна потім засушити.

З живих квітів зазвичай використовуються для складання букетів троянди, гербери, тюльпани, гвоздики. Не рекомендуються гладіолуси, нарциси, камелії - вони є символами як урочистого торжества так і траурного. Взагалі, аби вдало вибрати квіти для весільного букета, слід порадитися з професійними флористами.

Також на наречена може мати про запас невеличкий букетик із штучних квітів, який наприкінці церемонії вона кидатиме позад себе для дружок та інших незаміжніх дівчат, присутніх на весіллі.

Весільний букет з камеєю: стильно та неповторно
Кожна наречена мріє про неповторний і розкішний букет. Весільні букети, прикрашені камеями, - порівняно свіжа ідея в світі декору і флористики. До того ж дуже красива і, більш того, цікава. У цій статті ми зібрали для вас 5 головних причин вибрати для свого весілля букет з камеєю. Отже, камеї - це ...
Інтелектуально і вишукано
Камеї - це опуклі різьблені зображення-барельєфи на дорогоцінних або напівдорогоцінних каменях. Вони відомі ще з IV століття до нашої ери. Потім, в епоху Відродження, вони знайшли «друге дихання». Так чому б не оздобити ручку вашої весільної композиції невеликою деталлю, яка пов'язана з епохами та іменами Клеопатри, Олександра Великого і Мікеланджело?!
Стильно і тематично
Такий декор доречний для квіткових композицій у стилі «ретро» (старовинні мотиви) і «Шеббі-шик» (мотив сімейних коштовностей, бережно передаються з покоління в покоління). Багато дизайнерів і флористів вважають, що на весіллі в стилі «прованс» ці витончені різьблені прикраси теж будуть виглядати набагато краще страз або атласних стрічок. Зрештою, стиль «прованс» - це дивовижне поєднання простоти зі старовиною і вишуканістю, чи не так?
Класично
Якщо ніяк не можете придумати ідеальний декор для «класичного» весільного букета, що складається з троянд, півоній, орхідей, гортензії, то камеї стануть прекрасним доповненням до цих приголомшливих квітів.
І для нареченого теж!
Компактна різьблена прикраса відмінно підійде до строгого костюма нареченого в якості незвичайної бутоньєрки. Ваша пара буде виглядати дивно і гармонійно. А наречений напевно порадіє, що не потрібно протягом усього святкового дня і вечора стежити за тендітним «букетиком» в петельці.
Ідея для багатьох елементів весільного декору
Як ви вже напевно знаєте, ідеальне весілля - те, де всі елементи відповідають один одному по стилю і кольору. Якщо відштовхнутися від ідеї з камеєю, можна придумати дещо набагато більш масштабніше, ніж просто весільний букет! Ось лише кілька ідей:
профілі молодят (портрет, прикраса торта і т.д.);
«Камейний» декор запрошень, банкетних карток гостей, подушечки для кілець і т.п.;
сувеніри для гостей;
прикраси для подружок нареченої (і навіть друзів нареченого - якщо, звичайно, замовити для них щось більш стримане).
Якщо хоча б одна з цих 5 причин відповідає вашим очікуванням і вподобанням, пов'язаним з майбутнім весіллям, - вам могла б знадобитися ідея по декору весільного букету з камеєю. А якщо ви внутрішньо схвалили 3 причини і більше - ця ідея точно чекає саме вас!

Мы предоставляем следующие услуги:

  • архитектурная съемка, интерьеры
  • предметная фотосъемка, реклама
  • детское портфолио и праздники
  • корпоративы, выпускной
  • вечеринки, день рождения
  • fashion, фотосессия, клипы
  • свадьбы, Lovestory