Весілля очима чоловіків

    Скільки вже статей написано на тему організації весіль: автори дають поради нареченим – де, як і коли краще святкувати, як вибирати весільні сукні та аксесуари. Але в цій статті ми спробуємо подивитися на весілля очима нареченого.

    Весілля треба організувати так, щоб в пам’яті залишилися тільки найприємніші спогади

    Те, чого наречена чекає все своє життя, з нетерпінням планує і уявляє, чоловік чекає з острахом. Для сильної половини людства, день весілля є одним з найстрашніших періодів у його житті … А чого варті приготування до весілля? Мало того, що наречена носиться по всьому місту в пошуках весільної сукні, квіточок, банкетного залу, крім того. необхідно розібратися зі списком гостей.

    Як же важко нашим чоловікам зрозуміти, чому необхідно запрошувати підстаркувату тітоньку з купою рідні, замість друзів, з якими провів все своє бурхливе холостяцьке життя. І ось хотів з ними відірватися по повній програмі на своєму весіллі. Майбутньому чоловікові незрозуміло, навіщо влаштовувати свято для гостей, адже краще тихенько розписавшись і випивши пару пляшок пива вдома, через тиждень поїхати, наприклад, до Анталії. Те, чого намагається уникнути наречений, наречена чекає з нетерпінням, і це не що інше, як увага..Адже вона буде принцесою, вся увага гостей буде прикута до її персони, а нареченому залишиться скрізь супроводжувати її і подумки молитися, що б цей день скоріше закінчився..

    До вечора, пройшовши марафон з фотосессій, пам’яток архітектури та мальовничих краєвидів, наш наречений із жвавого скакуна перетворюється на загнану кобилу. У нього вже немає сил посміхатися, цілуватися під крики «гірко» і тим більше, брати участь у конкурсах. Діставшись додому, голова новоствореної сім’ї не в змозі витримати шлюбну ніч, він мріє про міцний сон.

    Але не все так погано. Якщо до мінімуму скоротити всю грандіозність заходу і постаратися врахувати і побажання нареченого, то, як кажуть, і вовки ситі (наречена) і вівці цілі (наречений). Нехай про ваше весілля залишаться у вас тільки найприємніші спогади.

Мы предоставляем следующие услуги:

  • архитектурная съемка, интерьеры
  • предметная фотосъемка, реклама
  • детское портфолио и праздники
  • корпоративы, выпускной
  • вечеринки, день рождения
  • fashion, фотосессия, клипы
  • свадьбы, Lovestory