ПП Ваня - відеооператор та фотограф на весілля

    Привіт, давайте знайомитися - я, Ваня. Займаюся професійною фото- і відеозйомкою в Рівному, Києві, Луцьку та інших містах України.
    Вперше взявся за цю справу у 2002 році. Минули роки, став займатися відео- і фотозйомкою професійно. Зараз згадуючи пройдений шлях, дивлюся на весільні фото і весільне відео та згадую з якими емоціями і хвилюванням робив свої перші знімки, як переглядав їх з мамою до ранку, адже саме вона була та й залишається головним критиком моїх робіт, оскільки, помічала найменші недоліки, а я вже думав як їх виправити, зробити ще краще відчуваючи відповідальність за ті спогади, що лишаться в людей на все їх життя і як вони все запам'ятають залежить частково і від мене.
    Не приховую трапляються на весіллях і казусні випадки, що ще додатково зумовлюють виділення адреналіну.
    Зараз фотографую і знімаю весілля, Lovestory, корпоративи, випускні, кліпи, рекламу, ювілеї, хрестини, дитячі свята та ранки, намагаючись зберегти максимально повну картину дійства.
    Відео та фотозйомка Love story, то окрема історія, адже потрібно створити сценарій, визначитися з місцем зйомок, вбранням молодих, переконати їх, що вони природжені актори і нічим іншим ніж грою в кіно не займалися, але ж скільки овацій він викликає в наречених!!!
    Кожен раз знімаючи ніби вперше отримую море вражень. Створити гарне фото, справа не з легких: підібрати правильну композицію, спіймати погляд, блиск очей, щиру посмішку, загадковий замріяний погляд, надати фотографії тепла. Оформлюючи фотокнигу, портфоліо, придивляєшся до найдрібніших деталей, щоб ні що не відволікало погляд.
    Знаючи, що люди зустрічаються різні, як в поглядах, так і достатках. З розумінням ставлюся до тих кому не пощастило в житті, тим хто лишився без батьківської опіки, хочу і виявляю доброчинність до цих людей. Розуміючи щоб світ став добрішім треба починати з себе в таких випадках ціна нижча за якість, адже в подібних ситуаціях може опинитися будь-хто з дорогих мені людей, та й я сам. Незважаючи на тих хто скептично на це дивиться, зводячи наклеп, що за таку низьку ціну неможна нічого пристойного зняти, ніколи не цікавляться думкою тих кому це знято.
    Минули роки, усвідомлюю, що є ще куди рости, чого навчитися, та й апаратура про яку мрію, ще не по-кишені. Пройде ще трохи часу і я обов'язково досягну вершин майстерності. Дякую тим хто обрав, хто допоміг, тим хто заздрив і псував нерви. Час розставить все по своїх місцях, але щоб не лишитися позаду буду вдосконалюватися для Вас. Заходьте частіше на мій сайт www.RivneVideo.com, буду радий познайомитися, почути відгуки, як хороші так і не дуже, адже без докорів не буде прогресу.
Фотограф на весілля Рівне
весільні фото від Ваня ПП

весілля відео
Фотограф Рiвне
весільне відео

фото весілля

фотозйомка
Весільний фотограф в Києві
фотограф на весілля
Як дивитися весільне відео в розширенні HD
відеозйомка весілля

Весільний трейлер - Українське Весілля (ukrainian wedding trailer). ПП Ваня

Грандіозне Весілля Full HD 1920*1080 Саші та Віти у Сарнах 8.05.2011 RivneVideo.com

Відеооператор на весілля Львові, Рівному, Києві.

Весiльний фотограф Рiвне

Відеозйомка весільної церемонії в Печерському РАГСі Києва.
Зйомка і монтаж: http://rivnevideo.com/
directed by: Olena & Bogdan

Весільний кліп біля Підгорецького замку 2012. Свадебный клип у Подгорецкого замка 2012.

весільний фотограф

Весільний салон Рівне
    #ФОТО #ВИДЕО на #СВАДЬБА #РОВНО #ФОТОГРАФ #ВИДЕОГРАФ
    Відеооператор на весілля в Києві

відеозйомка весілля львів

весільна відеозйомка

фотограф на весілля львів

    Відео-зйомка весілля в Рівному

    Весілля в Українському стилі

весільні фотографи львів

Відео весілля у Рівному.Відеозйомка.Свадьба.Видеомонтаж Киев.www.rivnevideo.com

Весільна фотозйомка та відеозйомка у Києві, Рівному, Луцьку, Львові. Формат FULL HD.
Відеооператор на весілля Київ

Весільна відеозйомка і фотозйомка на весілля у Рівному, Києві, Луцьку, Львові. Весільний кліп.

Відеооператор на весілля у Луцьку, Києві, Рівному, Львові. http://www.rivnevideo.com

Фотограф Київ, Рівне, Луцьк, Львів ПП Ваня +38(096)683-6287
Печерський РАГС Києва. Церемонія: розпис у РАГСі.

Відео на весілля, оператор на весілля ПП Ваня.
Фотограф на весілля у Львові.

+38(096)683-6287 ПП Ваня
http://vkontakte.ru/id12028248
pp-vanya@ukr.net
ICQ 233744224
http://rivnevideo.com
фотозйомка весілля
весільна фотозйомка
весільна відеозйомка Львів
весільний фотограф Тернопіль
Видеооператор на свадьбу Киев
фотограф Рiвне
Свадебный фотограф Киев
Мета теги: rivnevideo, весильне видео, весілля відео, весілля Рівне відео, весільна відеозйомка Луцьк, весільна зйомка Рівне, весільне відео, весільне відео Київ, весільне відео Луцьк, Весільне відео Львів, весільне відео Рівне, весільне фото Рівне, весільний відеооператор Київ, весільний фотограф Луцьк, весільний фотограф Рівне, весільні відео, весільні відеооператори, весільні фото, весільні фотографи, весільні фотографи Луцьк, видео Киев, видео Львов, видео оператор, видео свадьба, видео свадьбы, видеооператор, видеооператор Киев, видеооператор на свадьбу, видеооператор свадьба, видеооператора, видеооператором, видеооператоры, видеосъемка клипов, видеосъемка на свадьбу, видеосъемка цены, відео весілля, відео весілля Луцьк, відео весілля Рівне, відео весіль, відео весіль сарни, відео весільні, відео Київ, відео Львів, відео на весілля Луцьк, відео на весілля Рівне, відео приколи весільні, відеозйомка весілля Луцьк, відеозйомка весілля Рівне, відеозйомка ковель, відеозйомка Луцьк, відеозйомка Рівне, відеозйомка Рівне, відеооператор, відеооператор Луцьк, відеооператор на весілля, відеооператор на весілля ковель, відеооператор на весілля Рівне, відеооператор Рівне, оператор на весілля Рівне, ПП Ваня, ривневидео, Рівне весільне, Рівне фотографи, Рівневідео, Рівневідіо, свадебная видеосъемка, свадебная сьемка, свадебная фотосъемка Ровно, свадебній видеооператор Киев, свадебное видео, свадебное видео Киев, свадебное видео Львов, свадебный видеооператор, фото видео съемка, фото відео весілля Рівне, фото и видео на свадьбу, фото і відео на весілля Рівне, фотограф и видеооператор, фотограф Луцьк, фотограф на весілля Луцьк, фотограф на весілля Рівне, фотограф Рівне, фотографи Луцьк, фотографи Луцька, фотографи м Рівне, фотографи Рівне, фотографи Рівного.

Фотограф і відеооператор на весілля:

• відеозйомка і фотозйомка весіль, Lovestory, кліпів, свят в дитячому садку, вечірки, день народження Київ
• архітектура, інтер'єри, fashion, фотосесії
• предметна фотозйомка, зйомка реклами
• професійна фото відеозйомка корпоратива у м. Рівне, Луцьк, Львів
• фото відео зйомка на випускний.